ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

14 Mayıs 2024, Salı 12:19   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > !!! Son Dakika !!!
forum sohbet oyun basliklari
   21 Senedir Süren Sacma Konu
 <<1...345678910111213 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

kmlozan

kmlozan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Şub.2008 Pzr 22:23:59sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

sosyal demakrat bir yapın var sosyal demakrat den demek anlamını öğren ondan sonra neye karşı çıktığını bir daha düşün

bu ülkenin başında bir zamanlar çok partili düzene geçene kadar tek parti vardı ap tek başına hükümetti mesela onalrdada aynı meseleler yaşandı ama insanlar şimdiki kadar sağ duyulu değillerdi.koalisyon hükümetlerinin yaptığınıda gördük aralarında anlaşacaklar komisyona sunacaklar falan filan bu hükümetin 1 haftada çıkardığı yasamayı koalisyonlar 1 ayda zor çıkartıyordu o yüzden sana çok gibi geliyor ama aynı şeyler çıkan yasamalar 3 şşağı beş yukarı sadece çabuk olduğu için daha çok iş yapılıyor

bir kadının ne kadar kocası olursa o iş o kadar karışır tek partili yönetimler o yüzden her zaman başarıdır doğal olarak çıkan yasamalar belirli bir çevrenin siyasetini engelleyeceği için işine gelmiyor ve tabanını çok güzel yönlendiriyor

bu ülke çok felaket senaryosu gördü bu senaryolarıda çıkartanların yüzüne tokat gibi inecek merak etmeyin

xxxAlexandroxxx

xxxAlexandroxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Şub.2008 Pzr 22:41:42sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Neyin ne olduğunu veya ne olacağını zaman gösterecek. Sosyal Demokrat olup olmaman kimseyi ilgilendirmez. İnsanların inançlarını kullanarak prim yapan bir başbakan asla istemem, oy da vermem. Şu andaki muhalefet partilerin dürüstlüğü de tartışılır, kimse mükemmel değil tabiki. Ama Türkiye yi yönetecek kişi veya kişiler bunlar olmamalı. Mustafa Kemal gibi biri daha çıkana kadar bu kaos sürüp gider onu da söyliyeyim!

kmlozan

kmlozan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Şub.2008 Sal 23:36:59sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

işte en büyük yanlışınız karşındakinizi iyi dinlememeniz ve tahlil edememeniz bu yüzden size ezberletilen şeyleri konuşur durursunuz bir önceki mesajımın başını ii oku

birisi laiklik adı altında dikdatörlük yapmaya çalışıyor ve bazı guruplar buna çanak tutuyor.

varoluşumaza neden savunduğumuz değerleri bu gün savunmamıza neden olan insanlar birgün bu vatan için birçok insandan daha fedakar olacaklar, buna inan ama asla bir M.Kemal ATATÜRK  olamazlar kimsede olamaz senin kafanda bu böyle sürer gider. gerçek hayatta günlük gülistanlık good mornin günaydın ne zaman uyanacaksınız  bu ülkeye şeriatı getirmek için bir ATATÜRK  daha lazım o da bir yüz yıl diyor bazıları, ben diyorum bin yıl da geçse gelmez artık o yüzden boşu boşuna saçlarını yolma kimsenin gücü kudreti yetmez e düşündüklerinize ama size bunları düşündürürlerse dinsiz birilerinin uşağı haline getirecekler bak işte buna inan!!!

xxxAlexandroxxx

xxxAlexandroxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Şub.2008 Çar 00:14:59sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Birisi Laiklik adı altında diktatörlük yapmaya çalışıyor bazıları da ona çanak tutuyor(muş). İlginç... Birisi de özgürlük adı altında devlette AKP saltanatı kurmaya çalışıyor. Bu da ilginç... Konuşmalarına bakılırsa bana CHP yandaşı gibi bakıyorsun ama belirteyim ki benim karakterimin söylediklerinle alakası yok. Bana bu tür şeyleri düşündüren izlediğim gündemdeki olaylardır. Dinsizin uşağına gelince orası tartışılır. Ben Amerikan başkanının ayağına kadar gitmiyorum, onu git; özelleştirme adı altında ülkenin kaynaklarını satan,  IMF den para dilenen Başbakanına söyle sen canım...

bakTerii

bakTerii resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Şub.2008 Çar 12:01:22sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Turkiye "Atatürk" ü "ALLAH " a  Geri Kalan Herseyide "Atatürk" e Borclusun.....

Melissa606

Melissa606 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Şub.2008 Çar 17:18:47sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Laikliğe aykırı görülen dini siyasete alet etme mevzusu,hükümetin "üniversitelerde özgürlük" adı altında başörtülülere eğitim hakkı tanımasına yönelik anayasal düzenlemelere başlamasından bu yana daha çok gündemde...Seçim zamanlarında insanların dini duygularıyla oynamak (!),din üzerinden siyaset yapmakla suçlanıyorlar...Ama ben tek bir partiyi bununla suçlamanın doğru olacağını düşünmüyorum...Doğru olsa bile isabetli olmaz...Çünkü hemen her partinin seçim zamanlarında uyguladıkları bir medot,izledikleri bir yoldu bu...Mhp gibi,Chp gibi ve Akp gibi...(Örnekleri çoğaltmak mümkün...)

Konu dahilinde dikkat çekici bulduğum bir yorum:

"Türbanı geçtim oruç tutmadığı için adam döven hadi bunu da geçtim görüşünü bildirmek üzere sol elini kaldırdığı için dayan yiyen(neymiş efendm sağ elini kaldırıcakmş) öğrenciler,bahar şenliğinde bira içen bir öğrenciyi başka bir grup öğrencininn o öğrenciyi bıçaklaması gibi olayların var olduğunu bile bile hala bizler üniversitelere turbani sokma çabasındayız"

Toplumda yeri olmayan bu tür davranışların,aşırılıkların ve zorlamanın yasak olduğu islam dininde de yeri yoktur ve bunun adı her yerde zulumdur...

Ayrıca,oruç tutmak için dayak yiyenle,başıörtülü olduğu için derse alınmayan öğrenci arasında da bir fark yoktur...Netice de ikisi de zulumdür...

Başörtü (türban) kesmez,çarşaf da isteriz tarzı sloganlarla ortamı gerenlerin samimiyetlerine de inanmıyorum...Bunların ortamı geren provakötörler olduğunu düşünüyorum...Tam tersi olarak düşünülürse bile iyi niyetli yapılan birşey değil...

Bazı arkadaşlar,başörtülü öğrencilerin başlarını açmadan derse girebilme gibi bir durumun kabul edilebilir birşey olamayacağını anlatmaya çalışırken şunu söylemişler:Türkiye asla İran olmayacak!" (En kalıplaşmış cümlelerden biridir...)

Sanki Türkiye nin İran dan bir farkı varmış gibi...Sanki zorla baş kapattırmak ile zorla baş açtırmak arasında bir fark varmış gibi...

Bu konuları proflar,doçentler,öğretim görevlileri,gazateciler,yazarlar,öğrenciler,sokakta mikrofon uzatılan halk vede bizler tartışıyor,ama hiçkimse burada yapılmış olan bazı yorumlar kadar basit yorumlar getirmiyor...Bir kişi öyle bir yorum yazmış ki şok olmamak elde değil...Sapkın bir tarikat örneği vermiş ve islam dini ile alay eden art niyetli bir din istirmarcısı olan sahte şeyhlerin cahil insanları aldatmasını,sanki başörtülülerin başlarını açmalarına gerek kalmadan eğitim alabilmesine bağlamış...Kurulmaya çalışılan bağlantının alakasızlığı inanılır gibi değil...Bu kadarına da pes diyorum!

Başörtünün laikliğe aykırı olduğunu düşünmüyorum...Çünkü:Laiklik,kişilerin özgür iradeleriyle inançlarını seçebilmelerini,bu doğrultuda herhangi bir baskının yapılmamasını,ibadetlerin devletin anayasal güvencesi altında yapılmasını sağlar ve inancının getirdiği giyinme şekilleriyle de ilgilenmez...

Amaç:Herzaman Türkiye yi ileriye götürmek ise Türkiye yasaklarla ve dayatmalarda hiçbiryere gelemez diye düşünüyorum...Ama herkesin düşüncesi farklı biryerde ve bu tartışmalar uzar gider...

Keyifli Sohbetler...

sarrriii

sarrriii resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Şub.2008 Pzt 14:58:18sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bir taştışma programında bir adam demiştiki - İsmet İnönü zamanında ezan türkçe okunuyordu, o zaman paramız daha değerliydi ülke gelişiyordu, ezan arapça okunmaya başladı bakın ülke ne hale geldi- demişti. Yani hortumlayan, kul hakkı yiyen, haraç alan, dolandıran, rüşvet yiyen vs.. ALLAH tan KORKMAZ ların  hiç suçu yok ezan arapça okundu ondan oldu:))

Türban tartışmasıda buna benziyor. Başı örtülü olan örümcek kafalıdır, başörtüsü  serbest kalırsa gelişemeyiz,  baksana MEDENİ! ülkelere :)))

Mehmet Akif ne güzel demiş o MEDENİ! lere - Maske yırtılmasa hâlâ bize âfetti o yüz...  Medeniyyet denilen kahbe, hakikat, yüzsüz.

İnsanların temel hakkı olan eğtim hakkını bile elinden alabiliyoruz. Niçin? Gelişmek için, medeni olmak için, iran olmamak için, şunun için, bunun için....

Bu sadece bir zulümdür. Başörtülü birine dayatmayla, zorla, kısıtlamayla başını açtırmak büyük bir zulümdür...

son olarak:

"İş hükme bağlanıp-bitince, şeytan der ki: "Doğrusu, Allah, size gerçek olan va di va detti, ben de size vaadde bulundum, fakat size yalan söyledim. Benim size karşı zorlayıcı bir gücüm yoktu, yalnızca sizi çağırdım, siz de bana icabet ettiniz. Öyleyse beni kınamayın, siz kendinizi kınayın. Ben sizi kurtaracak değilim, siz de beni kurtaracak değilsiniz. Doğrusu daha önce beni ortak koşmanızı da tanımamıştım. Gerçek şu ki, zalimlere acı bir azap vardır." (İbrahim Suresi, 22)

0ssye5ayqala

0ssye5ayqala resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Şub.2008 Pzt 15:21:34sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

eğer demokratik bir ülkeysekk başörtüü SErbestttttt  O_L_m_a_L_i

kucukcadikiki

kucukcadikiki resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Şub.2008 Cum 00:54:19sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

"Eğitimdir ki, bir milleti ya hür, şanlı yaşatır, ya da bir milleti esaret ve sefalete terk eder."Mustafa Kemal

babysmm

babysmm resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Şub.2008 Cum 13:24:01sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
bence biz müslüman ülkesinde yaşamıyoruz bu ülkede hristiyanda musevide war..eger universiteye muslumanlıgın başörtüsü girecek olursa hristiyanlarnda kndi ibadet şekillerine göre simgeleri girsin yada bu ülke tamamen müslüman ülkesi olsunda bu kanun gelsin. bu şekilde laik bir ülkeye asla yakısmaz bunlar..gittikçe köreliyoruz. göreceksiniz yıllar sonra universiteler çarsaflı bayanlarla dolu olacak ve acık bayanlara baskı uygulanacak !! kur-an ı kerimde türban die gecmio belirli bölgeleri kpatmak icin örtü die gecio ayrıca ben dışardada göruyorum kafası kapalı kısa kolularla dolaşıolar? nasıl bi dönemde yaşıyoruz ?
CC sohbet icin buraya
 <<1...345678910111213 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir