ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

15 Mayıs 2024, Çarşamba 09:46   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   Onlara Sahip Çıkalım...
 <<12 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Mar.2011 Pzr 17:02:24sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Ne acı ki biz ülkemizdeki insanların haklarını savunamazken, onların hakettikleri değeri almalarını sağlayamazken hayvanlar için verilen uğraşlar da hüsranla sonuçlanmaktadır. Bu konu ancak zengin işadamlarının konuya ilgi göstermeleri ile sonuçlanabilir. Yoksa belediyelerden yardım beklemek ütopyadır. Ya da 3-5 hayırseverin bu konuyu çözmeye çalışmasıyla olacak iş olmadığını düşünüyorum. Özellikle İBB bu konuda çok yetersiz kalmaktadır. Belediye barınaklarına alınan hayvanlara yapılan işkenceleri eklemiyorum bile...

bkz: bir zamanlar Panter Emel vardı hatırlayanınız var mı?

sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

KUPAKlZl

KUPAKlZl resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Mar.2011 Pzr 17:44:21sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
sefa99 :

Köpek alamam ben kendim korkuyom zaten :D Başımdan geçen bir olayı anlatam :D Kedi alırsak evde savaş başlar valide uçurur bizi :D Ama normalde dükkanın önüne gelen kedileri besliyorum

Geçen yıl sahurda evden çıktım fırına gidip poğaça alıcaktım gecede karanlık uyku sersemi ilerliyorum. Tam olarak emin değilim ama uyuyan bir köpeğin kuyruguna bastım ondan sonra bizim evin orda 3 5 tur attık sağolsun ayaktada terlik vardı :D ondan sonra köpek durdu gittim fırına aldım pogaçayı bu seferde poğacanın kokusunu mu çekti köpeği anlamadım ama yine kovaladı. Zaten ayaktan terlikleri fırlamıştım :D (terlikler kayboldu sabah aradım yoktu). Kaçarken köpek en son kapının önünde durdu hadi bakam dedim eve nasıl gircez :D neyseki 5-10 dk sonra köpek kendi yerine gitti sonunda eve geldim. Pederde bir gülümseme ve şunu dedi köpek kovaladı deme seni :D :D

Hem bu arada köpek evde beslenemez hayvana yazık kesinlikle bahçe lazım. Ve köpek her gün 1 - 2 saat gezdirilmeli yani sorumluluk ister. Yardım etmek isterkende eziyet etmeyelim hayvana :)

Paylaşımın için teşkler

CC sohbet icin buraya
 <<12 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir