ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
10 Mayıs 2024, Cuma 06:32   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

necQ888> Forum Mesajları
    necQ888'e ait Toplam 44 Forum Mesajı var
<<12345 >>

necQ888

necQ888 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >üsttekinin sorusunu cewapla yeni soru sor:)>
  1.Mar.2006 Çar 16:10:04

volkyım cnm kankam emmoglum bence piizza kola dicem amakanka yaw milli duygularıma laf soletmıycemdoner ayran be emmoglum benım

eyy alltakı ınsan evladı  guzel bı yemek yedın on numnara ee peki sigara uuzzattm sana kısa marlboramı? kısa wınston softmu beyaw hangısını iççen

sigara içenler tercihimdir

necQ888

necQ888 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >Bu oyunda birbirimize şarkı armağan edelim:)))>
  1.Mar.2006 Çar 16:01:28
vşnemben tekrardan size bir halay dörtlüğü solıcemevet buda taa cigerımden taaa bagırsaklarımın en ınce yerınden kopuyor sefgılı vşnem şarkının sozleri şudur halay remix:şemamem ve aheloy şemamemm ve ehloy le le le cok mukkemel bi 45 lik tir bu şarkı:izzet altınmeşe.feat.snoop dogg,, düetinden meydana gelmıstır arkadaslarım kankalarım benım ne muthiş bi karısım dimiaa ne gusel bi musık zevkım var benım masallah bana nazarlar gelmesın tü tü tü senın nefesın kuffetlı pierim üfür bana

necQ888

necQ888 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >Farkettiniz mi bilmiyorum??>
  1.Mar.2006 Çar 15:51:15

pierparem sonuna kadar arkandayım burası bı forum sayfası burda kıza asılmak olurmu fıkır goruslernızı bıldırın yawspierim bizi bilen bılıo dimi nen kanka bırak ne yaparlarsa yapsınlar pierparem bunnar zaten ıkımızle basa cıkamazlar laf atsalarda bırak takılsın adamlar bırak barı burda ortam yapsınlar beyawek not:bana takan viplere seslenıyorum neden ben cekemmezlık yapmayın arkadaslar lutfen lutfen ya takılın kafanıza göre

necQ888

necQ888 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >Farkettiniz mi bilmiyorum??>
  1.Mar.2006 Çar 15:42:08
kızzz fşnem hanı bana şarkı ben mı gormedım yohusam yawalla alla ama benden sıze bi şarkı benım aykadaslayım ıcın gelsın bu aykadaslayım benım sefıom sizi nen ben durun bu ciğerimden kopan bi şarkıdır umbabe sariii umbabe oww yee umbabe sarii umbabe oww ye tekrardan teşşekürlerimi sunarım burda kızlara asılmayın be yuh dıyorum baska bşi demıyom nen
<<12345 >>