ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

3 Mayıs 2024, Cuma 05:37   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Dijital Yaşam > Bilgisayar Oyunları
forum sohbet oyun basliklari
   Online Counter Strike...
 <<1234 56>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

TheGift

TheGift resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Mar.2011 Cum 13:41:25sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
sxe ne güne duruyor.hile için bire bir...

TheGift

TheGift resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Mar.2011 Cum 13:45:10sohbet oyun linki

sxe Injected v11.6

sefa99

sefa99 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Mar.2011 Cum 16:54:34sohbet oyun linki
thegift şaka mısın :) servera girmeyi hiç denedin mi :D Sxe`li server zaten ama sxede çalışan cfglerde var rahat ol ;) ama cfg hile midir bilemicem ben dedim bendeki cfg`yi herkese verebilirim içindeki komutlar zaten kişişel komutlar :D yabancı bi komut yok

wernell

wernell resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Mar.2011 Cmt 00:31:42sohbet oyun linki
gurcu hayırdır ? oyuncular hakkında bilgi verirken epey bir eksik yazmışsın bence :))

AcEdUdE

AcEdUdE resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Mar.2011 Cmt 02:55:11sohbet oyun linki

wernell :
gurcu hayırdır ? oyuncular hakkında bilgi verirken epey bir eksik yazmışsın bence :))

Banada öyle geldi ama çaktırmadım abla :D

HamdiSopayiiGetir

HamdiSopayiiGetir resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Mar.2011 Cmt 09:44:33sohbet oyun linki

Bu aralar giremiyorum ilk fırsatta gelip oyuncu nasıl olur gösterecem

gurcu

gurcu resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Mar.2011 Cmt 10:42:25sohbet oyun linki

Evet evet.. Haklisiniz..  Beni sasirtanlar ve yaniltanlar oldu..

Oncelikle dun aksam ki performansindan dolayi wernell i tebrik ediyorum.. Bir sagdan cakti, bir soldan.. Nefes aldirmadi kimseye.. Hastaligina ragmen gecenin en iyisiydi bence.. 

ThePrivate ( sefa99 ) tamam tamam artik beni bicakla kesme !!  Senide en tehlikeliler listesine aliyorum :)  19:00 - 23:30 arasi en tehlikeli sensin.. ( Allah tan 23:30 dan sonra kalamiyorsun )..

ccTimcc, bu adama soylenebilecek birsey yok.. Hala cok iyi oynuyor..

Beni en cok sasirtanlardan biri MINIK_SERCE (Neslicik).. Hala Nesli nin erkek kardesini oynattigini dusunuyorum ve kendimi oyle avutuyorum.. Yoksa kahrolurum.. Mermi manyagi yapti beni..

_______ ( inatci87 ), her yedigi mermide  " Ahh !, Uhh!, Ohaa!, Lann!, Olm!.. nidalariyla oyunun en cok ses getiren oyuncusu :))))

Jisell, en cok sevdigim oyuncu tipi.. Oyunun icinde bombami atilmis.. iki takim birbirine mi girmis..  Dust2 kopru ustunde rakı masasi kurulmus dansozmu oynatiliyor hic ama hic umurunda degil..  Oyun baslar.. Jisell 5-1 alir.. Yolunun uzerinde kendi golgesi dahil  yuruyen herseyi tarayarak direk bomba yerine gider bombasini kurar.. bulabildigi en karanlik ve en ıssız bir yere gider saklanır..  Rakip bombayi etkisiz hale getirmis mi.. Bomba patlamismi onemli degil.. Bomba kuruldu ya... Gerisinin koy ..... rahman gitsin :))

Ucanpijama, psikopat bir oyuncu..

Try2Escape, ( NIHAT DOGAN ).. Asarim keserim en iyisini operim diye geldi oyuna ama.. :))  Kendisi bile bu kadar profesyonel oyuncularla karsilacagini dusunmuyordu her halde.. Opucuk manyagi ettiler.. Yani isin ozeti ;  Nihat Dogan olmak..  " CS de bir varlik gosteremeyecegince.. Takim oyuncularini toplayip Selena yi cagirmaktir "  :)))))))))))

Joke, dorduncu en komik oyuncu... Joke ile ikimiz oynuyoruz.. Ben bomba, silah ne varsa aldim tam techizat savas icin hazirlandim.. Joke`den bir ses ; gurcu bir fotografimi cekermisin :))))) .. Bu cumleye sıkacak mermi bulamadim.. :)))  iyi madem dedim  cekeyim..  Joke poz verdi.. Baktim sade bir goruntu var.. Dedim dur duman yapalim biraz.. Aklimda ki sey.. Sis bombasi atip.. Sis azalinca Print Screen tusuna basmakti..  Sis bombasini attim.. Elim print screen tusunda bekliyorum.. Duman kayboldu.. Joke de yok :))).. Sis bombasindan sarapnel parcalari gelecek diye kacan ulviye :))))

CoolİzmirArtek iyi olmasina hala iyi ama.. o bekledigim showu goremedim iki gecedir.. Kinim kinim kiniyorum !

DEFNE45, bu kiz bizim oyundada yok gorsek yetkililere teslim edecegiz :))  Belki EGEARE yerini kesin biliyordur..

Keyifli oyunlar..  Aksam gorusuruz..

Not : Harita degistirme yetkisini bir kac oyuncuya verebilirseniz cok iyi olur.. Neslicik devamli online oldugu icin onada yetki verilebilir.. Bazen istemedigimiz bir harita oluyor.. Sıkıntı oluyor..

ThePrivate

ThePrivate resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Mar.2011 Cmt 13:57:48sohbet oyun linki

Hamdi ben yokken gelde servere oyuncu nasıl olurmuş gösterme sanşın olur :D

Gürcü abi seni bıçakla kesmemden bu kadar etkilenceğini bilseydim yapmazdım Tehlikeli falan ayıp oluyor daha dur :D

23:30`dan sonra kafeden kalmam için adamın üstüme kafeyi kapattıp gitmesi gerek, düşünüyorum aslında :D

Wernel ablama laf yok gördüğüm en iyi ses kasan oyunculardan (emrist daha etkili ses kasıyor gibi geldi :D adam ice`da beni hiç görmedi duvarın arkasından taradı ve vurdu, sonrada ayak seslerin geliyordu dedi gerçekten etkileyici ) Ben ses kasam diyorum ama kafam dönüyor sesler hangi yönden belli değil :D wernel abla ses ayarı varsa onlarıda söyler misin)

Oyunun bana göre eğlenceli kısmı ise artek ile mikrofondan konuşmak olsa gerek :D Ne güldürdün beni artek :D GO GO GO

Bir De Şiddetle rica ediyorum erken gelin şu oyuna :D

Jisell

Jisell resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Mar.2011 Cmt 15:23:10sohbet oyun linki
Gurcü bombayı da sen koru yani ben okadar kurmuşum ama dimi  şaka bir yana 38.5 ateşle ancak bukadar oynayabiliyorum iyileşince soracağım ben size

wernell

wernell resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Mar.2011 Cmt 15:41:04sohbet oyun linki

Bir ses ayarı yok ·ThePrivate· ,mapleri iyi bilmen ve nerden ne sesi alabileceğini bilmen lazım pro maplerde, onun dışında ice da ancak kardaki adım sesini kasarsın, el başında duvardan yediğin mermi oyundaki bugdan olur, oyuncular karşılıklı respawn olduğunda direk ateş ettiğinde gidip vurabilir karşıdaki adamı-bu da her seferinde olmaz-, diger türlüde wall (hile) olabilir karşında oynayan adam , demosunu alıp izlemek lazım. Bu oyunda babana bile güvenmeyeceksin :)) Ses kasmak shift gitmek degil, koşarkende rakip oyuncunun yerini anlayabilirsin.min  5+1 kulaklık kullanmak lazım ayrıca , ekipmanlarımı yazayım :

Platronics DSP 500 kulaklık,

Logitech G15 klavye

Razer Deathadder v2 mouse

Razer goliathus mousepad (large)

CC sohbet icin buraya
 <<1234 56>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir