ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
29 Nisan 2024, Pazartesi 03:06   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

ezelll> Forum Mesajları
    ezelll'e ait Toplam 1788 Forum Mesajı var
<<1...100...166167168169170171172173174175176 177178179>>

ezelll

ezelll resimleri
ozel karakter ile sohbete katil

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >ŞU ANKİ PSİKOLOJİNİZİ EN İYİ İFADE EDEN SMİLEY???>
  6.Kas.2006 Pzt 00:53:29
fiogf49gjkf0d

ezelll

ezelll resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >***Şuan MSN Kişisel ileti Bölümünde Ne Yazıyor***>
  6.Kas.2006 Pzt 00:49:26
fiogf49gjkf0d

Ve artık herşey için "ÇOK GEÇ" demek için,belkide "ÇOK GEÇ"

Böle yasıyooo

ezelll

ezelll resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >alttaki sevgilin olsaydı - o na karşı tek cümle kullan>
  5.Kas.2006 Pzr 20:15:02
fiogf49gjkf0d

Ama benim sefgilim yokkiYasık bana ama yaaaa

Eğer alttaki benim sefgilim olsaydı şöle derdimmm:Nerdesin bakiiiimmm bu saate kadar haaaBu iş burdaaa biterrrrrrrr

ezelll

ezelll resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Haber >!!! Son Dakika !!! >İrtica sizce tehditmidir>
  5.Kas.2006 Pzr 18:19:58
fiogf49gjkf0d
·xYAGMURrx· :
dursake :

slm arkadaşlar şurayakadar yazılan bütün yorumları sabırla okudum anlaşılıyorki türkiyedeki bazı kavramların hala içi boş ve herkes kendince bunları doldurmaya çalışıyor . ve insanlar BİLGİ SAHİBİ OLMADAN FİKİRSAHİBİ .oluyorlar ve budurumda içinden çıkılmaz bir tartışmaya kayıyor başörtüsü irticamıdır değilmidir yoksa sadece insani bir hakmıdır irtica sadecedini çıkarlara alet etmekmidir eğer bu böyleyse kendiçıkarları sözkonusu olunca demokrasi ve insanhaklarından dem vurmak irtica değilmidir insanlara yabenim istediğimgibi olursun yada arabistana git demek gerçek yobazlık değilmidir. yada sadece islami inançları biraz kuvvetli olanlar irticacımıolur. yada erbakan şöyle söyledi diye imam hatipleri hedef almak ve onları kapatmak gerçek demokrasimidir.aslında gerçek irtica halktarafından verilen yetkileri kendi çıkarları doğrultusunda demokrasi ve insan haklarını kulanmakmıdır .kimseye sormadım (buyüzden soru işaretide koymadım)

SADECE DÜŞÜNÜYORUM.

Başörtüsü irtica değildir.

Dini duyguları istismar eden siyasilerin ve radikallerin Türkiye Cumhuriyeti anayasasının laiklik ilkesini türbanı siyasi simge olarak kullanarak,yıpratmayı amaçlamalıdır.Dini inanışınız ne olursa olsun bunu kendi özelinizde yaşayabilirsiniz....cümlesi Model71 tarafından söylenmiş...

Türbanın siyasi simge gibi gösterilmesini,laiklik ilkesiyle bağlantı kurularak yorum yapılmasını, eğer gerçekten türbanın siyasi simge gibi gösterilme durumu olsun olmasın bu bahaneyle diğer insanalrın mağdur edilmesi anlamını mı çıkarmalıyız acaba?

Her kurumun kendine has kuralları vardır,evet...Ama bu temel hak ve özgürlüklere de el koyulabilindiği anlamına mı gelmekte?

Dini istirmarcılardan bahsedilirken bunun örneklerle açıklanması daha iyi olurdu...Eğer sözü edilen dini istirmacılar var ise durum diğer inandığı gibi yaşamak isteyen insanların istediği gibi yaşamasına müdahale hakkı mı verir?

Ezell adlı kişinin "lütfen dikkat edelim,fazla iyi niyetli olmayalım" derken bu iyi niyetin kimlere karşı gösterilmemesi gerektiğini açıklasa iyi olurdu...Eğer din bazı insanlar tarafından kendi çıkarları doğrultusunda kullanılıyorsa bu neden diğer masum inancını yaşamak isteyenleri bağlasın?

Sevgili dursake..Sorularınınz gerçekten çok güzel ve anlamlı...

Umarım,insanalr sizin sormuş olduğunuz bu sorular üzerine biraz kafa yorarlar...

Bu yazıyı sadece bana cvp hakkı doğduğu için yasıyorum.

Birincisi ben "lütfen dikkat edelim,fazla iyi niyetli olmayalım" demedim,böyle bir şeyi ima da etmedim.Bnim sözüm aynen şöyle idi:"Bu kadar iyi niyet çok fazla" Üstelik ben bu sözümde kime ve nasıl iyi niyet gösterilip gösterilmeyeceğini söylemedim,ima da etmedim.Benim anlatmak istediğim alıntı yaptığım arkadaşımın iyi niyetinin altında ve ya arkasında başka düşüncelerin yatma olasılığının olması düşüncesiydi.Bakıyorumda ondan çok bunu sen eleştirmişin.bence 2 ayrı cümleden alıntılar yaparak kendi kendine anlamak ve duymak istediğin ve birasda bilinçaltında yatan cümleler çıkarma ortaya.Çok komik olmuş gerçekten...

Eğer bizim ülkemizde lise çağındaki bir genç kızın eteğinin boyu kısa diye,bir polis memuru tarafında,karakola götürülüp dayak atarak buna müdahale ediyorsa bu bence bütün insanları bağlamalı.Biraz düşünelim bu olayı isterseniz,bu polis memuru kime ve neye güvenerek böyle birşey yapmaya kalkışıyor yaaaNe hakkı var yani.Madem neden diğer masum insanları bağlasın diye sormuşsun,bu dayak yiyen kızın ne günahı var,onu neden bağlasın???Sende bunun cevabını ver istersen

xYAGMURrx adlı kişi,bence başkalarının düşüncesi ve lafları üzerinden politika yapma bence,birazda millete bulaşmadan kendi fikirlerini ortaya koy

Zaten ne düşüncede olduğun belli oluyo ama,neysssseeee

ezelll

ezelll resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

2.Kas.2006 Per 15:50:20
fiogf49gjkf0d

POLICEE21 :
mrb basligi acan arkadasa tsk ediyorumöncelikle gercekten su forumda acilan cogu önemsiz basliktan cok kaliteli bir baslik...arkadaslar malesef diyorum ülkemizde irtica denildiginde cok farkli konusalar anlasilmakta olup bunu bir tehtit unsuru olarak göstererek gercekten islami yasamaya calisan insanlari sikintiya sokmak onlara güclük cikarmak büyük bir acizliktir....bizler demokrasiden cumhuriyet rejiminden bahsederken bunlarin icerigini anlamadan ve bilmeden bahsediyorsak bi anlami olmiycaginida düsünelim...bugün dünyada tüm demokrasilerde insanin giyinme özgürlügü vardi cok ciddi resmi kurumlar haric.bugün kimliginde türkiye cumguriyeti vatandasi yazan bir bayanin dininin geregi olarak basinda tasidigi türbanindan dolayi okuluna alinmamasi egitim hakkinin sözde laiklik adi altinda elinden alinmasi zorbaliktan baska bisey degildir....bugün bizleri bugüne getiren bu rahatlikta yasamamizi saglayan asker ocaklarimiz yani ordumuzda bir asker bir subay namaz kiliyor cuma namazina gidiyor diye görevden aliniyorsa hakkinda irticai sorusturma baslatiliyorsa bu bizim geri kalmisligimizi cahiliyetimizi gösterir.bizler türk milleti olarak bu kadar alcalmissak bu kadar geride kalmissak baska herhangi bir milletten bize karsi bir destek beklemek cok sacma olur....bugün cok sacma bir nedenden dolayi onbinlerce immamhatip menzunu ortada kalmis üniversite sinavlarinda bir cok haksizliga ugrasmis egitim hakki ellerinden alismistir ne olursa olsun sonucta o kisilerde birer insandir ve bu ülkenin vatandaslaridir.herbiri bu ülke icin vergi ödeyen insanlardir.....yapilan bu zorlbaligin adinida irtica ile mücadele koymak cok sacma olur...inan ki ülkemizde mücadele gerektiren o kadar konu vardirki irtica denilen ama aslinda olmayan konu en sonda gelmektedir....bugün ülkemizde sivas sinirini gecipte doguya dogru yöneldiginizde türkce denilen bir dil konusulmamaktadir...bugün türkiye cumhuriyetinin bayragi altinda yasayan türk askerinin korudu yolunu suyunu bu devletin getirdigi topraklarda herhangi bir resmi törende istiklal marsi yerine kürtce marslar okunmaktadir.bende islami yasmaya calisan insanlarla veya 18 yasindaki bir bayanin basindaki türbanini cikararak onu farkli sekilde egitime zortlamak yerine daha ciddi tehtitlerle ugrasalim...bizleri yillarca böyle uyuttular bundan emin olalim lütfen...nasil bir kardesim saci acik sekilde okuluna gidip egitim görebiliyorsa digeri türbanli bi sekilde girebilir bunu engellemek ne demokrasiye nede Ataürkün kurdugu cumhuriyete yakismaz...lütfen birkez daha düsünelim...

Sana katılıyorum arkadaşım.Tabiki herkes türbanını da takmalı,namazınıda kılmalı,İstediği biçimde okuluna da gitmeli.Büyük Atatürk de böyle isterdi sanırım.Fakat bence siz ya çok iyi niyetli düşünüyorsunuz,ya da olanları görmezlikten geliyorsunuz.Herkes ülkesine istediği kıyafetle,böyle baskılar olmadan yaşamak ister.Ama eğer bu değerleri kullanarak,insanları da kendi çıkarları  doğrultusunda kullanarak ve sömürerek,birşeyler elde etmeye çalışılıyorsa ve böylelikle iktidarı kötüye kullanıyorsa,ben buna irtica tehditi var derim.Hele de insanların en zayıf noktalarında biri olan dinimiz İslam ı.Lütfen arkadaşım,gerçekci olalım,çıkaralım şu at gözlüklerini,etrafınıza biraz daha dikkatli bakın ya.İnsanlar laikliği artık kendi çıkarları doğrultusunda kullanıyorlar,işlerine gelince yani

Bence bu kadar iyi niyet çok fazla,yinede görüşlerinize saygı duyuyorumgerçekci olmakta fayda ama

saygılar

ezelll

ezelll resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet > noturkisgirl Manteliteye bak yaaaa...>
  1.Kas.2006 Çar 11:24:10
fiogf49gjkf0d
Jelin :

Şimdi ben size söliim bu siteyi kuran arkadaşlar hepinizinde onayladığı gibi bir iki bayanla birlikte olup sanmışlarki her kadını elde edebilecekler  Maalesef erkeklerin düşünme yapısındaki bu errorden de kaynaklı  bakıyolarki olmuyo yapamıyorlar toplumdan tirübünden laf yiğecekler incesaz akıllarıyla böle bir site kurup sonucunuda cici bir fakir avuntusuyla bağlamışlar neymiş Türk Kadınlarını istemiyorlarmış ( okadar üzgünüm ki ağlarken iki çarşaf yırttım yıkıldım sanırım ).

Sorarım  siz saygıdeğer erkekler çok mu kolaysınız.Türk kadının yapısında ki ZORU BAŞARMA  güdüsü olmasa bizler ne siteler, ne dernekler kurar olmadık topraklarda yeni yerleşimler bile keşfederdik

Aklıma gelen bir kaç site adı bile var( hayal mahsulu ). Annesini ayrı, sevgilisini yada karısını ayrı idare edemeyen .Birinin dediğini diğerine taşıyan bunu yaparkende yaptığı saçmalığın farkında olmayan bir masumluğa bürünmüş erkeklerden ööö gelmiş kadınların sitesi Mantığımla ayaktayım

Güçlü olmayı küçükken sünnet olup, büyüyünce de askere gitmek sanan erkeklerden bunalmış kadınlar için Kariyerim veya çolukçocuklakaryer

Tabii örnekleri şöle çoğalta biliriz . Futbolu yaşam  biçimi sanan erkeklerden dolayı site kuranlar,BEncilliklerini sanki önemli bir bayrakmış gibi sıkı sıkıya sarılı bir halde taşıyan erkeklerden dolayı site kuran kadınlar,bide en küçük olumsuzlukta bütün gemileri yakan erkeklere karşı kurulan siteler ....

Biz neydik Türk kadınları sesleri duyuyor gibiyimmm   MElek , Melek, Melekkkkk....

Site kuracakları varmışta bizi bahane etmişler .Biz beceremedik bizim kadınları elde edemedik ne yapalım böle yaptık demek kadar erdemli bişey olamazdı ama neyse hayırlı tıklamalar sitelerine....

jelin cim çok güsel yalnıss düşüncenBu erkek milleti ne yapacağını şaşırmış durumdaBiz ne kadar konuşsak da boş,erkeklerdeki bu zihniyet değişmediği sürece,bu böyle sürer giderrr...İstisnalarrr,alınmayın hemennn

Melek de laf mı,sabır taşıyız biz sabırrrrrDesteğin için teşekkürlerCanım benimm

ezelll

ezelll resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >BİR SABAH UYANDINIZ VEEE.....>
  30.Eki.2006 Pzt 10:53:09
fiogf49gjkf0d

Piyasaya sahte dolar ve Euro sürmekten tutuklanan kalpazanlar kendileriyle dalga geçen polislere saldırdı...

Koptum yalnısssssgüzeldi ablacım,paylaşımın için teşekkürler

ezelll

ezelll resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >..En Sağlam Kıroluk belirtileri..Sizce hangisi? :))>
  29.Eki.2006 Pzr 19:40:29
fiogf49gjkf0d

Kesinlikle beyaz çorapppTabi kazakla pantolon olayını da es geçemem

Birde 1 km uzaktan belli olan yüzükler takmasalar,daha az iğrenç olcaklarAnlayana tabiii

ezelll

ezelll resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Haber >Güncel haberler >83.YIL>
  29.Eki.2006 Pzr 16:29:49
fiogf49gjkf0d

Daha nice 83. yıllara

Herkesin Cumhuriyet Bayramı kutlu olsunnn

Eline ve emeğine sağlık

Yaşasın Cumhuriyet

ezelll

ezelll resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

29.Eki.2006 Pzr 12:39:32
fiogf49gjkf0d

Rejimlerin arkasında ve siyasi iradenin beyninde tarikat,cemaat ve şeyhler varsa ve bu felsefeyle ülke idare ediliyorsa,bizim için var olan demokrasi veya cumhuriyet rejimi tehlike altındadır.Aynı zamanda bu geri kalmış zihniyeti,amerkan emperyalizmi her zaman kullanmakta olup amerikanvari ılıman islam teorisini yerleştirip rejimin altını boşaltmaktadır.

Lütfen cumhuriyetimize sahip çıkalım

Güzel konu seçmişsin erut,tebrikler

<<1...100...166167168169170171172173174175176 177178179>>