ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
26 Nisan 2024, Cuma 07:13   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   İşte yönetim işte CC !
 <<12 345>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Teofanis

Teofanis resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Oca.2023 Pzt 20:38:12sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
NiHALATSIZ :
İlk taşı günahsız olan atsın diye bir söz var! Milletin birbirine küfür etmesini, uğraşmasını, hakaret etmesini, dedikodusunun yapılmasını sesini çıkarmadan, resmen film seyreder gibi izleyip kıkır kıkır gülerken her şey güllük gülistanlık ama silah namlusu ne zaman size çevrilse küfür ediliyor, hakaret ediliyor vb. çıkışlarla günah keçisi ilan edilenlere saldırmayı haklı bir vazife olarak görmek meziyet. YOK ÖYLE YAĞMA! 

Zaten insan içinde dolaşmayan, açtıkları kulüplerde kendi krallıklarıymış gibi at koşturan şahısların diğer odalarda olup bitenlerle ilgili konuşmaya, fikir yürütmeye, insanları hakir görmeye ve onların sitedeki varlıklarıyla ilgili hüküm vermeye hakkı yok. Başkalarına küfür, hakaret edenlerin de "aaaaa bu küfür ediyor siteden atılsın, dışlansın, ip ban verilsin" demeleri de daha büyük bir saçmalık olsa gerek. Sitede adınıza başlık açılmıyor olabilir ama kimin ne olduğunu herkes çok iyi biliyor.

Berat hedef gösteriliyor ama ne hikmetse o adama küfür, hakaret edenlere, ana bacı sövenlere, aşağılayanlara tek bir cümle edilmiyor! Her gün sabahtan akşama sitedeyim ve o adama edilen küfürlere hakaretlere ben şahidim. O da kendi koruma mekanizmasını devreye sokup direk karşılık veriyor kısasa kısas, dişe diş, göze göz, kana kan bu kadar basit. 

Çikom bu laflarım sana değildi bilgin olsun. Burakta küfür etmez durduk yere, hatta uzun zamandır küfür ettiğini görmedim çileden çıkmadığı sürece. Teo desen salla o sirtakici stelyo berberakisiKüfüre karşıyız ama küfürsüz de bir sitenin olması malesef mümkün değil. Kavgalar yersiz, karşılıklı beyaz bayrak çekip kapışmamayı tercih edebilirsiniz.

herkes bu adama küfrediyor diyorsun ama neden sadece bu adam küfür yiyor demiyorsun selim. ben kimsenin kızına, eşine, annesine küfretmedim mesela ve kimse de benim anneme, kız kardeşime küfretmedi (berat dışında). ben, senin de kimsenin annesine küfrettiğini görmedim ve sana da kimsenin küfrettiğini görmedim.

bu örnekler uzar gider ve zaten sorman gereken şey; neden sadece berat bu küfürleri yiyor ve neden bu adamı senden başka seven yok? demek ki ortada bir yanlış var ve zaten bu yanlışın da ta kendisi berat.

popilercocuk

popilercocuk resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Oca.2023 Pzt 21:25:07sohbet oyun linki
Her kez sütten çıkmış ak kaşık :)

MerakIimaymun

MerakIimaymun resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Oca.2023 Sal 14:31:53sohbet oyun linki
tam bir küfürbaz dayanışması :))))))))))))))))))))))))))))))))))))
bu başşığı açan gereksizin dün akşam ettiği ana baci küfürleri foruma koyup midenizi bulandirmak istemem ayrica sadece küfürle kalmadi tehditte var seni bulacağim dünya küçük gibi :)))))))))))))))))
ortada hiç bir neden yokken insanlara abuk subuk kelimeler yapar sira dişi iftiralar atarsaniz benzer muamelelere maruz kalirsiniz 
selim gayet güzel özetlemiş olayı ekleyecek pek birşey birakmamış sağolsun:)))))

Ciko

Ciko resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Oca.2023 Sal 15:30:36sohbet oyun linki
Sende suç yok kardeşim seni bi user olarak buraya nasıl alıyorlar merak ediyorum :)  ikincisi bu kadar insan benden şikayetçi değil farkındaysan  hepsi senin adını kullanarak  yazmış beratcigim eğer  yazman yoksa okumanda mi yok ?? 

Ya sen okuduklarını anlamıyorsun yada yazdıklarını okuyamiyorsun ? 

Benim neden nickim  banlamiyorlar berat senin nickini neden banladilar sorusunu sorayım ? 
İnsanların bacisina kız kardeşine laf atan sensin 
Sonra sana küfür ettikleri zaman neden ağlıyorsun bir köşede ? 

Daha düne kadar nicklerin banladigi zaman açın bidaha küfür etmicem söz vermiştin günleri sana hatirlatigimiz zaman neden saldira ya geçiyorsun? 

Yani buradaki bütün insanlar yanlış bı doğru olan sen misin ?  

Sana ufacık ki kulağına küpe  kimsenin eşine  bacsina laf etme eğer küfür yemek istemiyorsan adam gibi takıl 

MerakIimaymun

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Oca.2023 Sal 18:25:22sohbet oyun linki
sen gelip baban yaşinda ki adama beroş dersen haliyle üzerinden geçer büyütmeyin bu kadar önce insan olun laubalilik istemerm:...
eğer sizin gibi çakallar beroş meroş gibi kelimeler kullandığınjda gerekli cezayi almiş olsa küfür yemezsiniz eminim 
genelde benden küfür yiyen tiplerin ortak özellikleri karaktersiz oluşu aile terbiyesi almamış olması vs 
ve son olarak neden siz değilde sadece ben banlaniyorum bu soruya lal hanim cvp versin :)))))

gleamof

gleamof resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Oca.2023 Sal 19:07:09sohbet oyun linki
Beşikteki bebeğe kadar küfür edebilen kişiler süresiz ceza almalı... Hiç bir sebep bu düşünceyi haklı çıkaramaz..  

MerakIimaymun

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Oca.2023 Sal 20:23:32sohbet oyun linki
kina var yakarsan şampanya da var kutlamak istersen bebeğim 
ne diyor şaiir ne verirsen elinle o gelir seninle yani öyle başa böyle tarak 

MerakIimaymun

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Oca.2023 Sal 20:24:24sohbet oyun linki
sizin gibi it kopuktan küfür yiyip hakaret işitecek ve tehditler dinleyecek değilim kisasa kisas sürüngenler sizi 

Encoders

Encoders resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Oca.2023 Çar 11:35:30sohbet oyun linki
yalnız başlık çok anlamlı olmuş :)))
burada beni dümen tutmuşlar ama asil saldirmak karalamak istedikleri sanırım yönetim katilmiyor değilim arkadaşlara yönetim istifa:(((
dilek şikayet ve önerileriniz için çok teşekkür ederiz ...

Matias177

Matias177 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Oca.2023 Çar 12:53:14sohbet oyun linki
Berat yani Encoders nickli arkadaşa neden bu kadar yüklenilmiş gerçekten hiç anlamadım en insaf lütfen.

- Bu adam sadece sitedeki kadınlara,reelde şu semtte karşılaşırsak elimi omzuna atarım çığlıkta atamazsın tepkide veremezsin diye tehdit ediyor,sonra şaka yaptım diyip mizahi yönünü ön plana çıkartıyor.
- Durduk yere canım dostum dediği kadına,kırmızı tanganı giy gel yanıma aşko kuşko diyor,bizlere cinsel dürtülerinin ne denli kuvvetli olduğunu sunuyor.
- Cips petrolden yapılıyor ınanmıyorsanız gidin yakın benı anlayacak hak vereceksenız cips yemeyın dıyerek bıze kültür empoze ediyor,sağlımızı düşünüyor.
- Yine durduk yere nara atarak bir sürmeli etmezseniz,bizim sülale kahkaha atarak kafa kesiyor 100 yıldır diyerek insanları tehdit edip,onlara yaşamanın ne kadar değerli olduğunu hatırlatıyor.
- Kankası laser ile yıne kadınlara hakaretler içeren söylemlerde bulunarak,bize homo sapiens olduğumuzu evrimleşmeyi henüz tamamlayamadığımızı anımsatıp hatırlatıyor. 

Herkes elini vicdanına koysun ve adaletli olsun lütfen. Yüklenmeyelim berata,o buranın cevheri,filozofu. 
CC sohbet icin buraya
 <<12 345>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir