ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
12 Mayıs 2024, Pazar 07:07   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

ozhur> Forum Mesajları
    ozhur'e ait Toplam 1115 Forum Mesajı var
<<1...90919293949596979899100 101102103104105106107108109110...112>>

ozhur

ozhur resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >Yaprak Sarma..... ama farklı :))>
  27.Kas.2007 Sal 08:31:11
fiogf49gjkf0d
ooomygirlll :

bunlar yeniyor mu nehir? yenmiyorsa eğer hiç oyalama beni bu başlıkta

hayallerim suya düştü zaten.kırılan umutlarımı ve de hayallerimi tamir etmek istersen şöyle bir yol izleyebilirsin

iş e kalem gibi sarılmış zeytinyağlı yaprak dolması resimleri ekleyerek başlamaya ne dersin?

not:ne pis boğazsın mygirl diyenler kınım kınım kınanacaktır

Ne kadar kınarsan kına pis boğazsın işte Özlem.

Bu arada yaprak sarmaları gerçekten çok güzel. Değişik bir çalışma olmuş. Paylaşım için teşekkürler Nehir.

ozhur

ozhur resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Merak Edilenler >**Bugün Sizi Anlatan Kelime Nedir.... **>
  27.Kas.2007 Sal 07:53:20
fiogf49gjkf0d

Sadece ve sadece huzurlu

ozhur

ozhur resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Videolar, Klipler, Resimler, Karikatürler >Sonumuz bu mu? :)>
  26.Kas.2007 Pzt 13:33:39
fiogf49gjkf0d

ozhur

ozhur resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Müzik, Vido Klip, Playlist, Konser >Şu Anda Hangi Parçayı Dinliyorsunuz ?>
  16.Kas.2007 Cum 07:57:05
fiogf49gjkf0d

aşk bir hastalıkmış sanki
seni bende hapsetti
yüreğim kilitli
ben odamda kokunla şimdi
konuştum duvar sesizdi
adın nefesimdi
buralar şimdi yangın yeri
yokluğun yangının alevi
söyle gitmenin sebebi neydi
gözlerimi kapatsam yüzünü görür müyüm
gündüzleri uzatsam geceler bi kördüğüm
kapıları kapatsam yalnız üşür müyüm
bi kuş olupta uçsam üzerine süzülür müyüm

Gözlerimi kapatsam (Doktorlar Dizisinden)

ozhur

ozhur resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Merak Edilenler >**Bugün Sizi Anlatan Kelime Nedir.... **>
  15.Kas.2007 Per 23:05:08
fiogf49gjkf0d

Hafif derecede yorgun.

ozhur

ozhur resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

12.Kas.2007 Pzt 22:05:03
fiogf49gjkf0d
Mazaretim var asabiyim ben

ozhur

ozhur resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >Mühendislik çözüm üretmektir>
  12.Kas.2007 Pzt 22:02:29
fiogf49gjkf0d

1) Üç isletmeci ve üç mühendis is icabı trenle bir seyahate çıkacaklardır.  Tren garında 3 isletmeci 3 bilet aldığı halde, mühendisler yalnızca 1 tane  alırlar. İşletmeciler bunun sebebini sorduklarında, "Bekleyin ve görün" derler. Trene binerler, bir süre sonra üç mühendis kalkıp beraberce tuvalete gider. Kondüktör gelir, üç isletmeciden üç bileti aldıktan sonra  tuvaletin kapısını çalar,"Biletiniz lütfen" der. Mühendislerden biri eliyle bileti dışarı uzatır. İşletmeciler de bunu görürler. Artik taktiği kapmışlardır. Dönüş zamanı gelmiştir, yine gardalardır. İşletmeciler gidip bir bilet alırlar. Bakarlar ki mühendisler bu sefer hiç bilet almıyor, şaşkınlıkla yine sebebini sorarlar, "Bekleyin ve görün" der yine mühendisler. Yolculuk baslar. İşletmeciler beraberce kalkıp tuvalete giderler, ardından da mühendisler de karşısındaki tuvalete. Kondüktörün  gelmesine yakin, mühendislerden biri dışarı çıkar, karşıdaki tuvaletin
kapısını tıklatıp "Biletiniz lütfen" der. Acilen kapıdan bir el bileti uzatır. Bileti alan mühendis diğer tuvalete geri girer.

2) Adamın biri bir gün yolda giderken bir kurbağa görür ve kurbağa dile gelir.

- Ben aslında bir insanim, eğer beni bir kere öpersen çok güzel bir  prenses haline gelirim" Adam kurbağayı eline alır ve cebine koyar. Kurbağa tekrar dile gelir- Eğer beni öpersen çok güzel bir prenses olacağım, ve  seninle 1 hafta kalmaya razıyım. Adam kurbağayı cebinden çıkarır, şöyle bir bakar ve gülümseyerek yeniden cebine koyar. Kurbağa yalvarmaya baslar -
Eğer beni öper ve güzel bir prenses haline çevirirsen seninle bir hafta kalırım ve istediğin her şeyi yaparım.Adam tekrar kurbağayı çıkarır, şöyle bir bakar ve gülümseyerek cebine koyar . Sonunda kurbağa dayanamaz:

- Senin  neyin var? Sana çok güzel bir prenses olduğumu ve beni öpersen 1 hafta
seninle kalıp istediğin her şeyi yapacağımı söyledim. Neden beni öpmüyorsun? Sonunda adam konuşur:- Bak, ben bir mühendisim. Kızlarla uğraşacak vaktim yok, fakat konuşan bir kurbağa çok ilginç geliyor.

3) Büyük bir şirketin üst düzey yöneticilerinden biri, bir gün New York üzerinde balonla dolaşmaya çıkar. Aksilik bu ya, pusulasını aşağıya düşürür ve kaybolur. İnmek için uygun bir yer ararken, bir gökdelenin tepesinde sigara içen bir adam görür ve alçalır. - "Pardon. Ben neredeyim acaba?" diye sorar.

- "Yerden 500 feet yükseklikte bir balonun içindesin" der adam. Yönetici sinirlenir:

- "Sen mühendissin değil mi?" diye sorar.

- "Evet."  der  adam. "Nereden bildin?"

- "Çünkü başım belada ve sana bir soru soruyorum.
Verdiğin cevap 100% doğru, fakat hiç bir isime yaramıyor."

- "Sen de  yöneticisin değil mi?"- "Evet sen nereden bildin?"- "Çünkü yerden 500 feet
yükseklikte bir balonun içinde kaybolmuşsun. Pusulan yok, berbat  durumdasın. Fakat bu simdi benim suçum oldu."

4) Bir rahip, bir doktor ve bir mühendis golf sahasının boşalmasını beklemektedirler. Mühendis:

-"Bu adamlar ne yapıyor böyle, 15 dakikadır  bitirmelerini bekliyoruz." Doktor:

-"Bilmiyorum ama hiç böyle bir saçmalık  görmedim."Rahip: -"İşte görevli geliyor, onunla konuşalım.  "Rahip:
      -"Merhaba, su anda sahada olan grup ne zaman çıkacak, neden bu kadar yavaşlar?"  

Görevli:

-"Evet onlar kör itfaiyeciler. Kulübümüzde gecen sene çıkan yangında gözlerini kaybettiler. Bu yüzden istedikleri zaman burada  ücretsiz oynamalarına izin verildi. Rahip: -"Ne kadar üzücü, bu aksam onlar  için dua edeceğim."

Doktor:

-"Çok güzel bir fikir, ben de hastanedeki  doktor arkadaşlarla konuşup onlar için bir şeyler yapabilir miyiz diye bakacağım.

"Mühendis:

-"Bu adamlar neden geceleri oynamıyorlar?"

ozhur

ozhur resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >EN SON KİM YORUM YAZMIŞ OYUNU :))>
  12.Kas.2007 Pzt 15:28:12
fiogf49gjkf0d
Az mola da benden olsun. Herkese merhabalar.

ozhur

ozhur resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >ALTTAKİ İÇİN BİR ŞARKI SEÇ..>
  10.Kas.2007 Cmt 21:32:08
fiogf49gjkf0d
Papatya gibisin beyaz ve ince

ozhur

ozhur resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >ALTTAKİ İÇİN BİR ŞARKI SEÇ..>
  10.Kas.2007 Cmt 21:24:28
fiogf49gjkf0d

Sevdim Seni Birkere - Özdemir Erdoğan

<<1...90919293949596979899100 101102103104105106107108109110...112>>