ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

6 Haziran 2024, Perşembe 07:23   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Spor > Genel Spor Muhabbeti
forum sohbet oyun basliklari
   ForMuLa -1
 <<123456 789>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Eki.2006 Pzr 16:21:50sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

kaldı 2 yarış,,walla shumi vilnueve çekismesinden bu yana bukadar heyacan olmamıştı son haftalarda...

bastır shumi... vilnueve deki olayları yasatma bize ....

8. sampionlunu al we bırak sanada bu yakışır...

0RFE

0RFE resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Eki.2006 Pzr 18:31:55sohbet oyun linki

Heycan dorukta artık markalar ve pilotlarda şampiyon son yarışta belli olacak bence.Ama Renault daha avantajlı gözkuyo fakat şans faktörunude es gecmemek lazım tıpkı bugün kü izlediğimiz Çin yarışı gibi.İzleyip görelim....

0RFE

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Eki.2006 Sal 22:34:00sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Alonso dan sürpriz çıkış..
Fernando Alonso bu sezonki durumdan ötürü kendi takımı Renault u suçladı. Alonso ya göre kendisinin şampiyonluğunu istemeyen en başta Renault.
25 yaşındaki şampiyon İspanyol dan sürpriz çıkış. Fernando Alonso düzenlediği basın toplantısında kendi takımı Renault u suçladı. Takımını özellikle lastik seçimleri konusunda suçlatan Alonso "Sanki şampiyon olmamı istemiyorlar" dedi. Takımdan gerekli yardımı alamadığına değinen Alonso, "Şampiyon pilotun takım değiştirmesini istemiyorlar ve bu sebeple ikinci olmama razılar" dedi.

İspanyol As Gazetesi ne konuşan Alonso, "Çin de iki ve üçüncü sıraları alarak takımlar sıralamasında liderliği yeniden Renault a getirdik, artık daha çok benim şampiyonluğuma odaklanılmalı" dedi. Alonso ayrıca "Bazıları (Renault yetkilileri) bunu yeterli buluyor çünkü nasılsa takım sıralamasında baştayız" dedi.

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Eki.2006 Çar 15:13:28sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Jean Todt: Schumi takımda kalacak
Ferrari nin Takım patronu Jean Todt, sezon sonu pilotluğa veda edecek Micheal Schumacher in takım içinde bir görev alacağını söyledi.
"Ferrari nin içinde olmaya devam edecek ve sezon bitiminden sonra sorumluluklarının ayrıntıları belirlenecek."
NTVSPOR
Güncelleme: 13:32 TSİ 4 Ekim 2006 Çarşamba

Formula 1 bütün heyecanı ile devam ederken, Ferrari takım patronu Todt, Kimi Raikkonen in ve Michael Schumacher in geleceği ile ilgili soruları F1 Racing dergisine cevapladı.

F1: Pilotluğu bırakmasından sonra Michael Schumacher’in rolü ne olacak?

JT: Ferrari nin içinde olmaya devam edecek ve sezon bitiminden sonra sorumluluklarının ayrıntıları belirlenecek. Michael ın emekliliğini resmi hale getirmek, onun başka bir pilotlar şampiyonluğu ile veda etmesini sağlamak için bir motivasyondu. Ama bunun kolay olmayacağını biliyoruz. Rakiplerimiz, çok güçlü.

l Michael, emekli olma kararını ne zaman aldı?

Bir süre önce alındı.

l Açıklanan bu kararın spekülasyonları durdurabileceği konusunda rahat mısın?

Bak, yapılan spekülasyonlar gittikçe daha şiddetli oluyordu. Neyse ki medyayı çok detaylı takip etmiyorum, fakat gördüğüm kadarıyla onlara göre takımda hangi pilotun yarışacağı ve Michael ın kararının ne olduğu tamamen kesindi. Ama güçlü spekülasyonlarla ve gerçek olgular arasında bile farklılıklar vardı. Emeklilik açıklamasını yapmamızın bir diğer nedeni de, şampiyonaya %100 odaklanmak istediğimiz içindi.

l Michael ile olan bu denli güçlü bir ilişkiden sonra onun emekli olacak olması hakkında neler hissediyorsun?

Şu an karışık duygular var. Nihai duygularımı, Brezilya dan sonra size aktaracağım, çünkü şu anda Michael çok kuvvetli. Hala yapılacak yarışlar var, bu nedenle bunlara konsantre olmam gerek.

l Onun emekli olması, senin geleceğin hakkında daha çok düşünmene sebep oluyor mu?

Benim geleceğim, kısa bir süre için kafamda tamamen net. Michael ve ben çok yakınız, birlikte birçok şey gördük, ama bizler profesyoneliz. Geçen 11 yılda olduğu gibi gelecekte birlikte bir hayli zaman geçireceğiz, fakat bu, beraber çalışmak zorunda olduğumuz anlamına gelmiyor.

l Sır tutmakta iyisin. Geçen son birkaç haftada, bunu yapabilmek ne kadar zor oldu?

Doğrusu bunu çok fazla önemsemiyorum. Bilirsin. Bu belki iyi birşey veya kötü birşey olabilir, fakat ben, takımın içinde neyin önemli olduğunu önemserim. Michael’ın desteğe ihtiyacı olduğunu biliyorum ve o, desteği hak ediyor. Çok sık söylediğim gibi spekülasyonlar, dünyamızın bir parçası ve bunu kabul ediyorum. Kabul etmediğim şey, benim artık ayrılacağım söylentileri. Benim hala bu işte olmamın tek nedeni şu ki ben, takım ile olmaktan ve çevremdeki insanlardan keyif alıyorum.

l Kimi’nin kontratı, herkesçe bilinen bir sırdı. Bu ne zaman yapıldı?

Jean Todt: "İyi güvenilir bir otomobil yapmalıyız ve eminim ki  Kimi, bunu başarılı biçimde kullanacaktır"

Ben, önemli olan şeye odaklanmak istiyorum. Biz hiçbir zaman onunla bir ön anlaşma yapmadık, gerçek bir sözleşme imzaladık hepsi bu. Bu spekülasyonları gördüğümde veya Kimi yle anlaşmak için gizli toplantılar yaptığımız söylentilerini görünce zaman zaman bunlara biraz gülüyordum. Ama önemli olan şey, Kimi’nin çok güçlü olduğunu ve çok yetenekli olduğunu hissetmemiz. Onu bir insan olarak da seviyorum ve gelecek dört yıl için Ferrari adına yarışacak.

l Kimi deki hangi nitelikler seni cezbetti?

Öncelikle kimin uygun olduğunu ve transfer edilmesi uygun olan insanlardan hangisini istediğinizi görmeniz gerekiyor.

l Yarışları çok seven biri olarak Alonso, "Formula 1 in artık bir spor olmadığını" deklare ettiği zaman neler hissettin?

Bunun üzerinde konuşmak istemiyorum, çünkü bunun çok haksız bir ifade olduğunu düşünüyorum. Felipe’nin puan alamamış [Monza da] olmasından dolayı kendimi pek iyi hissetmemiştim, çünkü muhtemelen – bunu hiçbir zaman bilemeyiz – pol pozisyonunda başlamak yerine dördüncü sıradan start almak zorunda kaldı. Bunu kabul ediyoruz, çünkü bu bir yarış. Birçok kez mutsuz olduğum, bazı kararlara katılmadığım ve sonuçlardan mutlu olmadığım durumlar yaşadım. Ama her zaman söylemişimdir, bunu kabullenmeliyiz. Çünkü bu işin içinde olduğunuz süre boyunca sporun bir yönetim kademesine sahip olma zorunluluğunu kabul etmeniz gerek.

l Michael ile olduğu gibi bir başka pilotla aynı şekilde bir ilişkinin mümkün olabileceğini düşünüyor musun?

Hayır, bu her zaman farklıdır. Michael ile özel bir ilişkimiz var ve ayrıca Felipe ile de çok güçlü bir ilişkimiz var, fakat onlar farklı. Eminim ki Kimi ile yine farklı olan çok güçlü bir ilişkimiz olacak. Bu, her özelliği aynı olan bir otomobile benzemiyor. Her insan, kendi kişiliğine sahiptir ki bundan çok keyif alıyorum.

l Kimi nin, Michael ile aynı seviyede başarı elde edebileceğini düşünüyor musun?

Bahsettiğin seviye de yine farklı olacaktır. Kimi, çok rekabetçi ve bize düşen, ona en iyi desteği ve en iyi otomobili sağlamaya çalışmak. Ama pek çok kez Michael’a bakarak konuştuk. Geçen yıl Michael, bir hediye kabul etmişti [ABD GP si]; aslında gerçekten tek bir yarış bile kazanamamıştı. Bu nedenle iyi, güvenilir bir otomobil yapmalıyız ve eminim ki Kimi, bunu başarılı bir biçimde kullanacaktır.

l Kimi nin Ferrari deki ilk yılında şampiyonluk için mücadele etmesini bekliyor musun?

Eğer iyi bir otomobili olursa, öyle olacağını umuyorum.

0RFE

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Eki.2006 Cmt 14:02:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

JAPONYA DA 1-2 FERRARI !..
Sezonun tamamlanmasına 2 GP kala Formula 1 son zamanların en heyecanlı takvimlerinden birini yaşıyor. Japonya nın Suzuka pistinde koşulan Sıralama Turları nda ilk sıra Ferrari pilotu Massa nın olurken O nu takım arkadaşı Schumacher takip etti ve Ralf 3. oldu !..
"1-2" FERRARI NİN SEVDİĞİ RAKAMLARDAN !..
Sezonun sondan 2. GP si olan Japonya GP sine Ferrari ler 1. ve 2. sıradan başlayacak. Suzuka da koşulan Sıralama Turları nda Ferrari nin 2. pilotu Felipe Massa pole pozisyonunu elde ederken takım arkadaşı ve şampiyona lideri Michael Schumacher 2. oldu ve böylece ilk sırayı Ferrari kaptı.

Bu sayede F1 efsanesi Schumacher 8. Dünya şampiyonluğuna bir adım daha yaklaşırken ezeli rakibi Renault pilotu Fernando Alonso ancak 5. sırada yer alabildi.

Çin GP sinin ardından Schumi ile aynı puanda kalan ve Alman pilottan bir GP daha az kazandığı için pilotlar klasmanında 2. sıraya gerileyen Alonso, Japonya GP si Sıralama Turları nda 3. ve 4. sırayı elde eden ev sahibi Toyota pilotları Ralf Schumacher ve Jarno Trulli yi geçerek Ferrari leri yakalamaya çalışacak.

Takvimde 2 yarış kala Schumacher Suzuka da damalı bayrağı göğüsler ve Alonso puansız ayrılırsa Alman pilot Brezilya yolculuğu öncesi 8. şampiyonluğuna ulaşacak.

Bu arada Renault nun diğer pilotu İtalyan Giancarlo Fisichella ise Alonso nun yanında Suzuka da GP ye başlayacak.

Bu arada 1996 dan beri ilk kez bir sezonu yarış kazanmadan kapatma riski olan McLaren ise Sıralama Turları nda iki pilotuyla da ilk 10 da yer alamadı.

Gelecek sezon Ferrari de Schumi nin yerini alacak olan ve geçen yıl 17. sırada başlamasına rağmen Suzuka da mutlu sona ulaşan Kimi Raikkonen 11. sırada yer aldı.

Kimi nin İspanyol takım arkadaşı Pedro de la Rosa 13. sırayı elde etti.

Polonyalı çaylak Robert Kubica ise düzenli olarak ilk 10 da yer aldığı süper istatistiğini Suzuka da kaybetti ve Kubica BMW Sauber ile 5. yarışında 12. oldu.

Geçen hafta ilk kez Çin de GP tamamlayan Japon ev sahibi Sakon Yamamoto ise zaman turu yapamadan pist dışında kaldı ve evinde son sırayı elde etti.

