ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
16 Haziran 2024, Pazar 22:56   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

Melissa606> Forum Mesajları
    Melissa606'e ait Toplam 2803 Forum Mesajı var
<<1...678910111213141516 17181920212223242526...100...200...281>>

Melissa606

Melissa606 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >Kimlerin Yorumlarını Takip Ediyorsunuz?>
  23.May.2008 Cum 12:36:39
fiogf49gjkf0d

Yorumlarını objektif bulduğum kişi:Restlessoblivion

Melissa606

Melissa606 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Haber >!!! Son Dakika !!! >BU SKANDALA SESSİZ KALMA!!!!!>
  23.May.2008 Cum 09:50:41
fiogf49gjkf0d

Yapılan yorumlarda mesaj içreği örgütlenmiş gibi lanse edilmeye çalışılmışsa da futbolcunun bir tarikatle bağlı olduğu öne sürülerek bu şekilde konuştuğu takdirde eleştiri almasının doğal olduğu söylenmiş olsa da bir futbolcunun bu şekilde sınırları aşarak hadsizce hakarete varan sözlerle eleştirilmiş olmasını haklı çıkaramaz…Her ne olursa olsun iyi niyetle söylenmiş olan güzel sözler sebebiyle kişi yazarlar tarafından  uygunsuzca çirkin bir bir uslupla eleştirilerek kirletilmeye çalışılması sevimli gösterilemez…

İncilerden bazılarına göz atalım isterseniz:

bileydin :
  ALİ GERER:
Elin arabı düşünmüyo da sana mı kaldı kutlu doğum falan...

Kutlu Doğum Haftasını düşünmek ve buna göre mesaj verebilmek Araplara özgü ve önce onların düşünmesi gerekiyor yani (!)

ENGİN ASA:
Neden bu yobazı irana göndermiyorsunuz.Bu gibiler ülkeden temizlenmeli...

O zaman Türkiye nin 3 te 2 sini İran a taşıyalım daha mantıklı…Peygamberini anmasıyla insan yobaz oluyorsa bende dahil Türkiye nin 3 te ikisi yobazdır(!) çünkü…

AHMET CENGİZ:
Ulan şimdi ne alakası var maçla bunun.İllaki tarikatçılığını heryerde göstercen.

Hayatın her alanında bütün insanlığa örnek bir peygamberi böyle yerlerde anmak çok tehlikeli tabi…Hem peygamber (s.a.v) kutlu doğum haftası sebebiyle bile olsa anıyorsa kesin tarikatçidir…

Zaten anmakta tarikatçilere özgüdür değil mi?

bileydin :

HAKKİHUKUK:
Bizde öküzlerin cook ise yaradığını biliyordum.çift sürmek kağnı çekmek gibi görevlerini olduğunu bilirdim;Fakat,iyi top oynadığını hiçbir zaman düşünmemiştim!!!

Ve işte hakaretin en şiddetlisi…Böyle birinin Müslümanlığından şüphe edildiği gibi farklı bir dinden ise insanlığından da şüphe edilir diyeceğim ama o kadar ileri gitmeyeyim…Farklı dinden bir insan bile bu şekilde konuşamaz,konuşmaz…Yorumları göz atmakta fazla ileri gidemeyeceğim...

Kaynağını araştırmadım;ama doğruysa bu yorumlar,gerçekten yazık...

Yalnız başlığın son kısmında yer alan mesaja katılmıyorum…Herşeye açık olmalıyız,her renkten her şeyi okumalıyız ki konular hakkında bilgi sahibi olalım ve düşünce akışlarını öğrenip değerlendirebilelim...

Yazarların yorumlarına gelince:Kimse kusura bakmasın;ama bu şekilde yapılan hakaretleri görmüşken olaya siyaseti karıştırarak,tarikatleri karıştırarak ve daha nice başka şeyleri karıştırarak bu yazarlara hak vermem mümkün görünmüyor…Ayrıca bu yorumların dışında Hakan Şükür sözlerinde de bir tuhaflık görünmüyor...

İlla karıştıcağım bağlantı kuracağım diyorsanız:

Kaynak:Restlesoblivion (Bağlantıyı kurmaya güllerden başlayabilirsiniz...)

Melissa606

Melissa606 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >İLGİNÇLİKLER MÜZESİ...>
  22.May.2008 Per 10:10:58
fiogf49gjkf0d

Şimdi bu başlığın aynısını ben de açmıştım desem... (1 yıl olmadı sanırım...)

Güzel bir güncelleme olmuş...Emeğine sağlık Hürrem...

Melissa606

Melissa606 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >Jiséll in Doğum Günü>
  21.May.2008 Çar 10:47:46
fiogf49gjkf0d

Herkese cevap vermisin;ama bana cevaba gerek yok :)Yazmışsın o kadar nede olsa...Doğum günün kutlu olsun diyor önündeki yıllar için sağlık mutluluk ve başarı dolu bir yaşam diliyorum...

Nice mutlu yıllara Jisel...

Melissa606

Melissa606 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Şiir sevenler >Aşktı O>
  21.May.2008 Çar 08:42:28
fiogf49gjkf0d

Olcay gelmiş :)

Hoş gelmiş...

Melissa606

Melissa606 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Önemli Bilgiler >Hangi Meyvesuyu Neye İyi Geliyor?>
  19.May.2008 Pzt 18:45:12
fiogf49gjkf0d

Hangi Meyvesuyu Neye İyi Geliyor?

GREYFURT - Bağışıklık sistemi için yararlı. C vitamininden zengin. Ancak ilaç kullanıyorsanız dikkatli olmakta fayda vardır….

MANGO - Gözlere, cilde iyi gelir. Kansere karşı koruyucu özelliği vardır. Serbest radikalleri yok eden beta karoten açısından zengin…

YABAN MERSİNİ - Cilde iyi gelir. Kansere sebep olan serbest radikalleri yenen ve kolajeni bozulmaktan koruyan antosiyaninler açısından zengin…

KARA ÜZÜM - Kalp hastalıklarına, cilt ve saça iyidir. Kan pıhtılarının birikmesini azaltıp kan dolaşımı sağlar. Saç, cilt için de yararlı…

PORTAKAL - Bağışıklık sistemini güçlendirir, kansızlığa iyi gelir. C vitamini ve folik asit kaynağı. Hamilelerin bolca tüketmesi faydalı…

KiVi - C vitamini deposu. Enfeksiyonlarla mücadele etmek ve cilt kusurlarını engellemek açısından faydalı…

ANANAS - Ağır proteinleri sindirmeye yarayan bromelain enzimi vardır. Ayrıca doğal şekerler açısından da zengin, enerji verir.

KIZILCIK - Sistitin önlenmesini sağlar. Kızılcık suyunda bulunan proantosiyadin adlı madde, sidik yolu enfeksiyonu riskini azaltır. C vitamini içerir.

Melissa606

Melissa606 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Mühim Mevzular >Felsefe, Din, İçsel meseleler >Kıyamet>
  19.May.2008 Pzt 18:04:52
fiogf49gjkf0d

simacc :
Manolya arkadasim, Cennetin guzelliklerini koymak varken neden kiyamet ile ilgili bu fotograflari koydun ki? Korku ile anlatmak bence kotu bir anlatim yontemi.Cennetin guzelliklerini iceren bir konu da acarsan daha guzel olabilir...

Manolya nın cennetin güzelliklerinin dünya gözüyle anlatılmaya çalışıldığı bir başlığı var sanıyorum...Ayrıca bu başlıkta korkunç bir anlatım yok...Dini konular bölümünde bazı gerçeklerin farkına varabilmemiz,dünya hayatının geçiciliğini kavrayabilmemiz adına çok yerinde bir başlık olmuş...

(Bu arada:Kıyamet için korkmaya gerek yok bence;çünkü ölüm kapımızı çaldığında kendi kıyametimiz zaten kopmuş oluyor... )

Emeğine sağlık manolya...

Melissa606

Melissa606 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski Chatcity ajanları >chatcity de ajanların güzel anıları>
  17.May.2008 Cmt 12:42:00
fiogf49gjkf0d
Jisell :

User: Jisell peki bu maili ingilizce mi yazıyım Tükçe mi ?

Jisell: Kuş dili biliyor musunuz?

User: Evet

Jisell: Tamam siz ordan ötün biz anlarız:))

Güzeldi...

Melissa606

Melissa606 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski Chatcity Editörleri >Forum Kirliliği>
  15.May.2008 Per 14:36:36
fiogf49gjkf0d
Peeg :

Arkadaşlar Bir Günde Yüzlerce Forum Açmanın Bize Kazandıracağı Hiç Birşey Olmaz Çünkü Bir Çoğu Okunmadan Arka Sayfalara Gidiyor Diye Düşünüyorum. Bu Konuya Biraz Daha Dikkatli Olalım Diyorum.

Düşüncene katılmamak elde değil,güzel söylüyorsun da:

Konuyu Chatcity Editörleri bölümüne açman dikkatimi çekti...

Melissa606

Melissa606 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Mühim Mevzular >Politika, Tarih >İSTİKLAL MARŞINI UNUTTU :-O>
  13.May.2008 Sal 17:46:34
fiogf49gjkf0d

Bereketli bir başlıkmış,maşallah,yazan yazana :)

(Bir istiklal marşından konu nerelere gelmiş...)

<<1...678910111213141516 17181920212223242526...100...200...281>>