ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
2 Mayıs 2024, Perşembe 17:36   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Dijital Yaşam > Bilgisayar Oyunları
forum sohbet oyun basliklari
   Online Counter Strike...
 <<123 456>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

gurcu

gurcu resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Mar.2011 Çar 16:58:12sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

gurcu : DYG neden dusmana ates etmiyorsun ! Konusuyorsun ?

DYG :  Ayıramıyorum hangısı bızden hangısı onlardan.. Bende soruyorum dusman mısın, Dost musun ?  dıye. .Onlarda beni vuruyorlar..

gurcu :  Off DYG offf !

----------------

Jisell

Jisell resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Mar.2011 Çar 17:05:47sohbet oyun linki

Gurcu çok güzel özetlemiş :)  yalnız bende Counter olamıyorum alışmışım teröristte.. counter olduğumda içimden teroristlere ateş etmek gelmiyor  mümkünse ben hep terörist kalayım

Herkesi oyuna bekliyoruz :)

DawsonCreek

DawsonCreek resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Mar.2011 Çar 17:34:54sohbet oyun linki
ben gelirim ama gürcü bana küs cisel

AcEdUdE

AcEdUdE resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Mar.2011 Per 02:40:59sohbet oyun linki

Ben pazartsi gününe kadar 16:00 24:00 arası çalıştıgım için sizlere ancak 00:30 dan sonra eşlik edebiliyorum. ancak pazartesi ve sonrasını takip eden günlerde Saat 16:30 dan sonra sizlerle olabılırım. Çevremizi genişletir oyuna daha cok heycan katabılırz. Gurcu yorumlarını okudum ve cok guldum, gerçekten mükemmelsin :D. Bizleride iyi mevkilerde anlatarak birazda olsa gururlanmamı sağladın, ayrıca teşşekür ederim. Ama takım oyunu dediğin herkez haberleşmeli değilmi? Bizim wernelle nefes alışları bıle Mikrafondan birbirimize söylediğimiz gibi :) Abla ben burdayım. tamam... ben kastım beklıyorum. Tamam abla ölürsem burdalardır... Ben biribini indirdim gibi... :))

JoKe

JoKe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Mar.2011 Per 02:44:44sohbet oyun linki

Artek sürekli pusuda,sinir ediyo beni sinir

Esinpiri,seninle daha işim bitmedi

CooLizmirArtek

CooLizmirArtek resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Mar.2011 Per 02:53:31sohbet oyun linki
·JoKe· :

Artek sürekli pusuda,sinir ediyo beni sinir

Esinpiri,seninle daha işim bitmedi

kuru iftira  

AcEdUdE

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Mar.2011 Per 05:17:52sohbet oyun linki

Evet şahidim sürekli duvarın arkasından zıplayıp vuruyorsun ınsanları ayıptır sen Ottoman torunusun göğüs göğüse cenk et biraz bu nedir yahu yunan askeri gibi !!!!

:D:D:D:D

gurcu

gurcu resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Mar.2011 Per 11:42:59sohbet oyun linki

Ekle ekle !

Tehlikeliler listesine.. ccTimcc  de ekle.. .

ve ekle " napolyon "  takim oyuncusu listesine.. Kimdir bilmiyorum ama bos degil...

ve yine ekle.. iyi olmasinin yaninda en komik oyuncu listesine inatci87 yi.. Gulme krizine soktu dun beni..

Counter, Counter olali bu kadar zevkli olmamistir.

*** İnatci87 ile ayni takimdayiz.. O onden gidiyor ben arkasindan kosuyorum.. karsimizda kapi var.. Kapidan gecmemiz lazim.. Ben inatci onden gittigi icin kapinin orada pusuya yatmis biri olmasin diye.. Duvari ve kapiyi tariyorum... Arkasinda biri varsa ciksin diye.. Duvarda mermi delikleri olunca ve silah sesleri duyunca.. İnatci87 diyor ki ;  Olm duvardan sıkıyorlar.. Hile yapıyorlar  :)))))))))))))))))))

*** Yine inatci ile ayni takimdayiz.. Mikrofon kullanmadigimiz ve savas esnasinda yazamadigimiz icin.. Bir oyuncu diger oyuncularin kendisini takip etmesini isterse.. El fenerini yakip sonduruyor diger oyunculara.. El feneri ile haberlesiyoruz.. İnatci87 ye el feneri yaktim " takip et " beni demek icin.. ama inatci bu dinlermi :)))

Ben ona Fener yakiyorum o bana.. biz boyle bir birimize durmadan Fener yaka yaka gidiyoruz..