0RFE

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Eki.2006 Cmt 14:03:53sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Japonya Sıralama Turları sonuçları !..
Formula 1 de sondan 2. GP olan Japonya da Sıralama Turları koşuldu. Suzuka da ilk sırayı Ferrari ile Felipe Massa alırken takım arkadaşı Micheal Schumacher 2. omayı başardı.
1 F Massa Ferrari B 1:29.599 - 16 tur
2 M Schumacher Ferrari B 1:29.711 - 17 tur
3 R Schumacher Toyota B 1:29.989 - 19 tur
4 J Trulli Toyota B 1:30.039 - 19 tur
5 F Alonso Renault F1 M 1:30.371 - 16 tur
6 G Fisichella Renault F1 M 1:30.599 - 17 tur
7 J Button Honda Racing M 1:30.992 - 22 tur
8 R Barrichello Honda Racing M 1:31.478 - 21 tur
9 N Heidfeld BMW Sauber M 1:31.513 - 18 tur
10 N Rosberg Williams Cosworth B 1:31.856 - 22 tur
11 K Raikkonen McLaren Mercedes M 1:30.827 - 9 tur
12 R Kubica BMW Sauber M 1:31.094 - 8 tur
13 P de la Rosa McLaren Mercedes M 1:31.254 - 12 tur
14 M Webber Williams Cosworth B 1:31.276 - 11 tur
15 V Liuzzi Scuderia Toro Rosso M 1:31.943 - 14 tur
16 C Albers Spyker MF1 B 1:33.750 - 13 tur
17 D Coulthard Red Bull Racing M 1:32.252 - 6 tur
18 R Doornbos Red Bull Racing M 1:32.402 - 7 tur
19 S Speed Scuderia Toro Rosso M 1:32.867 - 7 tur
20 T Sato Super Aguri F1 B 1:33.666 - 6 tur
21 T Monteiro Spyker MF1 B 1:33.709 - 3 tur
22 S Yamamoto Super Aguri F1 B - - 2 tur

0RFE

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Eki.2006 Cmt 14:12:27sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

"İyi bir yerden başlıyoruz" !..
Formula 1 de yarın yapılacak Japonya Grand Prix sine ikinci sıradan başlayacak olan Ferrari pilotu Michael Schumacher, yarış için avantajlı olduklarını söyledi.

Hafta sonunun kendileri için iyi geçtiğini belirten dünya şampiyonu Alman pilot, Yarışa başlamak için iyi yer. Yarını ve şampiyonluğu düşündüğümüzde avantajlı bir konumdayız dedi.

Schumacher, takım arkadaşı Brezilyalı pilot Felipe Massa nın yarınki yarışa birinci sırada başlaması konusunda ise, Massa nın iyi bir performans sergilediğini ve onun adına sevindiğini söyledi.

Kariyeri boyunca ikinci kez yarışa ilk sıradan başlama başarısını elde eden Massa, Ağustos ayında İstanbul da yapılan grand prix e de ilk sırada başlamıştı. Genel klasmanda Schumacher ile aynı puanı paylaşan Renault pilotu Fernando Alonso ise, 5.cepten memnun olmadığını dile getirerek, Pozisyonumuz şampiyonluk için ideal değil. Ancak bu sezonda olumlu değişimler yaşadık. Böyle bir değişim yarın da yaşanabilir diye konuştu.

7 kez dünya şampiyonu olan Schumacher, geçen hafta yapılan Çin Grand Prix sinde kariyerinin 91. birinciliği elde etmişti. Efsane pilot bu sezon son 7 yarışta 5. kez mutlu sona ulaştı.

Siv4

Siv4 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Eki.2006 Cmt 15:57:12sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Tek kelimeyle harika bi sıralama seansıydı bridgestonlar kendi evlerinde çok daha iyi bi preformasn gösteriyo.Umarım yarıştsada yağmur faktörü olmaz ve ferrari arkalarında toyotaların olmasının da avantajıyla schumiyle birinciliğe ulaşır.

Michael Schumacher Simply THE BEST

0RFE

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Eki.2006 Cmt 16:44:31sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Yağmur yağarsa yarış ın heycanı büyük ölçüde artacaktır .

reklamcifirat1

reklamcifirat1 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Eki.2006 Cmt 17:17:18sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
zafer bizim olcak alanso tek adamım .20 saniye geriden gelip yarış kazanmak basitmişya vites takılmasa. shumo diye bi adam kalmıycaktı yarınki suzakuda reno .gene kazanacak ve 1 yarış kala markalardada ve pılotlardada biz sanpiyon olacağız (alanso.fisicella)
CC sohbet icin buraya
 <<123456 789>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir