ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
16 Mayıs 2024, Perşembe 10:03   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   CC AJANLARI
 <<12345678910 11121314151617181920...32>>
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

TopaLKIrrkayaK

TopaLKIrrkayaK resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Eki.2009 Per 13:34:02sohbet oyun linki
·ErCo· :
·TopaLKIrrkayaK· :

aç bir cc kendi kafana göre belirle ajan kadronu işe yarar yaramaz al işe at işten sanane

Erco ozaman sen de mcelroy a laf atma:)

Sende bir cc aç ne dersin

ben kendimi savunuyorum topal senin gibi bir başkası için ajanla atışmıyorum ben McElroyu tanıyorum topal senin gibi onu bunu tanımam deyip kıvırmıyorum. benim cezam belli McElroyun niheti belli neden verdiği belli benim cezamın ceza gerektirmediğini burada yetkili birinin mailini koyar zımba gibi patlatır gözüne tutarım ama logculuk olur senin durumuna düşmem. mc konusu ile bu konu bambaşka.

EEE   topal cevapsız bırakmam seni, yaz yıldızlı ajanım benim yaz. sende bir mc olursun cc de... valla işim gücüm yok cc ye de girmiyorum formdayım olayı buraya getirdin artık hep yanındayım konuş yıldızını eline yüzüne bılaştıran ajanım.

Odaya girer girmez atıldım

Neye uğradığımı şaşırdım

Herşey okadar hızlı oldu ki logta alamadım diyen sen değilmiydin:)

TopaLKIrrkayaK

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Eki.2009 Per 13:37:28sohbet oyun linki
·ErCo· :
·TopaLKIrrkayaK· :
·HINTKINASI· :

Bir gün gelecek chatcityi bırakacağız,bırakmamız için zorlanacağız.Bizler haksızlık karşısında farklı nickler acarak küfür olayına basvuran insanlar değiliz.Konumuza gelince tüm samimiyetimle Nefertiti nin bu site de ajanlık veya moderatorluk yapabileceğine inanmıyorum.Kendini gözetleme odasında bir üye bir üyeye küfür ederken elinde bulundurduğu yetkiyi kullanmayan ! Akabinde Küfür edilen üyenin `` Nefertiti ajan yetkin var neden kullanmıyorsun `` Sorusuna alakasız cevaplar veren sonuç itibari ile nefertitinin klavyesinden dökülen `` BAŞIMI AĞRITIYORSUN BİRAZ HAVA AL `` cümlesiyle sonlanıp üyemizin Nefertiti tarafından 20 dakika ban lenmesine şahit olmuş biri olarak söylüyorum NEFERTİTİ585 Elinde bulunan yetkiyi hak etmemekte.Nefertiti yi savunan arkadaşlara ise birşey demek haddimize değil.Netice de aralarında bir arkadaşlık bağı var.Kötü de olsa haksızda olsa nefertiti onların ARKADAŞI.Son bir sözde size sayın cc03 hadi bizler yalan söylüyoruz yada sizin bakış açınızla bir intikam peşindeyiz.Peki bir yönetici olarak online user sayısında ki düşüş hiç mi dikkatinizi cekmiyor. ? Vip tip alarak yıllarca size katkıda bulunan kaç userle konuşmayı denediniz ? Rekabetin hızla arttığı  teknolojinin hızla ilerlediği günümüzde, herşey süratle değişmekte ben derim ki para muslukları henüz akarken birşeyler yapın.

Bak ben HINTKINASI nı tanımam..

Hatta as 18 saatlik bir gündeki online görevimden cıkardığı hatayı:)

Ben HINTKINASI nda kullanmışımdır ve hatalı bir ceza vermişimdir...

O bile bana hak veriyorsa, gerisini sizler düşünün:)

sen şimdi hint kınasının bu yazısını sana hak veriyor olarakmı değerlendirdin....           ben sadece diyorum ki hint kınası çoğu konuda doğru yazıyor ama topala desteğim  yazısını görmedim onun ana teması bu cc şuan boşalıyor ve sebeplerini soruyor çözüm istiyor cc seven birisi olduğunu belirtiyor. senin gibi jisel nefer arasında yorumda yapmıyor...

topal uyansana yahu öğlen oldu hala uykudasın yazdıkça battın bide milletin yazdıklarıylamı savunma yapacaksın .     

NEFERTİTİ585 Elinde bulunan yetkiyi hak etmemekte Bence sen uyanmalısın...

ErCo

ErCo resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Eki.2009 Per 13:41:30sohbet oyun linki
·TopaLKIrrkayaK· :
·ErCo· :
·TopaLKIrrkayaK· :

aç bir cc kendi kafana göre belirle ajan kadronu işe yarar yaramaz al işe at işten sanane

Erco ozaman sen de mcelroy a laf atma:)

Sende bir cc aç ne dersin

ben kendimi savunuyorum topal senin gibi bir başkası için ajanla atışmıyorum ben McElroyu tanıyorum topal senin gibi onu bunu tanımam deyip kıvırmıyorum. benim cezam belli McElroyun niheti belli neden verdiği belli benim cezamın ceza gerektirmediğini burada yetkili birinin mailini koyar zımba gibi patlatır gözüne tutarım ama logculuk olur senin durumuna düşmem. mc konusu ile bu konu bambaşka.

EEE   topal cevapsız bırakmam seni, yaz yıldızlı ajanım benim yaz. sende bir mc olursun cc de... valla işim gücüm yok cc ye de girmiyorum formdayım olayı buraya getirdin artık hep yanındayım konuş yıldızını eline yüzüne bılaştıran ajanım.

Odaya girer girmez atıldım

Neye uğradığımı şaşırdım

Herşey okadar hızlı oldu ki logta alamadım diyen sen değilmiydin:)

Topal  sen topalmısın yosa beyninde seken bir yerinmi var okumadan birilerini yazmasıyla yazma canım ya lütfen ................... ben zaten odadaydım oraya bir ajan geldi konuşma var gördü çıktı gitti ... ben zaten odadaydım  McElroy geldi  konuyu dahi bilmeden 20-  veya 30 dk verdi  log almaya fırsat vermeden küfürbaz muamelesi yapar gibi 0 dk dışarı attı.. amacı log almamı engellemek. şimdi anladınmı zeki yıldızlı ajan senin gibi konuyu bilmeden o ceza verdi. sen konuyu buraya taşıdın ....

hadi gene rezil oldun   başka   yaz yaz yaz   bekliyorum   muahhhhh. :))))))))))

-as-

-as- resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Eki.2009 Per 13:45:04sohbet oyun linki

Sevgili Arkadaşlar..

Ortada Kayda Değer Bir Sorun Yok. Bir Kişi Çıkıyor Ve Bir Soru Soruyor. Cevap Veriliyor Ama, Bir Türlü Bu Cevap"larda Tatmin Olmuyor.Bu Siteye Emek Veren İnsanların Nick"leri Geciyor, Onlarda Cevap Vermek Zorunda Kalıyor Akabinde Uzayıp Gidiyor... Uzayıp Gidiyor Deyince Aklıma Rahmetli Zeki Müren"in Söylediği Bir Tekerleme Geldi. Onu Paylaşmak İsterim..

Buyrun Hep Beraber Dinliyelim.. Gerilmiyelim, Gevşiyelim:))

İZLE

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Eki.2009 Per 13:48:06sohbet oyun linki

Şimdi sen her olayı bitirdin herkese saldırdın, sataştın bir Erco mu kaldı... Olabilir şikayette edebilir Erco, yarın der ki ben Nefertiti nin hatalı davrandığını düşünüyorum. Hintkınası da diyebilir gereksiz ceza verdi bana diye.. Ben de açıklamam gereken bişey varsa açıklarım, konuşuruz. Bende de hata olabilir hepimiz insanız sonucta... Ama senin gibi saygısızca, yalan yanlış bilgilerle birşeyler yapmaya çalışan veya birilerinin gazıyla hareket ederek kendi hür iradesini kullanmaktan yoksun insanlar haline gelirlerse o zaman ortada bir sorun var demektir. Ben eleştiriye açığım, mantıklı ve gerçekçi olduğu sürece.. Hintkınası kendine verdiğim cezanın gereksiz olduğunu düşünmüş, olabilir. Erco da aynı şekilde.. Bunlar halledilir, hatalı olan kimse kendi payına düşen özveriyi gösterir. Birdaha yaşanmaz böyle sorunlar, ne var ki senin gibi hem görev alıp da hem başka görevlilere işe yaramaz, ne halta yarıyor bu gibi cümlelerle sataşmak çok çiğ ve terbiyesizce bi yaklaşım ve bu bana yapılıyorsa ben gerekli şekilde cevabını veririm, kimseye bu hakkı vermiyorum. Rozetim olsun olmasın benliğim ve iradem var. Burda kimse de babamın oğlu değil, kimseye gebeliğim yok. Herkes sınırlarını bilirse sorun yaşamayız. İnsanlar konuşa konuşa anlaşır. Ama bu konuşmaların biyere varacağı yok sanırım. Benden bu kadar..

Kolay gelsin size..

TopaLKIrrkayaK

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Eki.2009 Per 13:49:03sohbet oyun linki

Birileri mi?

Kim bunlar erco?

Madem o kadar delikanlıyım diyorsun?

Kimler bana bunları söyletiyor?

Tabiki de kimse.....

Bu senin yaptığın iftiradır..

Birileri dediğin kim bilmiyorum ama..

O kişilerin günahını alıyorsun..

Burda yalnız ben varım Yalnız ben...

Aksini ispat edersen dile benden ne dilersen?

Sende ki de Camur at izi kalsın anlayışı anlşılan..

Tencere yuvarmanmış kapağını bulmuş:)

Sanki bu sözleri sizin için yaratılmış öyle değil mi:)

ErCo

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Eki.2009 Per 13:53:19sohbet oyun linki
·TopaLKIrrkayaK· :
·ErCo· :
·TopaLKIrrkayaK· :
·HINTKINASI· :

Bir gün gelecek chatcityi bırakacağız,bırakmamız için zorlanacağız.Bizler haksızlık karşısında farklı nickler acarak küfür olayına basvuran insanlar değiliz.Konumuza gelince tüm samimiyetimle Nefertiti nin bu site de ajanlık veya moderatorluk yapabileceğine inanmıyorum.Kendini gözetleme odasında bir üye bir üyeye küfür ederken elinde bulundurduğu yetkiyi kullanmayan ! Akabinde Küfür edilen üyenin `` Nefertiti ajan yetkin var neden kullanmıyorsun `` Sorusuna alakasız cevaplar veren sonuç itibari ile nefertitinin klavyesinden dökülen `` BAŞIMI AĞRITIYORSUN BİRAZ HAVA AL `` cümlesiyle sonlanıp üyemizin Nefertiti tarafından 20 dakika ban lenmesine şahit olmuş biri olarak söylüyorum NEFERTİTİ585 Elinde bulunan yetkiyi hak etmemekte.Nefertiti yi savunan arkadaşlara ise birşey demek haddimize değil.Netice de aralarında bir arkadaşlık bağı var.Kötü de olsa haksızda olsa nefertiti onların ARKADAŞI.Son bir sözde size sayın cc03 hadi bizler yalan söylüyoruz yada sizin bakış açınızla bir intikam peşindeyiz.Peki bir yönetici olarak online user sayısında ki düşüş hiç mi dikkatinizi cekmiyor. ? Vip tip alarak yıllarca size katkıda bulunan kaç userle konuşmayı denediniz ? Rekabetin hızla arttığı  teknolojinin hızla ilerlediği günümüzde, herşey süratle değişmekte ben derim ki para muslukları henüz akarken birşeyler yapın.

Bak ben HINTKINASI nı tanımam..

Hatta as 18 saatlik bir gündeki online görevimden cıkardığı hatayı:)

Ben HINTKINASI nda kullanmışımdır ve hatalı bir ceza vermişimdir...

O bile bana hak veriyorsa, gerisini sizler düşünün:)

sen şimdi hint kınasının bu yazısını sana hak veriyor olarakmı değerlendirdin....           ben sadece diyorum ki hint kınası çoğu konuda doğru yazıyor ama topala desteğim  yazısını görmedim onun ana teması bu cc şuan boşalıyor ve sebeplerini soruyor çözüm istiyor cc seven birisi olduğunu belirtiyor. senin gibi jisel nefer arasında yorumda yapmıyor...

topal uyansana yahu öğlen oldu hala uykudasın yazdıkça battın bide milletin yazdıklarıylamı savunma yapacaksın .     

NEFERTİTİ585 Elinde bulunan yetkiyi hak etmemekte Bence sen uyanmalısın...

senin yıldızı haketmediğn gibimi neferi yargılıyorsunda tanımıyorum dediğin birine bunu diyorsun bak ben bu forma 2 kelime yazarım kaldıramazsın savunduğun savunmadığın insanları tanı sonra yorum yap

askerliğimi kıbrısta yaptım.  daha geldiğin geminin motoru soğumadı derler adama sen daha burda ne kadarlıksın? bilmem ama ben burda ne olursa olsun o 7 yıl, 5 yıl, 3 yıl oldu diyen insanlara hep saygılı oldum sanada tavsiyem budur.   daha cc de kim kimdir bilmediğini tanımadığını yazıp yorum yapma yetkiyi hak ettini hak etmediğini tartışma .

cc03 müsün,  infumum musun len sen  @@@@@@@  valla  boş konuşuyorsun 40 ayandan kaçını kırdım bak burda  hala devam tamam.

ErCo

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Eki.2009 Per 13:57:53sohbet oyun linki
·TopaLKIrrkayaK· :

Birileri mi?

Kim bunlar erco?

Madem o kadar delikanlıyım diyorsun?

Kimler bana bunları söyletiyor?

Tabiki de kimse.....

Bu senin yaptığın iftiradır..

Birileri dediğin kim bilmiyorum ama..

O kişilerin günahını alıyorsun.. 

Burda yalnız ben varım Yalnız ben...

Aksini ispat edersen dile benden ne dilersen?

Sende ki de Camur at izi kalsın anlayışı anlşılan..

Tencere yuvarmanmış kapağını bulmuş:)

Sanki bu sözleri sizin için yaratılmış öyle değil mi:)

O KİŞİLERİN GÜNAHINI ALIYORSUN    

Söyleten yoksa günah almamki  o kişiler kim topalll        

muhahahsuhahahahha

bu arada kaç ayan kaldı sekmeyen,,, her adımnında sekmen daha fazlalaştı

he sahi  formdaki yazımı okumadan McElroy olayını birdaha sakın yazma önce oku sonra yaz odaya girer girmez atılmadım  muahhhhhhhhh  topalimmmmm

TopaLKIrrkayaK

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Eki.2009 Per 13:58:51sohbet oyun linki

7 yılmış,5yılmış,3yılmış?

Beni bağlayan bir tarafı yok bunların...

Siz şarapmısınız:)

Yıllar mı değer katıyor sizlere?

Mutlaka herkes birileri için değerlidir, yada değersiz..

ErCo

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Eki.2009 Per 14:03:19sohbet oyun linki

topal sana aldığın yıldız ağır gelmiş sanırım artık tek yıldızın. bir yıldız aldın hiç işe yaramadı sende bir yıldıza sap olamadın birader.  

*                   

mutlu ol iyi bak kendine  .....

CC sohbet icin buraya
 <<12345678910 11121314151617181920...32>>