ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
27 Nisan 2024, Cumartesi 23:49   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Yıldız Ajanlar
forum sohbet oyun basliklari
   ***Üç Kuruşluk Yıldızlar(CC gerçeği*)***
 <<1 23456789>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

ReFractoryhell

ReFractoryhell resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Ağu.2006 Cum 14:03:55      ***Üç Kuruşluk Yıldızlar(CC gerçeği*)***sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

CC güvenliğini emanet ettiğiniz adamları seçerken neleri göz önünde bulunduruyorsunuz anlamış değilim.Kişiliği 5 para etmez insanlara bu yıldızı nasıl güvenip veriyorsunuz? Artık çoğu user CC yönetiminin ilgisizliğinden sıkılıp ağzını bile açmaya üşeniyor.Nasıl olsa laflarımız askıda kalacak diye çoğu kendini sineye çekiyor.Ben başımda geçen bir olayı sizlere anlatacağım.Bu kişinin nicikini bir şefe verip, bilmesi gereken kadar durumuzu izah ettim.Ve birdaha yıldız almamasını talep ettim.Konuşmamın faydası olup,benle ilgileneceğini düşündüm.Yanıldım.. Ya da yanıltıldım..

Her neyse ben size durumu kısaca anlatayım,bakalım siz ne düşüneceksiniz? 2kelimeyi bir araya getirip kendini ifade edemeyen bi yıldızlı ajanımız var.Ve hala yıldızı taşıyor görevinin ciddiyetini bilmeden..Bu malum şahısla msnden bir takım atışmalarımız oldu.Msn de karşımda susmayı tercih etti.Kendini savunamadı.Çaresizliğini bana küfür ederek gösterdi.Bir bayan olmasına rağmen ağza alınmıcak bir takım sözler.. Sonra msnden engelledi beni ve defoldu gitti...Bu arada ben de nickimi viplerden birine park etmiştim.Üstümde kedi tipi bir köşeye pısmış duruyordum.Gelenle gidenle alakam yoqh.CC sayfasını açıp ne oluyor ne bitiyor diye bakmıyordum bile.PC imde açılan yeni bir explorer sayfasıyla cc ye bakmam gerektiğinin farkına vardım.10dklık bir ceza verilmişti.Ve üstüne üstlük özelime de bir msj kondurulmuştu "Sen bunu hakettin!!! Şimdi çek cezanı!!!" Malum şahış hiç konuşmadığım halde 10ceza verdiği gibi birde üstüne üstlük özelime grip dalga geçerek az önce msnde konuşulanların intikamını alıyordu... :))

Yazık gerçekten yazık..CC nin içler acısı durumu..Acizliği..

principa

principa resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Ağu.2006 Cum 14:09:34sohbet oyun linki

Sanırım böyle bir durumda nick vermenizde gerek tüm yıldız ajanları zan altında bırakmış oldunuz. Durum cidden böyleysede sanırım gerekeni yapacaklardır.

lOKANl

lOKANl resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Ağu.2006 Cum 14:11:44sohbet oyun linki

Ref arkadaşım böyle durumlarda bende çok üzülüyorum haksız yere ban verildiğinde... Cc dışındaki küfürler ve üyeler arasındaki sorun ccye yansıtılmamalı bence....

ReFractoryhell

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Ağu.2006 Cum 14:16:08sohbet oyun linki

Zaten onda kendini savunabilecek potansiyel olsa buraya cevap yazar.Durumu da yalanlayamaz.Nasıl tüm konuşmalar veritabanında depolanıyor :) Nicki bilmesi gereken mertebelerin de durumdan haberi var.Henüz birşey yapılmaması ve onu hala yıldızlı görmek beni kızdıran.

Sizin sadece durumda haberdar olmanızı istedim.Siz olsanız ne yapardınız manasında?

ReFractoryhell

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Ağu.2006 Cum 14:21:50sohbet oyun linki
Zaten yansıtmayacağını düşündüğün üyelere verirsin bu yıldızı Okan.Kişiliği oturmuş, olgun, mantıklı düşünebilen ve her türlü durumda günü kurtarabilecek potansiyelde olanlara.Doğru analiz yapmassan böyle olur.Hadi doğru analiz yapamadın ve birileri sana yaptığın hatayı söyledi.En azından hatanı anlaman için nefes tüketen bu kişiye kulak vermelisin.Söylenenleri kulak arkası yaparsan; kendi doğrularınla ordan oraya savrulabilirsin ancak.

Bybrut

Bybrut resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Ağu.2006 Cum 14:26:44sohbet oyun linki
Sevgili Ref.. Bahsettiğin şahısı anladım sanırım.. Ona yıldızı veren tek bir cheftir.. Bende 1 ay önce kadar clubte küfür ettim diye 10 dakika almıştım ondan birde log alıp yıldızı aldığı chefe göndermiş 2 gün ceza almıştım (: Bana ceza veren chef sonrasında özür dilemiş ama hala bu kişiye yıldız vermeye devam etmişti.. Bilin bakalım bu chef ve yıldızlı kim??

ReFractoryhell

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Ağu.2006 Cum 14:30:25sohbet oyun linki

Evet bu şahıs yıldızı,bir şefe cam açtıktan sonra almaya başladı :) Şef bunu erkek sanmış :) Msn muhabbetleri iyidir belkide ona karışamam.CC de görevlerinin adamı olsunlar o bana yeter.

Bybrut

Bybrut resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Ağu.2006 Cum 14:35:39sohbet oyun linki
Ben işin aslını biliyorum aslında Yıldızlı bayanımız geldi bir gün sordu bana tabi o zamanlar yıldızı felan yok.. Ben havale ile cc almak istiyorum nasıl alabilirim diye.. Bende ...@chatcity.cc adresini verdim buna başvur yardımcı olsun dedim Yıldızlımızda eklemiş listesine ve chefimiz açmış msnini başlamışlar sohbete.. Yıldızlı bayan msn avatarındaki resmin kendisine mi ait olduğunu sormuş.. Chefimizde bu resmin kendisi olmadığını, kendi resminin kendisine özel olan msnde olduğunu söylemiş.. Tabi ardından vermiş kendi msnini eklemiş.. Zaman geçmiş ve kızımız vip tip olmuş yıldız almış Demekki neymiş?? Yıldız almak bu kadar kolaymış

autumn1

autumn1 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Ağu.2006 Cum 14:37:44sohbet oyun linki
Haklısın Refrefcim.. ßende ßaşıma Geleni Anlatıyım.. Hiç ßişey Yapılmayacağı Düşüncesiyle ßu Konuyu Kimseye Aksettirmediğimi ßelirteyim Önce.. Plajda Arkadaşlarla Konuşup £plenirken Her Zamanki Gibi ßi Tip Musallat Oldu.. Arkadaşa ßenimle Konuşmamasını Kendisiyle Konuşmak İstemediğimi Söyledim.. Neyse Odaya ßi Ajan Geldi.. Ki ßu Ajan Odada Doğru Düzgün Kalmıyor ßile.. Neyse ßu Ajan Varken ßana Gel ßabanın Kucağına Dedi.. ßu Ne Demektir.. Düpedüz Küfürdür ßu.. Üstelik Anneme Laf Söylenmiştir ßurda.. Ajanın Ceza Vermesini ßekledim.. Ama O Odayı  Terk £tmeyi Tercih £tti.. Ki Arkasından ßi Kaç Küfür Daha Yedik.. ßu Gibi ßi Durumda Odada ßiraz Daha Kalması Gerektiğinin ßilincinde Olmalıydı.. Neyse Ajanımız 2dk Sonra Tekrar Geldi.. ßende Özelden Odayı Daha İyi Takip £tmesini Rica £ttim.. Az Önce Küfür Yedim ßana ßöyle Söylendi Kaçırdınız Dedim.. Ne Dese ßeğenirsiniz.. Gördüm Dedi.. Peki Neden ßişey Yapmadın Dedim.. ßana Verdiği Cevap Şu Oldu.. ßu Kadar Alıngan Olmayın Lütfen.. Ya Adam Gelsin Ölmüş Anneme Sövsün ßen Alıngan Olmıyım.. Dahada ßu Lafın Üstüne Dicek ßişey ßulamıyorum.. Herkes Gelsin Küfür £tsin Arkadaşlar ßizde Alınmayalım LÜTFEN..

prangaxxx

prangaxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Ağu.2006 Cum 14:41:42sohbet oyun linki

[QUOTE=Bybrut] Sevgili Ref.. Bahsettiğin şahısı anladım sanırım.. Ona yıldızı veren tek bir cheftir.. Bende 1 ay önce kadar clubte küfür ettim diye 10 dakika almıştım ondan birde log alıp yıldızı aldığı chefe göndermiş 2 gün ceza almıştım (: Bana ceza veren chef sonrasında özür dilemiş ama hala bu kişiye yıldız vermeye devam etmişti.. Bilin bakalım bu chef ve yıldızlı kim?? [/QUOTE]

yarışmalarda olur ya çok basit bir soru sorulur bilmeyeni döverler cinsinden bir soru.. 

illahi burak sorduğun soruya bak...  nasıl bileceğiz şimdi...

CC sohbet icin buraya
 <<1 23456789>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir