ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
28 Nisan 2024, Pazar 02:22   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar
forum sohbet oyun basliklari
   UYUŞTURUCUDAN ÖNCE VE SONRA... MADDE BAĞIMLILIĞININ VAHİM SONU...
 <<12345678 91011>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

myangeldem

myangeldem resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Eyl.2006 Pzt 12:03:30sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Ekin ne yapmaya çalışıyorsun seni anlamam mümkün değil ailene ve seni sevenlerede mi acımıyorsun umarım kurtulursun

Arkadaşlar gerçekten uzak durulması gereken ve saymakla bitmez zararı olan bi illet .Lisede okurken çok yakın bi arkadaşım kullanıyordu ve pisikolojik destekle kendi isteğiyle vede yardımlarımızla (o dönemki rehberlik hocamıza minnetdarız) toparlandı ve bıraktı. sentetik haplardan alıyordu doktor tedavisi olmadan bırakmak çok zormuş ama o güçlü iradesiyle kurtulmayı başardı ve inanın şimdi çok mutlu onun bizimle olmasından bizlerde çok mutluyuz onu seviyoruz ve şuan o çok güzel bir hayat yaşıyor.

Arkadaşlar eminim sizlerde bunu yapabilirsiniz boş bir anınızda belkide arkadaşlarınıza kendinizi kanıtlama çabasıyla anlamsız bir sebeple başladınız ama hiç birşey için geç değil. Bırakmak için  önce şu kararı almalısınız. Ben güçlüyüm ve bunu yenebilirim. Bırakma isteğiniz çok önemli biliyorum çok zor bir süreç  sizin için ama yapabilirsiniz. Ve bıraktıktan sonra edindiğiniz o çevreyi unutun arkanıza bakmayın ve hayatın tatını çıkarın.

Bunu kendiniz için yapmalısınız. Umudunuzu yitirmeyin ve lütfen uyuşturucudan uzak durun!

(bunu hazırlayanlar ellerinize sağlık teşekkürler)

3bilgi

3bilgi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Eyl.2006 Pzt 17:51:14sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Ekin kullandigini acikcasi düsünmüyorum, kullansan bu sekilde yazi yazamazsin sanmiyorum.

Acaba annen kullansaydi; sende o bebegin yerinde olsaydin, gene yazarmiydin bu sekilde bilemiyorum.?!

Yada varsayalim kullaniyorsun; senin bebegin bu sekilde dogarsa hala bunlari yazabilecekmisin?

Ama resim gene de komik , keske karikatürler yerinde yer alsaydi.

McStakee

McStakee resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Eyl.2006 Pzt 19:37:02sohbet oyun linki
abi ben damardan baska kullanm1yorum olsada alsam kendime gelsem  

3bilgi

3bilgi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Eyl.2006 Pzt 20:10:02sohbet oyun linki

...sirf hayata  giciklik olsun diye dimi ???

diabolicalangel

diabolicalangel resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Eyl.2006 Sal 10:39:49sohbet oyun linki

herkezin ortak düşüncesi gibi gercekten uzucu bi durum bızde bunu engellemek ıcın elımızden gelenı yapalım.Çocuklar, anne babanın davranışlarını görerek öğrenir, anne-babanın birbirlerine olan tutum ve davranışlarını da kendilerine örnek alır, sorunların çözümünde anne babanın davranışlarını kopya ederler.bunun için anne ve babaya düşen sorumluluk büyük.........

tutsak00

tutsak00 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Eyl.2006 Çar 09:01:21sohbet oyun linki
bence bütün gençler bu illetten uzak durmalı bilincini kaybetmek insana nasıl bi huzur verebilirki hem insanın canına hem verdiği paralara yazık ; o yüzden YAŞASIN YEŞİL AY

EXILE

EXILE resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Eyl.2006 Çar 12:11:18sohbet oyun linki

selamlar  bende aynı şekildeyim kendimi örnek alıyorum  ve yorumlara aynen katılıyorum  uyuşturucu kullanan biir insan zaten hayatından va gecmiş olması lazım

lalem18

lalem18 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Eyl.2006 Çar 15:23:05sohbet oyun linki
bu ekınoksun aklından zoru var kızım kendındemısın dalga gecılecek bı konu olsa senı saklaban dıye cagrırırız kendını cem yılmaz falan sandın herlade

sexs19

sexs19 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Eyl.2006 Çar 15:28:49sohbet oyun linki
ya kotu olduğunu biliyorum ama  birkere  yakalandıktan sonra işle r birdaha  çığrından çıkıyor  onu içmezsem halim     ama  hiçtikten sonra ise    arkadaşlarınızı  iyi seçin hayatınızı  karartmayın sakın siz siz olun bu meretten uzak durum bu  açıklamaları buraya  herkesi bilgilendiriin hiçinde  sanada  helal olsun  bana bişey danışmak isteyen varsa  msnem  tatarmanken............?

sexs19

sexs19 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Eyl.2006 Çar 15:36:51sohbet oyun linki
  YÜRÜ BE  ekinoks88  kim tutar seni  sen nereliisn bakalım, msnem  crazy_clubber_19  gel bi  bakalım sen  az  msneye  bekliyorum  okey   
CC sohbet icin buraya
 <<12345678 91011>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir