ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

29 Nisan 2024, Pazartesi 03:51   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler > Müzik, Vido Klip, Playlist, Konser
forum sohbet oyun basliklari
   **_-lll SAGOPA KAJMER lll-_**
 <<12345678 9101112131415161718...21>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Eki.2006 Cmt 03:15:06sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
videolar silindi die böle bişey yaptım...

nAoNnGaEmLe

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Eki.2006 Pzt 15:15:11sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

istediğiniz kuvvetmira we sago şarkıları için;

İLİŞ

nAoNnGaEmLe

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Kas.2006 Pzt 01:55:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

aliss17

aliss17 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Kas.2006 Pzt 01:57:44sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
olm sizi delimi kovaladı

nAoNnGaEmLe

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Kas.2006 Sal 03:13:09sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

nAoNnGaEmLe

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Kas.2006 Per 04:07:17sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
KARANTİNA EMBRYO

VERSE1
HAZRETLERİMİN HER SÖZÜ BEYNİMDE BELİRGİNLEŞTİ VURGUNLARI YORGUN YEMİŞTİ YOLUN ALLAH LA HER SANİYE KESİŞTİ KAFAN SECDEYE KAÇ KERE DOĞRU NİYETLE ERİŞTİ SERZENİŞTİ İŞİN İŞTİ ANNEMİN KARNINDAKİ EMBİRYO EZAN SESLERİYLE GELİŞTİ EĞİTİMLERİNİZ AKADEMİKLEŞTİ YÖNETMENLER YÖNETİLMİŞTİ SUÇLULAR SENARİSTLEŞTİ BURUNLAR KOKAİNLEŞTİ SUNA NIN SERÇELERİ İRKİLMİŞTİ ESEN GÜLER ERGİNLEŞTİ ANNEM AZBUÇUK SAKİNLEŞTİ SURATIMIN YARISI BERGENLEŞTİ EN YAKIN DOSTUM ŞU VE BU GİBİLEŞTİ İĞNENİZLE KALBİMİN PLAKLARI ÇİZİLMİŞTİ İÇİM MİŞLİ GEÇMİŞLİ AY YIL GÜN DAKİKA VE SANİYELER SİDİK YARIŞINA GİRİŞTİ BU GÖZÜMDEN DÜŞÜP ÖLÜP BİTİŞTİ HIZIR IM YARDIMA YETİŞTİ KOKUM AMBERLEŞTİ YÜZÜM EKŞİMİŞTİ
HAYAT ALIŞVERİŞTİ VERİŞ ALIŞ GELİŞTİ MÜZİK BOMÇİKİ BOMÇİKİLEŞTİ PROFLAR AMATÖRLEŞTİ DİLİNİZ KEKELEDİ KEMKÜMLEŞTİ HAYATININ EN AZ ALTI SENESİ ÇİFT DİKİŞTİ SES TELCİKLERİM GERGİNLEŞTİ SAF DURU HALİN ŞİRRETLEŞTİ
VERSE2
TABAĞIMDAKİ ERKEK TOPKEKLERİ KİM YEMİŞTİ KONUŞMA BALONUM İYİCE GENLEŞTİ TÜRKİYE GÜZELİM ÇİRKİNLEŞTİ TOZLAR TOPLANIP LEBLEBİLEŞTİ İŞİN HELALİ SÜTÜ ANA MEMESİNDEN EMİŞTİ İÇİNDE HAYROLAN HER İŞTİ İLKOKUL KIZLARI OJELENMİŞTİ ACABA NE İŞTİ?MAMALAR DÖKÜLÜRKEN LEKELER ÇAMAŞIR SUYU İÇMİŞTİ AZGIN YÖRE ÇOCUĞU TÖREYLE KAFAYI YEMİŞTİ DELİKANLI İBİŞLE ENSELEŞTİ YARIŞMALARINIZDA ÜÇ KRODAN BİRİ SEÇİLMİŞTİ BU NASIL HAYSİYET EZİŞTİ TANIDIĞIM KADINLARIN %70 İ BITCHTİ ARTI HİÇTİ BU BENİ UÇURUMA KASITLI İTİŞTİ MADAMIN SÖZLERİ ŞİFRELEŞTİ GÖZLER BEDENE FETİŞTİ FETISH İN SETİ MÜTİŞTİ DURUM EŞİTLEŞTİ NAMUSLU HAYAT DEFORMELEŞTİ DEDİKODULAR KULAKLARLA DİDİŞTİ BAS GERİ FRENLERİM ANİLEŞTİ BEDENİM ÇİZGİ ÇİZGİ FİLMLEŞTİ PİDE ARASI BANA BAĞIRAN EŞEKTİ KAPRİSLERİNİZ EGOİSTLEŞTİ ÖLÜMLER ESRARENGİZLEŞTİ TEPKİLER ANİLEŞTİ ADİLERİN DİLLERİNE MANİ Mİ YERLEŞMİŞTİ İŞ İLANI İŞLEŞTİ ÇİFTLER BİRLEŞTİ DÜŞÜNCELERİNİZ MİSTİKLEŞTİ.
HAZRET :BÜYÜK BİRİ ANILIRKEN İSMİNİN ÖNÜNDE SÖYLENİLEN SAYGI SÖZÜ.

SERZENİŞ :SİTEM.
İBİŞ :APTAL,ŞAPŞAL.
AMBER :GÜZEL KOKULU KİMİ MADDELERİN ORTAK ADI.

kolera kajmer_Karantina embriyo

aTTena

aTTena resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Kas.2006 Cmt 12:52:30sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Pavlovun Köpegi

Hiçbir kuvvet engel olamamıştı bana.Ve dilime zincir vurabilir mi kralınız da gelse. Sago nun argolarına takılı kalacak her kulak. Tüm yalanların bir giysi giymiş.Varlığın içimde yılların tuhaflığında seyreden bir adamı önüme koydu. Son suçum mu? Son kararım -gitsin!.. oldu.Hoşçakal dünüm ,kağıt yalanla doldu,önüme kondu. Mazilerde kazının gereği yoktu.Afacan uyudu.Bir yudum su hasretiyle yazıyorum bu mektubu. Bu zoraki yaptırımların bilinci eledi umudun birini,diğeri nerede bulamaz oldum.Yıpran kolpa ruhum. Anlamımdın ne oldun? Kendi davalarında hakim oldun,elimden seyrelen bir kumsun . Sen de tarih oldun,tekerrüründen korkar oldum.Son vedanın adını elveda koydum,gözlerimi oydum. Motiflerini işledim,yürek adınla eş değer ki;bildiğim tek şiirsin,anlamın derin,aklımda kal. Kör topal hayallerin sonunda gözlerimde bir güneş var.DNA larımı insanoğlu bozdu sanırım burda bir sorun var. Her halükar da içimi kemiren bir teselli var,misalli bir takım oyunlarım ve körpe bir canım var. Yar bana var.Dile kolay kalbe zor gelen sükunetim dar.Darmadağan armağanım. Kaos karmalarındayım.Karmakarışıklaşmaktayım,neyseki ayaktayım. Ritimler kolondan süzüldükçe ataklardayım,bu Sago bayım,ben Sagopayım.
NAKARAT
Sil adımı baştan yaz kalbine,baş harfi büyük olsun. Yeniden küfret !... Geçmişi hadım ettik olmadı. Ben suyun oldum bardak dolmadı. RAP 2 Kanatlarım olsun istedim ben ama hiç uçamadım,kanadım oldu denedim yerin dibine çakıldım. Ama nedense masalı dinlemiştim,hazmı zordu, çabalamıştım oysa. Çıtamı aştıktan sonra yükseklik korkusuyla savaştım. Ve... Aşkın tepe noktalarına ulaşabilme lüksü güvene bağlı. Bir dönekle karşılaş ,bilki suçunun avukatı. Çok suçlu tanıdım hepsi konusunda haklıydı. Umut çocuklarımı bugünlere getirebilmem uzun zaman aldı. Ve... Berduş halim arbedemde yumruklarımı sıvazladı. Kazalardan salim çıktım,kendim yazdım paranoyaklık kitabını. Artık hiç mi hiç de hatrın kalmadı,tekmelerdim dağları,kalbime yuvarlandı taşları. Gözlerim olan bitenle yüz-göz olalı geçti kısa bir zaman dilimi. Elimi koluma bağlayan bu tacizar bu borcu bir şekilde ödemeli. Deneyimin adı Sago,aç mı Pavlov un köpekleri ? Cehennemde yaşadığım için cennet hakkımdır. Sadakatsizlik intikamla barışır.Sus, kırıştır!... Halin kalp atışlarımı hızlandırmaktadır. Ortam paçozunun gözü daim arkandadır,söyle kim babandır ?Elini tutsun !... Rap sapandır hedefi bulsun.Yenigün uykudan kalktı mahmur gözleri yorgun bitch!.

Uğurla Bahtiyarları

VERSE 1 Kaldırımlar ezdik, yıllar aldı başını vurdu duvara, rüşvetiydi kaderin ilk görüşte aşk!... Ve tasmalarda kalbin, yosmalarda şiirin, çok şirinki, sihirin etkisinde zikri, koşar adımla telaşa doğru körpe fikri, ruhsal arbedeyle randevuydu bu, su gibi akarak aldı yolunu, hırsız kaptı tüm kolu ve serüven oldu iki hayat, birisi hırsız rolüne bürünür oldu diğeri hep bakan bir kör, birisi acıyı çekti, öteki acıyı servis etti. Şarkılar yazıldı ikisi üzerine ve birisi bitti diğeri çaldı, şarkılar kesilmedi çok elveda demişti birisi, diğeri yaşama verdi istifa dilekçesi ki tanrı çekti reddi, seddi kurdu kalbine, kalbi sedyelerde taşıdı, harbi tek nefeste yaşadı, zor bir deneyim oldu, kördü yoktu güneşi, zordu, çoktu çilesi (yo!) Nakarat Ben zebani tarlasında yabani meleğim, yabancı hancı, sancı evreninde zancı, tutuklu avcı, kolları kelepçeler diyarı, riyalı mutluluklar yadigarı, uğurla bahtiyarları!... Saç telimde öldü, doğdu, sularda boğdu kendini, güneş yakarken kendini, bir kalemde yazdım tüm şiirleri, nefesi bitti sigaramın, yaşama soktum yenisini,çektim içime!... VERSE 2 Hangimiz varız(yo!), hangimiz yokuz? Kavalyem olsa öpebilir miyim ölümü? Yıldönümü pembe dünya gezegeninde kışların siftahı, yüzbin akçe meyve verse getiremezki aşkımı, ben yolumda molama hep bir sigara nefesi alarak adımı attım, zilimi çal da uyanayım!... Dün de okulu astım. Duvara çiviler çaktım. Baktım ellerimde hep resimle dolanır olmuşum, hayra yordum. Zorunluyum ki buradayım, kuşatmasında kaldım, hapsim ömre, aldım payıma düşeni, rayına koydum hayatımın tek vagonlu trenini, gitme gelme aleminde tek ve son seferdeyim. Boş mu kalbin? Doldur o zaman ansızın durabilir, defedebilir, hatır konuşmasıyla dile getir. Her satırda çıkarı virgül etme kompozisyona, bin zebani tarlasında tek ve son seferdesin......

Bana Müsade Beyler

Farfarayla doldu ruhumun asilerini sakinleştiren müzik kutusu... Nerde play butonu ? Bas da çalsın !... Kendi yazıtlarım iğnecesine kalbe batsın. Kodes-kafes miraysa canım burda çıksın ahali. Öfke resitalimde dilsizdim ben,konuşan gözlerimdi. Mutlu sonların kötü başlangıçlarına alışabilmeli. Hayati diğerlerinden kopya çekerek yaşamak budalaca. Kendi yolunun inşası şart tabiiki. Cehennem aşıklarla dolu,sadakatsizlerin ayakları katedecek yolu... İstemesen de katetmen gerekecek selvi boylu yokuşu. Kendini hergün izleyerek göreceksin yokoluşunu sen de. Yaşadıkça oyuna dahilim. Namussuzluk dünyasında kabus nüfusu artmakta,saklan!... Kıyametin tiyoları göz kırpmakta. İnşa ettiklerini yıkmak için gelecekler bunun bilinciyle yaşa. Ne yazık ki testlerinize tabi değilim. Bestelerimi deste deste zulaladım.. aheste yürüyen kaplumbağayım. Sen, İstanbul u bacaklarının arasına almışsın. Aferin !... Helal olsun,işi kapmışsın. Aklın kokuşmuş odalarda baygın,erkek düşü sapkın. Kötü niyetli yaklaşım,şehvet hali zıpkın. Sen çıtırsın,en basitinden kırılırsın. Dev cüsseli şehrim aç,kendini bulunca al ve kaç !... [Nakarat] Bana müsade beyler,ben gider ahım kalır Düşman beni hatırlasın,korkum yere batsın varsın Gül bahçem yangın,küllerim avuçlarımdan taşsın Son sualde don tutsun dudakların kanasın !.

Terapi

Beni bırakın kendi halime Çok bitkinim ama direneceğim Terapi ordularinizi geri cekin artik Savaşın galibi bendim! Bayraklarinizi dikemeyeceksiniz Hic daim kole olmadim Ben rapimle gazi geldim ardima sehitlerimi Gomdum kendim! SUsukun düşen ağlamazcasına.. reealim neden onca lafla geldin.. Kulağıma varı verdin ölüm Beni kırdın iki bacağımdan gittinn Biz seninle kardes degilmiydik Ayni besikte iki kertmeydik Dün ÇIVARDA ÇAKILİKEN Simdi siradan kum bile değiliz. Sen serseri katilimisn ha.. Ben resmini çizidm ya kul.. Savasin tam ortasında kursun yagmurunda okudum okul İlk batisini ben gördüm günesin Gün dönümüne sen yetistin Kaptanı benim bu geminin En son ben cikarım yo panik etmeyin Adimi duymayin kac yazar Kalbim tanidigim en icten yazar Sarkim basladi..Manzaram aynı Dinlerken Sago yine yapmis diyeceksin Ben su anda o kadar sıkkın ve materyallerimle tıkkın Odamin icinde stres gebertmekteyim Yalnızlık Tanrının lütfu Nedense işler karmakarışık işler Kalbim sevdigim özler Hani var ya bazen özlü sözler Onları düşünüp dolu gözler NaKARAT Beni birakin kendi halime Cok bitkin ve de yorgunum Terapi ordularinizi geri cekin artik Son günler de durgunum!! Zaman ellerimde kum gibi dagilir iken Yıllar beni tasa çeviren hokkabaz gibi Avaz avaz bagirir hükümlü Kapıda kilit sigarama kibrit Beni kontrol edin.. Kollara zincirden bileklik Parmaklıklara sabit yaşamak.. Artıkları arşivlemek yeni Baştan tantanalara kulak asss.. Karalama defteri silgiye ilgi duyar iken Bir diken batar diline Yarıştırılan sidikken birkac minik dag gider elden Aslında hayat bayat ekmek İlk fiill üsluplu düsünmek Buyrulan iki göze itaat etmek Son eylem olmali kin beslemek Hani diyelim toz pembe yasiyorum Koz bende biçimi takiliyorum Bozukluklarımı cebimde taşıyorum Saygım senin *r*sp*n olsun Kaygın benim aşkım NaKaRaT Beni bırakın kendi halime Çok bitkin ve de yorgunum Terapi ordularınızı geri çekin artık Son günler durgunum..

Kendime Sarılır Donarım

Belki de günahlarını yıkayacak akıttığın damla yaşlar Ya da yağmur olup üzerine yağacak haramlar,sil-başlar.. Sahip olamadıklarının peşine kaç kez takıldı düşüncen? Tahminimce aklın bilinmez kişiler tarafından kiralık Şarkılarım sen ve benim hayatımdaki sen etkisiyle ilişkili Varlığımı tanımlamak adına yeni sıfatlar yaratabilmeliyim Kurumuş yaralarımın kabuklarını söküp arşivinize katmakla elde ettiğiniz hazza anlam veremedim.Ben cahilim Beni sevmek için programlanma,devrelerini yakarım Şu an deli misal aşığım,bir kişi hariç herkese şaşıyım Unutma kurşun her gülümsediğinde bir kalp ağlatır Korkusuzluk sahipleri neden kemer arkasında silah taşır? Telefon çaldı,ne yazık ki iyi niyetlerini meşgule verdim Çığlık atan bu duvarlar tarafından asıl rahatsız edildim Bildiklerimi şarkılarımda yüksek sesle dile getirdim Kaprislerimin tadını çıkarıp kinlerimi boğar durumdayım Gün batımına ekilen tohumların haddi,hesabı yok Bana benden başka bir dost varsa bilmem lazım Aşkım güven ödülüme en yakın adayım Son doğum günümde kendime yeni bir ben aldım Umarım kaderin bitiş çizgisinden uzağım tanrım!..umarım tanrım... nakarat (koro) Bu cinayet!... Günahın en has hali ihanet Hakkımı ver gideyim adalet Son kozum olsun zorda sükunet Kendime sarılır donarım rap 2 Fonksiyonlarını kaybeden işçiler görevlerinden tekme tokat safdışı,birdenbire Karanlık beklentiler üzerine stresten eklentiler Deli balta boynu alır alta,ayaklarınızın altı marazlı ne iş bu falaka Herkesin umudu bir çıkara yem,fukara vicdan bilmez gem Gaffa afsa secerem,bulmalısın kanayan yaraya merhem Rahatça sarfedilen yalanlara güvense problem Alınabilecek en basit önlem paranoyak bir denklem Kırılır omurilik,eklem.Denge bozumu dengelen Tırnak ayrı-gayrı olmaz etten Resimlerinizi çeker haldeyim,kurduğum çitin önünden Sizleri deşmekle körelen bıçaklara bir bakın!...Dengelen. Çıkar lan maskeni!...Göster bana gerçek yüzünü Anlatılanlar göreceklerimin somut ipucu,çözdüğümü!... Bile bile lades,hile mimik,güvene şantaj Kimlik kayıplarınızı gazete ilanı yapın,somutlaşın!... Kaybettiklerimin hesabını kalbimden çekin Bildiğim kadarıyla limitsizim,depremsiyonlardayım Gözyaşlarımla boğulacaksın,farkmazlardasın Uçurumun önünde,ölüme kafa tutarcasına sarkmaktayım İfadelerinizi tartmaktayım,yabani yamyamlar tarafından yabana atılmaktayım Selametle...

Bizler Sago Hayranı Değiliz ...!

O bizim yaşam Tarzımız !!!

nAoNnGaEmLe

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Kas.2006 Sal 14:59:47sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

aTTena

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Kas.2006 Sal 15:25:18sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
naon seninle tanısmak isterim  sagoya yakın olan insanı kendime yakın buluyorumda aynı tarz dan birini tanımak isterim ne dersin ? erhan32@hot ekle istersen

aTTena

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Kas.2006 Sal 19:55:13sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

img297/4859/djys8.jpg

CC sohbet icin buraya
 <<12345678 9101112131415161718...21>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir