ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
5 Haziran 2024, Çarşamba 04:20   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

ozhur> Forum Mesajları
    ozhur'e ait Toplam 1115 Forum Mesajı var
<<1...9596979899100101102103104105 106107108109110111112>>

ozhur

ozhur resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Merak Edilenler >Chatcitydeki İlk Nickiniz?>
  18.Eyl.2007 Sal 08:12:08
fiogf49gjkf0d

İlk nickim ozhur. Yola çıktığım gibi devam ediyorum.

ozhur

ozhur resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski Chatcity Editörleri >Cc forum editörlerinin evleri ve arabaları>
  18.Eyl.2007 Sal 07:33:32
fiogf49gjkf0d

İsyanlardayımmmm!!!!. Şaştım kaldım. Biz burda  üç kuruş ajan maaşına talim ederken editörler malı toptan götürü işine soyunmuşlar. Ne diyelim helal olsun.     

ozhur

ozhur resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Videolar, Klipler, Resimler, Karikatürler >Chat City de İftar Vakti>
  17.Eyl.2007 Pzt 09:26:43
fiogf49gjkf0d
Emeğine sağlık güzel bir çalışma.

ozhur

ozhur resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >Insanlari Gözünden Tanidiginizi İddia Ediyorsanız...>
  16.Eyl.2007 Pzr 23:39:04
fiogf49gjkf0d
10/10 sanırım bu da güzel bir sonuç

ozhur

ozhur resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >Kaza Yapan Acemi soförümüzün Gizli Yemini :))>
  16.Eyl.2007 Pzr 15:16:53
fiogf49gjkf0d
Nehir filmde ki kaza akla zarar bir durum. Ben bu sahneyi bir yerden hatırlayacağım ama nerden.???

ozhur

ozhur resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >Kaza Yapan Acemi soförümüzün Gizli Yemini :))>
  15.Eyl.2007 Cmt 23:30:57
fiogf49gjkf0d

Emeğine sağlık nehir. Harika olmuş. Bu arada kaza geçiren arkadaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletirim.

ozhur

ozhur resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >Aşk ve Sevgi üstüne >**Evvelim / Ezelim / Ebedimsin.... **>
  14.Eyl.2007 Cum 23:12:33
fiogf49gjkf0d

BENİM EZELİ SEVDAM

İlkbahar ayartıyor beni

Şehrin seremonisine kahkahayla giriyorum

Benim ki iflah olmaz ezeli bir sevda

Tutuyor cendereye alıyor kalbimi

Kalbim ki çılgınca atmaktadır

Püskürten bir yanardağ olmaktadır.

İlkbahar ayartıyor beni

İçimdeki o arsız merak o heyecan

Ne olacaksa olsun artık

Bir kıvılcım

Nağrası yerle bir eden şimşek

Böyle başlamalı böyle çıkmalı diyorum

Şehrin ortasından muhteşem bir avazla

Benim ezeli sevdam.

ozhur

ozhur resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >Cc nin emektarı ozhur nice yıllara>
  13.Eyl.2007 Per 22:27:14
fiogf49gjkf0d
Çok sağolun arkadaşlar. Hepberaber nice sağlık,umut,mutluluk dolu günlere kucak açalım...!

ozhur

ozhur resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >Cc nin emektarı ozhur nice yıllara>
  13.Eyl.2007 Per 11:32:38
fiogf49gjkf0d
Çok teşekkürler arkadaşlar. Hep birlikte nice güzel günlere inşallah.  Murat nerde benim bastonum??

ozhur

ozhur resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

13.Eyl.2007 Per 09:06:42
fiogf49gjkf0d

HOKKABAZ : Pankarta gerek yoktu kardeşim. Yine de sagol.

·lllunfeelinglll· : Dileklerin için teşekkürler. Huzur ve mutluluk hep bizlerle olsun.

Jisell : Sağolasın silah arkadaşım. Jisell benden sonra burda yaşlanan sen olacaksın galiba.

LeCoultre : Sende sağolasın çalışma arkadaşım. Sevgilerimle.

Kralyağmur: Yağmur kralım teşekkürler. Sevdiklerimizle beraber nice güzel günlere inşallah.

Nobodyisbad : Olcay gözüm görmesin seni.  Beni öbür tarafa çabuk yollamak istiyorsun herhalde. Nerden çıktı 63 yaş. Olsa olsa 60 olmuşumdur.

xxxAlexandroxxx : Dileklerin ve düşüncelerin içins sağolasın. Sevgiler saygılar

Nefertiti585 : Teşekkürler Editörüm. Sizlerle beraber daha nice güzel günlerle inşallah.

<<1...9596979899100101102103104105 106107108109110111112>>