ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
11 Mayıs 2024, Cumartesi 13:10   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

R--O-M-E-O> Forum Mesajları
    R--O-M-E-O'e ait Toplam 1750 Forum Mesajı var
<<1...100...105106107108109110111112113114115 116117118119120121122123124125...175>>

R--O-M-E-O

R--O-M-E-O resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >Futbolcularin Araba Arkasi Yazilari>
  25.Eki.2006 Çar 20:10:18
fiogf49gjkf0d

Aşkımsın Futbol topu- Ronaldinho

R--O-M-E-O

R--O-M-E-O resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >Diyet Baslatici Diyaloglar>
  25.Eki.2006 Çar 20:08:34
fiogf49gjkf0d

Wallace :) Güldürdüğün için teşekkurler

Evet Genellikle bayanlarda oluyor bu muhabbet zaten.

R--O-M-E-O

R--O-M-E-O resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >üstteki kişiyi yolda görsen ne dersin? (oyun)>
  22.Eki.2006 Pzr 12:37:25
fiogf49gjkf0d
Yok artık koray

R--O-M-E-O

R--O-M-E-O resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Merak Edilenler >cc de arkadaş listenizde kaç kişi açık>
  16.Eki.2006 Pzt 10:30:56
fiogf49gjkf0d
60

R--O-M-E-O

R--O-M-E-O resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >Chatcity nin en eski userini seciyoruz....;)>
  2.Eki.2006 Pzt 13:01:44
: )

R--O-M-E-O

R--O-M-E-O resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >Hoşcakal Chatcity.>
  30.Ağu.2006 Çar 15:44:30

Elveda

R--O-M-E-O

R--O-M-E-O resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

28.Ağu.2006 Pzt 17:29:06
tanerlion yeni nick aç bence. Ben reklam yapacak bir insan değilim...

R--O-M-E-O

R--O-M-E-O resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

28.Ağu.2006 Pzt 11:59:43

Êminim bunun gibi bir çok forum mesajı okumuştursunuz. Chatcity i bırakıyorum vs.. Evet sitedeki 3. senem , artık siteye göre yaşlandık desek yerinde. Ama daha 19 yaşındayım. Önümde Allah nasip ederse önümde uzun seneler var. Ve bu seneleri güzel bir şekilde geçirmek için güzel bir mesleğe sahip olmam lazım. Burası ise Turkiye... Turkiyede ÖSS denilen saçma bir insan seçme sınavı var. Benimde O sınava girip güzel bir bölüm kazanmam lazım. Bunu yapabilmem içinde chatcity e girmemem lazım. Gerçekten çalışmak gerekliymiş bunu anladım. Benim gibi bir çok Kişi vardır sınava giren. İnsana biraz zor geliyor kendinden iyi olmadıgını düşündüğün insanların senden çok fazla puan alması bu zor geliyor insana.. Bu sitede o kadar çok şey yaşadım o kadar çok şey ögrendim ki birine anlatsam, sanal alemde bu kadar olmaz der. Çok harika insanlar tanıdım. Çok güzel dostlar edindim , Çok güzel aßiler edindim, çok güzel aßLalar Hepsinden ötesi arkadaşlıgı gördüm Bunun yanı sıra yüzüne karşı iyi arkadaş arkandan laf eden insanlarıda gördüm . İyi ve kötü arasındaki farkı bir nevi anladım. Eskiden daha bir güzeldi bu site.. Bar5 Cafe1 Havuzlu park 1 Bar1 Bunun gibi popüler odalar.. VIP sız arkadaşlarımız için 20 Kişilik odayı 9 Kişiye düşürdüğümüz zamanlar oldu. VIP uye olmayanların odaya girmesi için. Bende cok kez bu VIP üye olmayan Kısımda oldum. Benim için kredi Kartının Kesim tarihinden bir gün önce cc alan arkadaşlarım oldu. Aynı şeyleri bende ona yaptım. Bu gösteriyor ki Burada bir şeyleri ögrendim paylaşmayı ögrendim... Cakallazo ile bar1 atışmalarımı dersin. Summerjeam ile Tofaş muhabbetlerimi dersin. Neler geldi neler geçti .. Loxasid babadan Dogum günü hediyeleri almak,Sibelba aßlama Elma şekerim demek. SiMaeSTRoY İle özel odada defile yapmak, Nefertiti Sayesinde Hemşo yaptıgımız marcoberif , En tatlı yakısıklı çikolatam Arifprens, Gogobeimmortal Arexerim gökhan aßim hoşbuldum demek, Aklı basında düşünebilen zeki ajanımız Büyük ozhur aßiye Küfür edenleri söylemek, N_O_A ya neden ban aldım aßi ben demek, İnfumum la tartışmak, Briw ile havadan sudan muhabbet, Arwenquen e II arwen aßLa demek,Becquerel den yeni açtıgım nicki saklamak, İvet den radyoda istek istemek,ccEmircc aßiden şarkı istemek, D_U_K ile gece muhabbetleri etmek, Sadıç dediğim ukalanedim aßim,Nihalatsız ile yaptıgımız Politika tartışmaları, BAR4 üm BAR4ümüz.. Durty aßi ye Sen çakıra ne  kadar benziyorsun demek, nonex yani atakan aßime vatakan demek,  edison a ampülüm demek,Enesprens den hayat dersi almak, Murist aßiden nasihat almak... Gerçektende unutulmayacak anlar olucaktır. Aklıma bunun gibi binlerce Kişi geliyor. Allah hepsinden razı olsun.

Ajanlardan da Allah razı olsun. Yunusum , Bond007 Pianist, Qurezmax, ivet, Ozhur, beyazkurt, Krix, rosco, Koenigen, N_O_A... Bu ajanlar gerçekten bana çok fazla yardım etti. taßiki diğerleri de cok fazla yardım ettiler tekrardan çok tşk ediyorum hepsine.

Ben chatcity bırakmıyorum sadece uzun bir ara veriyorum. Buna Mecburum.. Bu sene sınavda çok yüksek bir puan alıp güzel bir universite kazanmam lazım. Bunun için Bilgisayarımı çantasına koyup babama verdim. Bundan Sonra bana 1 sene lazım olmuyacak baba...

Kimi Sniper1981 olarak tanıdı Kimi ufffufff Kimi ise YeniNesilAjani Kimi ise Romeo. Benı tanıyanlar bilirki Adım Ufuk. Her zamanda ufuk denilmesini istedim. Gerçekten size komik gelebilir ama şu anda duygulandım. Tabi size Mantıksız gelebilir ama bu bir gerçek.

Elveda Chatcity...

R--O-M-E-O

R--O-M-E-O resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >CHAT CİTY FOTOROMAN:)))>
  23.Ağu.2006 Çar 01:31:43
Evet gerçekten ablacığım cok geniş bir hayalgücün var . Zeki insanların hayalgücü geniş olurmuş. Devamını bekliyorum benide bir yerlere sıkıstır hayalindeki ben neyim merak ettim.

R--O-M-E-O

R--O-M-E-O resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Şiir sevenler >Senin Olsun...>
  23.Ağu.2006 Çar 00:54:40

Güç senin karar senin hata benim olsun

Söz senin mertlik senin yalan benim olsun

Yanımda resimlerinle gömleğin kalsın

Gün senin hayat senin geçmiş benim olsun

Haz senin hak senin ceza benim olsun

Yanımda resimlerinle gömleğin kalsın

Yanımda hayallerimle çakmağın kalsın

Çünkü belki yakarım bu evi kurtulurum ikimizden

ßelki yıkarım gider ne kaldı hikayemizden

ßelki tutarım iki elimle sımsıkı

Ozlersin belki

Dönersin diye...

Düş senin dua senin yara benim olsun zevk senin sefa senin cefa benim olsun

Yanımda resimlerinle gömleğin kalsın yanımda hayallerimle çakmağın kalsın

Çünkü belki yakarım bu evi kurtulurum ikimizden

ßelki yıkarım gider ne kaldı hikayemizden

ßelki TUTARIM İKİ ELİMLE SIMSIKI

....

Ufuk

<<1...100...105106107108109110111112113114115 116117118119120121122123124125...175>>