ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
5 Mayıs 2024, Pazar 15:59   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

HurremSuItaan> Forum Mesajları
    HurremSuItaan'e ait Toplam 4129 Forum Mesajı var
<<1...100...200...300...400...402403404405406407408409410411412 413>>

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >TV, Medya, Podcast, TikTok-Youtube videolar >TELEVİZYONDA HEYECANLA BEKLEDİĞİNİZ DİZİLER VEYA PROGRAMLAR HANGİSİ;) SİZE TIRNAK YEDİRTEN PROGRAM N>
  17.Mar.2006 Cum 06:42:22
         Ben zzaman buldukça tv seyrederim ama kaçırmak istemediğim diziler var... Yağmur zamanı gibi ve aliye gibi... Acaba haftaya ne olacak merakı yapıyor yahu. Gelde çek bir hafta bu merakı. Acaba yapımcılarla bağlantıyamı geçmeli ne? Nasılda bizden biri oluyor dizi karakterleri... Ve bir çoğumuz hemen üstleniyoruz o karakteri Polat Alemdar gibi... Sizin de takip ettiğiniz ve merak ettiğiniz sonlar varsa buyurun!

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >***ReFractoryhell in Karalama Defterinden***>
  10.Mar.2006 Cum 14:25:16
çok hoş olmuş refim kalemine sağlık... elbette devamını bekleris yüreğin sağolsun .

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Merak Edilenler >yüreği olan gerçek nicklerini açıklasın :=)>
  2.Mar.2006 Per 23:10:02
İlahi msy... Yahu senin bu sayfan benim nicklere yeter mi? Senin bu konuda benim için ayrıca bir forum açman gerekir.

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >BİR ÜSTTEKİ HAKKINDA NELER DÜŞÜNÜYORSUNUZ:))>
  1.Mar.2006 Çar 09:40:45
hıııımmmm... yahu bu çocuk çok sevimli vede saygılı onun için ne dense boş olur bi kardeş gibi muckss refim

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >BİR ÜSTTEKİ HAKKINDA NELER DÜŞÜNÜYORSUNUZ:))>
  26.Şub.2006 Pzr 00:55:43
 bunun için hangi şekli alayım karar veremedim bir türlü.

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >BİR ÜSTTEKİ NİKE OLMADIK İFTİRALAR:))>
  26.Şub.2006 Pzr 00:40:56
kedi kız aslında sakarmış bunu hep gizlemiş

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >BİR ÜSTTEKİ NİKE OLMADIK İFTİRALAR:))>
  25.Şub.2006 Cmt 23:47:00
bu kendi görl varya işte o dün gece taksim simit sarayını bombalamaya kalkışmış... üstelik birde kurtlar vadisi ırak ı ben çektim diyomuş

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

23.Şub.2006 Per 15:38:47

xCadiKisKedix :
$imdi ben bu kadin hakkinda ne du$unuorum hmmmm.. Bi kerem ikiyuzlu oldugu ortaya cikti desem agir mi kacmi$ olur... falla gozumden de du$tu...  Kurallari bilmeden her seye atlayan ve biturlu bijeyi beceremeyen biri die du$Unuorum..  Yanli$ini duzeltmeyen ve onu ustelemeye cali$an.. biri FareMM ijte..

takdir edersiniz ki rekabet çoğu zaman başarıyı getirmiştir..

olayların akışıni izleyip ilerleyen zamana bakalım derim... Ne güzel söylemiş Mevlana... Dün geçmişte kaldı, bugün yeni şeyler söylemek gerek...

Konumuz budur, bitmiştir...

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

23.Şub.2006 Per 04:06:35
fiogf49gjkf0d
hah haaaaaaaaaaaa... bala bak hahahahah anzer hemde

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >HAYATA DAİR OKUNASI HİKAYELER...>
  22.Şub.2006 Çar 22:11:07
gönül dostu biricik abim, seni çok seviyorum... sağolasın canım. yüreğin sağolsun, beni çok mutlu ettin.
<<1...100...200...300...400...402403404405406407408409410411412 413>>