ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
5 Mayıs 2024, Pazar 05:31   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Kopulası Şeyler
forum sohbet oyun basliklari
   Yeni Ajan Kadrosu
 <<12 3>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

xarena

xarena resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Mar.2012 Per 00:43:14sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
·1uhud· :

ChipUser·.........ChipUser·.................ChipUser·

KARDEŞİM SEN NE KADAR DİKKAT ÇEKME MERAKINDASIN,HAZIR CLUPTE TURNUVA DÜZENLENİYOR CLUP BAŞKANI VARKEN SEN FORUMDA BAŞLIK AÇIYORSUN SENİN BAŞLIGIN ALTINDA KATILIMCILAR TURNUVAYA İŞTİRAK EDİYORLAR,CLUP BAŞKANI NE OLUYOR BURDA HİKAYEDEN CLUP BAŞKANIMI OLMUŞ OLUYOR SENİN SAYENDE,CLUP BAŞKANININ VİPPLUS YOK YAYIN VEREMİYOR HALİYLE ONUN ADINA O İŞİDEMİ SEN ÜSTÜNE ALDIN,AJANLIK SEÇİMİ YAPMIŞSIN MAKARA YAPIYORSUN TAVLA TUNRUVASI YAPILIYOR KATILIM SAYISI VİPSİZ VİPLİ 32 YARISI OYNAMADAN HÜKMEN YENİLİYOR KAZANAN NERDEYSE HİÇ OYNAMADAN FİNALE KALIYOR,KAZANAN NİCKEDE 20 BİN CC VERİLİYOR TOPLANAN VEYA KATILIMCILARIN VERDİGİ CC LER NERDE BUHAR OLDU SANIRIM  YİNE GÜNAHA GİRMİYEYİM BELKİDE TOPLANANLARIDA VERMİŞSİNİZDİR,   ChipUser· FAZLA DİKKAT ÇEKEYİM DERDİNE DÜŞME ZAMPARAYSAN ZAMPARALIGINI YAP SANAL İTİBAR REELDE BAŞARISIZ KİŞİLERİN DÜŞTÜGÜ HASTALIKTIR MAKARA YAPARKEN SENDE KENDİNİ BİR ZAHMET EKLE ....

fox clup yüzüne gözüne bulaştırdı turnuvasını,teras clupte tavlada bu katılım sayısınla yaptıgına turnuva denmez,1uhud sende bu sanal maymunları dikkate almışsın destan yazmışsın güll geç yaptıkları şaklabantlıklara.

R0BlN

R0BlN resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Mar.2012 Per 03:29:26sohbet oyun linki
Çok İdeaL bir ajan kadro düşünmüşsün bunun yürürlüğe girmesini can-ı gönulden istiyoruz:)

judeLaw

judeLaw resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Mar.2012 Per 10:52:03sohbet oyun linki

Anıl kopardın sabah sabah kanka :)

uhud ve arena katılsaydınız da turnuvaya bedavadan şampiyon olmasaydık.. sizde bole seviyesiz yazılarınızla mı dikkat cekiceksiniz.. icraatlarınızla dikkat cekin.. Terbiyesizliğin luzumu yok..

Okey turnuvası gibi olsa daha mı iyidi... Buna da şükür az katılım oldu ama öz oldu..

ChipUser

ChipUser resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Mar.2012 Per 11:09:28sohbet oyun linki

Hayatın her alanında bir mükemmeliyetçilik almış başını gidiyor… Esasında gayet güzel de bir beklenti gibi görünüyor… Tabi ilk bakışta…

Ben gazete alırken, dikkat ederim en az renklisinin olmasına.. Daha önce rengarenk gazeteleri de okudum, inceledim. Sonra gördüm ki gazete almamışım, o gazetede asparagas haberler dışında gerçek haber yokmuş, asıl amaç bu değilmiş, 0039’lu telefon numaralarının olduğu sakıncalı reklamlar boy boy yer alıyormuş, bir başkasına göre ise, gazete dediğin tam da o şekilde olmalı, hatta bir adam var, ona bir sayfa değil en az üç sayfa ayrılmalı, kendince haklı da.. sonra düşündüm, gazete dediğin böyle olmamalı, (Bence!) Son Haber başlığına değecek 3. sayfa haberleriyle birlikte, sağlıklı ekonomi haberleri, kaliteli köşe yazıları, dünyada bizi de ilgilendiren gelişmelerle ilgili haberler, gerçek spor haberleri v.s.v.s. olmalı dedim… Ardından; varsa ulusal yayını olan 30 kadar gazete, bunlardan 20-25 tanesini alınmayacak gazeteler olarak düşündüm…  

