ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
27 Nisan 2024, Cumartesi 21:11   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Yıldız Ajanlar
forum sohbet oyun basliklari
   esinpiri ajan olmasini isdiyoruz
 <<123456 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

1987NiL

1987NiL resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Oca.2007 Çar 21:01:24sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Esin cc de tanidigim ve cok takdir ettigim ender insanlardan. Gercekten her yönü ile 4/4 lük birisi. Cok ama cok seviyorum esincim seni kardesim olsan bu kadar severdim. Ajanliga gelince eger hak eden aliyorsa rozeti, Esin hakedenlerin  basinda gelir. Saygili, seviyeli, yardimsever, adil, gercek bir dost...... anlatmakla bitirememki.

Lütfen bizim gördügümüzü Ajanlik secimi yapan yetkililerde görsün artik. Esin rozeti sonuna kadar hakediyor.  

rastjerof

rastjerof resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Şub.2007 Cmt 21:48:00sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Esinpiri sanalda tanıdığım ender insanların arasında umarım rozet alır!Asla muhabbetini esirgemeyen bir insan!Tanısın,tanımasın herkesin selamını alan hoş geldin-hoş buldum demeyi bilen vip-tip ayrımı yapmayan nadir insanlardan umarım rozet alırsın esin!Bu sitede en çok sana yakışır!Giderken hoş sohbetler der esin ve biz birşey diyecek miyiz diyede bekler her seferinde derim kolay gelsin esin ve her seferinde üşenmez sağolun arkadaşlar der!Esin kolay gelsin güzel insan cc ile uğraşmak zor sadece bunu hak eden tek insan seni gördüğüm için yazdım (artemis)

BaileysS

BaileysS resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Şub.2007 Pzr 19:39:21sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
OZKOOOO :

JONTURK katılıyorum sana  esinpiri  ajanlığı sonuna kadar   hak ediyor  Rozetli Görmek isterim.Görevini çok iyi yapıyor.Kişisel  olarakta söze gerek yok zaten esinpiri için esinpiri sözlere sığmaz iyi niyetli,hoş görülü... kalbi çok Temiz bir insan   yolu açık olsun

alaas

alaas resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Şub.2007 Pzr 21:21:53sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
KESNLKLE ÇOK İİ OLR UMARM ajan olr olamycağndan şüphelide diilim

zidanezidane

zidanezidane resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Şub.2007 Çar 17:25:07sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Thumbs Upen iyi yıldız ajan. Umarım yükselir

ezelll

ezelll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Şub.2007 Çar 18:21:39sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Efet yaaaaaaaa,esinpiri ajan olmalııı mutlakaaa....O ince ve aynı zamandaki ağır tavrı gerçekten bi ajan olmak için yeterde artar bileee

Her ne kadar bi kere salak dedim die bana 10 dk cesa versedeeeeeeehehehehehe,olsun yinede

XSefaiX

XSefaiX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Şub.2007 Çar 19:01:55sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·J0NTURK· :

SLms   Arkasdaslar  esinpiri Ajan icin idael degilmi  ?  bence idael esinpiri gibi guzel arkdaslari ve onun gibi leri adeleti en iyi sagliyan kisilerin her zaman yaninda oralim  esinpiri sana ajanlik yakisir bence ajanligi tasiyacak birisi  bence tskler ...

CC sohbet icin buraya
 <<123456 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir