ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
10 Mayıs 2024, Cuma 13:44   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

necQ888> Forum Mesajları
    necQ888'e ait Toplam 44 Forum Mesajı var
<<123 45>>

necQ888

necQ888 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >Erkek nickimle nasıl kız tavladım? İşte tüyolar :)>
  9.Mar.2006 Per 17:32:04
   TEK KELİME:    SAÇMA     

necQ888

necQ888 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >üsttekinin sorusunu cewapla yeni soru sor:)>
  9.Mar.2006 Per 14:44:14

SÖLEDİM VŞNEM COK SEVDİĞİM BİRİNE YALAN SOLEDIM MEN YALAN OLMASIN SOLEDIM YANİAMA HANİ DERLER YA UFAK PEMBE YALANDI AMA GENEDE YALAN YAW UFAGI VEYA PEMBESI VEYA BUYUK Bİ YALAN FARK ETMIYO SOLEDIM ALTTAKİ SOLE BAKALIM

NE SORSAM

İNSANOGLU EN GÜZEL NE ZAMAN VE NERDE DÜŞÜNÜR BİLİYOMUSUN?

PİER KANKA İNŞ SEN GORSEN DE CEVAPLASAN BU SORUYU

necQ888

necQ888 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >üsttekinin sorusunu cewapla yeni soru sor:)>
  7.Mar.2006 Sal 21:22:01

EHEH BEN EKLEMEDIM ARKADAS LISTEME O YUSDEN GİREMEMISINDIR SEN CANDYVŞNEMİ EKLEDIM 1 AYA KALMAZ GIRER DIMI KIZZKANKAM MENİMNESE

ALTTAKİ SOLE BAKIM KUTSAL BAKİRE NASI Bİ FİLM ACABA SOLE BAKIM NE DEMEK YANI KUTSAL BAKİRE NEDIR YANI ACIKLA ISTE

necQ888

necQ888 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

7.Mar.2006 Sal 14:45:13

frida aplam melabalar en büyük aşkım tek bi aşkımın ismi kıwırtmadan sölüyorum tülin di aplam gösleri yemyeşil cok tatlıydı cok sefıoduk ama ayrıldıkfrida aplam nerden gelio bole sorular aklına

allttakii sole bakıyım banadünyanın en güzel bacaklı kadınları hangi ülkeden cıkar

necQ888

necQ888 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski Yıldız Ajanlar >Ajanlıkta Banada Yer Var Mı? Arkadaşlarımın Fikirlerini Rica Ediyorum...!>
  6.Mar.2006 Pzt 23:15:14

beyoncem kankam en tatlı ajan sen olursun beklemen hataydı senın butun ajanların ıcınde en guzelı en adaletlısı senın olcaana eminim güzelim yakısır kankime en iyisine layik cunkü

ama bu durumun en kötü yanı aramızda duramıycak oluşun

ama sana yldızlarda az gelir ayrımcı ajanların yanında yakısır kankama arkandayız cnm kankam

necQ888

necQ888 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

6.Mar.2006 Pzt 17:35:54
fiogf49gjkf0d

volkyim dogru soluyosun emmoglum benım ama adamlar para kazancak bırak kazansınlarda melıis yingeninde dedigi gbi bari gozumuze soka soka yapmasınlar bu ayrımcılık hep varolcak bu cc de vipler--sefiiler şeklinde ajanlar da dahildir bu konuya ayrımcılık yapan ajanlar gbi kendilerini biliolar onlar

yingecim neyse ben senin soruna cevap veriyim neden saga sola sallanırlar hımm bu bir tipik insan psikolojisi heral ne bılem yinkem nerden buluyon bole soruları sen

allttaki sole bakim hiç aşıkoldunmu he böle sırılsıklam

necQ888

necQ888 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >bu babahasan sapık cıktı tam koptum>
  6.Mar.2006 Pzt 17:28:37
hasan bey dayı amca kendı sosyal hayat ezıklıgını forumda esprı yaparak veya laf atarak cıkarma be kimsin ya sen resmen asılıyosun ıste sonu yok kabul et etde babalıgını gorelım bari hem ole bi insansınkı sen 60 yasına gelmısın bı ısnanın resmınden sapık oldugunu nasıl anlıyosun masallah sen bence bi moronsun beyaw  tavahasanbenlede sakın laf yarısına girme hemde ben yakısıklı bı cocuum benı tanıyan tanımıs sen sapık olarak tanımısın cokmu be tavahasan

necQ888

necQ888 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >Bu oyunda birbirimize şarkı armağan edelim:)))>
  3.Mar.2006 Cum 23:10:30

vşnem senden özürdiliyorum her ne kadar bşi yapmasamda olsun sorrysanada happy börttleyyllerr olsuunn happy börteeyy too you happimis senın için toplanmıs bulunmaktayıs vşnem bana kızsanda sövsende bidenemsin cnm nice yıllara

necQ888

necQ888 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >tam bu yazıyı okurken:)>
  2.Mar.2006 Per 19:26:06
acıyos ama chılekkk

necQ888

necQ888 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >SLM -TANIŞALIMMI?-MeSeNe VAR MI? :P>
  2.Mar.2006 Per 19:23:37
fiogf49gjkf0d
aaaa chilekim kırıldım ama bakyok be ben öle kız ayarlarmıyım chlekımyapmam ole şeyler ben yenilere yer yoık nıhooaa
<<123 45>>