ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
27 Nisan 2024, Cumartesi 03:57   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > Güncel haberler
forum sohbet oyun basliklari
   Günlük
 <<12345 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

OzmmQ

OzmmQ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Tem.2013 Cum 21:16:56sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
ahahahahha ccdeki en iyi başlık kesinlikle harika  devammm 

atarkan

atarkan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Ağu.2013 Cum 18:23:55sohbet oyun linki

günlüğümmm,,

canım benim seni tekrar görmek çok hoş biliyo musun..ben gerçekten özlüyorum seni.bazen kaybediyorum bulamıyorum bulana kadar çok korkuyorum yoksun diye hep dua ediyorum sadece benim ol diye.eğer birgün başkasına gidersen beni sakın unutma tmm mı  çünkü ben seni hiç unutmucam. sana anlatıcak o kadar çok şeyim var ki hangisinden başlıcamı gerçekten bilemiyorum.bugün cuma ben çok seviyorum cuma günlerini..haftaya da bayram..biz pazar günü antalyaya gidicez merak etme sana arada bakıcam.antalyadan en son geldiğimde bidaha gtmicem demiştim ama gtmem lazım çünkü beni bırakmıyolar.orda çok güzel anılarım var ve tabiki aşık olduğum kız orda.aslında ablası beni hiç sevmiyo ama bende onu sevmiyom zaten.gözlüklü iğrençç öğğkkkk..kıvırcık saçlı çöpcü süpürgesi gibi bildiğin paspal bişey işte.bi dk canım gelcem hemen

atarkan

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Ağu.2013 Cum 18:43:23sohbet oyun linki
geldim çok sıkıştım pardon..neyse işte ablası böle bi insan ama elif öylemii..tabiki değil..elif çok tatlı bi kız.birgün elifle bahçede oynarken biraz bi yakınlaşma oldu aramızda sonra ben buna kerkinmeye başladımm ama nasıl böle görmelisin sımsıkıda tuttum kurtulamıyo  napıyosun falan diyo bana ama ben cvp vermiyom tabi naptımı anlarsa kaçar diye sonra bi baktım ablası geldi ben çok hızlı kerkindiğim için bi anda duramamadım yavaş yavaş durabildim normal olarak  ablası bağırmaya başladı yok gerizekalılar yok napıyosunuz da sizz allah belanızı versin falan pislikk işte nolcak..zaten benim dilim tutuldu konuşamadım elifte ağlamaya başladı  canım yaa çok üzüldüm ona.sarıldım ağlama canım dicektim ablası kafama bi vurdu hala sarılıyo pç diye benim başım çok ağrıdı o zaman.sonra bana seni görmek bile istemiyorum defol dedi..bende hemen kaçtım zaten.ne biçim tırstım varya arkama bile bakmadan bi kaçıyom kralı gelse yakalayamaz.ben ordan teyzemlere geldim.ama ben gelmeden telefon açmışlar ve herşeyi sölemişler.Annem ve teyzem bana çok kızdılar ve çok utandırdı teyzem beni..utanmadan o şekil karşılarında duruyomuşum da yok sapıkmışım da şort varya üstümde ondan ne bilim ben dikkat etmedim.ama bırakmadılar ki içeri giriyim kapıda fırçalıyolar beni..pfff o günleri hafızamdan çıkartamıyorum.ama onlar çoktan unutmuşlardır.çünkü dün tlf da konuştuk teyzem sana elifin selamı var dedi canım yaa unutmamış beni..bi kaç güne kadar yanındayım canım.ne demiş atalarımız dağ dağa kavuşmaz insan insana kerkinir çok doğru bi laf bence..

loirena

loirena resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Mar.2014 Pzt 16:32:03sohbet oyun linki
Günlük tutmuyorsun artık tarkancım 

LeadeR37

LeadeR37 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Mar.2014 Pzt 18:06:49sohbet oyun linki
cc gözlemcisinin yorumuna koptum

atarkan

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Mar.2014 Sal 12:25:00sohbet oyun linki

loirena :
Günlük tutmuyorsun artık tarkancım 

siliyolar Lorincimm sayfalarını kopartıyolar,,,bende bu dünyaya çocuk getirmemeye karar verdim

loirena

loirena resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Mar.2014 Sal 12:50:20sohbet oyun linki
Kimse silemez Tarkancım sen yazz  bak maceralarının sıkı takipçisiyim mahrum bırakma lütfen 

atarkan

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Mar.2014 Sal 13:11:08sohbet oyun linki

CORCANE

CORCANE resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Mar.2014 Sal 14:28:51sohbet oyun linki

Atarkan sana uyuz oluyorum , gıcık oluyorum ,hatta seni hiç sevmiyorum   ama günlüklerine bayılıyorum sıkı takipçinim yaz yaz devam et günlüklere 

Bir şeyin haklı oldugunu bildiğin halde  o şeyden yana çıkmassan korkaksın demektir...

atarkan

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Mar.2014 Cmt 14:52:20sohbet oyun linki

sağol be corcan :D:D yüzsüz bide uyuz oluyom diyo

yakalarım seni DX de

CC sohbet icin buraya
 <<12345 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir