ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
10 Mayıs 2024, Cuma 05:45   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

necQ888> Forum Mesajları
    necQ888'e ait Toplam 44 Forum Mesajı var
<<1234 5>>

necQ888

necQ888 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >üsttekinin sorusunu cewapla yeni soru sor:)>
  2.Mar.2006 Per 10:59:41

eyy üstteki insan evladı o nası bir sorudur hem ben galatasaraylıyım bilmiyom fenerbahcenın gol krallarını eyy alltakii söle bakalım bu soru senin için geliyo şu iki şarkıcı arasındaki farkı söle bana

izzet altınmeşe

snoop dogg

bizim elemanlar kankalar hariç biri yanıtlasın kızarım bak hımmsefiom kankalar sisi ben

necQ888

necQ888 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski Yıldız Ajanlar >Yıldız Ajan Olarak Görmek İstedikleriniz !!>
  1.Mar.2006 Çar 20:57:34
becq abi doru konusmus ama becq sana bi tavsıye su reklamcıfırat bana takmıs bı durumda suna bı care bulun adam benı cekemıyo ajanlıgını yıldızlıgını alın elındenok

necQ888

necQ888 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >SLM -TANIŞALIMMI?-MeSeNe VAR MI? :P>
  1.Mar.2006 Çar 20:39:47
ya melaba mesene yoktaben hıc bı kıza sulanmıyorum kendılerı gelıyolar desem cokmu ukelaca olur yaevet evet olmaz ukelaca falan mesela nası yaklasın kızlara bılıomusunuz selam yemek yapmayı bılıyomusun olabılırdimi ama chilek gene sen be guzelım heryerede bi yorum yapmasan olmaz yani

necQ888

necQ888 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >bu babahasan sapık cıktı tam koptum>
  1.Mar.2006 Çar 18:54:35
sakar bak maşşallah babacoşkunhasandan aldın cevabını yaşamı cok ıyı bılen bırymışsınsaçmalamsın kımseler adam 60 yasında yapmayın etmeyın burasıda er meydanı falan diil chat ortamı sanal alem oke

necQ888

necQ888 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >bu babahasan sapık cıktı tam koptum>
  1.Mar.2006 Çar 18:51:34
babahasan sana baba dedıgmız gunlere yazıklar olsun nenüle harbi sapık cıktı he vay üle bide adam 60 yasında işleve bak hem ınternet hem msn hem vip üle adam aşmıi baba hansan sana baba hasan diil coşkun hasan dices haberin ola ananas awradanas şaş kalmamak elde değil a dostlar

necQ888

necQ888 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >tam bu yazıyı okurken:)>
  1.Mar.2006 Çar 18:47:41
ne gezmesi be hep gesiyom ben kanka ne ıstıyom bilionmu nen şöle bi sucuk olcak sımdı yanına bide kola accan moruk oyy üstünede bi winston softyakcan oyyvşnem azcık cıkda chılekli girsin kız giremıyo bak aaa sende he azcık yer ver onada takılsın azcık yasık be

necQ888

necQ888 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >CCnin ENleri:)))>
  1.Mar.2006 Çar 17:09:56
fiogf49gjkf0d

yaw fşnemutandım bak

enn akkllıı pieraktivite okumak bitmes

enn terbiyesizz püü sana child sugar

en duygusal byoncem kıyamam kıss

enn emmoglum volkybeyaw

enn hass ama bi o kadar incedir yaw sedatım

enn polat alemdar meliss yinge amanin bow

en hiperaktif dawids

enn yeni arzu halci

enn alımlı yingemis anlayıslıdır maşallah infi..ayşin

en manyah benmıyım neyım ama şeker diolar yaw

enn alıngan ama bı o kadar en komik kız vşnem

necQ888

necQ888 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >Farkettiniz mi bilmiyorum??>
  1.Mar.2006 Çar 16:45:40

emmoglum gene arkandayım dıomda yinge dofcek bisi yinge yohusam amaemmoglum bis asılmıyoski kıslaraonlay bıse asılıyo bısım bi sucumus yok dmi emmoglum benım cnm

necQ888

necQ888 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >Bu oyunda birbirimize şarkı armağan edelim:)))>
  1.Mar.2006 Çar 16:20:54
melis yinge bis türkçeyi zor konusuyos sen ıngılısce yazıyon beyawama kesın gusel bi şarkıdır volkyıme benden bi şarkı daha gelsin pierime hadi üff üff üflesenee nen  pierr üfle olm nazar degcek kankanaa

necQ888

necQ888 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >Farkettiniz mi bilmiyorum??>
  1.Mar.2006 Çar 16:16:44
melisss yingeee duuu duuur o volky değil asılmadı emmoglum yapmas ole sey amcaoglum benım kankam cnmbütün bunları pier yaptı evet pier yaptı bılıyorum bunların altında pierin eli eli var pier yakıstıramadım hem meliss yinge asılmasss kankam benım meyak etme sen volkyım arkandayım cnm kankam benım
<<1234 5>>