Düşünmeye devam ettim; ya alınabilir dediklerim aslında hiç olmayan gazeteler olsaydı, ve ben illa ki bir gazete okuyacaksam, alınmayacak gazeteler dediğim listeden, en az beğenmediğimi ya da beğenmediklerimi yine alacaktım… Sonuç olarak ben en iyisini istiyorum, beni en çok anladığını düşündüğümü isterim ve onu alırım.. Bu benim hakkım… Bu herkesin hakkı… En iyisi, hem de her zaman!

İyiyi istemek, kötünün, başarısızın, yetersizin….v.s nedenlerini bilmekle somut bir istek haline gelir… “Bu kötü!” Evet kötü; peki iyisi, daha iyisi nerede? Ya da var mı ? Yok… “Bu kötü, bu başarısız” demek, bizim kuracağımız en kolay cümle belki de… Zor olan, “Daha iyisi şu” diyebilmek… Onun nasıl yapıldığını anlatamasak da, nasıl olabileceğini anlatabilmek, olumlu telkinlerde bulunabilmek. “Benim de şu şekilde bir çalışmam olabilir ya da, var” diyebilmek, ve bu dediğini yapabilmek…

Biz milletçe, ya ıslık çalıyoruz, ya da alkış tutuyoruz. Üstelik, neden ıslık çaldığımızı açıklayamadığımız gibi, neden alkış tuttuğumuzu da açıklamıyoruz. Ya destek vereceksin, ya köstek olacaksın… İki uç nokta… Bu ikisinin arasında olmaktan neden rahatsız oluyoruz?

infumum

Umarım Şefin bu güzel yazısından sonra herkes kendine bir anlam çıkarabilmiştir.

Bir kaçınızın yazdıklarına cevaben;)

Bir Arkadaş demiş; Eski Güncel Konuları Görmek Güzel, buradan Cc03 anmak ve konunun aslını yazmak gibi bir açıklama yapmış:pP oraya ben yaptım diye yazmadım ki arkadaşım araştırdım buldum eğlenceli olacağını düşündüm koydum. Hani Niyetin Beni Bozmayı Düşünmekse Biraz daha Çalışmalısın, Zira Bu Sayfayı Yapabilmek için Host Şifreleri elinde olmalı CC uzantili bir sayfayı benim yada her hangi bir kullanıcının yapabilmesi mümkün mü?

Bir Arkadaş da ChipUser...ChipUser...ChipUser....... Demiş ben ne kadar dikkat cekme merakındaymışım:Pp Arkadaşım Sarışınsan Dediğin Doğru Olabilir Dikkatini Çekmiş Olabilirim:DD

Öncelikle Tavla Turnuvası Başlığı ile bu Başlığı Karıştırmışsın Yaptığın açıklama oraya istinaden ama ben yinede cevap vereyim=)) Turnuvayı düzenleyen clüp teras katı yönetimidir, başkanı değil turnuvayla ilgilenmemin sebebi tamamen tavlayı seviyor olmamdır buda seni ne ilgilendirir nede alakadar eder, herkes ödülünü tamamıyla almıştır hani kıskanma diye söylüyorum bir daha ki turnuvaya sende katılabilirsin,

gelelim vipplus msj olayına, hepimiz biriz bizde ayrı gayrı olmaz, ha ben yazmışım ha başkan yazmış önemli olan yaptığımız işin dürüst, düzgün, başarılı olmasıdır. Bu Arada Zampara demişsinde Bayan Tipiyle yanıma geldin sanırım=) Biraz atıp tutarken karşı taraf hakkinda bilgi sahibi olun arkadaşlar, Hakkımda bilginiz Yoksa Fikriniz Zikrinizde Olmasın..

Ve Son Olarak

CC nin sahibi kim? yada ClübTerasKatının Sahibi Başkanı Kim? Tabiki Kullanıcılardır..

Buranın Sadece bir animasyondan ibaret olduğunu unutan arkadaşlarım, size bir örnek vereyim küçükken hepimiz bir ateri salonuna yada bir oyun salonuna gitmişizdir, paramızı vererek jeton almışızdır oynadığımız oyunlarda jetonu atıpta oyunu bilerek yenilmeyi hangimiz istemişizdir_? Amacımız o oynun hakkını vermek ve paramızı verip aldığımız jetonla eğlenmek, vakit geçirmek değilmidir..Anlayana.....

ExuLLa

ExuLLa resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Mar.2012 Per 12:50:31sohbet oyun linki
ExuLLa :
Eski güncel konuları tekrar görmek güzel  Buradan CC03 ü anmak ve konunun aslını yazmak daha bir paylaşımsal etkinlik olacaktır diyede düşünüyorum hani..

İdeal Ajan Kadrosu, Mutluluk ve Sağduyu

Diye yazmışım sanırım ve karşılığında bu tarz bir yazı ile karşı karşıya kalmışım.. Neymiş peki bu yazı ;

·ChipUser· :
Bir Arkadaş demiş; Eski Güncel Konuları Görmek Güzel, buradan Cc03 anmak ve konunun aslını yazmak gibi bir açıklama yapmış:pP oraya ben yaptım diye yazmadım ki arkadaşım araştırdım buldum eğlenceli olacağını düşündüm koydum. Hani Niyetin Beni Bozmayı Düşünmekse Biraz daha Çalışmalısın, Zira Bu Sayfayı Yapabilmek için Host Şifreleri elinde olmalı CC uzantili bir sayfayı benim yada her hangi bir kullanıcının yapabilmesi mümkün mü?

Fazla olasılıklı cümleler seçeceğimize kanıtsal yazılar üstünden yorum yapmak her zaman daha iyidir.Olması gerekende budur. Yazdığım yazıda olasılık varmı ? Güzel demiş üstüne bu başlık sayesinde bilgi eki iliştirmişim.Yani sana katkı sağlamışım. Hem eğlencene katkıda bulunmuş oldum fenamı  Seni neden bozayım? veya ne olarak bozuyorum seni ? Sen bozulunca ben mutlu olabileceksem sen kimsin ki ? Öyle değil mi hepimiz üyeyiz. Bu nedenle bağdaştırdığın unsurlara biraz daha dikkat etmeni diliyor. (Ha biri için çalışırsam bu sen olmazsın emin olabilirsin..)  Bu tür eğlenceli başlıklarını görmek forum açısından yararlı olacağınıda düşünüyorum. Hoş kal..

ExuLLa

muratugras82

muratugras82 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Mar.2012 Per 15:06:26sohbet oyun linki

Herkeslerin yapamayacağı bir maharettir karşısındakini güldürmek, karşısındakine  tebessüm ettirmek.  “Tebessüm” …  Kelimeyi okuyunca bile, insan gülümsüyor değil mi? “Tebessüm, gülücük” ne şirin ne masum kelimeler.  Karşındakini gülümsetebiliyorsan, ne şekilde olursa olsun,  o zaman, gülmeyi hakkediyorsundur be dostum. Güldürebilen insanlara bu kadar ihtiyacımız varken güldüren insanlara palyanço, maymun şaklaban gibi kelimeleri yakıştırmakta da üzerimize yok hani… Her ne şekilde olursa olsun insanları güldürebilenin yanındayım ben!

Asyak

Asyak resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Mar.2012 Per 15:41:43sohbet oyun linki
Chipuser emeğine sağlık

KabuksuzLimon

KabuksuzLimon resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Mar.2012 Pzr 19:26:02sohbet oyun linki
Aaa ben şmdi gördüm bunu ya :))) bi gün bile olsa şu kadro gerçek olsa cc `nin kaderi değişir çipiçipp :D emeğe sağlıkk    

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Mar.2012 Çar 15:16:27sohbet oyun linki
Neyse yorum yok.. Teşekkürler emeğin için

UcakSeverAdam

UcakSeverAdam resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Mar.2012 Çar 22:13:13sohbet oyun linki
Teşekkür ederim beni gururlandırdınız
CC sohbet icin buraya
 <<12 3>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir