ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
5 Mayıs 2024, Pazar 17:02   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

Nefertiti585> Forum Mesajları
    Nefertiti585'e ait Toplam 5266 Forum Mesajı var
<<1...100...200...300...400...480481482483484485486487488489490 491492493494495496497498499500...527>>

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >***BU KEDİLER NAPIYO BÖLE***>
  17.Tem.2006 Pzt 10:54:14
Mad ajanlar karakterin profilini görebiliyor sanırım ceza gerektiğinde sorun olmaz bu.Hem çok şekerler bence

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >DÜNYANIN EN İYİ İNSANI İYİ Kİ DOĞDUN...>
  17.Tem.2006 Pzt 01:11:58

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın iyi ki varsın... Doğum günün kutlu olsun Roen

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >nice yıllara uçan patlıcan>
  16.Tem.2006 Pzr 23:53:22

james 4 yılda bir yaşlanıyosun sevinmelisin buna

pasta bitmiş fazlıcan obur şey :)

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >16/07... Şefimiz infumum un doğum günü..>
  16.Tem.2006 Pzr 23:49:44
fiogf49gjkf0d

Hayatın tüm kötülüklerinin senden uzak olmasını dilerim. İyi ki varsın ve iyi ki bizimlesin! Hep birlikte nice senelere... Doğum günün kutlu olsun infumum

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Önemli Bilgiler >Mutlaka Bakın Ve Deneyin>
  15.Tem.2006 Cmt 18:32:37

İlginç gerçekten Orfe eline sağlık

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >Foton Tanem>
  15.Tem.2006 Cmt 16:17:33

Aşık hemde fizikçiysennn

Soygaz gibi saf, kristal örgüsü kadar güzelsin sevgilim.
Coulomb kuvveti kadar çekici magnetik alan kadar etkileyicisin.
Seni gördüğüm zaman kalbim harmonik osilator gibi titreşiyor.
Kendimi sana sızma uzaklığı kadar yakın hissediyorum.
Sana karşı bir kondansatör gibi sevgi yüklüyüm.

Merkezcil kuvvetin etkisiyle etrafında dairesel bir yörünge çiziyorum.
Gözlerin siyah cisim gibi ışımakta, saçların rüzgarda dağınımlı bir ortam gibi davranmakta.
İnce yapı sabiti kadar zarifsin sevgilim.
Aynı fazda beyin dalgaları yayınlıyoruz ve bu dalgalar üst üste gelerek süper position yapmakta.

Seninle birlikte vektör uzayını seyrederken beni kara delik gibi kendine çekiyorsun ve seni bir vakum pompası gibi öpmek istiyorum.
Sen de benim Kiss Me! türevimi al.
Sana aşkımı fotonla yolladım fotonumu soğurdun, karşılığını emisyon olarak bekliyorum.
Sensiz geçen her an yarı ömrümü kısaltıyor.
Beraber optik yolda yürürken elinden tutmak ve dipol etkileşmesi yapmak istiyorum.
Bana ne zaman ihtiyacın olursa ışık hızıyla sana geleceğim.

Ek te sunduğum halkasal cisimle sana kovalent bağ kurmayı teklif ediyorum.
Cevabını mezonlara yükleyip işık hızıyla yolla.
Olumsuz cevabın beni Wien köprüsünden atmaya sevk edecektir.

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Şiir sevenler >Korkuyorum>
  15.Tem.2006 Cmt 16:07:53
fiogf49gjkf0d

İlk defa çaresiz değilim

Daha öncede yaşadım bir pusula gibi sevmeyi

Gönlüme eğildim ne yana döndüyse

Hep sen vardın güneyimde.

Buruk bir acıya dolandım yine..

Bulutlarından sen damlıyordun yüzüme

İnilti oldun, haykırış oldun, çığlık oldun geceme

Söyleyemediğim bir sancıydın sen içimde,

Özlediğimde sokulduğum

Çaresizliğimde dokunduğum

Yalnızlığımda sarıldığım

Sen devamlı batan bir bıçak darbesisin yüreğime..

Hani kanasan diyorum

Hani kabuk bağlasan

Hani soysam yaramı

Sen hiç iyileşmesen

Olmuyor..

Yeniliyorum

Ve eziliyorum

Ve acıyor yerini bilmediğim bir yerim.

Aklım zeytin dalına asılmış

Barışa susuyorum

Gülümsüyorum

Azalırken kelimeler

Seni izliyorum her şey olup biterken

Ne kadar doyumsuz

Ne kadar sorumsuz

Ne kadar da vurdumduymazsın

Azalıyorum..

Sana ağlıyor içimde ki melek

Senin için kıvranıyor acıdan

Ve ben bu acıyı seviyorum

Bile bile

Hissede hissede

Kana kana

Sensizliğin dibinde

Sancılarla yaşıyorum..

Küsüyor dudaklarımın kenarı

Unutuyorum nefes almayı

Varsın dursun zaman

Varsın dönmesin gün

Varsın olmasın hiç kimsem

Ben bu dertle kimsesizim.

Çözülüyor dizlerimin  bağı

Çakılıyorum dimdik toprağa

Yeniden doğar mıyım?

Yoksa batar mıyım?

Bir çare arar mıyım?

Bulsam yapar mıyım?

Senden cayar mıyım?

Sana kanar mıyım?

Bilmiyorum..

Seni olmasan da seviyorum

Seni yaşamasam da biliyorum

Seni tutsam da düşüyorum

Artık,

Nehirler dağları delse de boş.

Denizler öfkeyle coşsa da,

Kum tanecikleri rüzgârla savrulsa da

İlkbahar gelse de,

Sonbahar vursa da,

Sen sevsen de boş,

Sevmesen de..

İçimde biriktirdiğim acı

İştahlı bir çocuk gibi..

Şımarık ve doyumsuz..

Aç ve sevimsiz..

Huysuz ve yaramaz..

Dibi delik gecelerin tıkandığı yerdeyim

Bir çobanın kavalı olmak isterdim

Ovalarda yankılanmak

Ve uyutmak kuzuları

Gökyüzüne ulaşmak

Ve dağları aşmak

Şarkılara yakışır mıydım o vakit?

Kulaklarının pasını silerken görür müydüm kendimi..

Sahiplenir miydin beni?

Çalar mıydın her gece..

İsimsiz bir yolcuyum ben

Senin durağına ne vakit yanaşsa kapılarım

Zorlayan bir şeyler var

Zoruma giden bir şeyler var

Sen gibi

Yokluk gibi

Özlem gibi

Ayrılık gibi

Vedalar gibi

Ve yağmurlar,

Sanki tenimi paslı tutan onlar.

Kokuma hep nezlesin

Sen..

Binlerce kez kırılmış parçalarımsın..

Sütten kesilmiş bebek gibi

Korkuyorum alışmaktan..

Ya da

Alışkanlıklarıma zincir vuruyor gözlerim

Gözlerini kısma ne olur..

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >Aşk ve Sevgi üstüne >Aşkın Kanunları..>
  15.Tem.2006 Cmt 15:33:36
fiogf49gjkf0d
- Harris Aksiyonu: Bütün iyiler kapılmıştır.

- Paralel Teori: Harika yaratık eğer kapılmamışsa, mutlaka bir nedeni vardır.

- Evrensel Gerçek: Aşkın gözü kördür.

- Diğer Evrensel Gerçek: Evlilik insanın gözünü açar.

- Conways Kanunu: Yanınıza yaklaşan genç ve güzel kız, sizinle ilgilendiğinden değil, birini kıskandırmak için etrafınızda dönüyordur.

- Beyaz Atlı Prens Kanunu: Prensi bulacağım diye çok kurbağa öpülür.

- Donckels Cuma Sabahı Kanunu: Pencere benim pencerem değil, oda benim odam değil, yanımdaki kim?

- Kazablanka Kanunu: Sizinle beraber olsun diye sürekli para harcadığınız top model, gecenin sonunda resminizi çeken paparazzi ile buluşacaktır.

- Gold Card Kanunu: Siz onun saçının rengine vurulduysanız, o da sizin kredi kartınızın rengiyle ilgileniyor olabilir.

- Olasılık Kanunu: Çok güzel, kibar, akıllı, hoş, zeki, cici bir kızla karşılaşma şansınızın arttığı yer, sizden daha yakışıklı, akıllı, zengin bir arkadaşınızın yanıdır.

- Evrensel Kanun: Kadın erkeği anladığı anda, onun ne söylediğini dinlemekten vazgeçer.

- Markus Kanunu: Her zaman daha iyisi vardır.

- İkinci Markus Kanunu: Kaçmanız gerektiği anda göreceğiniz kabus, bacaklarınızın tutmadığıdır.

- Rudner Kanunu: Beraber olduğunuz erkek; olgunlaştığında, yeni bir iş bulduğunda, tedavi gördüğünde düzelecek zannediyorsanız, bugün terk edin.

- Temel Kanun: Aşk hayal gücünün aklı yenmesidir.

- İstisna Kanunu: Kadınlar ya her şeyi unutur, ya her şeyi hatırlar.

- Groening Kanunu: Evlilik deyince kadınlar merasimi anlatır, erkekler delikanlılık yıllarını.

- Evlilik Kanunu: Tek başınayken, asla yaşamadığın sorunlara iki kişinin beraberce çözüm bulması sanatı.

- Thom Kanunu: Evliliğin süresi, evlilik törenine harcanan parayla ters orantılıdır.

- Grant Kanunu: Tam evlenilecek kadın dediğiniz kadın, sizi nikahına davet edecektir.

- Murphy Kanunu: Çöpü kim indirecek kavgası, her seferinde çöp kamyonu sokaktan geçtikten sonra biter.

- Hartley Kanunu: Kendinizden daha çılgın biriyle asla
beraber olmayın

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >Aşk ve Sevgi üstüne >Kadınların Aşkta Yaptığı Hatalar>
  15.Tem.2006 Cmt 15:21:04

**Erkeği konusmaya zorlamak

Mutlaka siz de böyle bir sahne yasamissinizdir. Sevgiliniz biraz suskun ve bunu bir sorun olarak algiliyorsunuz. Ne yaparsiniz? Onu biraz rahat birakmak yerine, sürekli üzerine gidip her seyin yolunda olup olmadigini sorarsiniz. Sevgiliniz iyi oldugunu söylemesine ragmen sorularinizin sonu bir türlü gelmez. Böyle davranarak aslinda iyilik yapmiyorsunuz. Kabul edin erkekler kadinlar kadar çok konusmayi sevmez. Sizin için vakit geçirmek arkadaslarinizla oturup sohbet etmek anlamina gelebilir belki; ama erkekler tek baslarina da çok mutlu olabiliyorlar. Erkeginiz suskun mu? Suskunlugunun nedenini bir düsünün. Eger daha yeni kavga etmisseniz ve erkeginiz sizinle konusmuyorsa, o baska. Üstünüze alinabilirsiniz. Kalbini kirmis olabilirsiniz ve kizginligini konusmayarak ifade ediyor olabilir. Eger ortada bir tartisma yokken suskun davraniyorsa, belki de onun da biraz yanliz kalmaya ihtiyaci vardir. Onu soru bombardimanina tutmak yerine suskunluguna saygi gösterirseniz size daha minnetkar olacaktir.

**Parasız dışarı çıkmak

Ne zaman birlikte bir yere gitsek parasizdir."
"Yapici olun, kirici olmayin" adli kitabinda Bonnie Eaker Weil erkeklerin bu duygusunu söyle açikliyor: "Erkekler genellikle cömert davranmayi severler belki elinizi cebinize sokmaniza bile izin vermezler. Ama birakin içlerinden gelerek bunu yapsinlar. Eger her zaman hesap ödeme görevini ona birakiyorsaniz, kendilerini kullanilmis gibi hissederler." Iliskide esitlik olmali. Eger sürekli sevgilinizin her seyi ödemesini bekliyorsaniz, kisa sürede asil duygularinizdan süphelenip, ondan faydalandiginizi düsünecektir.

**Durumu kurtarmak için ağlayıp sızlamak

Hiç fark ettiniz mi? Bir tartisma sonrasinda erkekler hatali olsalar da, ya hiçbir sey söylemiyorlar ya da çok dogal bir sekilde özür diliyorlar. Kadinlara gelince ise durum degisiyor. Sizden tas gibi duygusuz olmaniz beklenmiyor, yeter ki tartismalar sirasinda duygulariniza hakim olup bir yetiskin gibi konusun. Erkekler gözyaslarindan etkilenir ve hiçbir erkek bir kadini aglatmak istemez. Ne var ki, her seye aglarsaniz sizinle dogru dürüst konusamayacak ve söylemek istediklerini söyleyemeyecek. Daha da fazlasi, size bir suçlama getirildiginde aglamaya baslarsaniz, sevgiliniz suçunuzu örtmek istediginizi düsünebilir.

**Arkadaslarınızla sevgilinizin arkasından konusmak

Iliskinizin sirlarini anlatmak kadar kötü bir sey yoktur. Bir düsünün: En sik kiyafetlerinizi giyip arkadaslarinizla birlikte bir davete gidiyorsunuz. Ne var ki aranizdaki bir olayin tüm detaylarini anlatmissiniz onlara ve simdi sevgilinize anlamli bakislar atmaktan kendilerini alamiyorlar. Bu yine bir derece idare edebilir; ama sevgilinizin hatalarini anlatmak çok büyük bir gaf olur. Uzmanlara göre arkadaslariniza anlattiginiz seyler konusunda çok dikkatli olmaniz gerekiyor. Siz unutabilirsiniz veya affedebilirsiniz ama arkadaslariniz size yapilan haksizliklari kolay unutmazlar. Anlattiklariniz olumsuz olmasa da, sevgilinizle ilgili olan bütün sirlarinizi ortaya dökmekten kaçinmalisiniz. Bazi olaylar yanliz sizin aranizda kalmali.

**Kalabalık yerlerde sevgilinize fazla asılmak

Erkek arkadasiniza sevginizi göstermek güzel bir sey, ama unutulmamasi gereken bir nokta var: Yatak odanizda yapacaginiz hareketleri herkesin gözünün önünde yapmamalisiniz. Erkekler, duygularini kadinlar kadar kolay gösteremezler, yabancilarin önünde ise hiç gösteremezler. Her erkegin kendine özgü bir davranisi vardir.Fazla ileri gidip gitmediginizi anlamak için önce bir deneyin. Elini tutun veya omuzuna elinizi koyun ve nasil bir tepki verecegini görün. Eger fazla yakinliktan rahatsizlik duymuyorsa, soruin yok. Ama hareketlerinize karsi çekingen davraniyorsa, onu fazla zorlamayin

Alıntıdır..

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >HAYDİ CC TOPLANIN TAŞINIYORUZ...:)>
  15.Tem.2006 Cmt 14:57:40

Gidelim mini çok güzel yerler gerçekten.Ölmek içinse burda da ölebiliriz yaşamak için gidelim

<<1...100...200...300...400...480481482483484485486487488489490 491492493494495496497498499500...527>>