ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

27 Nisan 2024, Cumartesi 20:25   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar
forum sohbet oyun basliklari
   UYUŞTURUCUDAN ÖNCE VE SONRA... MADDE BAĞIMLILIĞININ VAHİM SONU...
 <<12345678910 11>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

3bilgi

3bilgi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Eyl.2006 Pzt 11:04:42sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Alinti

ABD de “ minimum inflexible mandatory sentencing laws” ( yani hic esnek olmayan mecburi uygulanan kanunlar )anlayisi ve kanunlari ile tasiyici olan kuryeler , tasiyicilar yakalandiklarinda, ustlerinde 1 gram da olsa uyusturucu bulunanlara, asla esnek olmayan, hicbir toleransin soz konusu olmadigi , hakime dahi insiyatif tanimayan, kanunlara gore tam 17 sene hapis cezasi verilebilmektedir.

Uyusturucu mucadelesi cok yogundur. Yine de tum onlemlere ragmen Meksika kokenli uyusturucu mucadelesinde yakalanan uyusturucunun sadece %10 oldugu bildiriliyor. Tasimacilik yapanlar her irktan, her renkten, cogunlukla  beyaz, guvenilir gorunuslu, yasli, cocuklu kadinlar, gencler vs hatta Turkiye’de bile bu isi yaptigini acikladi dizide yasli bir beyaz Amerikali.Kaynak: Geraldo Rivera, “Drug Bust” Dizileri, WNBC TV.

Bizde de sifir toleransli yeni kanunlar cikmali ve cok cok agir olmalidir....

Alinti

3bilgi

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Eyl.2006 Pzt 11:11:18sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Gene Ailelere cagri ... !!!!!!!!!

Ailelerin ve genclerin uyusturucudan korunma , aydinlatilma, bilgilendirilme egitimi acilen ve ilkokullardan itibaren ve de  DEVLET TV sinde baslatilmali yogun sekilde, bol brosur, kitapcik bastirilmali. Uzmanlar gunluk hayatta herkese gerekli bu bilgileri yuksek sesle paylasmalidir!

·          Neden uyusturucu kullaniyorlar? Bilimsel arastirmalara gore: Baskalari gibi olup, onlara uyum saglamak icin, gruba dahil olmak icin. Cunku birseylerden kacmak veya gevsemek icin. Cunku yapacak birseyleri yok, canlari sikildigi icin. Cunku sinemalarda, muzikte, unlulerde, reklamlarda, TV de bol bol  goruyorlar! Buyumus gorunduklerini zannediyorlar. Isyan etmek icin arac olarak kullaniyorlar. Denemis olmak icin kullaniyorlar!!!!

·          Anne babalara cocuklarina bol zaman   ayirmalari , birlikte aktivitelere katilmalari, birlikte spor yapmalari , birlikte yemek yemeleri, birlikte tiyatroya gitmeleri vs tavsiye edilmeli, psikiyatristler ,pedagoglar surekli egitmelidir halki. Psikologlarin tariflerine uygun degil bizde artik aile iliskileri.

·          Bol para vererek , ilgilenmeden, cocugunun nerede ne yaptigini bilmeden, SEVGISIZ, EGITIMSIZ, ILGISIZ  cocuk yetistirilemez. ABD de her TV kanali “ Saat 22:00, cocugunuzun nerede oldugunu biliyor musunuz? “ uyarisi yapiyor ailelere hergun.

·          ABD de cocuklarinizla arkadas degil, anne-baba olmali, kurallari siz ortaya koymali ve uygulamalisiniz deniyor. Ulkemizde HER KESIMDEN cocuklar aileleri yonlendirir olmuslar. Cocuk yetistirmenin ispatlanmis dogrulari bilinmedigi icin, ciddi bir carpik iliski icinde cogu cocuk ve aileler. Uzmanlarin medya kanali ile ve de okullarda  yardimlari yogunlastirilmalidir.

·          COCUKLARINIZI COK DIKKATLICE DINLEYIN, KONUSUN ONLARLA. ARASTIRMALARA GORE, COCUK SIZIN ONU DIKKATLICE DINLEDIGINIZE EMINSE, SIZLERLE DAHA RAHAT KONUSMAKTA, VE UYUSTURUCUDAN UZAK DURMA SANSI ARTMAKTADIR.

·          COCUKLARINIZA HER ZAMAN COGUNLUGUN DOGRU OLMADIGINI, BEYINLERI VE MANTIKLARI ILE BAGIMSIZCA, TEK BASLARINA HAREKET ETMELERININ NORMAL VE UYGUN OLDUGUNU SOYLEYIN. YANI HAYIR DEMEYI OGRETIN! BU OZELLIKLE KISILIKLI SAHSIYETLER OLUSTURMA YANISIRA, OZELLIKLE DE  ARKADAS BASKISI ILE UYUSTURUCULARA HAYIR DEMELERINE YARAR!

Alinti

3bilgi

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Eyl.2006 Pzt 11:17:26sohbet oyun linki

GERCEKLER!!!!!

ALKOL VE UYUSTURUCU KULLANAN GENCLERIN SIDDET KURBANLARI OLMA RISKLERI, HESAPTA OLMAYAN HAMILELIK VE KONDOMSUZ SEKS, HIV/AIDS, HEPATIT  DAHIL TUM CINSEL VE DIGER BULASICI ENFEKSIYON HASTALIKLARI, OKULDA BASARISIZLIK, ARABA KAZALARI VE UYUSTURUCU ETKISINDEYKEN DAHA BASKACA DA RISKLI DAVRANISLARDA BULUNMALARI RISKLERI DE OLDUKCA YUKSEKTIR...

Alinti

3bilgi

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Eyl.2006 Pzt 11:20:50sohbet oyun linki

1. BAGIMLILIK BILGI HATTI tlf 373 85 85 

1. Istanbul- AMATEM-Alkol ve Madde Arastirma ve Bagimlilari Tedavi Merkezi, Istanbul, Bakirkoy Ruh ve Sinir Hastahanesi- (212) 660 00 26  AMATEM, dört katlı bir binada 121 yatak kapasitesi ile alkol, esrar, eroin, kokain kullanan hastalara yönelik tedavi uygulanmaktadır. Ayrıca bağımlılık oluşturan bir başka madde olan nikotin için sigara polikilinği de mevcuttur. Hastalar taburcu olduktan sonra Ayaktan İzleme Programına alınırlar ve belirli günlerde kontrole gelirler.
  2. UMATEM (Uçucu Maddeler Araştırma ve Tedavi Merkezi) adı altında yeni bir birim oluşturdu. Merkez Mayıs 1996 da hizmete girdi. UMATEM’de 12-16 yaş grubu arasında bulunan uçucu madde bağımlıları tedavi ediliyor. 

Alinti

3bilgi

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Eyl.2006 Pzt 11:39:15sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Zaman ayir oku ...kendin icin ..!!

Eger annen baban seni uyaramadiysa , sen onlari uyar , hala gec degil , okut onlara sana yardim etsinler !!

https://www.yeniden.org.tr/dokuman/anne-babakitapcik%20YENI.pdf

3bilgi

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Eyl.2006 Çar 11:30:49sohbet oyun linki

Adana’da Duran Basatoğlu (24), çalıştığı ayakkabıcıya gelen Rabia Özkan’a (17) ilk görüşte áşık oldu.

Bir hafta flört eden genç çift, nişanlandı. Basatoğlu’nun mutluluğu kısa süre sonra kábusa döndü. Rabia Özkan, üvey ablası Şerife D’nin nikáhsız eşi Mustafa S’nin kardeşi Murat S. tarafından kaçırıldı. Rabia’nın zorla kaçırıldığını ileri süren Basatoğlu, 26 Temmuz’dan beri iz sürüyor. Basatoğlu, nişanlısının zorla alıkonulduğunu, uyuşturucuya alıştırıldıktan sonra 35 bin YTL’ye satılmaya çalışıldığını ileri sürdü.

(Haber)

3bilgi

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Eyl.2006 Çar 11:34:21sohbet oyun linki

Yapmayin ya , bu ne rezillik

OKUL HARÇLIĞIMI ÇIKARIYORUM

Show TV Haber Özel Ekibinin kapı kapı dolaştığı ve görüntülediği mahallede beş yaşlarında bir kız çocuğunun mahçubiyet içinde söylediği sözler, uyuşturucu tacirlerinin kimleri maşa gibi kullandığını gözler önüne seriyor:/_newsimages/928762.jpg

"Annem babam, ’satsana, ekmek parası kazansana,’ diyor, ben de satıp kazanıyorum." Bir başka kapıda, bir erkek çocuğu ise şöyle diyor:

"Annem ev hanımı, babam işsiz, ben de bunları satarak okul harçılığımı kazanıyorum."

Show-TV Haber Özel ekibinin baştan sona görüntülediği uyuşturucu tezgáhı, Güney Amerika’dan izlediğimiz uyuşturucu dünyasını hiç aratmıyor. Evlerin çoğu imalathane gibi kullanılıyor. Çocuklar uyuşturucunun imal edildiği odalarda esrar sarıyor, sigara kağıdı satıyor ve perakende satışta başrolü oynuyor. Dört-beş yaşlarındaki çocuklar, ne yazık ki oyuncaklarıyla değil, zehir üretilen masalarda uyuşturucu torbalarıyla oynuyor. Okul çağına gelmiş çocuklar, esrar ve hap satıyor.

Dependent

Dependent resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Eyl.2006 Çar 11:50:20sohbet oyun linki
ben onun icinde buyudum...evet haklısınız uyusturucu  belkı ılk zamanlar guzel gorunuyodu ama zaman gectıkce nelerı goturdugunu anlalıyo ınsan ama yapıcak bısey yoksa ......herkesın dedıgı gıbı ole kolay bırakılmıyo  bunu bılın  sırf ınsan bırakmak ıcın kendısıyle ıcınde savasması bıle ınsaını mahfedıyo dusuncelerını yaslandırıyo ancak  kullananlar anlayabılır benii...keske hıc uyusturucu diye bişey olmasaydı keske hıc kımse bilmeseydi.hiç kimseyede tavsiye etmıyorum ole mılletın içinde  laf olsun dıye guzel mıs gıbı anlatanlarında sefil oldugunu dusunuyorum ... bole seyler artık  mjılletın gozunde ıcınce sankı bişey oluyomuş gibi oluıyo bole olmaması gerek herkesın bılgılenmesı lazımm ınsallah zamanlar cıkar gıder bu uyusturucu hayatımdan ve herkesınkınden:(:(:(:(:(:

3bilgi

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Eyl.2006 Çar 11:57:09sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Dependent

....ole mılletın içinde  laf olsun dıye guzel mıs gıbı anlatanlarında sefil oldugunu dusunuyorum ...

Tsk´ler yorumlarin icin  ; katiliyorum sana.!!

3bilgi

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Eki.2006 Pzt 17:15:56sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Evet dün cok güzel bir haber aldim arkadasimdan!!

Mutluyum paylasmaliyim!!

3,5 sene önce uyustrucu bagimlisi olan bir arkadasim , tedavi olma karari aldi.

Zor günler gecirdi evet , ama 2,5 sene sonra , hap almadan hayatini sürdürmeyi basardi. ( uyusturucu tedavisinde kullanilan haplar da bagimlilik yapabiliyor)

Korkulari kalmisti, tirene bineme, yalniz kalamama , uyuyamama gibi... Tüm arkadaslari o na yardim ettik.

Bir gün ben kaldim onunla , bir gün diger arkadasim, bir gün annesi bir gün kardesi... ama basardik.

Gene hayata baglandi , calismaya basladi, birini sevdi ve sevildi , onunla evlendi , yanlizligini yendi !!!!

Artik tirene de binebiliyor, yalniz da kalabiliyor, rahat uyuyabiliyor ve

beni en cok mutlu eden 7 ay sonra onun bir kizi olacak ...!!!

Denemeye degmez mi!?!?!?

CC sohbet icin buraya
 <<12345678910 11>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir