ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
5 Mayıs 2024, Pazar 09:43   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

demo123> Forum Mesajları
    demo123'e ait Toplam 10 Forum Mesajı var

demo123

demo123 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Öneriler >Küfüre Karşı Bi Öneri>
  6.Şub.2008 Çar 17:47:40
fiogf49gjkf0d
boş işlere boşuna kafa yormayın

demo123

demo123 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >Minik Modeller>
  2.Şub.2008 Cmt 20:09:15
fiogf49gjkf0d
gerçekten çok tatlılar ellerine sağlıkkk

demo123

demo123 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >2008 ChatCity Forum Ödülleri.....>
  2.Şub.2008 Cmt 20:08:45
fiogf49gjkf0d
tebrikler bi gün bende ödül alırım inş

demo123

demo123 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >Görme Yeteneğiniz Ne kadar İyi ?>
  2.Şub.2008 Cmt 20:08:05
fiogf49gjkf0d
hı hı baya eski bi resim.. ama nedense eskiden beri bunu saymamak için ısrar ediyorum

demo123

demo123 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >________ŞOK ŞOK ŞOK we işte ccyi saran son hastalık______>
  1.Şub.2008 Cum 18:04:12
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
·iremsultan· :

lord canını yakarım bulaşcak başka kişi bul reklam kokan hareketler bunlar uza derim...!

pörtlemeye devammmmmmmmmmmmm......!

reklammı sana sormak lazım reklam işlerini

demo123

demo123 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >EMIRRA77 tugcecim sende 18 oldun:)))>
  1.Şub.2008 Cum 17:55:49
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
·Harvest· :

HurremSuItaan :
Sevgili arkadaşlar...
Başlık içeriğinden de anlaşılacağı gibi doğum günü kutlama ve iyi dilek başlığıdır... Kutlama ve iyi dileklerde bulunmak isteyenlere daha fazla saygısızlık etmeden mesajlarınızı kaydediniz... Lütfen başlık altında tartışma ortamı çıkaracak mesajlar yazmaktan geri durunuz... Sevgiler...

benim yazımı silmeseydin hürrem ya bende senin değiğin gibi kutladım sadece alkışladım fakat

bunun içinmi silindi hıh

söz birdaha alkışlamam yazarım içimdekileri dobra dobra

kızımız ergenlik dönemini atlaşmış bundan güzel kutlamamı olur

aynen ya olmazki böle  ne güzel katıla katıla kutluoduk harvestcimle

demo123

demo123 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >Binbir Kareden Resimler..>
  1.Şub.2008 Cum 17:50:23
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
Gerçekten çok güzeller..

demo123

demo123 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Haber >!!! Son Dakika !!! >21 Senedir Süren Sacma Konu>
  1.Şub.2008 Cum 17:48:53
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

xxxAlexandroxxx :
Bu konuda madur olanlar hakkını geri alacaksa sorun yok. Aynı zamanda suistimal edilebilecek bir kanun. Suistimal edildiğinde; modern ve çağdaş Türkiye için engel teşkil edebilir. 21 yıl süren konu mu saçma, yoksa değiştirilen kanunun yeni içeriği mi? Zamanla göreceğiz...!

Görüşürüz..!

demo123

demo123 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >PapatyaELIF8787 nickli arkadaşımızın hakkında..(önemli).>
  24.Kas.2006 Cum 18:24:40
fiogf49gjkf0d
ExuLLa :

Selamlar 

Arkadaşlar forum kurallarını unutmuş görüyoruz sizleri  Unutmayalımki kimseyi kırmaya inciltmeye(hakaret,küfür vb..) hakkımız yok
CC-Forum hepimizin yazılarımızı düşünerek ve kurallara uygun yazmaya gayret edelim

İyi paylaşımlar..

Değerli forum kullanıcıları;

** Hakaret, yasadışı eylem, cinsellik ve iftira içeren, özel hayata müdahale eden mesajlar yazılamaz. Bunları içeren mesajlar silinir ya da sansürlenir. Bu mesajları yazanlar forumdan ve siteden uzaklaştırılır. Bu madde sadece yazı metinlerini değil; resim, link, avatar,chat log ları ve bunun gibi içeriği de kapsamaktadır.

**Hiç bir site üyesi hakkında,(Şef-Ajan-Moderatör veya Normal kullanıcı)asılsız idda larda bulunulamaz,bulunan kişilerin mesajları silinir,gerekirse forum a ve siteye girişi engellenir.

mor renkli ve altı çizili olan yerlere dikkat edin..nickim çalındı diyor ve bunu birilerinin üzerine atıyor kendisi bile emin degil ne oldugundan..egerki nicki çalındıysa bunu bize kanıtlasın ! nickinin çalınmadıgı gibi isimler veriyor şunlar çaldı diye.. bu baslıgın kaldırılmasını istiyorum ! asılsız iftiralarda bulunuyor bu baslıgı açtıran kişi !

demo123

demo123 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >PapatyaELIF8787 nickli arkadaşımızın hakkında..(önemli).>
  24.Kas.2006 Cum 17:39:05
fiogf49gjkf0d
·papatyaprenses87· :

·nil47· :
evettttttttttttttttttttt bende kendisine aynen dedim papatyam öle bişi yapmaz dedim bu log benim elimede geldiiiiiiii ben kime inanıcağıma şaşırdımmmmmmmmmm.bu logu gönderen bana toprağım bide bilemiyorum papatyam asla böle bişi olamaz iikki foruma girdimmmmmmmmmmmmm

TEŞEKKÜRLER NİLCİM GÖRÜYOMUSUN KIZIN YAPTIGINA NİCKİ ÇALIP MİLLETE KENDİ AGZINDAN DÜŞÜNCESİNDEN YAZDIGI ŞEYLERİ ÇOK İSTİYORSA KENDİ NİCKİNDE YAPSAYDI .KUDURUK ŞEY NE OLCAK.BİDE BENM NİCKİMİ KULLANMIŞ.

eLif senin yaptıkların ortaya çıkmış sen haLa kızın birini suçLuyosun ne iş anLamadım mohahahahaha