ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
9 Haziran 2024, Pazar 15:53   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   CC AJANLARI
 <<1...56789101112131415 16171819202122232425...32>>
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

ErCo

ErCo resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Eki.2009 Per 16:29:40sohbet oyun linki
·zZkUmArBaZz· :

Nefertiti bir sorum olucak. Erconun yorumlarında hakaret varmıdır yokmudur?  Bence hemen hemen hepsinde vardır. Topalın hakaret ettiğini söylediğiniz şey devede kulak kalır yani. Biraz dikkat edin diğer yorumlara da derim.

bana sor kumarbaz   evet vardır belki sen olayın sonundan  gelme bence başına bakki adaletinden şüphe duymayalım varsa.

DawsonCreek

DawsonCreek resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Eki.2009 Per 16:30:37sohbet oyun linki

ercüü adaylığımı şu saat itibariyle koydum gold gümüş fark etmez

desteklerini ve diğer arkadaşların desteklerini bekliyorum

infumum bey gördüğün gibi halk istiyor beni bende halkı namı diğer halk benim diğer ismim

ayrıca ona göre infumum bey gerekeni yapınız..

TopaLKIrrkayaK

TopaLKIrrkayaK resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Eki.2009 Per 16:32:24sohbet oyun linki

[QUOTE=Nefertiti585] Görevden alınan arkadaşın oda mı geziyordu?Hangi odayı gezmiş... Kendisi çıksın yazsın maşa mısın sen??? Terbiyesizlik resmen,hazımsızlık..Bir görevliyi başkasıyla kıyaslayarak gaza falan mı getireceğinizi sanıyorsunuz yoksa yerimizde gözünüz mü var anlayamadım ben..Şurda 10 gün ortalarda gözükmedik diye biz görevimizi yapmıyor mu oluyoruz. Haddinizi bilin siz kimsiniz asıl?Benim görevime nasıl müdahale edersin sen vasfın nedir? Sen aldığın yıldızın hakkını verseydin önce faydalı bişey yapma derdindeydin de madem. Nasıl insanlarla muhatap olmak zorunda bırakılıyoruz anlayamadım ben.[/QUOTE

Maşa mı:) jisel benim arkadaşım değil?

Anlamıyormusun yada anlamakmı istemiyorsun?

Ufak bir eleştiride, böyle neden patladın ki?

Hani şifre `SABIR` dı?

ErCo

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Eki.2009 Per 16:38:10sohbet oyun linki
·TopaLKIrrkayaK· :

[QUOTE=Nefertiti585] Görevden alınan arkadaşın oda mı geziyordu?Hangi odayı gezmiş... Kendisi çıksın yazsın maşa mısın sen??? Terbiyesizlik resmen,hazımsızlık..Bir görevliyi başkasıyla kıyaslayarak gaza falan mı getireceğinizi sanıyorsunuz yoksa yerimizde gözünüz mü var anlayamadım ben..Şurda 10 gün ortalarda gözükmedik diye biz görevimizi yapmıyor mu oluyoruz. Haddinizi bilin siz kimsiniz asıl?Benim görevime nasıl müdahale edersin sen vasfın nedir? Sen aldığın yıldızın hakkını verseydin önce faydalı bişey yapma derdindeydin de madem. Nasıl insanlarla muhatap olmak zorunda bırakılıyoruz anlayamadım ben.[/QUOTE

Hani şifre `SABIR` dı?

helal sana kumarbaz bunu sen patlama yaptın ya bişey demiyorum.  sadece tek sorum var kumarbaz  bu arkadaş maşalık yapmıyorsa  neden jiseli öne sürdü neden dawson değil  neden ahmet değil neden özkan görevden ayrılınca yoktu forumda yada onca giden ajan var onlar değilde   jiselllll  burdaki sadece bir oyun ve topal kullanılmış kim nasıl gazladıysa bilgisizce konuşuyor....

ErCo

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Eki.2009 Per 16:40:11sohbet oyun linki
DawsonCreek :

ercüü adaylığımı şu saat itibariyle koydum gold gümüş fark etmez

desteklerini ve diğer arkadaşların desteklerini bekliyorum

infumum bey gördüğün gibi halk istiyor beni bende halkı namı diğer halk benim diğer ismim

ayrıca ona göre infumum bey gerekeni yapınız..

DESTEKLİYORUMMMMMMMMMMMMMMMM....!!!!!!!

zZkUmArBaZz

zZkUmArBaZz resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Eki.2009 Per 16:43:18sohbet oyun linki
·ErCo· :
·zZkUmArBaZz· :

Nefertiti bir sorum olucak. Erconun yorumlarında hakaret varmıdır yokmudur?  Bence hemen hemen hepsinde vardır. Topalın hakaret ettiğini söylediğiniz şey devede kulak kalır yani. Biraz dikkat edin diğer yorumlara da derim.

bana sor kumarbaz   evet vardır belki sen olayın sonundan  gelme bence başına bakki adaletinden şüphe duymayalım varsa.

Ben konunun başından beri burdayım Erco. SOnradan gelip konuyu tekrar başlatan sensin.  Hakaret içerikli yorumlar yapıp Topalın hakaret ettiğini söylemen beni rahatsız etti. Neden açılan konuyu değil de Topal`ı tartışıyosun peki? İlk yorumuna tekrar dönelimmi. Topalın yıldız alışıyla başladın. Ama konu ajanlıkla ilgili kurallar. Bu konuyu daha önce yıldız alan biri değil de benim gibi ajanlıkla alakası olmayan biri açsaydı nasıl yorumlar yapılıcaktı merak ediyorum. Bir insana bu kadar yüklenilmez.

immortaI

immortaI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Eki.2009 Per 16:47:34sohbet oyun linki
Evet 60 dk ceza aldım işte bu adalet?

immortaI

immortaI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Eki.2009 Per 16:50:15sohbet oyun linki

Bu 60 dk kim verdi bana açıklasın?

neden?

zZkUmArBaZz

zZkUmArBaZz resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Eki.2009 Per 16:50:49sohbet oyun linki
·ErCo· :
·TopaLKIrrkayaK· :

Hani şifre `SABIR` dı?

helal sana kumarbaz bunu sen patlama yaptın ya bişey demiyorum.  sadece tek sorum var kumarbaz  bu arkadaş maşalık yapmıyorsa  neden jiseli öne sürdü neden dawson değil  neden ahmet değil neden özkan görevden ayrılınca yoktu forumda yada onca giden ajan var onlar değilde   jiselllll  burdaki sadece bir oyun ve topal kullanılmış kim nasıl gazladıysa bilgisizce konuşuyor....

Jisel`i örnek gösterdi. Neden mi? Çünkü Jisel ona ve birçoğuna göre işini iyi yapıyordu. Jisel adına forum baslıkları açılmadı mı? örnek vermesinde ne sakınca var?  HAdi diyelim ki sen haklısın. Bu kuralın uygulanmadığı gerçeğini ortadan kaldırır mı? biraz da onunla ilgili yorum yapın bence.

ErCo

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Eki.2009 Per 16:55:48sohbet oyun linki

topala bir ajanı işe yaramaz diyip onca giden ajan varken jiseli neferle kıyas ediyor zaten amacı belli başlığın ama direk girememiş. oda sorun değil burda hem kendine hem jisele hem nefere hem chatcity e zara verdiğinin farkında değilmi aylık performans tamam hemfikirim ama isim zikredip nefer ne işe yarıyor deyip ima ile 

Ya da ...?  

bunun anlamı ne?

yok hürremsultan seçmiş yok şu bu ortada alınmış oylar  varsa kendine güveni açsın bir başlık ajanlık için bana oy verin desin ukelalıkla kendini haksızken haklı göztermeye çalışmakla bişey elde edemez.

bu yarışmayı yapan infumum du  cevap versin ozaman infumum da mı suçlu.

işine gelenlere vermesin

topal kimdir ki burda bir başka üyeyi yargılayabilir.

kendisi oda sahipliği yaptı bel altından vurmnak gerekirse vurulacak çok şey var milletin gazı ile çıkan bir dergiye 15 gün susup sonradan yazmadımı.

bırak onu karşısındakide bir Ajan hemde üyelerin seçtiği birisi onca kişi memnunda topalmı memnun değil. kendisi diyor cevap verrim  diye baksana adam  Ajanlık yolunda dil pabuç gibi Ajan dediğin efendiliğini her koşulda sürdürecek biz önce görüş bildirdik beyfendi tartışmaya döktü iyi okursan daha iyi anlarsın kumarbaz.

topla burda kimse performans denetimi görevini vemedi kim topal benden senden farklı neyi var dır .

CC sohbet icin buraya
 <<1...56789101112131415 16171819202122232425...32>>