ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
5 Mayıs 2024, Pazar 09:34   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Öneriler
forum sohbet oyun basliklari
   SERVER İLE BAĞLANTIN KESİLDİ::)))
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

RAMQ

RAMQ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Tem.2011 Cum 14:27:06      SERVER İLE BAĞLANTIN KESİLDİ::)))sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Son bir kaç gündür cc ekranında en çok gördüğüm uyarı bu belkide, sürekli bağlantı sorunu oluşuyor. Site içerisinde oyun oynamanın mümkanatı yok oyuna başlıyorsunuz küt "SERVER İLE BAĞLANTINIZ KESİLDİ" uyarısı geri dönüyorsunuz oyununuz kapanmış. Yahut bir sohbetin en ateşli yerindesiniz cart diye cümbür cemaat anasayfaya gidiyoruz, gir çık yalamaya döndük. Sevgili cc yetkilileri konu ile ilgilenip sorunun çözülmesini rica ediyoruz.

Artık cidden can sıkıcı oldu yani baydı

SlMONE

SlMONE resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Tem.2011 Cum 15:04:28sohbet oyun linki
Bu sorun son 2- 3 gündür daha sık dillendiriliyor ancak epey uzun bir süredir var olan bir sorundu. Sorun hakkında pek çok kere, site içerisindeki rozetli kullanıcılarla ters düştüm. Her defasında bağlantı sorunun  internet sağlayıcısından kaynaklandığı ileri sürüldü. Kusura bakmayın fiber bağlantı için 150- 200 hanenin bir arada yaşadığı bir yerde oturmuyorum. Müstakil ve faturasını her ay ödediğim bir ttnet abonesiyim. Hiç bir sitede yaşamadığım bağlantı sorunun, site üyeleriyle ortak sorun haline gelmesi siz Metodik Ltd. sorunudur. Konu hakkında chatcity@metodik.com adresine sorun aktarılmasına rağmen geri dönüş yapılmadı. Site kapatılıyor da bizim mi haberimiz yok acaba.

manolya41

manolya41 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Tem.2011 Cum 16:53:23sohbet oyun linki
RAMQ :

Son bir kaç gündür cc ekranında en çok gördüğüm uyarı bu belkide, sürekli bağlantı sorunu oluşuyor. Site içerisinde oyun oynamanın mümkanatı yok oyuna başlıyorsunuz küt "SERVER İLE BAĞLANTINIZ KESİLDİ" uyarısı geri dönüyorsunuz oyununuz kapanmış. Yahut bir sohbetin en ateşli yerindesiniz cart diye cümbür cemaat anasayfaya gidiyoruz, gir çık yalamaya döndük. Sevgili cc yetkilileri konu ile ilgilenip sorunun çözülmesini rica ediyoruz.

Artık cidden can sıkıcı oldu yani baydı

AYAKKABI  BAĞI KULLAN O ZAMAN NORMALE DÖNERSİN  HAHAHAHAHA  

RAMQ

RAMQ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Tem.2011 Cum 17:13:55sohbet oyun linki

manolya41:

Bu kadar emin ve kesin konuştuğuna göre bu öneriyi test ettin onayladın, kullanıp işe yaradığını gördün sanırım manoşcum

sayat

sayat resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Tem.2011 Cum 17:20:42sohbet oyun linki
RAMQ :

manolya41:

Bu kadar emin ve kesin konuştuğuna göre bu öneriyi test ettin onayladın, kullanıp işe yaradığını gördün sanırım manoşcum

arkadaşım manolya41 i falan boş ver de ben don lastiği kullandım çok faydalı oldu 

ucanpijama

ucanpijama resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Tem.2011 Cum 21:53:26sohbet oyun linki

SlMONE :
Bu sorun son 2- 3 gündür daha sık dillendiriliyor ancak epey uzun bir süredir var olan bir sorundu. Sorun hakkında pek çok kere, site içerisindeki rozetli kullanıcılarla ters düştüm. Her defasında bağlantı sorunun  internet sağlayıcısından kaynaklandığı ileri sürüldü. Kusura bakmayın fiber bağlantı için 150- 200 hanenin bir arada yaşadığı bir yerde oturmuyorum. Müstakil ve faturasını her ay ödediğim bir ttnet abonesiyim. Hiç bir sitede yaşamadığım bağlantı sorunun, site üyeleriyle ortak sorun haline gelmesi siz Metodik Ltd. sorunudur. Konu hakkında chatcity@metodik.com adresine sorun aktarılmasına rağmen geri dönüş yapılmadı. Site kapatılıyor da bizim mi haberimiz yok acaba.

Ölümüne chatcity  arada bir sokağa çıkmayı dene

FriedrichNietzsche

FriedrichNietzsche resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Tem.2011 Cmt 00:14:14sohbet oyun linki

Sorunun internet servis sağlayıcıdan filan kaynaklandığını söyleyen hangi rozetliyse ona çok güzel kahkahalar hazırladım.
Yıllardır bu sitedeyiz. Önceden de çoğumuz TTNet kullanıyorduk, şimdi de çoğumuz kullanıyoruz. Ben hiçbir sitede sorun yaşamayıp burada sorun yaşamaya başlıyorsam, bu da 1-2 gün değil de sık sık oluyorsa, sıkıntı eskisi kadar para kazanamayan ChatCity´nin (ucuzlatılmış) "server"larındadır arkadaş. Kimse kimseyi kandırmaya çalışmasın.

gurcu

gurcu resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Tem.2011 Cmt 01:09:07sohbet oyun linki

Yok haci soylenildigine gore bizlerin internet hizlarimizdan kaynaklaniyormus.. Kendi sorunlarimizi Chatcity`e mal edemezmisiz.. Tamam ben kabul ediyorum.. Sorun benim ttnet baglantimdan kaynaklaniyor.. Ajan hakli..

FriedrichNietzsche

FriedrichNietzsche resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Tem.2011 Cmt 02:09:26sohbet oyun linki

Hacı eski bir Çin atasözü der ki "Bir ajan daima haklıdır."
Saygılarımla... (Bu da güzel geyikti zamanında)

HamdiS0payiGetir

HamdiS0payiGetir resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Tem.2011 Cmt 08:43:47sohbet oyun linki

Ben smiel ADSL kullanıyorum aynı sorun bende de var durmak yok düşmeye dvm

Bir sorun olduğu  kesin ama site yönetimi  kullanıcılarını Adam yerine bırakıp ne forum mesajı yayınlıyor nede ajanlarını bilgilendiriyor  Calıntı bir kredi kartı ile cc alınsa veya  cc Almak isteyipte teknik bir sorun olmuş olsada yönetim işini gücücü bırakıp sorunu çözmeye çırpınırlardı CC yönetimi  para kazandığı insanları Resmen eşek muamelesi yapıyor

CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir