ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
16 Haziran 2024, Pazar 13:45   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

ladin709> Forum Mesajları
    ladin709'e ait Toplam 392 Forum Mesajı var
<<1...2930313233343536373839 40>>

ladin709

ladin709 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Kitapkurtları >ışığa bir adım kala>
  13.Eyl.2006 Çar 15:51:59
 yazarı Dr. Melvin Morse...bir araştırmadan yola çıkılarak  "Ölüme Yakın Deneyimler" in çocuklarda görülen vakaların anlatıldığı çok güzel bir kitap....inanması güç...ama gerçek....bir okuyun birşey kaybetmezsiniz..

ladin709

ladin709 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Mühim Mevzular >Politika, Tarih >Kürt Sorunu>
  12.Eyl.2006 Sal 20:27:03

sorun aidiyet duygumuzun hala gelişmemiş olmasında...kiiii dışardan gelecek en ufak rüzgarda darmadağın olmasında.......bizlerin bıraktığı açığı dolduracak olan o kadar çoooooooook ülke varki.....bizler aklımızı kullanmadıkça o açıktan çoooooooook giren olacaktır.......

diyebiliyorsak:

NE MUTLU TÜRKÜM

diyen...olay bitmiştir....türkü,kürdü,lazı,egelisi,akdenizlisi,vs......

ladin709

ladin709 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Merak Edilenler >iyi kimdir, sizce iyi neye denir ?>
  11.Eyl.2006 Pzt 22:33:03

İYİ  kendine yalan söylemeyendir..........

ladin709

ladin709 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Merak Edilenler >BEYİN GÜCÜ>
  11.Eyl.2006 Pzt 22:29:18
   kesinlikle eğitim şart ...hala at sırtında liderimizi takip ediyoruz sanıyoruz.....ne bekliyoruz 

ladin709

ladin709 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Merak Edilenler >TÜRK İNGİLİZCESİ :D>
  11.Eyl.2006 Pzt 22:14:02

ladin709

ladin709 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Merak Edilenler >TEK KELİME İLE CC?>
  11.Eyl.2006 Pzt 21:54:08
  kendi olmayan insanlar yığını      

ladin709

ladin709 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Merak Edilenler >***Şuan Ne Olsa Yerdiniz ??***>
  11.Eyl.2006 Pzt 21:46:32
kesinlikle amaaa kesinlikle bitter çikolataaaaaaaaaaaaaaaa     

ladin709

ladin709 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >CC nin en terbiyelisini,hiç küfür etmeyenini seçiyoruz :P>
  11.Eyl.2006 Pzt 12:54:38

ladin709

ladin709 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Öneriler >Ajanlar Herkesin Listesinde :)>
  2.Eyl.2006 Cmt 13:27:51
merhaba,öneriniz kesinlikle  uygulamaya konulmalı..istemediğinizde ajan bolluğu yaşarken , gerekli olduğunda bir tanesini bile bulamıyorsunuz...oysaki öneriniz gibi ulaşabileceğimiz bir yerde olsa!!!!!!!....triplere girmeninde zorunluluğundan kurtulunacak.....umarım cc yetkilileri önerinizi  , sayfada bir ünlem olarak görmüyordur...ve yaşadıklarımdan sonra tekrarlıyorum ajan JELİN  e tekrar teşekkür ediyorum...naif bir insan herşeyden önce....

ladin709

ladin709 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski Chatcity ajanları >işini doru yapamayan ajan>
  2.Eyl.2006 Cmt 13:04:00
fiogf49gjkf0d
 cc. nin ajanlarını tanımam....dün yaşadıklarımdan sonra tanımam gerektiğini biliyorum artık....saygısızca , seviyesizce ve düzeysizce yaşadıklarımdan sonra ajan aradım , yoktu...bir süre sonra bulduklarım yanıt vermedi (pc başında değildi belki) , birine ben çekindim, yıldız ajan ise sadece akıl verdi..konudan uzak bir anlatım içinde...JELİN i bunlardan sonra gördüm ve anlattım...son derece nazik ve seviyeli bir şekilde sorunu çözeceğini bildirdi...burdan bir kez daha teşekkür ediyorum kendisine.....ajan olmak sorumluluk gerektirir...bu sorumluluğu taşımayanlar izlenmeli ve görevlerine son verilmeli...çünkü bırakılan her boşluğu dolduracak gereksizler olacaktır.
<<1...2930313233343536373839 40>>