ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
16 Haziran 2024, Pazar 23:08   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

Melissa606> Forum Mesajları
    Melissa606'e ait Toplam 2803 Forum Mesajı var
<<1...56789101112131415 16171819202122232425...100...200...281>>

Melissa606

Melissa606 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >ccye girerkene şunlara dikkat ediyomusunuz ?>
  27.May.2008 Sal 15:52:28
fiogf49gjkf0d

İlk olarak foruma bakarım...

"Son eklenenler" ile"En iyiler"e girmiş olan başlıklara bir göz atarım...İlgimi çeken başlıklara istersem yorum yazarım...Mesela şuan en iyilere girmiş son başlığı okuyorum...:)

Melissa606

Melissa606 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Şiir sevenler >BİLİR MİSİN?>
  26.May.2008 Pzt 19:30:07
fiogf49gjkf0d

BİLİR MİSİN?

Tam sınırdan kaçarken vurulmak nedir bilir misin?
Nöbetçiler ha gördü, ha görecek
Parmaklarının ucu dikenli tellere değdi değecek...
Ama... Bir adım daha atamazsın.
Uzanıp tutamazsın;
Göz pınarlarında donup kalır hayallerin
Planların, kaçışın, kurtuluşun
Ve deler sevgi dolu yüreğini
Sevgi bilmeyen bir kurşun.
Bir okyanus da boğulmak nedir bilir misin?
Batan bir gemiye el sallayamamak,
Oturup ağlayamamak,
Birkaç kulaç ötedeki
Bir tahta parçasını tutamamak,
Nedir bilir misin?
Sevmek nedir bilir misin?
Bir şeyler tutuşur yüreğinde kıpır kıpır
Bütün benliğini sarar, ısıtır.
Her gülüşte yeniden doğarsın
Ve bin kere ölürsün her iç çekişte
Nasıl anlatsam bilmem ki.
Yani sevmek işte.
Duymak nedir bilir misin?
Duymak, ama anlatamamak
Çemberini kıramamak kelimelerin.
Tam dilinin ucuna gelmişken söyleyememek
Seviyorum diyememek
Yani ölümü yaşamak nedir bilir misin?

Ümit Yaşar OĞUZCAN

Melissa606

Melissa606 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >Nice Mutlu Yıllara ccbLuEwaYscc>
  26.May.2008 Pzt 16:58:08
fiogf49gjkf0d

Nice Mutlu Yıllara ccbLuEwaYscc

Tanışalı nerdeyse 1 sene oluyor..Sen buranın bana kazandırdığı eşi bulunmayan harika bir dostsun…

Hayatının bir yılını daha geride bıraktın...Önündeki senelerinin daima güzelliklerle dolu geçmesini,her daim sağlıklı olmanı diliyorum…Uzak hedeflerine yakınlaşmanı,hemen olmasını istediğin dileklerinin de en kısa zamanda gerçekleşmesini temenni ediyorum…Mutluluk ve başarı hep seninle olsun…Doğum günün kutlu olsun….

Seni tanıdığım için çok  mutluyum…İyi ki doğdun,iyi ki varsın kardeşim…

Melissa606

Melissa606 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >***prensess344 Doğum günün kutlu olsun***>
  26.May.2008 Pzt 13:28:28
fiogf49gjkf0d

Doğum günün kutlu olsun prenses...Sevdiklerinle sağlık,mutluluk ve başarı dolu nice yıllar dilerim...

Melissa606

Melissa606 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Mühim Mevzular >Politika, Tarih >Turban ve Turkiye>
  26.May.2008 Pzt 12:56:25
fiogf49gjkf0d

Merhabalar...İlk sözüm başörtü özgürlüğünü savunan arkadaşlara...

Başörtüyü kabul etmek istemeyenler genel olarak kendi olması istediği düşüncelerinden yola çıkarak laikliği tanımladıkları için ne söylerseniz söyleyin cümleleriniz havada kalacak ve anlatmak istedikleriniz kayda değer olsa bile kayıtları dışında kalacak kendi tanımlarına soktukları laikliği önünüze defalarca getireceklerdir…Bu sebeple devletin laikliğini savunan bir birey olduğunuz halde başörtüyü kabul etmek istemeyenlerin kalıplarına uymadığınız takdirde kendileri tarafından anti laik ilan edilebilmeniz bile mümkündür :)Hatta öyleleri vardır ki laiklikten bahsederken insanların değil,devletin laik olması gerektiğini unuturlar ve din-vicdan özgürlüğünü akıllarına bile getirmezler,ayrıca başörtülü insanlardan da çift kişilikli davranmalarını beklerler…(Evde farklı,okulda farklı,iş yerlerinde farklı olmalarını isterler…)Bundan birkaç sene önce yaşlı bir kadının üniversite hastanesinde başörtülü olduğu için tedavi edilmediğini anımsıyorum…Öyle ya :)Başörtülü gelmekle laiklğin bir ilkesi ihlal (!)edilmişken bu  kadının tedavi neyine :)Yanlış anımsamıyorsam bir dönem bu yasağın bazı sokaklara kamusal alan adı altında  yansıması bile gündeme gelmişti…O kadar abartılı dönemlerden geçtik yani :)

Buraya kadar olan yazılarım kişisel olup birileriyle münakaşaya girme amaçlı yazılmamıştır…

Son olarak türban ve başörtü ayırımından bahsetmek istiyorum…

Türban:Yıllar önce YÖK tarafından uygulama amaçlı getirilen ve adına şuan türban denilen başörtüyü kaldırma amaçlı sadece saçları örten boyun açıkta kalan bağlama modelidir…Buradan anlayabiliriz ki,türbanın kaynağı:Yüksek Öğretim Kuruludur…Daha sonra YÖK tarafından türbana da yasak getirilmiştir…

Başörtüsü:İsteğe göre:iğne ile yada çene altından bağlama modelidir…İğne ile olan bağlama modeli çeşitli medya oyunları ile adını türbana bırakmış,üzerine siyasi terimler yüklenmiş,insanların bu yolla kafalarının karışması da sağlanmıştır…Daha çok kırsal kesimlerde tercih edilen ve estetik olarak hoş durmayan çene altından bağlama modelinin adı başörtü olarak devam etmiştir…

Şuan türban denince asıl adı başörtü olan iğne ile bağlama modeli akla gelmektedir ve bu terim son zamanlar oldukça rağbet görmüş ve çoğunluk tarafından kabul edilmiştir…Türbanın esas olan modeli de Türkiye de işlevini kaybetmiştir...

Melissa606

Melissa606 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Haber >Güncel haberler >Mor ve Ötesi Finalde :)>
  23.May.2008 Cum 19:59:35
fiogf49gjkf0d

Öyle deme Özüm...Karamsar olmamak lazım...

Gerçi ben ne istersem genelde tersi çıkar iyisimi yorum yapmayayım :)

Melissa606

Melissa606 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Haber >Güncel haberler >CNN hakaretlerle dolu Hz. Muhammed(s.a.v) karikatürünü ankete sundu>
  23.May.2008 Cum 19:38:55
fiogf49gjkf0d

bileydin :
CNN hakaretlerle dolu Hz. Muhammed(s.a.v) karikatürünü ankete sundu.
Amerika dan yayin yapan CNN Haber kanali internet sitesi Hz.Muhammed (s.a.v) karikatürünü ankete açti.
Televizyon internet sitesinden gelen evet ya da hayir oylarina göre bu karikatürü yayinlayip yayinlamama karari alacak.

Şimdi anlaşıldı :)

Böyle bir cümle okuyunca benden de ister istemez öyle bir yorum geldi...

Teşekkür ettim Güray...:)

Sonuç olması gerektiği gibi çıkmış...

Meydana gelmiş bir olayın doğru mu yanlış mı olduğunu sormalarının elbette bir sakıncası olamaz...

Melissa606

Melissa606 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Haber >Güncel haberler >CNN hakaretlerle dolu Hz. Muhammed(s.a.v) karikatürünü ankete sundu>
  23.May.2008 Cum 18:54:54
fiogf49gjkf0d

Teşvik edilen oylamanın sonucu olumlu yada olumsuz,bir tarafa böyle bir anketin yapılıyor olması bile üzücü...

Ne yani,sonuç tam tersi çıksaydı yayınlanacak mıydı?

Resmen dalga geçiyorlar...

Melissa606

Melissa606 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Haber >Güncel haberler >Mor ve Ötesi Finalde :)>
  23.May.2008 Cum 17:56:50
fiogf49gjkf0d

Mor ve Ötesi Finalde...

Belgrad da düzenlenen 53. Eurovision Şarkı Yarışması nda Deli adlı şarkıyla Türkiye yi temsil eden Mor ve Ötesi grubu, son 10 ülkeyle birlikte finale kaldı.

Türikye Eurovision da finale kalan son 10 ülkeden biri oldu.

Ukrayna, Hırvatistan, Arnavutluk, İzlanda, Gürcistan, Danimarka, İsveç, Letonya ve Portekiz diğer 10 ülkeden biri oldu.

Geçtiğimiz gecede ise Eurovision şarkı yarışması tarihinde ilk kez düzenlenen birinci yarı final sonucunda, Norveç, Polonya, Ermenistan, Azerbaycan, İsrail, Rusya, Finlandiya, Bosna Hersek, Romanya ve Yunanistan 24 Mayıs ta yapılacak finale kalmıştı.

FİNAL 24 MAYIS TA

Sırbistan ın başkenti Belgrad da düzenlenen 53. Eurovision Şarkı Yarışması nda Deli adlı şarkıyla Türkiye yi temsil eden ve yarı finali geçerek finalde yarışmaya hak kazanan Mor ve Ötesi grubunun solisti Harun Tekin, finalde de iddialı olduklarını söyledi.

18 ülkenin yarıştığı ikinci yarı finalden sonra finale kalan 10 ülke basın toplantısı düzenledi.

Finale kalan Türkiye yi temsil eden Mor ve Ötesi grubunun solisti ve gitaristi Harun Tekin, basın toplantısında, Finale yükselmek başarı. İddialıydık. Finalde de iyi sonuç elde edeceğimize inanıyorum. Zaten Türkiye nin finale yükselmesi, son 5 yıldır alışkanlık haline geldi dedi.

Tekin, finale yükselemeyen diğer ülkelerin üzüntü içinde olduğunu, onlara bu zor anlarında destek olmak ve onları kutlamak istediğini de söyledi.

Bunun üzerine salonda bulunan yaklaşık 500 kişi, bu sözleri ayakta alkışladı.

Daha sonra yapılan kurada, Türkiye 12. sırayı çekti. Türkiye, 24 Mayıs Cumartesi gecesi, 25 ülkenin katılacağı final yarışmasında, sahneye 12. sırada çıkacak.

Belgrad Arena Spor Salonunda yapılacak finalde 25 ülke şu sıralamaya göre sahneye çıkacak:

1. Romaya, 2. İngiltere, 3. Arnavutluk, 4. Almanya, 5. Ermenistan, 6. Bosna-Hersek, 7. İsrail, 8. Finlandiya, 9. Hırvatistan, 10. Polonya, 11. İzlanda, 12. Türkiye, 13. Portekiz, 14. Letonya, 15. İsveç, 16. Danimarka, 17. Gürcistan, 18. Ukrayna, 19. Fransa, 20. Azerbaycan, 21. Yunanistan, 22. İspanya, 23. Sırbistan, 24. Rusya ve 25. Norveç.

Dün elemeleri biraz izledim...Neyse ki finale kaldık...Sonucu şimdiden merakla bekliyorum :) 

Melissa606

Melissa606 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity nedir ne değildir? >Chatcity nin Hayatımızdaki Yeri...>
  23.May.2008 Cum 12:53:40
fiogf49gjkf0d

Hayatımın merkezinde diyemem tabi ama günün belli saatlerinde takıldığım güzel bir ortam :)Yaşam tarzı derken zaten arkadaşlarımızla vakit geçiriyor,yeri geldiğinde gülüyor,eğleniyoruz...

Odaların yanısıra daha çok bilgi ve fikir paylaşımında bulunduğumuz forumunda bunda katkısı var...

Chatcity nin bana hayatıma getirisi aslında chatcity nin kendisi :)

<<1...56789101112131415 16171819202122232425...100...200...281>>