ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
30 Mayıs 2024, Perşembe 12:15   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

ccbLuEwAyscc> Forum Mesajları
    ccbLuEwAyscc'e ait Toplam 4994 Forum Mesajı var
<<1...100...196197198199200201202203204205206 207208209210211212213214215216...300...400...500>>

ccbLuEwAyscc

ccbLuEwAyscc resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >renklerin mekana kattığı güzellikler>
  17.Mar.2008 Pzt 13:55:21
fiogf49gjkf0d
Muazzam bir renk cümbüşü olmuş klavyene sağlık...

ccbLuEwAyscc

ccbLuEwAyscc resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >NİCE MUTLU SENELERE VOLKAN... (·V0LkyBeyAw·)>
  17.Mar.2008 Pzt 13:52:12
fiogf49gjkf0d

Volkan hafta sonu nette olmadığım için göremedim arkadaşım...

doğum günün kutlu olsun... yeni yaşın sana sağlık, mutluluk ve huzur getirmesi dileğiyle... nice mutlu yıllara...

ccbLuEwAyscc

ccbLuEwAyscc resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Spor >Fenerbahçe >FENERBAHÇE-CHELSEA>
  17.Mar.2008 Pzt 13:46:39
fiogf49gjkf0d

bu ülkede g-string giyenlerde olur! bikini giyenlerde!!!

Fransızda olursun Yunanda, senin sorunun tohumunda...!!

arkadaşım ne bu böyle rakip takım taraftarlarının çamur atması anlamıyorum... arkadaşım sizlerin biz FENERBAHÇE yi desteklemesini istemiyoruz... bizim kendi taraftarımız bize yetecek kapasitede... ama köstek olmayı çok seviyorsunuz!!! hala şunu anlayamadınız yada anlamak istemiyorsunuz... FENERBAHÇE artık gerek klüp bazında gerek tesis bazında gerek stad gerek ekonomisi bazında artık TÜRKİYE şartlarını aşmış bir klüp...

artık bikiniyi tangayı(g-stringi) bırakında artık biraz susmayı deneyin...!!

BEN İNANIYORUM Kİ FENERBAHÇEMİN TURU GEÇECEĞİNE NASIL Kİ SEVİLLA KARŞISINDA SANSIMIZIN OLMADIĞINI SAVUNANLARA EN ANLAMLI CEVABI SAHADA VERDİYSEK CHELSEA KARŞISINDADA VERİCEZ...

ccbLuEwAyscc

ccbLuEwAyscc resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Mühim Mevzular >Politika, Tarih >00000- Hani Çanakkale Geçilmezdi -00000>
  17.Mar.2008 Pzt 13:40:05
fiogf49gjkf0d

ya arkadaşım güzel bir başlık açmışsın ama bu kötü alışkanlıkların savaşla ne alakası var! hem diyorsun ki televizyon programında yaşanan saçma bir konuyu gündeme getiriyorsun kaç kişi izliyor ki öyle programları yada uyuşturucu kimyasal haplar vs kötü bağımlılıkları örenek veriyorsun... kendini bilen kaç kişi kimyasal maddeyle beyin hücrelerini öldürür... turistler diyorsun gelsinler eğlensinler ki ülkemize döviz ben bunlardan bir anlama çıkartmadım!!!

ha dersen ki bana başbakanımız ATATÜRK ün çıkardığı ilke ve inkilapları hiçe sayıp kendi siyasi amaçları uğruna siyasi simgelerini (türban) öne sürerek gündemin 1. maddesine taşıdığını hemde ekonomi bu kadar bozukken (bugün ekmeğin hammaddesi olan unun çuvalına 12 lira, şekerin çuvalına 8 lira zama gelmişken çeyrek altın 68 lirayı bulmuşken...) yada ülkenin en büyük gelir kaynaklarını yabancılara satarken (petkim, telsim, telekom vs.) asıl bunlar çanakkaleyi geçenler geçirenler...!! bu ülkeye gelen turistle, alkolle uyuşturucuyla çanakkale geçilmez... bu ülkenin içinde ATATÜRK ün Gençliğe Hitabesinde değiği gibi İstikbalde dahi, seni, bu hazineden, mahrum etmek isteyecek, dahilî ve haricî, bedhahların olacaktır. yani anlatmak istediğim husus bizi içten yıkmaya çalışsalarda asla yıkamazlar şeriat düzenini asla kabul ettiremezler...

Anlamlı ve güzel bir başlık açmışsın ama keşke bu akdar sivri dilli olmasaydın...!!

ccbLuEwAyscc

ccbLuEwAyscc resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski Yıldız Ajanlar >Kime Yıldız Vermeli ?>
  17.Mar.2008 Pzt 13:16:22
fiogf49gjkf0d
kime verilmiyor ki yıldız!!! varsa biraz çevren tanıdığın bir kaç şef alırsın yıldızı... gerçekten hakeden kişiler alıyormu yıldız bunu merak ediyorum? burda herşey olur ne desem boş onun için konuşmak istemiyorum...!!

ccbLuEwAyscc

ccbLuEwAyscc resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >PRATİK ZEKA...>
  17.Mar.2008 Pzt 13:13:02
fiogf49gjkf0d

bu pratik zeka örnekleri sanıyorum ki Türkiye nin çeşitli kesimlerinden örneklerdir... ancak bizim sivri zekalı toplumumuz yapar böyle işleri...

ama yinede ilginç şeyler klavyene sağlık resimlere bakarken şaşırdım bir an...

ccbLuEwAyscc

ccbLuEwAyscc resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >Lütfen Bakin Ve Kiymetini Billin Bir Annenin Mücadelesi>
  17.Mar.2008 Pzt 13:07:05
fiogf49gjkf0d
annelerimiz kadar kutsal varlık varmıdır bu dünyada... unutmayalım ki cennet annelerin ayaklarının altındadır...

ccbLuEwAyscc

ccbLuEwAyscc resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Sanat ve Felsefe >***DOSTOYEVSKI-YAŞAMA SEVİNCİ***>
  17.Mar.2008 Pzt 13:05:46
fiogf49gjkf0d
·xJULIETx· :

Yaşama sevinci...
Durumu en iyi anlatan cümle Nietzsche nindir:
"Hayatı kaybetmenin kıyısına yaklaşanlar, onu daha iyi tanırlar".

yüreğine sağlık arkadaşım... insanın içinde yaşama sevinci olmadan yaşanılmaz... bir ışık bile yeter bazen yaşamak için... ölüm dediğin nedir ki! hele bu devirde yaşamayı göze almışken...!! herşeyin sahte, herşeyin yalan-dolan, herşeyin hile ile olduğu zamanda yaşamak kadar zor bir şey varmıdır acaba?

ccbLuEwAyscc

ccbLuEwAyscc resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >WC NEREDE?>
  17.Mar.2008 Pzt 13:01:18
fiogf49gjkf0d

biri der çanakkale boğazı... öbürü der yandı .....ün ağzı!!!

yinede hoş bir paylaşım klavyene sağlık...

ccbLuEwAyscc

ccbLuEwAyscc resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >KULAĞA KÜPE ÖĞÜTLER>
  17.Mar.2008 Pzt 12:57:11
fiogf49gjkf0d
teşekürler yüreğine sağlık gerçekten güzel öğütler... ama kim bu öğütleri dinler ki! hele bu zamanda...!!
<<1...100...196197198199200201202203204205206 207208209210211212213214215216...300...400...500>>