ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
9 Haziran 2024, Pazar 00:13   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

mause1905> Forum Mesajları
    mause1905'e ait Toplam 245 Forum Mesajı var
<<1...910111213141516171819 202122232425>>

mause1905

mause1905 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski Yıldız Ajanlar >Sevenler Sevmeyenler Merak Ettim Valla (:>
  7.Mar.2006 Sal 11:00:40
Evet mood aslında mause kısmının pek güsel olduğu söylenemez ama 1905 harika ötesi hele şu günlerde ehuheu:)

mause1905

mause1905 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >*Asker Vurulunca Degil, Unutulunca Ölür.....*(LÜTFEN İZLEYİN!!!!!!)>
  6.Mar.2006 Pzt 19:40:31

Açılan bu forum da bile kavga eden kötü sözler sarf eden kinci,uslanmaz,hayata küsmüş olan kullanıcılar içinde senin gibi değer yargılarımızı ve unutmamamız gereken aslında duygu dolu,güzel ve bir o kadar da kötü olan bu tip slaytları buraya aktaran insanlara ve sana gerçekten teşekkür ederim....

mause1905

mause1905 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >Çanakkale destanı nasıl yazıldı.....>
  6.Mar.2006 Pzt 19:30:37
 Emeğini tebrik ederim ferhat cım iyi düşünmüşsün gerçekten

mause1905

mause1905 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski Chatcity ajanları >Briw>
  6.Mar.2006 Pzt 19:13:11
 Sıcakkanlı olduğunu hissettim çok fazla tanımıyorum eminim iyi yürekli sevecen bir insandır seni sefiyoruz chef

mause1905

mause1905 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski ChatCity den Eski Duyurular >CC nin En Hızlı Forumcuları>
  5.Mar.2006 Pzr 22:58:12
  Bana düşer tebrik etmek

mause1905

mause1905 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >BİR KEDİM BİLEE YOKK :(>
  5.Mar.2006 Pzr 22:27:37
fiogf49gjkf0d
KriMiNiBoY :

Collie (Lassie) köpeğim vardı çaldılar çok aradım bulamadım sonra bi van kedisi aldım onada 1 hafta bakabildimmm ahhh köpeğimmm ahhhh hala arıyom  ısparta ve çevresinde 1 numara idi çaldılarrrr.En ii si köpek kedi tırmalıyo heryerimi 2 günde kollarım gitti bide bu van kedileri çok asi hayvanlar  kızdırmaya gelmiyo

Krimini üzüldüm köpeğiniz için  benim de çok köpeciğim oldu kimi hastalandı kimi çalındı bilirim o duyguyu  evet kedileri kızdırmamak lasım yoksa tırnaklarını çıkarırlar :D  umarım köpeğinisi bulursunuz

mause1905

mause1905 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >BİR KEDİM BİLEE YOKK :(>
  5.Mar.2006 Pzr 22:23:49
 Selam hayvan ve kedi severler :D Cc31 hariç yazdığına göre tabi ki  Cc31 yazınızı alıntı yapmadım yapmak istemedim belki bu kısımları okursunuz burdaki ana başlığın adı ne? Öylesine muhabbet değil mi işte bende öylesine muhabbet olsun diye bu başlığı açtım eğer ileriki zamanlar da kedi sevmeyen tekme atmak isteyen vs vs vs  diye başlık açarsam oraya yazarsınız oldu mu 

mause1905

mause1905 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski Yıldız Ajanlar >Sevenler Sevmeyenler Merak Ettim Valla (:>
  5.Mar.2006 Pzr 22:14:29

lucatos :
ehuehuehu ses kontrol bir ki üç sesss sesss ok oldu selammmm nasılsın inşallah apla ben sefiyorum ama sefmeyen olabilir istersen kafasını karayim gösünü bu hale getireyim hala bana  kırmısı kalem almadın

Luca cım kardeşim :)  sevenlerin çok olsun janım ben sana bi sürü bi sürü kalem aldım hepsini kırdın kaybettin ama yok artık sana kalem bi tane kırmısı kalem verebilirim ama son olarak

mause1905

mause1905 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

5.Mar.2006 Pzr 22:10:40

xxlaydxx :
kızzzzz  bakya  SENI  SEVMEYEN  GEBERSIN  KIZ  kara  tahtalara  gelsın   inşallah  senı  sebıyom  askım

Layd im saol canım mende seni sefiom  seven de sevmeyende saolsun boşver kimsecikler girmesin garaa dahtalaraa herkeslere açık kalbimisss sevgimis

mause1905

mause1905 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

5.Mar.2006 Pzr 21:18:32
 Cunnnnn  ehuehuehu cıxx sanaa iğne far tabi ki   cızzz babcam sana  
<<1...910111213141516171819 202122232425>>