ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
7 Mayıs 2024, Salı 22:48   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler > Müzik, Vido Klip, Playlist, Konser
forum sohbet oyun basliklari
   **_-lll SAGOPA KAJMER lll-_**
 <<1...1011121314151617181920 21>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Şub.2009 Pzr 19:50:51sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
Kuvvetmira 2009 Re-Mixtape yarışmasının sonuçları belli oldu dün Sago açıklamayı yaptı.

selamu aleykum,

ben yunus özyavuz,rapin sagopası,hiphopun paspası,gerçekliğin argosu ve nam-ı diğer pesimist kötü adam.
beklenen yarışma nihayet neticelendi.uzun bir zaman gelen demoları dinledim.bizzat kendim tek tek mixlerinizi dinledim.
harika işler çıkarmışsınız gerçekten.hatta bazen tek remix için ”bu adam birinci olsun” dediğim bile oldu,lakin söz verdiğimiz
gibi puanlama metoduna başvurduk.bazı arkadaşlarımız bir iki şarkı eksik teslim etmişler re-mixtape çalışmalarını,bu arkadaşlarımız
mixleri çok güzel de olsa 1.olamadı.adaleti korumak amacıyla tam bir disiplinle bize teslimat yapanlardan final demolarını seçtik.
böylelikle finale kalanlar itinayla belirlendi.sonuçta gerçekten neler yapabileceğinizi de görebilmiş olduk.belki bunlardan çok daha iyilerini de yapabilirdiniz .belki heyecanlandınız kimbilir…

Kuvvetmira 2009 re-mixtape yarışmasının 1.sini açıklıyorummmmmmmmmmmmmm Valeeeeeeee!……
Vale’nin mixtape indeki en önemli özellik aranjedeki incelikler ve kullanılan çeşitli teknikler.aslında ben bir dj-prodüktör kulağıyla dinledim demoları.dinlerken sagopa kajmer olarak hiç düşünmedim ,direk yunus olarak dinledim.gerek reportajlardan alıntılar gerek aralara giren melodiler ve acapella senkronu olarak Vale arkadaşımız 1.liği haketti.kendisini tebrik ediyorum ve ödülünü bizzat teslim ediyorum

Vale haricinde tabiiki bir çok yetenek var .ilk 5 yapacak olursak
1-vale
2-ömer oral
3-exxis
4-yakup altuğ
5-sharapnell Hüzzam

bu ilk 5 in haricinde birkaç mixi çok çok iyi olan arkadaşlar var.onların beğendiğim mixlerini maxi single olarak derledim.böylelikle
gelen demolardan beğendiklerimi,beğendiğim mixleri bu singleları download ederek takip edebilirsiniz.
beyaban,yakın ve uzak,gölge haramileri,kırık çocuk,zor iş gibi şarkıların MAXI-SINGLE ları şu an sitemizden download edilebilir.ve sizler de birçok ayreı prodüksyon-remix dinleyerek gününüze renk katabilirsiniz.herkesi tebrik ediyorum.ellere sağlık.

bizler melankolia olarak underground-yeraltı na bu şekilde bir destek vermeye çalıştık.umarız bunu başardık.
bundan sonraki ataklarımız daha da güzel ve can alıcı olacak.MC ler ve gruplar hazır olsunlar.Çok çok yakında YERALTI KAFILESI
olarak ortak bir albümde buluşacagız.en azından bizler öyle planlıyoruz.Bu konuda hemen küçük bir ayrıntı vereyim.
MC ve Gruplar hazır prodüksyonlarını (söylenmiş şarkılarını) bizlere yollayacaklar,bizler şeçtiklerimizi bir albümde toplayacağız.
ama şarkılarınıza herhangi bir etkide bulunmayacağız,sizlerin yaptığı şekliyle albüme girecek.aslına bakarsanız bu sefer prodüksyonla
kendim ilgilenmek istemiyorum,o nedenle sizler yapın ve yollayın bizler seçelim.
amacımız hiç duyulmamış ya da adı var olup piyasada henuz yükselememiş isimler toplamak.18 adet şarkı düşünüyoruz.
18 ayrı isim olacak.herkesten 1 şarkı.şimdilik bu hususta yazmak istediğim bu kadar.bu albüm piyasaya sürülecek her yerde bulunabilecek.gayet profesyonel bir ürün olacak.

her defasında yeniden alevleniyorum.aslında bu işlere hiç girmeyeceğim diyordum,hep dilim yanıyordu.ama yine iş başa düştü.
sadece bizlerle nereye kadar gider bu rap arabası sorarım sizlere.çalışmak lazım.Bu şekildeki projeler bir plak şirketi için aslında akla
mantığa uygun değil.malesef albümler korsan ve mp3 e yeniliyor.böyle bir ortamda bu şekilde bir albüm çıkarmayı düşünmek
sakıncalı olabilir.amma velakin dert değil.siz yeterki iyi işler yapın.düşünsenenize l.l.cool j public enemy i keşfetmeseydi,run dmc,onyx i ve 50 cent i keşfetmeseydi onları nasıl duyacaktık.işte düşüncem bu misaldedir.

ayrıntıları sizlere aslında aktarmış oldum.yakında sizlere bağlantı-kontakt adresini vereceğiz.güvendiğiniz ve uygun bulduğunuz şarkılarınızı full kalite wav olarak bir cd ye (ayrı ayrı şarkılar olarak) çekip yollayacaksınız.şimdilik budur ahali.
soracaksınız eeee sago nasılsın herşey yolunda mı ? Allah’a şükür buğday unu üzerinde yuvarlanan cıvık hamur gibiyim yuvarlandıkça
kendimi topluyorum diyeyim.daha sonra tekrar bir yazı yazarım bahsederim diğer şeylerden.Allah’a emanetsiniz.
sevgiler ve saygılar

Valenin yaptığı Re-mixtape i siteden indirebilirsiniz

https://www.melankolia.com.tr/

nAoNnGaEmLe

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Şub.2009 Sal 05:03:32sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Sagopa Kajmer & Kolera Beyaz Show’da

Diğer Konuklar:Hayko Cepkin &Yasemin Mori

Programı tv’den 27.02.2009 Cuma günü Beyaz Show’un her zamanki saatinde izleyebilirsiniz.

Melankolia Müzik

OZKOOOO

OZKOOOO resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.May.2009 Çar 23:49:25sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ATEŞTEN GÖMLEK  - KLİP

CooLizmirArtek

CooLizmirArtek resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Tem.2009 Cum 07:56:00sohbet oyun linki

Gecici Bir Dovmeyim Seklimi Tanri Cizdi...

Sagopa Kajmer...

AcEdUdE

AcEdUdE resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Tem.2009 Sal 13:26:38sohbet oyun linki
Kimileri toprak kokusundan korkmakta neden? O koku senin kokundur! Ordan geldin Yolun oraya...

CooLizmirArtek

CooLizmirArtek resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Eyl.2009 Per 04:13:31sohbet oyun linki

On Bin Resime Dahil Olsan Ben Veririm En iyi Pozu

Kaf-Kef

AcEdUdE

AcEdUdE resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Eyl.2009 Çar 20:40:06sohbet oyun linki
Beklentilerimi kavşağında durmuş bekliyorum
Yığınla insan beni biliyor ben onları bilmiyorum
Ürkütüyor beni şu kargaların kargaşası
Bana mı kaldı ayakları yoldan kaymışların tasası...

nAoNnGaEmLe

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Eyl.2009 Pzt 04:03:34sohbet oyun linki
16 Eylül gecesi bir grup Sagopa Destekcisi Türk bilgisayar korsanlari EuroVision Resmi İnternet Sitesini Hackleyip " Bir dakika Avrupa Sagopa ve Kolera 1 Numara " yazip Sagopayi tüm dünyaya dinlettiler . Site 4 saat boyunca düzeltilemedi ve " Sagopa - Atesten Gömlek " sarkisi caldi durdu . Bilgisayar korsanlari birde sitede " Biz Türkiye`yi temsilen Sagopa ve Kolera yi sectik sizede dinletmek istedik " die Türkce not birakdi .. Bunlarin yani sira sitede For Muslims , For Turkey , For Palestine yazilarida dikkat cekiciydi.

Yabanci haber ajansi : https://www.lannablog.com/?p=440

Mallar ya 
sago nun günahı neydi ya rabbim 

nAoNnGaEmLe

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Eyl.2009 Çar 03:39:51sohbet oyun linki

Kolera NARSİST İndirmek İçin Tıkla:

https://rapidshare.com/files/286544963/KOLERA-NARSae_ST.rar

kaynak: melankolia.com.tr  (yasaldır)

AlemVarBeyleer

AlemVarBeyleer resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Eyl.2009 Çar 10:22:59sohbet oyun linki
nAoNnGaEmLe :
16 Eylül gecesi bir grup Sagopa Destekcisi Türk bilgisayar korsanlari EuroVision Resmi İnternet Sitesini Hackleyip " Bir dakika Avrupa Sagopa ve Kolera 1 Numara " yazip Sagopayi tüm dünyaya dinlettiler . Site 4 saat boyunca düzeltilemedi ve " Sagopa - Atesten Gömlek " sarkisi caldi durdu . Bilgisayar korsanlari birde sitede " Biz Türkiye`yi temsilen Sagopa ve Kolera yi sectik sizede dinletmek istedik " die Türkce not birakdi .. Bunlarin yani sira sitede For Muslims , For Turkey , For Palestine yazilarida dikkat cekiciydi.

Yabanci haber ajansi : https://www.lannablog.com/?p=440

Mallar ya 
sago nun günahı neydi ya rabbim 
Türk milleti zekidir . Türk milleti  gereekirse saGo için ölmeyide bilirr
CC sohbet icin buraya
 <<1...1011121314151617181920 21>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir