ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
10 Mayıs 2024, Cuma 18:17   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   Hoşçakal ChatCity
 <<1 2345>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

ErCo

ErCo resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Eki.2009 Cum 17:04:47      Hoşçakal ChatCitysohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Tüm dost arkadaş kardeşlerime teşekkür ediyorum. kırgınlık yaşamış olduğum kişiler mutlaka vardır, ben elimden geldiğince anlayarak konuşmaya gayret göztersemde mutlaka benimde eksikliklerimden dolayı yanlışlarım olmuştur. Her insan mükemmel değildir, hatamı gördüğüm zaman özür dilemesini bilmişimdir. varsaki bu şekil kırgınlık yaşadığım arkadaşlar benden yana bir hak varsa herkeze olduğu gibi onlarada helaldir.

Benim içim saat 19.00 ta LAİLA şuanki ismi Duman Altı belkide daha uzun yıllar devam edecek bir clubtü ama şartlar çok çabuk değişti, benim için her ne koşulda olursa olsun değişmiyecekti belki, ancak kapanıyor bu gün Duman Altı.... içinde brukluklarla belki ondan ötesi çok sevdiğim dostlarla ayrılık vakti yaklaştığı için oluşan bir burukluktur. Bir ses dur derken diğer tarafım yok diyor ve tek sebep bir Ajan ki, ben onu hiç bir şekilde Ajan olarak görmüyorum çünki o vasıflara sahip değil kasıtlı ve sadece şahsi olarak ceza verdiğinden emin olduğumdan ve bu haksızlığa sessiz kalınmasından, anladımki samimiyetin uzak, küfür ve küfürbazlarla mücadelenin samimiyetsiz olduğundan  bu tip Ajan veya Ajanlarla olamayacağını gördüğüm için ayrılma kararı aldım. Kişiliğim belki bir küfürbazla aynı kefeye konulmayı ve adaletsizce cezayı götürmüyor kişinin özelime clübe üye yapmadım diye gelip hakaretlerinden rahatsız olduğumdan genelden onu uyarmak haklarımı hatırlatmaktı.

Eyyy  CC03 sen nekadar samimi olursan ol bana Tc nin vermiş olduğu bir hakkı küfürbaz birine cc de

Bak sakar ( ByCLumSy ) bundan sonra gözüm üzerinde hangi nikle olursan ol bundan sonra küfürlerini loglayacağım ve seni savcılığa dikeceğim... demeye özelimden ``tehtit ettin`` diye açıklama yapan Ajan bir küfürbazla mücadelemde beni ceza ile susturmaya ve küfürbazmışım gibi odadan atmaya nasıl cürret eder. bırakın ne genel ne özelden gelip uyarmadan  siz nasıl bakarsınız bilmiyorum. bırakın onu ccde bu formlar okunmazmı bir yetkili konuyu araştırmazmı illaki çoçuk gibi herşeye mail mi atmak gerek.

Burda bir söz duydum Bazan bazı işler gönül işidir. bir insan gönülden bağlı olabilir ancak burayı Ali Babanın çiftliği gibi görenler uzerleri bir bir yıldırır yollar. Neyse yeter  birazda güzelliklerden yazalım bişeyler.

ChatCity canlı telefon bağlantısı getirdikki sanırım çokta hoş oldu oldu içine canlı bağlantılar yeri geldi yemek tarifi yeri geldi dedikodu yaptık güldük eğlendik. Zaman öylebir aktıki bazan anlayamadık çok hoş dostlar edindim çoğuyla reel e taşıdık dostluklarımızı ve devam edecektir.

Herkeze selam olsun. ChatCity de cici muhabbetleriniz hoş sohbetleriniz olsun. Dostluklarınız baki ....

hadi selametle                           H O Ş Ç  A K A L I N .......!!!

blueneontr - Duman Altı  &   ErCo

suleyman284

suleyman284 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Eki.2009 Cum 17:10:59sohbet oyun linki

ERCANIM  İYİ  DÜŞÜN  BİR  PİRE İÇİN YORGAN  YAKILMAZ SADECE BUNU  SÖYLÜYORUM ANLAYAN  ANLAR  ZATEN   SEN  BENİM İÇİN  KARDEŞTEN  ÖTESİN  BURAYI  BIRAKMANI  TABİKİ İSTEMİYORUM AMA  SEN İŞİNİ  BİZDEN  DAHA  İYİ  BİLİRSİN  KARARINA  SAYGI    DUYUYORUM  BURDA  SENİ  SEVEN  BİR  ABİN  OLDUGUNU  SAKIN  UNUTMA 

SULEYMAN284

Troy

Troy resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Eki.2009 Cum 17:13:42sohbet oyun linki

Madem Bir Karar Almışsın Saygı Duymak Gerekir,Kendin İcin En Güzel Kararı Kendin Verebilirsin ``Ercanım``.Dedigin Gibi Güzel Vakit Gecirdik Cok Israr Ettin Tel.Baglantısı İcin :).Samimiyetin,Dostlugun,Kardeşligin,Anlayışın Herşey İcin Cok Teşekkür Ederim ``Kendi`` Adıma. Kendine Cok İyi Bak.

Troy

HINTKINASI

HINTKINASI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Eki.2009 Cum 19:23:14sohbet oyun linki

Almış olduğun karara saygı duymakla beraber senin içinde bulunduğun durumlara bir çok kez düşmüş biri olarak seni de çok iyi anlıyorum..Fakat Haklı olduğun bir durumda gitmek yerine hakkını aramayı öğrenmelisin..Şimdi otur bir daha düşün..GrS üzere kendine iyi bak Sevgili ErCo...

Bizim tek suçumuz reel de nasıl bir yaşam tarzımız varsa aynısını buraya yansıtmamızdır.Süslü püslü cümleler kuramayışımızdır Suçumuz..

qssman

qssman resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Eki.2009 Cum 22:41:40sohbet oyun linki

Merhaba,senınle fazla bır muhabbetımız olmadı ama üzüldüm bu duruma,umarım hersey gönlünce olur... hoscakal

35lSaBoTaGel35

35lSaBoTaGel35 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Eki.2009 Cmt 00:23:51sohbet oyun linki

Bu By CLumsy Nin Herkes ne oLdugunu Bilio :) O Sadece Korkakça Burda Konusur Kufreder :)

SaYGıLaRıMLa ; 35SaBoTaGe35

gelibolulu

gelibolulu resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Eki.2009 Cmt 18:36:24sohbet oyun linki
Ayın 26 sından sonra bende gidiyorum zaten.... Artık  iyice suyu çıktı ..... anlayanlar anladı Erco` da gördüğüm kadarı ile bazı haksızlıklara dayanamamış en mantıklı kararı almış hakkında hayırlısını diliyorum ve hayatında mutlu olmasını diliyorum....

Munasebetsiz

Munasebetsiz resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Eki.2009 Cmt 21:33:29sohbet oyun linki
2-3 sene oldu girmeyeli hala mı aynı muhabbet ya  hoşçakal chatcity... en fazla 2 gün sonra baska bi nickle kolaçan eder buraları 1 hafta sonrada geri döndüm çet sitiii die başlık açar 

lxBeratxl

lxBeratxl resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Eki.2009 Pzt 13:02:36sohbet oyun linki

lovebebeto

lovebebeto resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Eki.2009 Sal 00:59:31sohbet oyun linki

Uzun bir aradan sonra forumdaki yorumlamalarıma tekrar dönebilirim :)

2003 yılından bu yana kimler geldi kimler geçti ;

Bazı gidenler oldu, ebediyen gitti, bazıları ise bir müddet sonra geri döndü

Bazı gelenler oldu, başlamadan bitirdi, bazıları ise burayı ikinci bir evi gibi gördü

Yıl 2009 sonları.. Ve bu böle olmaya devam edicek..

Her zaman burda yaşananlar bir mazi olarak kalıcak akıllarda, sözüm ona burada olan olayları, yaşadıklarınızı ve acı tatlı anılarınızı kafanıza çok fazla takmamanızı tavsiye eder eğlenmenize bakmanızı temenni ederim :)

lovebebeto

CC sohbet icin buraya
 <<1 2345>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir