ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
5 Mayıs 2024, Pazar 22:14   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

loirena> Forum Mesajları
    loirena'e ait Toplam 4209 Forum Mesajı var
<<1...93949596979899100101102103 104105106107108109110111112113...200...300...400...421>>

loirena

loirena resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >Aşk ve Sevgi üstüne >Seni Sevmekten Nezaman Vazgeçtim?>
  16.Ara.2014 Sal 01:58:37

Kötü günümde yanımda olmadığın zaman vazgeçtim.
Canın sıkıldığında benimle paylaşmadığını, kırılacak veya tedirgin olacak olsam bile düşüncelerini açıkça söylemediğini anladığım zaman vazgeçtim.
Bana yalan söylediğini anladığım zaman vazgeçtim.
Gözlerime baktığında kalbinle bakmadığını ve bana hala söylemediğin şeyler olduğunu hissettiğimde vazgeçtim.
Her sabah benimle uyanmak istemediğini, geleceğimizin hiçbir yere gitmediğini anladığım zaman vazgeçtim.
Düşüncelerime ve değerlerime değer vermediğin için vazgeçtim. 
Ağrılarımı dindirecek sıcak sevgiyi bana vermediğinde vazgeçtim.
Sadece kendi mutluluğunu ve geleceğini düşünerek beni hiçe saydığın için vazgeçtim.
Tablolarımda artık kendimi mutlu çizemediğim ve tek neden sen olduğun için vazgeçtim.
Bencil olduğun için vazgeçtim.
Bunlardan sadece bir tanesi senden vazgeçmem için yeterli değildi, çünkü sevgim yüceydi.
Ama hepsini düşündüğümde senin benden çoktan vazgeçtiğini anladım.
Bu yüzden ben de senden vazgeçtim.

Frida’nın Diego’ya mektubu;

loirena

loirena resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Şiir sevenler >Keşke yalnız bunun için sevseydim seni.>
  16.Ara.2014 Sal 01:56:18
“kuşlar toplanmış göçüyorlar
keşke yalnız bunun için sevseydim seni”

“hiçbir şeyim yok akıp giden sokaktan başka

“seni o kadar yakından görünce,

“hızla geçen otobüslerin ardından benzeşmek…

“senaryocu bayanla bir bankta oturuyoruz

“iyi anlarında sesin kalınlaşıyor.

“baktım yeri toparlıyor ayak izleri

“eşiklere oturmuş bir dolu insan

“fazıl hüsnü diyor ki, ne diyor fazıl hüsnü?..

“ortaoyunumuzun dekoru bir kağıt mendil

“ve konsolun üstünde noksan bir gümüş kutu

“uzaklardaydın, oracıkta öbür kıtada,

“ikinci bir parıltı var senin bakışlarında

“kehanet adlı kısacık bir şiir buldum

“yürüyoruz bütünlemeye kalmış bir sessizlikte

“iki çay söylemiştik orda, biri açık,

“uzaklara bir bakışın vardı kafeteryada

“bir şey var, ancak makilerin orda söyleyebilirim,

“an ki fıskiyesi sonsuzluğun

Cemal Süreya

loirena

loirena resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Kitapkurtları >Milena`ya Mektuplar..>
  16.Ara.2014 Sal 01:41:11
"Şu anda darmadağın bir haldeyim ve üzgünüm; telgrafını kaybettim.

Yani aslında kaybolmuş olamaz, ama işte aramak zorunda olmam bile yeterince kötü.

Bu arada bunun tek kabahatlisi sensin, o kadar güzel olmasaydı sürekli elimde gezdirmezdim."

Franz Kafka - Milena’ya Mektuplar

loirena

loirena resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

16.Ara.2014 Sal 01:40:58
bu akşam tek başıma uzun bir yol yürüdüm. çoğunlukla başkaları ile yürürüm veya yatarım. bu akşam tek oldu. tanrım, keşke burada olsaydınız. burada olmadığınızı söylersem aslında kendime deli demeliyim. o kadar kuvvetli bir şekilde hissediyorum ki burada olduğunu. hayır hayali değil, istediğim anda size dokunabileceğim şekilde buradasınız, yanımdasınız..

Kafka`dan Milenaya

loirena

loirena resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

16.Ara.2014 Sal 01:40:29
Dürüst bir insanım milena. esaretin izin verdiği kadar dürüst. bir şeklimle herkese benzemeyen farklı bir yön var bende. huzur içinde bir dakika bile çok görülmüştür bana. herşeyi savaşarak kazanmak mecburiyetindeyim. sadece geleceğimi değil geçmişimi de kendim yaratmak zorundayım. dünya sağa dönüyorsa bu ritme uymak için benim sola dönmem gerekiyor. palto giymeye üşenirken bu koca dünyayı sırtımda nasıl taşırım ben?

loirena

loirena resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

16.Ara.2014 Sal 01:40:10
“İtiraf ediyorum: Yine senin bu kadar yakınında nefes alıp vermenin mutluluğundan, seni düşündüğüm yok.”
— Franz Kafka - Milena’ya Mektuplar

loirena

loirena resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

16.Ara.2014 Sal 01:39:58
Yaşam rezillik aslında,midemi bulandırır hep;yaşamımla başa çıkacağımı,insanlara dayanabileceğimi ummazdım bugüne değin,utanç duyardım bundan ötürü,ama sen,her şeyi öğrettin bana şimdi,dayanılmayacak gibi olan yaşam değilmiş meğer.

-- Franz Kafka / Milena`ya Mektuplar

loirena

loirena resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

16.Ara.2014 Sal 01:39:44
ah milena sanki denize düşmüş oradan oraya sürüklenip duruyoruz. ne olursun yanlış anlama beni. ama senden uzaktayım durumum fena sayılmaz, içime kapanık biriyim, çevremde konuşacak biri yok bu yüzden sana içimi döküyorum. Yaptığım doğru değil belki ama kendimi tutamıyorum bir türlü. Sonra yazdıklarıma bakıyorum şaşırıyorum aklım başıma geliyor..

— Franz Kafka / Milena’ya Mektuplar

loirena

loirena resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >Aşk ve Sevgi üstüne >Mektup..>
  16.Ara.2014 Sal 01:39:25
Bir gün beklemediğin anda beklemediğin insanlar çıkar karşına. Umursamazsın hatta laf olsun diye konuşursun bazen. O bazenler çoğalır sıklıkla konuşmalara döner. Zevk alırsın onunla konuşmaktan mutlu olursun. Hergün bi gülücük ile başlayıp bi gülücük ile sona erer. Artık konusmadan yapamaz olursun. Ama ihtimal vermezsin bi yandan onunla olmaya. Espriler gırgır şamata vs böyle güzel şeylerle bağlanırsın ona o bambaşka gelir ve çeker kendini sana. Bi süre sonra mutlaka ama mutlaka duygular ortaya girmeye başlar yavaş yavaş kıskanırsın, sınırlar koyarsın, konusma tarzın değişir gülücükler ve mutluluğun bi nebze azalır iş ciddileşmeye başlar. O da sınırlar koyar kıskanır ama bu seni bi taraftan mutlu eder. Çünkü sevildiğini bilmek güzel bi duygudur. Sende sevmeye başlarsın ihtimal bile vermediğin o insan aklından bile çıkmaz artık. Hayaller kurmaya başlarsınız ama mutlaka bi engel olur. Bigün engeli kırar kavuşursun ona. Dünya durur. Tam hayalini kurduğun şeyler gerçekleşmeye başlar senden mutlusu yoktur. O karşındadır, sarılır ve bırakmaz seni, o istediğin yağmur da yağar, gözlerin dolar gizlemeye çalışırsın ondan ve onu ilk tanıdığın yerde hemde. Kalırsın öle düşünemezsin bile o her saniye her an çok kıymetlidir. Seviyorum dersin bende der bırakmak istemezsin ama. Sonra zaman geçer gene gitmek zorunda kalırsın gerçi artık engeli kırmışsındır ve onu düşünerek mutlu olucağın güzel anıların vardır. Arkanı döner ve yola çıkarsın tekrar dönmek üzere. Bir şeyler değişmeye başlar ama iyi yönde değil sanki o mutluluk ona fazla gelmiş gibi, korkarsın ne uyuyabilirsin ne de hayatına düzen verebilirsin sadece onu düşünürsün çok korkarsın. Ve birgün birden bitti denen bi mesaj gelir sadece donarsın ve kalırsın öyle tamam dersin. Ağlamaya başlarsın. Sonunu bile bile bu yolda gitmişsindir. Çünkü baştan kaybetmişsindir çünkü sevmişsindir çünkü o gitmiştir çünkü giden sevmez zaten. Peki bilmemize ragmen neden hala severiz gideceğini ve paramparça kalacağımızı bilmemize ragmen neden bu yolu seçeriz hep. Çünkü aşık olmak isteyerek olan bişey değildir birden hissettirmeden belkide uyurken gelir oturur kalbine. Özür dilerim seni çok sevdim.

loirena

loirena resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

16.Ara.2014 Sal 01:38:31
Evet, seni seviyorum budala; tıpkı denizin, kendi dibindeki küçücük bir çakıl taşını sevmesi gibi, işte sevgim seni öyle kaplıyor.

Milena`dan Kafka`ya
<<1...93949596979899100101102103 104105106107108109110111112113...200...300...400...421>>