ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
19 Mart 2024, Salı 10:05   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski ChatCity den Eski Duyurular
forum sohbet oyun basliklari
   Nick Çalma ve ChatCity nin güvenliği hakkında ÖNEMLİ
 <<1 234567891011...19>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

cc03

cc03 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Mar.2006 Pzr 23:38:12      Nick Çalma ve ChatCity nin güvenliği hakkında ÖNEMLİsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Arkadaşlar, zaman zaman "şu veya bu şekilde nickim çalındı" şeklinde, hatta bir kısmı ChatCity nin güvenliğini sorgulayan emailler alıyoruz. Bir kaç defa da CC-Forumda buna benzer konulara şahit oldum...

Şimdi bu güvenlik konusunu netleştirmek istiyorum... Dileğim bundan böyle kimsenin aklında bir soru işareti kalmasın ve daha önemlisi hiç kimse bundan böyle CC nin güvenliğini sorgulamasın...

ChatCity de Parolalar %100 güvenli bir şekilde muhafaza edilmektedir ve kötü niyetli kişiler tarafından ele geçirilmesi mümkün değildir...

Buna karşılık CC kullanıcılarının da, nicklerinin başkalarının eline geçmemesi için bazı sorumlulukları bulunmaktadır... Malesef nicklerinin çalındığını iddia eden kişiler, kendi güvenliklerini sağlamak için üzerlerine düşen çok basit yükümlükleri yerine getirmiyorlar...

CC de hiç kimse bir başkasının parolasını çalamaz. yeter ki

1. "123456", "135135", "asdfg", "qwerty", "1q2w3e" gibi veya "fenerbahce", "3subat1982" (kişinin doğumgünü) gibi  tahmini çok kolay parolalar kullanmayınız. Özellikle, kullanıcı ismiyle aynı parolayı kullanarak, "gel de parolamı çal" demeyiniz.  (Not: Sitemizde şifrem çalındı diye şikayette bulunan kullanıcılarımızın %90 ının şifresinin "123456" olduğunu biliyor musunuz ?   )

2. Sitemizde kullandığınız parolanızı, internette güvenliği % 100 olmayan birtakım başka sitelerde kullanmayınız... Asla başka bir sitede kullandığınız şifreleri de ChatCity Parolası olarak kullanmayınız...

3. Kendi iradenizle bir takım kurumlara, internet sitelerine veya kişilere parolanızı vermeyiniz veya ağzınızdan kaçırmayınız... (ChatCity ortamında dahi hiç kimsenin (ajan dahi olsa) bir başka kimseye parolasını sorma yetkisi yoktur...)

4. Yukarıdaki maddede geçmesine rağmen ısrarla vurgulamak için ayrı bir madde olarak tekrar belirtiyorum: Kendi iradenizle "Al benim nick imi bir süre sen kullan" şeklinde tamamen kendi isteğinizle parolanızı başka bir kişiye vermeyiniz...

Kullanıcılarımızdan bir kısmının eposta adreslerindeki güvenlik  açıkları sebebiyle "parolamı epostama gönder" özelliğini de bir iki ay önce askıya aldık. bunu da hatırlatmak istiyorum...

Takdir edersiniz ki kişilerin parolalarını tüm uyarılarımıza rağmen basit seçmeleri veya koruyamamaları bizim sorumluluğumuzda değil ve bu konuda defalarca uyarılarda bulunduğumuzu hatırlatmak istiyorum..

Peki, şifrelerini çaldıran kullanıcılarımızın suçu çok da çalanların hiç mi suçu yok???  Elbette parolaların değiştirildiği IP adreslerinden giren tüm nickleri sabıkalı olarak görüyoruz ve bu nickleri süresiz olarak sitemizden uzaklaştırıyoruz... Bunu da bir uyarı olarak belirtmiş olayım...

Tüm ChatCity kullanıcılarını yukarıdaki hususlarda gerekli önlemleri almaya ve daha dikkatli olmaya davet ediyorum...

Saygılarımla, CC03

Jaex

Jaex resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Mar.2006 Pzr 23:53:02sohbet oyun linki
Haklısın Gosmerim

sempatikWeLeT0

sempatikWeLeT0 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Mar.2006 Pzt 14:56:55sohbet oyun linki
ya istedini yap yine çalarım ben oyun salonlarında çalıyoduk siteyi kapatmışsınız şifreyi yüzde yüz yapsa nolur devir tekloneji dvri bura sadece bi site sadece üyesi çok her neyse konumuz bu değil  l benim şifrem:123456 nick sempatikwelet0 al noldu yane söleyince kim napacak benim nickimi ama ben şifreyi filan  verdim girsinler benim üye aıdmle pc leride gider aynı şekilde oki

IittIetiredev

IittIetiredev resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Mar.2006 Pzt 15:11:35sohbet oyun linki
Bu Konuya Çözüm Getirileceğini Sanmıştım Başlığı Görünce.Ama Sadece Kurllar Hatırlatılmış Şefim Bence Daha Kesin Bi Çözüm Bulunabilir...Adamlar Şifreyi Basit Diye Alamıyorlar Bi Dertleri Neymiş Öğrenin Derim 

KufursuzGenc

KufursuzGenc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Mar.2006 Sal 19:27:46sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

IittIetiredev :
Bu Konuya Çözüm Getirileceğini Sanmıştım Başlığı Görünce.Ama Sadece Kurllar Hatırlatılmış Şefim Bence Daha Kesin Bi Çözüm Bulunabilir...Adamlar Şifreyi Basit Diye Alamıyorlar Bi Dertleri Neymiş Öğrenin Derim 

1-Basit Kişilerin Nickleri Çalınmaz...

2-Senin Parolan 123456 Olsa Bile cc ye girme zahmetinde Bulunulmaz.

3-Adam Gibi Duranın Nicki Çalınmaz...

IittIetiredev

IittIetiredev resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Mar.2006 Sal 22:55:08sohbet oyun linki
KufursuzGenc :

Yasincim Sana Katılmıyorum O Kadar Çok Nick Çalındı ki İçlerinde Ne Masumlar Parolası Zor Olanların ki Gitti..Yunusum555 (Yorum Yok) Nickinin Şifresini Görmüşsündür , Klawyenin Her Yerinden Sayı Ve Harfler Vardı...Bunun Yanında Tanıdığım Temiz Kalpli Birinin Şifresini Değiştirtmeme Rağmen Kimseye Zararı Olmayan Bir İnsanın Nicki Çalındı..(Geri Aldık Ama) Bunuda Geçtim warmisin24 Nicki Cc ye Bile Girmiyordu Nasıl Olurda Adam Gibi Durmamışlık Yapabilir Onada Şaştım :) Cc de Kim Ne Yapar Duyuyorum O Yüzden Yormayın Kendinizi..(Genelleme)

XextraX

XextraX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Mar.2006 Çar 09:42:24sohbet oyun linki
IittIetiredev :
KufursuzGenc :

Yasincim Sana Katılmıyorum O Kadar Çok Nick Çalındı ki İçlerinde Ne Masumlar Parolası Zor Olanların ki Gitti..Yunusum555 (Yorum Yok) Nickinin Şifresini Görmüşsündür , Klawyenin Her Yerinden Sayı Ve Harfler Vardı...Bunun Yanında Tanıdığım Temiz Kalpli Birinin Şifresini Değiştirtmeme Rağmen Kimseye Zararı Olmayan Bir İnsanın Nicki Çalındı..(Geri Aldık Ama) Bunuda Geçtim warmisin24 Nicki Cc ye Bile Girmiyordu Nasıl Olurda Adam Gibi Durmamışlık Yapabilir Onada Şaştım :) Cc de Kim Ne Yapar Duyuyorum O Yüzden Yormayın Kendinizi..(Genelleme)

Ben "IittIetiredev" arkadaşa katılıyorum.. Benim bir nick vardı VİP üyelik aldım ertesi gün giremedim. Şifre hatalı yazıyordu.. Halen o nick e giremiyorum. Ve üyeliğimde yandı..

Birde bu konuya değinmek istiyorum. Şifresini unutanlar ne yapacak. "Şifremi unuttum" servisi kapalı. Bu konuyada çözüm getirilmesini umuyorum.. Saygılar...

KarizmaErr

KarizmaErr resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Mar.2006 Per 16:50:10sohbet oyun linki
Kimse sifresini baska birisine söylemedıği taktirde calınacagına inanmıyorum..

Delacour

Delacour resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Mar.2006 Per 17:37:07sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Delinin biri, kuyuya bir taş atıyor; kırk kişide onu çıkarmak için uğraşıyor.

Şu; hırsızın modern adına örnek gösterilebilecek temelsiz şahıslar;buyursunlarda çalmaya çalışsın bakalım şifreleri!..

"Caaanım Memleket İnsanımın Özü" adlı komplo teorimin başlığı;

Sallaaa!!!

XBriLLiantgirLX

XBriLLiantgirLX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Mar.2006 Cmt 12:08:55sohbet oyun linki

slm sayın cc03 benim şu dikkatimi cekiyor arkadaşlardan duyduğuma göre yıldız dağılımı genelde geceleri ve sabaha karşı yapılıyormuş ,beni ilgilendiren pekbirtarafı yok ama ,ben reelde görüştüğüm bazı arkadaşların aile sorunları doğurdu bu yıldız dağılımı konusu gerçi bir işletmeci olarak sizler haklı olabilirsiniz katılımı ve devamlılığı sağlamak amacınız ama benim bildiğim çok arkadaşım var salaklar dicem kusura bakmayın bu yüzden insanları birbirine düşman ettiğinizin farkındasınızdır herhalde birazda bu insanları düşünseniz hiçde fena olayacak zaten vereceğiniz kişileri siz belirliyorsunuz

sorun yok bence hiçolmazsa kişiler ailelerinle aralarını düzeltsinler sabahlara kadar pc başında beklemesinler onlarada yazık.gerçi onlara dr. biele care değil ama benim düşüncem bu sevgiyle kalın by...

CC sohbet icin buraya
 <<1 234567891011...19>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir