ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
11 Mayıs 2024, Cumartesi 23:54   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

R--O-M-E-O> Forum Mesajları
    R--O-M-E-O'e ait Toplam 1750 Forum Mesajı var
<<1...100...109110111112113114115116117118119 120121122123124125126127128129...175>>

R--O-M-E-O

R--O-M-E-O resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Film, Sinema, Dizi, Belgesel, Program >Dünyayı Kurtaran Adamın oğlu :D>
  19.Ağu.2006 Cmt 09:51:50
fiogf49gjkf0d

TüR:

Aksiyon/ Komedi/ ßilim Kurgu

Gösterim Tarihi:

Ekim 2006

Yönetmen:

Kartal Tibet

Senaryo:

Murat Boyacıoğlu

Görüntü yönetmeni:

Tolga Kutlar

Yapım: 2006, Turkiye

Gerçekten Yani filmin İsmini duydugum anda gülmeye basladım daha sonra Oyuncular arasında Mehmet Ali ErßiL in İsmini duyunca ise :))

Eminim Çok güzel bir FiLm Olucaktır.

Film Hakkında ßiraz ßiLgi Edinelim..;

Sinemaseverler müjde! Türk Sineması nın kült ve en çok konuşulan filmi "Dünyayı Kurtaran Adam"ın devamı çekiliyor. "Dünyayı Kurtaran Adamın Oğlu" filminde Cüneyt Arkın yine kahraman Türk astronotunu, Mehmet Ali Erbil ise onun sakar ve ebleh oğlunu canlandıracak.

Vatan Gazetesi nden Yüksel Aytuğ, bugünkü köşesinde Dünyayı Kurtaran Adam filminin devamının çekileceğini yazdı.. Sinemaseverleri mutlu eden Aytuğ un yazısı şöyle:

"Kartal Tibet, "Dünyayı Kurtaran Adam"ın devamı niteliğindeki "Dünyayı Kurtaran Adamın Oğlu" filmi için Mehmet Ali ye teklif götürmüş. Mehmet Ali bana, "Henüz bir karar veremedim, ne diyorsun?" diye sordu. "Sakın kaçırma" dedim. 23 yıl sonra adından hâlâ söz edilen, Amerika da videosu satış rekorları kıran bu film yeniden çekilirse, absürd komedi dalında Oscar a bile aday olabilir.

Proje aşamasında olan filmde Cüneyt Arkın yine "Dünyayı Kurtaran Adam"ı, Mehmet Ali Erbil ise onun hafif ebleh ve sakar oğlunu oynayacakmış. Bence bir an önce kolları sıvamalılar. Ben ilk filmde belinden kancayla asılan figüranların ters V şeklinde uçmalarım asla unutamıyorum. Böyle şenlik kaçırılmaz!

ABD de yok satıyor

Amerika Birleşik Devletleri nde DVD olarak satılan "Dünyayı Kurtaran Adam"a büyük bir talep var. "Turkish Star Wars" adıyla piyasaya sürülen film, internet sitelerindeki forumlara bile konu oluyor. Ciddi ciddi çekilen ama kahkahalarla gülünen bu filmlere meraklı "Trash film tutkunları"nın internetteki eleştirileri arasında şu ifadeler yer alıyor:

"Ünlü Star Wars filmlerinden izinsiz alınan görüntülere yer verildiği yetmezmiş gibi, ilginç efektler ve müzikler filmi tam bir komediye dönüştürmüş. Başrol oyuncusu, dünyayı at sırtında canavarlardan kurtarıyor. DVD kayıtlarına filmin Türkçe altyazısı konulmamış. Ancak bu hiç de önemli değil. Çünkü filmi izlerken gülmekten zaten yazı okumaya fırsatınız olmayacaktı..."

İşte unutulmaz "Dünyayı Kurtaran Adam" filminden bazı replikler Cüneyt Arkın: "On üçüncü kabile, atalarımızın kabilesi. Peki burası dünyanın neresi?"

Cüneyt Arkın: "Vücudundan kurtul... Sadece, zihnin ve ruhunla yaşa... O zaman, toprak altında nefes alabilirsin."

Cüneyt Arkın: "Dünyadan çok uzaklaştık. Göstergeler çalışmıyor."

Ulu Bilge: "Burası, Haci Bektaş-ı Veli hazretlerinin türbesidir evlat. Bin uzay yılı öncesinden kalmış. Dünyadan kopmuş bir yatır."

Cüneyt Arkın: "Uzay hızını aşmalıyız!.."

Aytekin Akkaya: "Korktuğumu söylesem ne dersin?"

Cüneyt Arkın: "Kork ama belli etme."

Aytekin Akkaya: "Neden?"

Cüneyt Arkın: "Belki de sadece kadınların olduğu bir gezegene düştük."

Aytekin Akkaya: "O zaman ben önden gideyim."

Cüneyt Arkın: "Git ama göğsünü şişirmeyi unutma!"

R--O-M-E-O

R--O-M-E-O resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >kot reklamı +18>
  18.Ağu.2006 Cum 17:47:45

Çok saçma...

R--O-M-E-O

R--O-M-E-O resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski Chatcity ajanları >işini doru yapamayan ajan>
  18.Ağu.2006 Cum 17:41:03
Ajanları Seçen Kişiler Bu İşi sizden daha iyi biliyor Merak etmeyin

R--O-M-E-O

R--O-M-E-O resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Spor >Genel Spor Muhabbeti >ForMuLa -1>
  18.Ağu.2006 Cum 12:34:25

Türkiye için paha biçilmez reklam
Deloitte, Formula 1 in Türkiye ye sağlayacağı kazanımları incelediği Formula 1 Ekonomisi: Türkiye İstanbul Grandprix başlıklı raporunu yayımladı.

Çalışmaya göre, 25-27 Ağustos tarihlerinde gerçekleştirilecek organizasyona toplam katılım 240 bin kişiyi bulurken, 27 Ağustos Pazar günü yapılacak yarışları izleyenlerin sayısı ise 45 bini yabancı olmak üzere 130 bin kişi olacak. Seyircilerin ve yarışlara katılacak ekiplerin yapacağı toplam harcamalar ise 50 milyon Euro ya ulaşacak.

Türkiye nin Formula 1 e ikinci defa ev sahipliği yapacağı 25-27 Ağustos tarihleri yaklaşırken, Deloitte da, dünyanın en büyük motorsporu organizasyonun Türkiye ayağını masaya yatırdı. Türkiye de Denetim, Vergi, Yönetim Danışmanlığı, Kurumsal Finansman ve Kurumsal Risk alanlarında hizmet veren Deloitte un hazırladığı Formula 1 Ekonomisi: Türkiye İstanbul Grandprix başlıklı raporda Formula 1 in ekonomiye yaptığı katkılar ele alınıyor. Çalışmaya göre seyircilerin ve yarışlara katılacak ekiplerin yarış haftasında yapacağı harcamalar 50 milyon Euro yu bulacak.

Dünyada 2 milyar kişinin ekran başından izlediği Formula 1 in Türkiye nin tanıtımı açısından eşsiz bir öneme sahip olduğunun belirtildiği raporda, İstanbul daki organizasyonun pazar günkü katılımının 130 bin kişi olması öngörülüyor. Deloitte a göre, yarışı izlemek üzere yurtdışından gelecek seyircilerin sayısı 45 bin kişiye ulaşırken, 5 bin yerli ve yabancı VIP seyirci de yarışı Paddock Club dan izleyecek. İstanbul dışından 25 bin, İstanbul içinden ise 55 bin kişi İstanbul Park ta pilotların heyecanına ortak olacak. Yarış haftasında gerçekleşecek toplam katılımın ise 240 bin kişi düzeyinde olması bekleniyor.

KATILIMCILAR TOPLAM 50 MİLYON EURO HARCAMA YAPACAK

Raporda seyircilerin yarış haftası yapacakları harcamaların kapsamlı bir analizine de yer veriliyor. Seyircilerin organizasyon dolayısıyla İstanbul da yapacağı harcamalar, bilet gelirleri, konaklama harcamaları, ulaşım harcamaları, yiyecek-içecek harcamaları ve diğer harcamalar kalemleri altında toplanıyor. Yarışlar sırasında 13.3 milyon Euro su bilet geliri, 18.3 milyon Euro su konaklama harcaması olmak üzere, seyircilerin toplam 43 milyon Euro harcama yapacağı öngörülüyor.

Tüm harcamalar içinde en yüksek harcamayı ise 26.7 milyon Euro ile yabancı seyircilerin yapması bekleniyor. Bu grup otellere 15.7 milyon, bilete 5.6 milyon, yeme içmeye ise 4.3 milyon Euro harcayacak. Formula 1 e yarışmacı olarak katılacak 11 takımın toplam 7 milyon Euro yu bulacak harcamaları ile organizasyondaki toplam harcamalar 50 milyon Euro ya ulaşacak.

Formula 1 gibi dünya nüfusunun önemli bir bölümünün ekranları başından takip ettiği bir organizasyonda her yıl yer almanın Türkiye açısından paha biçilemeyecek bir kazanç olduğunu ifade eden Deloitte Denetim Ortağı Ömer Tanrıöver, "Elde ettiğimiz rakamlar, genel manzaranın büyük bölümünü ortaya koyuyor. Bununla beraber, özellikle yabancı misafirlerin yapabileceği bazı masrafların da hesaba katılmadığını düşünürsek, analizimizin muhafazakar olduğunu söyleyebiliriz. Ancak, maddi gelirlerin de ötesinde 45 bin turistin Türkiye ye getirilmesine ve ülkemizin yüz milyonlarca insana tanıtılmasına da vesile olan bu organizasyonun gerçek getirisi bunun çok ötesinde. Türkiye ye maddi kazancının Formula 1 Federasyonu na (FOA) ödenecek 13.5 milyon Euro luk katılım payını amorti edeceğini ve üstüne artı gelir bırakacağını öngörüyoruz. Kaldı ki, böylesi önemli bir organizasyona her yıl sorunsuz bir şekilde ev sahipliği yapması Türkiye nin Olimpiyatlar a ya da Dünya Kupası na ev sahipliği yapma ihtimalini de güçlendirecektir" dedi

R--O-M-E-O

R--O-M-E-O resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >BİR NUMARALI ŞİŞE...>
  17.Ağu.2006 Per 08:25:48
Hurrem Sultan Sanırım görülmesi gereken forum mesajları nı sen seçiyorsun . yoksa bu seçilecek bir mesaj değil gerçekten gereksiz bir mesaj

R--O-M-E-O

R--O-M-E-O resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >Sigara yı Bırakım Ama ... (Aması Ne ?)>
  13.Ağu.2006 Pzr 08:40:02

Gurcu aßicim Çok fazlasıyla haklısın

En son mesajı Kim atacak Topic i bence gayet zevkliydi . Yani en azından tek başlık altında...

Peeg Şimdi zırvalıyan başlıklar ile devam etmekte sanırım uyarı dahi almamıstır ki devam ediyor.

Burası chatcity Dünyanın her yerinde oldugu gibi adaletsizlikler olacaktır :)

30 forum Mesajı olanı Mod bile yaparlar

R--O-M-E-O

R--O-M-E-O resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >Askersin Dağa Çıktın ve Teröristler Önünü Kestiler (Unisex)>
  13.Ağu.2006 Pzr 08:37:23
fiogf49gjkf0d

İlahi peeg Bey :)

Unisex meselesini anlamadım Mesela

Unisex Kıyafetler için veyahut kullanılacak şeyler için kullanılır. Düşünceler için olmaz sanırım every Olabilir. Neyse Anlamadıgım 2. konu Kopulası şeyler baslıgı altında gereksiz bir başlık daha . Sen eski Mod sun anlamadıgım 3. şey sen nasıl mod oldugun. Çok gereksiz bir başlık... istersen kız bana gereksiz baslık sende biliyorsun

Neyse Sorunun cevabını veriyim ben askersem Komutanım vardır Komutanımda ne derse Onu yaparım

Öl derse ölürüz

R--O-M-E-O

R--O-M-E-O resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >SIVAS>
  13.Ağu.2006 Pzr 08:34:04

Aslında Bu başlıktaki asıl amacım Sivas ın yanlıs tanınmasi

Cc de bir çok olay yasıyorum sivas Konusunda

Dengesizin biri geliyor sivas da cami varmı? diyor

Ayrı bir dengesiz geliyor sivas da Kısakollu tshirt giyebilirmisin diyor

Gerçekten Sivas güzel ve tarihi bir şehirdir..

Vehbi sizden de Bekliyorum Resimler ve Sivas hakkında bilgi

R--O-M-E-O

R--O-M-E-O resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Mühim Mevzular >Politika, Tarih >10 Günlük Bir Bebek Bunları Yaşadı !>
  13.Ağu.2006 Pzr 08:31:36

Peeg,

Öncelikle teşekkurler , benimde ilgilendiğim bir konuya değinmişssin. Bir çok Mesajım var israil Konusunda.

Yani Gerçekten yaptıklarının farkında değiller...

Peygamber efendimizin bir sözü var cehennemde en az ceza cekecek Kişinin ayak parmakları arasına kor alev koyulacaktır yani bu adamlar neler çekicek merak ediyorum. Bebek Katili olmak...

O bebeğin annesinin Bedduasını Almak.. Gerçekten Bizim onlara yapacagımız tek şey dualarımızı eksık etmemek

PEEG BU KONUYU ARAŞTIRIYORUM BEN 10 GUNLUK FALAN DEĞİL BEBEK 2 YASINDA 10 GUNLUK BEBEĞİN SAÇLARI CIKMAZ

R--O-M-E-O

R--O-M-E-O resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >Bu Bir Hapishane,Ama Diğeride Hapishane ..>
  13.Ağu.2006 Pzr 08:25:42

Şimdi hapishaneler farklı bu yüzden dünyada eşitlik yok diyemezsiniz. Güzel olan yere tabikide iş adamları ve buna benzer üst düzey insanlar kısa süreli ceza yatmaları gerektiği zaman yattıkları yerdir gibime geliyor.

Ayrıca Normal cezaevinden oraya nakil için ücret verilmektedir. Bu ücreti ödeyen herkes oraya gidebilir. Parası olan .... Diceksiniz Öle değiL para var ama sucunuzda agir ise bi yere gidemezsiniz..

<<1...100...109110111112113114115116117118119 120121122123124125126127128129...175>>