ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
10 Mayıs 2024, Cuma 08:14   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

necQ888> Forum Mesajları
    necQ888'e ait Toplam 44 Forum Mesajı var
<<12 345>>

necQ888

necQ888 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >bu babahasan sapık cıktı tam koptum>
  12.Mar.2006 Pzr 18:27:40
fiogf49gjkf0d

hikayesiz :
Selam öncelikle Sakar ı ve Harwest arkadaşımızı kutlarım, Harwest inde dedigi gibi Sakar insan sarrafı olmuş, Harwest haklısın arkadaş kahve köşelerine vakit kaybedene kadar burasda sohbet etmesi daha iyi o yaştaki bir insanın, ve diger arkadaşlar sizler nasıl burda iseniz chatında yaşı olmaz sanırım herkes diledigi yere girerki sizlerde bu internete alışıyorsunuz bu yaşlarda onun yaşına geldiğinde sizlerde burada olacaksınız ve sizden küçüklerde aynı şeyimi söyliyecek size illaki gençlek internete girer diye bir kuralmı var userleryanlış düşünüyorsunuz. buradaki amaç sadece kız tavlamakmı sizce? önemli olan arkadaşlık sohbet ve dostluk degilmi kim hangiyaştat olursa olsun boş zamanlarında girebilir. hı bu arada belki yaşımı merak ettiniz söyleyim 23 yaşındayım ve bayanım birde Sakarı begenmezler helal sana Sakar yaşın sanıyorum küçük ama olgun düşünen bir kişiligin var hadi herkese hoş sohbetlerrrr. kimseyle dalga geçmeyin babahasan msn istiyorsa bayanlarda işine gelmiyorsa vermesin, yada babahasan onlar istemediben verdim dedi o zaman kızlar sizde kayıt etmeyin ediyorsanızda lafını etmeyin hadi kendinize iyi bakın dedikodusuz günlere byeeeeeeesssssss

burda kimse dedkıodu yapmıyo burda konusulanlar dedıkodu seklınde gosterılemez cunku herkese acık bir form bubiz zaten buraya ne kız tavlamak nede başka birşey için geldik burda zaten tanıyan tanımış tanımayan arkadaslarda umrumda diğil sadece 60 yasındakı bir adamın sevgılısı olan ve 17 yasındaki bir kıza sarkıntılık yapması ilginç ve ters geldi mesele budurok daha fazla kimseler sacmalamasın

necQ888

necQ888 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >bu babahasan sapık cıktı tam koptum>
  12.Mar.2006 Pzr 16:45:00

faciakızz86 babahasana hitaben yazmış 1 örnek sadece    DOĞRU VALLA YA CC YE SEVGİLMLE OLAN RESMİKOYDUM ADAM MSN SİNİ YAZMIŞ EKLE BENİ DİYO

başka söze gerek oldugunu düşünmüyorum

necQ888

necQ888 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

12.Mar.2006 Pzr 16:23:37

selamın aleyküm

babahasan beni tanıyan tanır etikete gerek yok sen beni tanımadan ozellıklerımı veya konusma tarzımı gormeden boyle konusma hakkına sahıp diilsin bu konuda burda kapansın hasan ok.

gelelım sana insan evladı 111453 sen kimsin boyle konusuyosun **vuk bidaha kelımenı yazarken birileri hakkında yorum yapıcaksan once yorum yapmayı elestırmeyı ogren cevap yazıcaksan cc de bul benı ozele gel veya burdan ekle ok.sanal hayatın agaları kabadayıları sizi

ve hasan burda yorumumuzu anlamadın sen bız buyuklerımızden boyle gormedık sen kızın yasındakı hanımlara asılıyosun gozumun onunde de yaptın bunu benım yanımda yapamazsın oyle birsey bunu bıl saçmalamayın daha fazla batmayın

necQ888

necQ888 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Öneriler >CC Halkı Küfüre Karşı Çıkalım.>
  11.Mar.2006 Cmt 15:21:42

fıratım arkandayım ama nasıl olcak bu ajanlarlada olcak iş deil

nası olcak cozum yolu lazım olmassa olmaz zaten kısa surelı cozum olur hakeden ozelden edıyorum kufur kusurabakılmasın

necQ888

necQ888 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski Yıldız Ajanlar >Yıldız Ajan Olarak Görmek İstedikleriniz !!>
  11.Mar.2006 Cmt 15:12:57

şu anda tek aday varsa o da BYONCE dir ajanblıgı tek hakeden odur benden bu kadar Şef

necQ888

necQ888 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >CC nin en karizmatiğini seçiyoruz....>
  11.Mar.2006 Cmt 15:10:15

bide herkes kendı için yorum yapmış megoluk yapmayın yaw nese bu son

necQ888

necQ888 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >En yakışıklı kim>
  11.Mar.2006 Cmt 15:09:11
fiogf49gjkf0d

yazık kendı kendınıze bşeylere karar vermeyın her ne olursa olsun    tamamen ukelalık gene bırakın baskaları karar versın akkıllı veya yakısıklı  v.b huylarınıza tıpınıze forum budur  UKELALIK DİİL

necQ888

necQ888 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >CC nin en karizmatiğini seçiyoruz....>
  11.Mar.2006 Cmt 14:56:50
 ukelalık hat  safada       bakan begensın resim bunun ıcın koyuluyo herkes  burdaysa    hodri meydan diyebılme şansım yüksek

necQ888

necQ888 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >İluzyon/Resimler>
  9.Mar.2006 Per 17:52:24
becq abi 1 numarasın

necQ888

necQ888 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Merak Edilenler >İnanılması Zor İlginç Bilgiler.>
  9.Mar.2006 Per 17:43:07
fiogf49gjkf0d
becq abi burdan şunu anlıyorum ki senin altın yıldızı takma zamanın gelmişte geçiyo be abi sen aşmışın guzel  bi yazı olmuş viplerin formları arasında okudugum en  iyi sayfa senınkıydı becq abi
<<12 345>>