ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
29 Nisan 2024, Pazartesi 01:17   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

ezelll> Forum Mesajları
    ezelll'e ait Toplam 1788 Forum Mesajı var
<<1...100...159160161162163164165166167168169 170171172173174175176177178179>>

ezelll

ezelll resimleri
ozel karakter ile sohbete katil

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Spor >Fenerbahçe >-_Hade FB liler_->
  21.Şub.2007 Çar 13:45:16
fiogf49gjkf0d

ya yeter ama,sıkmaya başladınıss,gs li arkadaşlar lütfen,kapıda ayakkabılarınısı çıkardında öle girin,kirletmein şu güzelim forum sayfasını...

1649

ezelll

ezelll resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

16.Şub.2007 Cum 13:39:22
fiogf49gjkf0d
·I3aranEfe· :

as mak kesmek kele ucurmak hakem hatalarıyla şampiyon olmak hiç yakışmaz size hiç yakışmaz size

avrupa bizim olsun erzurum siizin kupalar bizim olsun sapları sizin sevinçler bizim olsun huzunler sizin  FENERLİOLANIN AKLINI öpimmm

1679

FENERBAHCEYI CEKEMEYENLER CATLASIN! 6 KASIMI NE CABUK UNUTTUNUZ! BIZ UNUTMADIK KORKMAYIN SIZEDE UNUTTURMAYCAGIZ CUNKU SIZE BUNU HER ZAMAN YASATTIRACAGIZ GALATASARAYLILAR

Kıskanma neolur,çalış seninde olurrrr

ezelll

ezelll resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski Yıldız Ajanlar >esinpiri ajan olmasini isdiyoruz>
  14.Şub.2007 Çar 18:21:39
fiogf49gjkf0d

Efet yaaaaaaaa,esinpiri ajan olmalııı mutlakaaa....O ince ve aynı zamandaki ağır tavrı gerçekten bi ajan olmak için yeterde artar bileee

Her ne kadar bi kere salak dedim die bana 10 dk cesa versedeeeeeeehehehehehe,olsun yinede

ezelll

ezelll resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

8.Şub.2007 Per 16:11:21
fiogf49gjkf0d

1734

SARIIIIIIIIIII

LACİVERRRTTTTTT

EN BÜYÜÜÜKKKK FENEEERRR

FENERBAHÇEM BENİMMM,BİRİCİKKK SEFFGİLİİİMSÖÖÖLEE SENDEN BAŞKAAA KİMİM VARRR BENİİİİİMMMM

ezelll

ezelll resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >ŞU AN HERKES BULUNDUĞU RUH HALİNİ YAZSIN:)>
  8.Şub.2007 Per 12:53:32
fiogf49gjkf0d

Hastayım yaaaaaBirasdann doktora gitcemmm,ilaçlardan nefret ediorummmm,öff yaaaa

ezelll

ezelll resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Merak Edilenler >EN ÇOKKKKKK AĞLADIĞINIZ>
  8.Şub.2007 Per 11:49:16
fiogf49gjkf0d

"Benim adım Sam"...İşte bu filmdeee,ağlamıştımmm...Babam ve oğlumu da gözardı edemem tabeeeGözüme toz kaçtııı kanımcaaaa

ezelll

ezelll resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Öneriler >yeni tip için fikir lütfen yapın>
  8.Şub.2007 Per 11:40:44
fiogf49gjkf0d

bayan tipleri için söölüyorum...xxlolitamxx a katılıyorum şöle bakımlı olduğu heryerinden belli olan bir tip olsun,saçları kahverengi ve uzun,uçları sarı olsunnn...Bide öle bişey olsunki,birine kızdığında yada kızdırıldığında uçan tekme yada tokat yerine ööölee bi hareket yapsınki,dövmekten beter etsinnnekşınnn yaneee(Sapıklar için ehehehehehe)

Yaaa bide şunu sööliicem,madem çiçek veren erkek tipi yapıosunussda,çiçeeeği alan kıs tipide yapsanısaa,ölee diss çöküp bekleiyo zavallıııı,çiçeği alanda yokk,yasık vallaaa

ezelll

ezelll resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >SİZLER YOKKEN CHAT CİTY DE YAŞAYANLAR...:)>
  8.Şub.2007 Per 10:58:16
fiogf49gjkf0d
volkybeyaw2 :

Veee en iyiler arasına sokulmuş bu konu Ya ben size daha ne diyim....Bi de akıllarınca nispet yapıolar... bakın siz begenmiyorsunuz ama konu en iyilerde diye 

Öff Allahım Öffff....

Hürrem hanım; burda şahsi bi olay  yoktu bizim tepkimizde...böyle bi konuyu kim açsa aynı tepkiyi verirdim... siz belki ayrımcılık yapılmadığı düşüncesindesinizdir... o da sizin görüşünüz.. saygı duyarım.... ama siz şunu yaptınız... ben mükemmelim, her işim muhteşem olayından taviz vermediniz...

Oysaki sizden " Arkadaşlar, burada istemeden de olsa bazı arkadaşları üzmüş olabilirim....Ama niyetimde kesinlikle bir ayrımcılık yoktu... onlar öyle anlamışlardır... özür diliyorum...." diye bir yazı bekledim....Özür dilemek de bir büyüklüktür...Ama yok; geleceği de yok!!! Keşke ben mükemmelim olayını az da olsa kenara bırakabilseydiniz... O zaman emeğine sağlık hürrem hanım derdim, bi daha böyle bişi yapmamanız dileğiyle görevinizde size kolay gelsin der geçerdim...

Bir de ona buna sataşıyosunuz bilmemne diyen arkadaşların arkasından destek bulanlar, bana ona buna şuna; hakaret dolu mesajlar gönderiyorlar.....onlara söyleyecek hiç bişeyim yok zaten.. keşke kurallar ölçüsünde ve dozunda tartışılıyosa tartışılsa veya fikir beyan edilip geçilse... sataşıyosunuz diyenler kendi mesajlarını okusunlar yeter... burda ona buna kötü söz söylemek kolay.. al başka nick, gel, dal millete... nolcakki?? en fazla ban yersin... ama gereksiz.... adam gibi düşünceni söyle git.. ona buna hakaret etmeden :)))

hade size kolay gelsin!!!

Ohhh beeaa,sonundaa biri bunları söölediiiiKatılıyorummm

Kimse kusura bakmasınnn

ezelll

ezelll resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >KADIN Erkeğinin Ayağını YIKAR MI ?:)))>
  7.Şub.2007 Çar 18:04:03
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Yıkamam kardeşimmmBu ne bencillikten kaynaklanıyor,ne de ona olan sevgimin az olmasından yada olmamasındanBu güne kadar ne ailemde böle bişey gördüm,nede çevremde...Hasta olur,vb şeyler olur yıkarım,goocunmamAma iş keyfiyete geldi mi,orda durmak gerekir...Ben burda erkekte art niyet ararım,baskın politika zamanı gelmiştir yaniii,zamanla her bir şeyi yapmanızı ister,İsterde ister yaniiii.Birazda kadına yapılan küçümseme hareketidir bu,benceee....

Koysun önüne bir leğen su,soksun ayaklarını yıkasın kardeşimmm,hiç işim olmaz

ezelll

ezelll resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Merak Edilenler >BAYANLARA soru?>
  4.Şub.2007 Pzr 12:12:19
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Her dediğimi yapmasını isterim tabi,ama pısırıklık söz konusu olunca olmazzzzPısırık erkeği ne yapayım benHer dediğimi yapsın evet,ama kendi mantığına ve isteklerinede ters gelmesin,çok ödün vermesin yaneeÇok mu şey istedim,bilmiyorum

<<1...100...159160161162163164165166167168169 170171172173174175176177178179>>