ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
6 Mayıs 2024, Pazartesi 04:56   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

Nefertiti585> Forum Mesajları
    Nefertiti585'e ait Toplam 5266 Forum Mesajı var
<<1...100...200...300...400...500...512513514515516517518519520521522 523524525526527>>

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >CC nin en karizmatiğini seçiyoruz....>
  29.Mar.2006 Çar 07:58:38
Bayanlar konunun içeriğine uygun cümleler kurunuz burası tartışma platformu değil kozlarınızı burda paylaşmayın birbirinize sarfettiğiniz hakeretli yakıştırmalar kelimeler rencide edici ve konuyla alakalı olmadığı için silinmiştir saygılar

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >Bende bir çeşit deliyim diyorsanız buyrun içeri deliliğinizi tutan yok :P>
  28.Mar.2006 Sal 08:56:11

smiley anlamları:)

huh.gif Şaşkınlık içersindeyim. Tamamen fransızım olaya

happy.gif Sevimli şekilde yaklaşırım olaylara

wink.gif heheyt baba çaktırma anladın sen

tongue.gif Ne kadar da şakacıyım ilahi ben yahu

sleep.gif Bence olay budur. Daha fazla tartışmaya gerek yoktur. Ne dediysem o

dry.gif Hadi be ordan şeklinde bakarım

mad.gif Sinirliyim üstüme gelme. çizerim yakarım buraları

.gif Birden dumur oldum böle gözlerim patlak patlak oldu

whistling.gif Çaktırmayın yalan söylüorum

kiss.gif Gel buraya öpücem

seytan.gif Bi cinlik yaptım arada. Fark edin diye de bu smileyi koydum. Allahım çok tilkiyim ben

crying.gif Gözlerim doldu. Dudaklarım titredi

thumbsdownsmileyanim.gif Hadi be öyle saçma şey mi olurmuş. bi git yaa uraşmiyim seninle

wub.gif Aşığım beaa seviyorum

yiyelim.gif Yerim abicim kilo problemim yok

confused06.gif Hmmm napsak ki acaba gerçekten düşünülmesi gereken bir olay. Düşüngeç bir insanım ben

sleeping.gif Geperiorum uykusuzluktan. Kafam bir ileri bir geri sallanıyor

(A).gif Sen beni yanlış anladın benim kötü bir amacım yok

hug.gif Canımın içisin sen kiii

blush.gif Ay yapmayın etmeyin yahu wallahi utandım şimdi hay allah

pinch.gif Kendimi zeytinyağlı yaprak dolması yemişim gibi hissediyorum. Bir sıkıntı var içimde

rolleyes.gif ayh çok bi sewindirik oldum ben

laugh.gif ilahi sen

cool.gif küçük dağları ben yarattım Büyük bir laf ettim. Karizmatik oldum bi an.

sorcerer.gif sihirli annem war benim bilormusuuuuun

w00t.gif o neeeeeee

smile.gif hihi

ermm.gif niekine

thumbsup.gif brawo!

ohmy.gif şoke fln oldum

sweatingbullets.gif yusuf yusuf

ph34r.gif korktummmmm sawununnn adamsan teker teker gel be

IPB Image çeksene elini kırcanmı belimi

mellow.gif kal geldi sus geldi dondum kaldım ws

sad.gif üzüldüm bak şimdi

wacko.gif o ne beeee başım dönüoooooo kafam karışıoooo gibi oluoooooooo

beerchug.gif hadi kafamıs bi dünya olsun kardiş tokuştur bakem

beer.gif wer wer lıkır lıkır lıkır ooooh o nedi be

bow.gif sana tapıorum ulu efendiiii

chris.gif korsanım hee ben dikkat et kendine

deli.gif bakırköyden kaçtım nani naniiii naniiiii azdaha kasarsam uçucam görün bak

flowers.gif al sana çiçek weriimde sus

guitar.gif serenatta yapamıoruski manita yokkene

king.gif çekilinnnnnn kralınız geldii  alem buysa kral benim

mf_tongue.gif böööööööööööö

offtopic2.gif det konu dışı sus bakem yada kesssssssssss

nanik.gif naniiiiik

online2long.gif ya allah aşkına bu smile nedir hiç bişi uyduramadım buna biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

pisik.gif pışııııık senin ablan güselmiiiiiiiiii

sick.gif ıykkkk midem bulanıo gibi oluo bak bak bakkkk hatta bulandı bak şimdi çıkarıcam

stuart.gif dünyam tersine döndü gülmekten

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >Bende bir çeşit deliyim diyorsanız buyrun içeri deliliğinizi tutan yok :P>
  28.Mar.2006 Sal 08:30:11
fiogf49gjkf0d

- ayna ayna söyle bana, en güzel kim bu dünyada?
-aslında sen bir delisin. tımarhanedesin. aynanın tekiyle konuşuyosun. pamuk prenses diye de bir karakter yok zaten.
- pamuk prenses. liposuction yaptırdı, silikon taktırdı. cillop gibi oldu şerefsizim.

- ayna ayna, yoksa arkanda gizli kamera mı var da birisi benle dalga mı geçiyo?
- yok kraliçem estağfurullah. gördüğünüz gibi ben konuşan bir aynayım. 

- canımcım aynacım , tell me pls., benden guseli war mı shu aelemde?
- bi git ya kumpirlik patates kraliçe.

-ayna ayna söyle bana benden güzeli var mı bu dünyada?
-...
-aloo ayna kime diyorum
-kraliçem ben diğer duvardayım artık, iki saattir yanlış aynaya bağırıyosunuz.
-ay öyle miii

- ayna ayna söyle bana pamukprensesten güzeli var mı bu dünyada?
-yoktur kralı...aaa
-way uyus ezbere cevap veriyodun demek.
-durun kraliçem açıklayabilirim
*çat*

- e kralicem, sen beni kapadın bu odaya, astın bu duvara, goremedik senden başka karı kız yüzü, neyi referans alayım da guzellige bir olcu bulayım, bana göre güzel de sensin, cirkin de
sen...
- e sen de haklısın tabi...
- laetitia casta
- haklısın valla.. ilik gibi hatun.. neyse kapatalım bu konuyu, sormamışım farzet.

- kime göre neye göre? içi mi dışı mı? suratı mı vücudu mu?
- taam kes.
- böyle soru mu olur ya...
- kırdırtma aynanı çerçeveni, indiririm bak aşşaa...

- ayna ayna, söyle bana, soğuk füzyon nasıl olmakta?
-pamuğu öldürtemedin ya bilime irfana verdin galiba kendini...

- ayna ayna, söyle bana, benden güzel var mı bu dünyada?
-hayırdır lezbiyen mi oldun? 
-

- ayna ayna söyle bana benden güzeli var mı şu dünyada?
- aynaniz borcundan dolayi goruşmeye kapatılmıştır. emin olmak icin etraftaki parlak yuzeylere de ışık tutulmaktadir. lutfen daha sonra tekrar deneyin...
- ayna?
- bundan sonra boyle.. işine gelirse..

- ayna ayna sööle bana, benden güzeli var mı şu dünyada?
-sana bişi olmasın, kafalar güzel olsun maksat. Camsili uzatsana kralijem.

- ayna ayna söyle bana...
-hmmm perspektifel.
-ha ne?
-negolitik parelellikte sizin güzellik kompleksinizi düşündüm de.
-eee?
-aynı düşündüğüm gibi. inferiority complex. hmmm.
-ne diyosun be kırdırtma aynanı camını!
-çok primitifsiniz.
- dunyanin en guzeli cindy crawford tur
-sorduk mu?!

- ayna ayna
- gene ne var!
- diyorum ki benden guzel
- ya bi kerede hatır sor, bi tozumu al be kardeşim, bunca zamandır verdigim moraller gözüne dizine dursun ya

- ayna ayna, var mı benden guzeli, alımlısı, zeki cevik ve ahlaklısı
- cok kitap okuyosun bu gunlerde
- ne biliim hayatımıza biraz haraket gelsin istedim
- olldu.. sen iyice şaşırdın artık napacaanı
- sence pamuk gercektende güzel bi kadın mı
- ya o ayri sen ayrisin, bi kere klasmanlariniz farkli, biriniz genc biriniz 30 yas üstü,
farklı kitlelere hitap ediyorsunuz anlıyomusun beni
- ha?
- evet bende cok sıkılıyorum.

- aaaaynaaa
- ya gene geliyo, biri beni yanlışlıkla düşürse kırsa..
- soyle bakalım benden güzeli
- var evet, hatta sen en cirkini,  en dayanılmaz kadınısın dünyanın, burnunda sivilce çıkmış, yaşın gecti artik göbek yapiyosun, alnının ortasında kaşlarını çatmaktan iki tane çizgi olusmus, gülünce göz kenarların kırışıyo, gıdın sarkmış
- hayırrrrrrr
- eveeeeeeeet, üstelik estetik cerrahiye daha yüzyıllar var bittin sen

- ayna ayna sööle bana var mı benden güzeli bu dünyada?
-tabi ki hayır kraliçem.
-o zaman kral niye başkalarına bakıyo?
-ee şey, yok canııım size ööle gelmiiş.
-arkamdan bi dolap çeviriyosan, hele bi de krala dünyanın en güzel kızlarının adreslerini
veriyosan... tuzla buz ederim ne sihrin kalır ne de camın!
-gulp!

- ayna ayna soyle bana benden daha guzeli var mi su cihanda?
- kralice misin serseri misin belli degil. paranoyak 
- ayna yuksek sesle soyle ne dedin?
- ha yok senden guzeli kralicem onu diyorum.

- ayna ayna söyle bana, benden güzeli var mı bu dünyada?
-guzelligin on para etmez su bendeki ask olmasa
-aynaaaaaa!!
-bırak allasen ya..

- ayna ayna en yakışıklı kim bu dunyada?
- ilgi alanlarımız degişmiş galiba

- ayna ayna söyle bana...
-brezilya 1 türkiye 0
-offf yapmaa be

- ayna ayna söyle bana
-5 seans mezoterapi bi de ağda yap öyle gel. yalan söyle söyle nereye kadar bıktırdın beni be hayattan!

-ayna ayna güzel ayna, sağdan sola bir eski mısır kraliçesi
-onuda kendin bul illet kadın!

- ayna ayna... barış artık benle be yanlışlıkla kırdık seni
-kırdın yanlışlıkla ettim kabul. ama yapıştır düzgün bari kadın gerzek ay konuşamıyorum.

- ayna ayna söyle bana blablabalbla......
-eeeeeee sıktın be kadın evlen de git kocana sor ya ne uyuzmuşsun ööööööffffff
ben gidiyorum bıktım artık bea 
-ama ama ayna nassı yani? 

- ne var be yine, ne vaaaaar? 
- ben bişi demedim ki. 
- haaa, pardon bacım... 

- ayna ayna soyle bana, ne olcek bu memleketin hali
-abartmayalim isterseniz kralicem
-tamam tamam

- ayna ayna soyle bana, benden guzeli var mi şu dunyada?
- kadın bi daha bana ayna deme kırarım ağzını

- ayna ayna.... tuzu uzatsana!!
-

- ayna ayna söle bana...
-arkanda ayı var.
-goruyorum, sözümü kesme..
- ayna ayna söyle bana..benden güzeli bu dünyada...varmola?
-varmola?!..bakıyorum konsepti bozuyoruz

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

28.Mar.2006 Sal 07:04:50

Merak ettim..delilik nedir ve kime deli derler?
Hangi hareketler deliliğe girer? Mesela doğuştan mıdır yoksa sonradan da olunabilir mi?

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

28.Mar.2006 Sal 06:48:21

Dedikodu Çarpması Nasıl Bir Hastalık ?
* Veba gibi bulaşıcıdır .. (yanınızda biri varsa mutlaka istesenizde istemesenizde sizede bulaşır ..)
* Kısa sürede yataklara düşürebilir .. (zira ayaklı gazetelik yapmaktasınızdır vede tüm gün ordan oraya koşturup bitap düşmektesinizdir)
* Şiddetli baş ağrıları peydah olur .. (belirli bir süre sonra taşıyacak haberler tükeneceği için kendiniz uydurmaya başlıyorsunuz ki bu da beyin kaslarına büyük bir külfet getirmekte)
* Hatta daha ileri ki seviyelerde kendinizi zührevi hastalıklar hastanesinde dahi bulabilirsiniz .. (
en vahimi budur sanırım artık patlatıcak bir beyni olmayıp dermanı  cinci yada büyücü denilen sapık ehlinde aranmaya başlanır.)

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >Aşk ve Sevgi üstüne >AŞK___TARİFİ__ NASILLL_ACABA>
  28.Mar.2006 Sal 06:06:41

Bir mum ışığı gibi hafif rüzgarla
Sönecek kadar cılız ve hassas
Bir orman yangını gibi hafif rüzgarla
Her şeyi kül edecek kadar güçlü ve zalim
Su gibi en küçük engel önünde
Durgunlaşacak kadar sessiz ve sakin
Sel gibi önüne gelen tüm engelleri
Yıkacak kadar güçlü ve coşkun
Herkeste bir tarifi
Elbet var aşkın
Biri diğerini tutmaz
Oldum ben şaşkın

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Öneriler >CC Halkı Küfüre Karşı Çıkalım.>
  26.Mar.2006 Pzr 19:50:49
Emrah kendine yakışanı yaptı artık küfürlü cümleler kurmuyor bu cizgide devam edeceğine inanıyorum  sen böyle devam et teyzoşum mutlaka takdir göreceksindir

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Şiir sevenler >Resimli Şiirler>
  26.Mar.2006 Pzr 14:15:29

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >Aşk ve Sevgi üstüne >İlişkilerle İlgili Erkeklerin Bilmedikleri>
  26.Mar.2006 Pzr 13:46:26

Sizin ilişkilerinizde tutku en fazla bir sene sürüyor. Sevgilinizi düş kırıklığına uğratmak yerine istediği herşeyi yapıyorsunuz ve sonuçta sıkılıp bırakmak istiyorsunuz.

Belki de bağlılık ve sorumluluktan kaçıyorsunuz. Ya da henüz doğru insanla karşılaşamadınız. Hayatınızın geri kalan kısmında ateşi hala canlı tutmak mümkün mü?

Erkeklerin bilmedikleri ve öğrenmeleri gereken ilişkilerle ilgili bazı noktalar var. İşte bunlardan bazıları...

1. Aşk, şehvet değildir. Şehvet, insanların üremeleri için gerekli biyolojik mutluluk içeren bilgisizlik ve vücut tarafından salgılanan kimyasalların oluşturduğu bir karışımla meydana gelir. Bu şehvetli şeylerin tümü romantizmi doyurur ama aşkın daha fazlasına ihtiyacı vardır.

2. Bir insana aşık olabilmek onlara kemik kanseri olduklarında veya defalarca duyduğunuz bir şakayı size söylediklerinde gülebilecek kadar çok sevmelisiniz. Kimyasal olarak bir insana sınırlı zaman içerisinde bağlı kalabilirsiniz. Bundan sonrası ise biraz çaba gerektirir. Çılgın, takıntılı, coşkun tutku yemeğin hepsi değil sadece tadını veren kırmızı biberidir. Acıyı hissettikten sonra neler olacağını görmek için bir süre beklemeniz gerekir.

3. Mükemmeliyetçilik ve aşk birlikte yürümüyor. Hepimiz partnerimizi hayal kırıklığına uğratmanın korkusunu yaşıyoruz. Tüm mükemmel olma çabalarınız günün birinde patlak veriyor ve siz bir anda yok oluyorsunuz. O yüzden ilişkilerde insanın kendisi gibi davranması gerekiyor. İşin ucunda kabul edilmemek olsa bile. Kibarca hayır demeyi ve gerçekten hissederek evet demeyi öğrenmelisiniz.

4. Evliliği tatsız bir iş olarak görmemek lazım. Eğer aşk ilişkiniz başladıktan kısa bir süre sonra romantizminizde sabit bir düşüş varsa neden bu kadar hevessiz olduğunuzu bulmak için çok fazla düşünmeye gerek yok.

Hiç kimse konserve bir hayat yaşamak istemez. Kabul etmek lazım ki evlilikler içerisinde insanlar olduğu sürece hep böyle sıkıcı olacaktır. O yüzden kendinizi entelektüel ve ruhani olarak canlı tutmaya çalışın. Size ilham veren ve destek olan bir partner seçin.

Küçük düşünmeyin ve az hissetmeyin. İçinizden gelen sesi dinleyin. Gerçekten istediklerinizi ve gerçekten sevdiğiniz birisini bulun.

Aşk çaldığım bir hediye gibidir. Şu zamandan sonra ne aldıysam bedelini ödemeye istekliyim. Ve artık ne istediğimi biliyorum diyin:P

Eğer besleyemeyecekseniz kendinize bir ev hayvanı almayın. Eğer kendiniz olamayacaksanız ve kendinizden birşeyler veremeyecekseniz bir ilişkiye başlamayın.

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >Anlat bakalım>
  26.Mar.2006 Pzr 12:26:14
fiogf49gjkf0d

Allah dünyayı yaratacağı zaman önce eşşeği çağırmış: "sana insanların yüklerini taşıyıp hizmet etmen için 40 yıl ömür veriyorum", demiş.
Eşşek: "40 yıl çok, yarısı bana yeter", demiş.

Ardından köpek çağrılmış:"sana insanları koruman ve evleri beklemen için 30 yıl ömür veriyorum" demiş.
Köpek: "30 yıl çok, bana 15 yıl yeter", demiş.

Daha sonra maymun çağrılmış: "sana 20 yıl ömür veriyorum, bu süre içinde şaklabanlık yapıp insanları güldürüp eğlendireceksin", demiş.
Maymun: "20 yıl çok, bana 10 yıl yeter", demiş.

En son insan çağrılmış: "sana 20 yıl ömür veriyorum, bu süre içinde hiçbirşey yapmayacak, sadece sana hizmet etsin diye yarattığım varlıklardan yararlanacaksın", demiş.
İnsan: "bana 20 yıl yetmez" demiş. "eşşeğin almadığı 20 yılı, köpeğin almadığı 15 yılı, maymunun almadığı 10 yılı da isterim" demiş.

Allah hepsinin isteğini kabul etmiş.

Bu nedenle insanlar ömürlerinin ilk 20 yılını hayattan yararlanarak, sonraki 20 yılını eşşek gibi çalışarak, sonraki 15 yılını köpek gibi eve bekçilik yaparak, geriye kalan yıllarını da maymun gibi torunlarını eğlendirerek geçiriyor, derler.
(Alıntıdır)

Şimdi bunu okurken düşündümde normal prosedür böyleyse ilk 20 yılını nasıl geçirdiğimiz bayağı bir önemli siz nasıl geçirdiniz acaba okumak, gezmek, eğlenmenin dışında farklı meziyetleri olanlar varmı? Varsa kimlerdir, ne yapıyorlar yada yapmışlar yazın ya çekinmeyin

<<1...100...200...300...400...500...512513514515516517518519520521522 523524525526527>>