ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
28 Nisan 2024, Pazar 08:44   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar
forum sohbet oyun basliklari
   UYUŞTURUCUDAN ÖNCE VE SONRA... MADDE BAĞIMLILIĞININ VAHİM SONU...
 <<123456 7891011>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

qriLkis

qriLkis resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Ağu.2006 Çar 15:23:56sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
Ayy kız görünce korktum ya 

elifce

elifce resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Ağu.2006 Cmt 00:21:01sohbet oyun linki

ALLAH kurtarsın çok üzülüyorum böle görünce,ve bu gençleri böle harcayanların allah kalbine merhamet versin

asi22

asi22 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Ağu.2006 Cmt 18:09:39sohbet oyun linki
 gerçek iğrenç birsey anlamıyorum bunu kulanan insanları parayla mutluluk aldıklarını sanıyorlar uyuşturuçu satan insanları direk asmak gerekiyor gençlerin hayatını maf etikleri için. ama bizde hep bana birsey olmaz birkere kulanmakta birsey olmaz dediğiz bir milet olduğumuz için iş işten geçtikten sonra anlarız ançak. milet olarak. ama gerçekten iyi birsey yapmısın varsa kulanan görüpte belki nasıl bir hata yaptığını

askoyunu89

askoyunu89 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Ağu.2006 Pzt 13:58:49sohbet oyun linki
Ya akıllara zarar bi durumm çok korkunççç ya nie kendilerini düşünmüyolar,uyuşturucunun insanları ne hale getirdiğini bile bile niye kullanıyolar anlamıyorumm  yazık o bebeğe yaa ne suçu varkii!!!hem hamile hem uyuşturucu kullanıyo aklım almadı kendini düşünmeyen başkasını nasıl düşünsünki dimiii      Allahım sen bizleri koru aklımızı başımızdan almaaa aminnnn

christiane

christiane resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Ağu.2006 Sal 14:23:02sohbet oyun linki

Hayatıma burada  son veriyorum.Çünkü bir eroinman, dostlarına ve akrabalarına öfke,dert,acı ve çaresizlikten başka bişey veremiyor. Sadece kendine değil başkalarınıda mahvediyor. Anneme, babama ve o minnacık büyükanneme teşekkr ederm. Bedenen tam bir leşim artk. Eroinman olmak akla gelebilcek en bok şey. Fakat dünyaya gencecik, yaşama sevinci dopdolu gelen insanları felakete kim itiyor?? Bu yazı bir gün, Bir denesem mi acaba? diyecek duruma düşecek herkese bir uyarıdır. HEY APTALLAR, İŞTE BENİ GÖRÜN...

Artık sana dert olmayacağım M.... Elvada

3bilgi

3bilgi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Ağu.2006 Per 12:17:00sohbet oyun linki

Ekinoks88cc

Bazi seyleri gercekten anlayamamissin!!

Senin mantiginla yola cikalim. O bebek uyusturucu kullananin bebegi ise( ki sen bunu anlamissin), nasil bu

maddenin zarari yok süper bisey diyebiliyorsun????

Zararini yeni kullaniyorsan anlamazsin zaten, sadece bebege bakmayip, tüm yazilanlari okusaydin keske.

3bilgi

3bilgi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Ağu.2006 Per 12:26:27sohbet oyun linki

A-H-M-E-T

Sen 100 yasina gelmissin,kullansan da olur biraksan da .

Hic önemi yok. Bu sitede birseyi önemsemedigin profilinden ortada.

Geyik yapabilecegin yüzlerce konu var bu sitede.

Bu konuyu neden basitlestirmeye calistigini anlamadim dogrusu??

Bol geyikler..

berat

berat resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Ağu.2006 Per 15:15:50sohbet oyun linki

günümüzde en büyük rant ticaretinde var çok önemli kişiler bile ticaretinle servetine servet katıyor tonlarca yapılıyor kaçakçılığı başlamış olan iradesizlere söyliycek sözüm yok bağımlı içmek için satmaya başlarken yakalanıp son verilen macerası ceza evinden çıktığında anne babasından önce uyuşturucu aramakla yeniden başlıyor bakıyorki çevresinde kimse kalmamış onu kimse anlamıyor hayal dünyası moduna alıyor kendini ancak böyle unutuyor yaşadıkarını yada hatırlıyor özentilikle başlayan ot extaziye bırakıyor yerini şimdiki gençler kop kop kop ama yazık bari sentetik ve kimyasaldan uzak durun ben biliyorumki bir eroin bağımlısını kelimelerimizle döndürmek çok güçtür  en iyisi hiç başlamamak onlar bizim kadar şanslı değillerdi hollandada satılan ot kontrollü içilirken bizim sokaklarımızda 3 liraya 5 liraya  hunharca tüketiliyor bundan para kazanan kitle çoğaldıkça müdahale zayıflıyor atıyorum bir semtte çeşitli katogorilerde günde 1 ton satılıyor ama baskında sadece 1 kilo çıkıyor insanlar çıkarları doğrultusunda yetinilmezliği yaşarken gerçek olan yitiriliyor

üç arkadaş cezaevinde konuşuyorlarmış eroinci ben nasıl kaçacağımızı buldum duvarın üstünden uçarak kaçıcaz kokoinci ise hayır koşarak duvara kafa atıp yıkalım duvarı  esrarkeş ise ya şu kaçma işini yarına bırakalımmı:)

felore

felore resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Ağu.2006 Per 16:38:15sohbet oyun linki

14 e indi demişssin  FAKAT SAKIZDAN ÖÇIKAN DÖVMELERDE UYUŞTURUCU VARMIŞ ALLAHTAN BEN HİÇ YAPIŞTIRMADIM KOLUMA BACAAMA...BU NE REZALET BE 2 YAŞINA İNDİ DESENE HERKEZİN KOLUNDA VAR O DÖVMELERDEN!!!!NE BU REAZLLET!!!AMA KONU GÜZELLL

R--O-M-E-O :

farkında iseniz Kullananların yaşları resimlerden anlaşıldıgı gibi en ufagı 25 üstünde ama Ülkemizde uyusturucu Kullanma yası 14 ün altında

Halki bilinçlendirmekten başka yapacak çaremiz yok :(

yares

yares resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Ağu.2006 Per 19:48:45sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
her ne olursa olsun ne yasarsanız yasayın bu hayat güzel böyle kötülüklerden uzak durun lütfen....
CC sohbet icin buraya
 <<123456 7891011>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir