ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
16 Mayıs 2024, Perşembe 08:02   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   CC AJANLARI
 <<12345 6789101112131415...32>>
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

TopaLKIrrkayaK

TopaLKIrrkayaK resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Eki.2009 Çar 16:33:36sohbet oyun linki

As sen bırak ajanlığıda...

Futbol yorumculuğu yap..

Ama özetleri izle...

Öyle yorum yap..

Aman 90 dk izleme..

Doğru yorumda felan bulunursun...

Ben çıkıyorum bakın keyfinize...

ExuLLa

ExuLLa resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Eki.2009 Çar 16:34:57sohbet oyun linki
 Sevgili as

Her yakışıklı bir gün ajan olacak diye bir yalan söylesem mi :D

Vip var ajan olmanın ilk adımını atmışsın.Ajanlar da senin gibi bir üye senden farkı yok seninle tek farkı sohbet e müdahale edebilmeleridir.

1 yıl iyi bir uygunluk dönemi.Ajan referansı da almaya gerek yok senin için ama GBT ne bir bakmamız da fayda var

Personel de çeşitli nicklerle buralarda olup seni her konuda bilgilendirirlerse Şef adayısın ..

Sen yıldız ı bir al onu bi halledelim gereken neyse yaparız.Biz yardım severiz bilirsin.

Yıldız 1 2 gün gelmezse sabrını ölçmek isteyebilirler sen sen ol hemen sitem etme sonra durumu ben bile kurtaramam

Saygı ile selam ederim

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Eki.2009 Çar 16:58:18sohbet oyun linki

Sen assın, asıl olansın. Referansa gerek yok, senin elinden her iş gelir, tıpkı exuş gibi..

Saygılar

En dipteki ufacık tefecik içi dolu turşucuk not: Şu diziyi merak ettim izlemem lazım

gurcu

gurcu resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Eki.2009 Çar 17:07:13sohbet oyun linki

Anlayamiyorum ben bu insanlari..

Gunlerce yildiz almak icin sefin pesinden ayrilmazlar, forumda bununla ilgili baslik acip "benim neyim eksik ? " diyerek taraftar toplarlar.. Odalarda dolasip herkese selam verip hosgeldin hosgittin sohbeti yapip insanlara sirin davranirlar.. Samimice olmayan bu davranislarla.. Yildiz almak konusunda Sef`e ne kadar istekli ve arzulu oldugunu gosterirler.. Sef`te bu cabayi degerlendirir ve deneme amacli yildiz verir.

Buraya kadar yukarida yazdigim hersey cok normaldir. Senden oncede bu sekilde bir cok insan gorev aldi bu sitede..

İste anlamadigim nokta bundan sonrasi..

Burada ki insanlar sana iyi niyetli davranmislar.. Yildiz vermisler.. yildizi aldiginda tebrik edip gorevinde basarilar dilemisler. 

Bu isi beceremeyen sensin.. Cafe-1 de kendin icin kullandigin bir cumle vardi.. 

Yildiz alman ile ilgili olarak soru soruldugunda.. " yuzsuz adamin tekiyim " ben diyordun kizin birine..

Artik yildiz almiyorsun.. peki neden yuzsuzluge devam ediyorsun ?

neden sana bir sans verdikleri icin tesekkur etmiyorsun ?

Daha once bu sitede gorev alip gorevinden uzaklasan veya uzaklastirilan insanlarin sorunlarini ortaya cikartip neden kendi kabahatlarini ortmeye calisiyorsun ?

bunlari gercekten anlamis degilim..

Not : Gorevinden uzaklasip " abi simdi ben rozet alirsam tukurdugumu yalamis olurum " diyip bu isi caktirmadan sivil devam ettirenler var bu konunun onlarla alakasi yok (:

zZkUmArBaZz

zZkUmArBaZz resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Eki.2009 Çar 17:16:52sohbet oyun linki

Sayfa sayfa yorum yapılmış. Belki Topalın sorusuna cevap vardır diye okudum hepsini. Ama alakası yok. Yahu adam bir soru sormuş. Kurallarda aylık performans raporlarına göre ajan  düzenlemeleri her ay için yapılacaktır yazmıyormu? Bu düzenleme neden yapılmıyor o halde? Soru işte bu. Siz niye cıvık yorumlarla konuyu değiştiriyosunuz?
Ajan nasıl olunur diye mi sordu  da bunla ilgili yapmışsınız bütün yorumları?  Kardeşim niye rahatsız oluyosunuz sorduğu sorudan önce bi açıklayın.
Hadi diyelim ki bu soru daha önce defalarca soruldu ve aynı oranda da cevaplandı. Artık rahatsız ediyor gündeme gelmesi.Ya da yönetimin  iç işlerinden sanane diye birşey söyledi buraya cook emek veren arkadaş.Yahu tabiki sorulacak. Yönetimin iç işleri buraya zamanını ve parasını veren adama direkt etki ediyorsa tabi ki sorgulayacak hataları. Tekrar tekrar hem de. Ortada bariz bir hata var. Sİz niye rahatsız oldunuz bundan anlamıyorum. 

Niye foruma taşındı bu sorun? Çünkü biliyoruzki idareyi elinde tutan insanlar bir şikayeti dikkate almak için hatırı sayılır bir kalabalığa ihtiyaç duyarlar.

Topal`ın sorduğı sorunun cevabını bende merakla bekliyorum.

ExuLLa

ExuLLa resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Eki.2009 Çar 17:28:35sohbet oyun linki
Demek ki iyi okunmamış yazılar ben kıssadan hisse nasıl işleyiş olduğunu söyledim.Anlatılanı anlamamak problem yoksa çoktan bitmişti bu konu :)

Bundan farklı bir yanıt bekliyorsanız burada değil şef online olduğunda kendisine soracaksınız..

Nefişim izle izle güzel gibi görünüyor

-as-

-as- resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Eki.2009 Çar 17:30:16sohbet oyun linki

Sevgili ExuLLa"cığım.

Satırlarını Okudum, Okudukca Hindi Gibi Gubardım..

Yakışıklı Ve Körpe Olduğumu Anladığın Ve Bunları Yazdığın İçin Extradan Gururlandım...

Dediklerini Bir Bir Uyguluyacam, Sabırımla Herşeyin Üstün"den Gelecem.

İlgin Ve Alakadan dan Dolayı Saygılarımı Sevgilerimi Sunarım ExuLLa..

Neferim Bidenem Temennilerin Beni "XL" Extra Gubartdı. Bu Arada Seni Çok Özledim...:(

Bir Dahaki Forum Konularında Görüşmek Üzere.

Unutmayın Forum Konusu Ne Olursa Olsun! Sizin Formuzun İyi Olsun :)))

TopaLKIrrkayaK

TopaLKIrrkayaK resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Eki.2009 Çar 17:32:14sohbet oyun linki
gurcu :

Anlayamiyorum ben bu insanlari..

Gunlerce yildiz almak icin sefin pesinden ayrilmazlar, forumda bununla ilgili baslik acip "benim neyim eksik ? " diyerek taraftar toplarlar.. Odalarda dolasip herkese selam verip hosgeldin hosgittin sohbeti yapip insanlara sirin davranirlar.. Samimice olmayan bu davranislarla.. Yildiz almak konusunda Sef`e ne kadar istekli ve arzulu oldugunu gosterirler.. Sef`te bu cabayi degerlendirir ve deneme amacli yildiz verir.

Buraya kadar yukarida yazdigim hersey cok normaldir. Senden oncede bu sekilde bir cok insan gorev aldi bu sitede..

İste anlamadigim nokta bundan sonrasi..

Burada ki insanlar sana iyi niyetli davranmislar.. Yildiz vermisler.. yildizi aldiginda tebrik edip gorevinde basarilar dilemisler. 

Bu isi beceremeyen sensin.. Cafe-1 de kendin icin kullandigin bir cumle vardi.. 

Yildiz alman ile ilgili olarak soru soruldugunda.. " yuzsuz adamin tekiyim " ben diyordun kizin birine..

Artik yildiz almiyorsun.. peki neden yuzsuzluge devam ediyorsun ?

neden sana bir sans verdikleri icin tesekkur etmiyorsun ?

Daha once bu sitede gorev alip gorevinden uzaklasan veya uzaklastirilan insanlarin sorunlarini ortaya cikartip neden kendi kabahatlarini ortmeye calisiyorsun ?

bunlari gercekten anlamis degilim..

Not : Gorevinden uzaklasip " abi simdi ben rozet alirsam tukurdugumu yalamis olurum " diyip bu isi caktirmadan sivil devam ettirenler var bu konunun onlarla alakasi yok (:

Benim görevden alındığı kim söyledi sana?

Benim görevi becerip becermediğim konusuna nasıl vardın?

Konu bu olmadığı halde, neden konuyu ısrarla farklı yerlere çekmeye çalışıyorsunuz?

Ya da söyle sorayım siz ne işe yararsınız?

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Eki.2009 Çar 20:51:23sohbet oyun linki
·-as-· :

Satırlarını Okudum, Okudukca Hindi Gibi Gubardım..

Pökerel ciğğim; "Gubarmak" ne demek? Hemen kelime mealini bekliyorum! Bir de saat 20.00 dan sonra gelen bölge müdürünün....... Bence senin böyle bir cümle kurmana sebep olan bu bölge müdürü... Aksini düşünmüyorum...

Balım; "Ezel" bizim standartlara göre biraz saçma bir dizi... Adamın bütün kimyasını bir haftada değiştirdiler, hem de Türkiye de... Bence izleyip de, her hafta ne olacak düşüncesi adamı kıl eder...

Ekcilla; sen "Polat Alemdar" ı izle, "Ezel" çok duygusal kalıyor sana...

-as-

-as- resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Eki.2009 Çar 21:09:19sohbet oyun linki

Sevgili Hürrem Hanım. Sözlerime Başlamadan Önce, O Kilo Vermiş Elma Yanaklarından Öpüyor Ve İki Elimin Bir Birine Kavuşturma Herycanı İle Sana Sarılıyorum...

Biliyorsunuzki Ben Anadolu Çoçuğuyum. Ve Her Yörenin Kendine Has Bir Şivesi Vardır. Gubarmak Bizim Köyde "Gurur Duymak" Anlamında, Kullanılır..

Köyde; Hindileri Kızdırmak İçin Söylenen Şarkı İçin"de "Gubarma" Sözü de Gecer.

Bu Arada Bölge Müdürümün Sana Çok Selamı Var

CC sohbet icin buraya
 <<12345 6789101112131415...32>>