ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
9 Mayıs 2024, Perşembe 15:02   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

paint34> Forum Mesajları
    paint34'e ait Toplam 1439 Forum Mesajı var
<<1...100...134135136137138139140141142143144 >>

paint34

paint34 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Öneriler >Sadece 10dk+ni alicam:) iNTeRNeTTe DuRuSTLuK..>
  10.Nis.2006 Pzt 13:22:10

Mesajda da belirttiğim gibi yazamıyorum ki

paint34

paint34 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Haber >!!! Son Dakika !!! >canım abimi kaybettımm:(((((>
  10.Nis.2006 Pzt 13:19:47

Başın sağolsun geride kalanlara Allah sabır versin

paint34

paint34 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >WANTED!!>
  10.Nis.2006 Pzt 04:19:47

Evet arkadaşlar doğruları söylediğim için cafe 4 den atıldığım gibi forumdada yasaklandım .... Evet ALCNN senin loglarını yayınlamıyorum senin gibi olmuycam ama bi konuda anlaşalım eğer sana başka nickle yada bu nickle özelden küfür veya hakaret ettiysem o küfürleri veya hakaretleri şahsıma kabul ediyorum ama etmediysemde sen kabul ediyo olcaksın ben öle kabul ediyorum... ULTİMA senlede konuşmak istiyorum kaçma benden bu kadar bana neden haksız ceza verdiğini  anlat ki zaten bunu keyfi yaptığını ben sonradan öğrendim

paint34

paint34 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Önemli Bilgiler >büyük olmak için ne yapmak gerekir???>
  10.Nis.2006 Pzt 03:51:13

Ben nasıl olunmaz onu anlatim aşağıdaki yazımla

Evet arkadaşlar doğruları söylediğim için cafe 4 den atıldığım gibi forumdada yasaklandım .... Evet ALCNN senin loglarını yayınlamıyorum senin gibi olmuycam ama bi konuda anlaşalım eğer sana başka nickle yada bu nickle özelden küfür veya hakaret ettiysem o küfürleri veya hakaretleri şahsıma kabul ediyorum ama etmediysemde sen kabul ediyo olcaksın ben öle kabul ediyorum... ULTİMA senlede konuşmak istiyorum kaçma benden bu kadar bana neden haksız ceza verdiğini  anlat ki zaten bunu keyfi yaptığını ben sonradan öğrendim

paint34

paint34 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >FLAŞ FLAŞ FLAŞ...N_O_A..CCYE GERİ DÖNDÜ>
  10.Nis.2006 Pzt 03:45:42

Olmayan biri için anca bu kadar yorum yapılır bende merak ettim bu kişiyi kim bu N_O_A 

paint34

paint34 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >Mutlaka İzleyin !>
  10.Nis.2006 Pzt 01:37:17

paint34

paint34 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski Chatcity ajanları >İşte Ben>
  9.Nis.2006 Pzr 14:21:13

İVET hakkında neden böyle kötü konuşurlar anlamıyorum en azından ben o düşüncelere ait bi davranış görmedim ama kişilerle olan problemleri varsa bilemem ayrıca IVET i eleştirecek tek konum yıldızlı ajanla forumda yaptığı ikili mesajlaşma ajan olarak bir eleştirim yok neyse benim çay içmem lazım

paint34

paint34 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski Chatcity ajanları >Ozhur>
  9.Nis.2006 Pzr 14:07:15

ÖZHUR bir ajanın yapması gereken ve yapmaması gereken herşeyi uyguluyo daha ne diyelim

paint34

paint34 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Şiir sevenler >Ah Ulan Rıza - Yusuf Hayaloğlu>
  9.Nis.2006 Pzr 03:34:38

Arkadaşlığı, dostluğu , sevgiyi , aşkı kısacası yaşamayı anlatan bu şiiri Yusuf HAYALOĞLU yazmış ve bu yazılanları JİSEL bize iletmiş bu şiiri bize tekrar okuttuğun için teşekkürler JİS umarım bu şiirdeki acılardan uzak mutluluklara o kadar yakın olman temennilerimle... yani şiirlerini bekliyoruz

<<1...100...134135136137138139140141142143144 >>