Bir anda ikimizde yerde.. Coolizmirartek affetmedi tabi..

İnatci87 Diyor ki ; bu kadar far yakarsan olacagi bu :)))))))))))))))))))

Aksam oyunda gorusmek uzere.. Erken gelin :)

ThePrivate

ThePrivate resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Mar.2011 Per 13:06:56sohbet oyun linki

Arkadaşlar cs bazı arkadaşlarda hile olduğunu düşünüyorsunuz. Ben şimdi size csdeki hileler nedir söyleyem ondan sonra siz adamı dikkatli izleyin ve karar verin.

En Deli Hile Omega Hack denilen nalet bir hiledir. Bunu fazla anlatmıcam çünkü bunu açan biri olsa hemen anlarsanız bu hilede adam hayvan gibi hızlı koşar otamatik aim alır ateş eder yani siz hiç bir şey yapmıcanız o herkesi vurur iceworld bir elin sürmesi yaklaşık 5 saniye sürer :D :D Bunu fazla açıklamaya gerek yok.

2. Hile Wall Hack

Bu hilede duvar arkası değil heryer görünür adamın nerde oldugu elinde ne silah olduğu hepsi gözükür omega hack bir alt versiyonudur bunu açan kişiye arkadan yaklaşmak imkansızdır senin nerde olduğunu çizgiler ile görebilir. Bunu yapan biri varsa serverda bunu sanmıyom ama iyi izleyin eğer adam görmeden duvar atıyor ve arkadan saldırı almıyorsa bunun olma ihtimali yüksektir

3. 3D Soft hack diye bişey

Bunu bilmiyorum hiç kullanamadım :D ama ne olduğunu açıklıcam. Bundaki olay aslında bir bug (hata) gibi bişey. biri bunu ayarlardıysa sadece duvarlar ve kapılar saydamdır yanı duvar arkasında biri varsa onu görebilir sadece bu işe yarar ve bence bizim serverda olsa olsa bir kaç kişide bundan vardır bazılar cidden duvar atıyor ama wall hack olmadığına eminim.

4. CFG bu bir hile midir tartışılır.

Bu bir ayar dosyasıdır internette araştırabilirsiniz bazı yerlerde hile bazı yerlerde kişişel ayardır bizim server sxe li olduğu için otomatik düzeltme vardır ama bunu kıran cfgler de herhalde vardır. CFG konusunu size biraz anlatam

cfg isteyen herkes kendi yazabilir kişişel ayarları içinde neler vardır bunları

Name ThePrivate

Setinfo _pw (burası kendim şifrem)

Cl_uprate 101

Cl_cmdrate 101

Fps_max 101

sensivity 3

ve bazı cfgler bir sürü yazı vardır size açıklamak istediğim bir şey var bir kişide wall hack yada omega hack yoksa istediği kadar cfg açsın kafasına aim gitmez! sen bileğini kullanıp o Aimi kafasına götürmediğin sürece hs atamassın. isteyen herkese bu confing dosyamı veririm ve anlatırım zaten içindeki yazıları wernel ablamdam aldım şimdi sorusu olan varsa sorun açıklayam size

AcEdUdE

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Mar.2011 Cum 03:16:42sohbet oyun linki

İlahi gürcü kopardın yine beni gece gece :D Vallahi çok güldüm. İnatçıda ulan oyle delı gıbı Counter mı oynanır dıyordu bakıyorujm sımdı cıkamıyor :D

Hile konusuna gelınce ben hileli kimsenin olucagını sanmıyorum. Zaten cogu ınsan acemı daha yenı gırıyor ıyı denebılcek bı kaç kişi var onlar ıcınde hile açmaya tenezzül ediliceğini sanmıyorum. Yapan ayıp eder bence, çünkü burda bir yarış içersinde değiliz sadece kendı arkadaşlarımızla eğlenmek adına giriyoruz oyuna ve canımızın sıkıntısını birazda olsa burdan çıkartmak istiyoruz. Yani eğlenceye bile hile katabılıcek kişi varsa açıkçası kiiliğinden utanması gereken birisidir. Kısacası kişiliksizdir. Cfg konusuna gelince bende kendı yaptıgım Cfg mi kullanıyorum ama benım Cfg sadece ekran daha beyaz gösteriyor ve Fastswict komutunu otomatık devreye almış şekilde oluyor. Ayrıca mouse ayarı kendı ıstedıgıme göre. Yani her Cfg hile olucak diye bişeyde yok. Dediğim gibi hile gerektirmeyen bir serverdayız açmamızda bence büyük bir terbiyesizlik olur.

CC sohbet icin buraya
 <<123 456>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir