ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

26 Nisan 2024, Cuma 03:38   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski ChatCity den Eski Duyurular
forum sohbet oyun basliklari
   ***MVCC 2 - YENİDEN EN DEGERLİ CHATCITY LİYİ SEÇİYORUZ***
 <<1 234567891011...22>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

infumum

infumum resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Oca.2010 Çar 01:04:57      ***MVCC 2 - YENİDEN EN DEGERLİ CHATCITY LİYİ SEÇİYORUZ***sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Chatcitynin dinamik yapıya sahip bir site oluşu, şu veya bu şekilde gerek yönetim tarafında, gerekse herhangi bir üye açısından her geçen gün, tutum, davranış ve anlayış değişikliklerini de beraberinde getirmektedir.. Çünkü; zaman ilerlemekte ve bununla beraber kişiler değişmektedir. Veya yenileri aramıza katılmaktadır. Bu değişim veya gelişim bir sirkülasyon halinde her an devam etmekte... Biz de renklerin bu değişiminden feyz alarak, yeni rengimizi, yeni en değerlimizi, yeni MVCC‘mizi belirleyelim istedik. 

ü

Diyorsanız ki;

“-Biliyor musunuz o olmasa belki ben de CC de olmayacaktım. O varken hiç sıkılmıyorum. Onunla neşemi, kederimi, sıkıntılarımı her şeyimi paylaşıyorum. O var ki ben de artık varım. O benim ve benim gibi düşünen herkesin en iyi arkadaşıdır, en güvendiği kişidir ve en önemlisi....... 

CHATCITY NİN EN DEĞERLİSİDİR

Öyleyse hep birlikte ChatCity nin En Değerlisi’ni seçelim.

Biz de Chatcity yönetimi olarak MVCC-1 de olduğu gibi yeni MVCC mizin onur duyacağı bir ödülle kendisini tebrik etmek istiyoruz.

Ödülümüz; Chatcity’nin en çok sevilen, saygı değer, yeni olmazsa olmazına; 1 ay  süreyle tam donanımlı ajan yetkilendirmesidir. Biz bu arkadaşımızı sadece böylesi bir yetkilendirmeyle kalmayıp yine 1 ay süreyle profil fotoğrafı yerinde görünecek şekilde, kendisine özel bir de rozet hazırladık :) [Ödülümüz 1 ay süreli olacak şekilde planlanmıştır. Yetkilendirmenin kötüye kullanılması durumunda süre kısaltılabileceği gibi, seçim sonrası sürecin beklenen gibi olması durumunda ödül süresi uzatılabilir.]

Oylama süresi : 31/01/2010 gecesi saat 24:00 e kadardır. İlk verdiginiz oy geçerlidir. İkinci oy mesajlarınız  geçersiz kabul edilerek silinecektir.

Düşünmeden karar vermeyin ;)

Oylama başlamıştır, adaylarınızı beklıyoruz… Kolay gelsin.

Not: Gönül isterdi ki her bir üyemiz 1 oy kullansın ve olabildiğince objektif olsun, haklıya hakkını versin. Yiğidi öldürüp hakkını vermeyecek üyelerimizin varlığı bizi üzmekle beraber; bu durum, yapacağınız oylamada oy kullanacakların istemediğimiz bir şekilde sınırlandırılması gerekliliğini ortaya koymaktadır. Bu anlamda, Tüm Chatcity’lilerin aday olabileceği bu yarışmamızda oy kullanacakların VIP Üye olması şartı aranmaktadır. 

Lütfen mesajlarınızın kısa, öz ve yorumsuz olmasına özen gösterip, oy kullanacağınız nicki tam olarak belirtiniz. Son olarak başlık altına amacı dışında mesaj yazmamanızı önemle rica ediyorum.

Örnek oy mesajı:

Chatcity’nin en değerli üyesi, olmazsa olmazı; xxxxx ‘ dir.

Ya da; sadece nick belirterek;

xxxxx  

olarak nicki belirtmek yeterli olacak...

1. MVCCnin;          
                               Detayları  için  >>>>>  
                               Sonuçları için  >>>>>

LaserStar

LaserStar resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Oca.2010 Çar 01:06:52sohbet oyun linki

rastgele

redAPPLEisHEREnow

redAPPLEisHEREnow resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Oca.2010 Çar 03:22:06sohbet oyun linki

JoKe tabii ki

erkete

erkete resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Oca.2010 Çar 03:36:08sohbet oyun linki

HERŞEYDEN ŞÜPHE EDERİM AMA BYCLUMSY `nin Ajanlıpından ALSA! 

Bence cc`nin en büyük rengi , sevimlisi , haksızlığa karşı sağlam duruşu ile favorim sevgili arkadaşım BYCLUMSY :)

pintyy

pintyy resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Oca.2010 Çar 09:56:06sohbet oyun linki
ccrambo

XBalpetegimX

XBalpetegimX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Oca.2010 Çar 11:01:04sohbet oyun linki

CCRAMBO

O olmasa belki ben de CC de olmayacaktım. O varken hiç sıkılmıyorum. Onunla neşemi, kederimi, sıkıntılarımı her şeyimi paylaşıyorum. O var ki ben de artık varım. O benim ve benim gibi düşünen herkesin en iyi arkadaşıdır, en güvendiği kişidir ve en önemlisi....... 
 CHATCITY NİN EN DEĞERLİSİDİR!!!

canbusem

canbusem resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Oca.2010 Çar 11:19:10sohbet oyun linki
    tabiki CCRAMBO

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Oca.2010 Çar 12:00:42sohbet oyun linki
Sadece ChatCity`nin değil, hayatımın en önemli insanı xXAbuKPreNSeSXx`tir.

Musibett

Musibett resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Oca.2010 Çar 12:24:05sohbet oyun linki
KESİNLİKLE CCRAMBO

waamp

waamp resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Oca.2010 Çar 12:25:36sohbet oyun linki
CCRAMBO
CC sohbet icin buraya
 <<1 234567891011...22>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir