ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

9 Mayıs 2024, Perşembe 19:50   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   prensesten bin bir çeşit genel kültür
 <<12345 6789101112131415...100...121>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

bodrum30

bodrum30 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Kas.2006 Çar 11:31:02sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

prenses harika olmuş sayfan valla...

umarım bana kırılmamışsındır

hem bak böyle daha güzel olmuş

paylaşımların çok güzel

teşekkürlerrr:)))))

prenses344

prenses344 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Kas.2006 Çar 12:06:18sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

İNSANLARIN ÇOĞU KAYBETMEKTEN KORKTUĞU İÇİN SEVMEKTEN KORKUYOR.

DÜŞÜNMEKTEN KORKUYOR,SORUMLULUK GETİRECEĞİ İÇİN.

KONUŞMAKTAN KORKUYOR ,ELEŞTİRİLMEKTEN KORKTUĞU İÇİN.

YAŞLANMAKTAN KORKUYOR,GENÇLİĞİN KIYMETİNİ BİLMEDİĞİ İÇİN.

UNUTULMAKTAN KORKUYOR DÜNYAYA İYİ BİR ŞEY VERMEDİĞİ İÇİN.

VE ÖLMEKTEN KORKUYOR.ASLINDA YAŞAMAYI BİLMEDİĞİ İÇİN.

W.SHEASPEARE

EVET ARKADAŞLAR BU YAZAN ŞİİR HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZİ BEKLİYORUM İNSAN NEDEN KORKAR?BENİM KANAATİM Bİ İNSANIN İÇİNDE İMAN OLDUMU KORKACAĞI BİR ŞEY YOKTUR.HAYRINDA ŞERRİNDE ALLAH tan GELDİĞİNE İMAN ETMEK ÖNEMLİDİR.O YÜZDEN ALLAH tan BAŞKA HİÇ BİR ŞEYDEN KORKMAMAK GEREKİR.....

prenses344

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Kas.2006 Çar 12:14:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
bodrum30 :

prenses harika olmuş sayfan valla...

umarım bana kırılmamışsındır

hem bak böyle daha güzel olmuş

paylaşımların çok güzel

teşekkürlerrr:)))))

Aslına bakarsan gerçektende kırılmadım desem yalan olur ma sayende bir sayfam oldu artık özgürüm  Yinede sağol ..Her zaman beklerim ziyaretime gel .....

prenses344

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Kas.2006 Çar 12:20:09sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bir kiz ve bir delikanli, bir motosikletin üzerinde
180 Km hizla gidiyorlar ve aralarinda söyle bir konusma geçiyor;
Kiz : Lütfen yavasla, ben korkuyorum
Delikanli : Hayir, bak ne kadar eglenceli
Kiz : Lütfen, lütfen, çok korkuyorum
Delikanli : Peki, beni sevdigini söyle
Kiz : Seni çok seviyorum, lütfen yavasla
Delikanli : Simdi de bana sikica saril
* Kiz delikanliya sikica sarilir
Delikanli : Sapkami alip, kendine takar misin? Basimi çok sikti..
Ertesi gün gazetelerde söyle bir haber çikti:

Motorsiklet Kazasi;
Motorsiklet, fren arizasi nedeniyle, bir binaya çarpti. Üzerindeki 2 kisiden sadece biri kurtuldu.
Gerçek ise söyleydi; Yolun yarisinda, delikanli frenlerin bozuldugunu anlamis ama bunu kiza belli etmek istememisti. Bunun yerine, kizdan kendisini sevdigini söylemesini istemis ve kendisine son defa sarilmasini istemisti. Sonra da kendi ölümü pahasina,kizin basligi takmasini ve hayatta kalmasini saglamisti....

gerçek sevgi bu olsa gerek .... gerçek sevgiyle tanışmamız dileğiyle

bodrum30

bodrum30 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Kas.2006 Çar 12:23:28sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ya var yaaa çok güzel son yazdığın.....

evet herkes bir gün gerçek sevgiyi bulur inşallah...

prenses344

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Kas.2006 Çar 12:23:52sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

İş dünyasındaki bir anlayışa göre iş yapan hata da yapacaktır. Hatta daha da ileri götürelim. Bir kişi eğer hiç hata yapmıyorsa iş yaptığından bile şüphe edilebilir. İş yapılan yerde ufak tefek, bazen de büyük hatalar yapılabilir. Önemli olan hata yaptığınızı bilmeniz, bunu sahiplenmeniz, hatanızın sahipsiz bir top gibi oradan oraya atılmasına izin vermemeniz. Hatalarına sahip çıkanlar, az hata yapma yolunda ilerleyen cesur yolculardır. Bu kişiler, iş hayatında adım adım başkalarının hatalarını düzeltmek için yükseleceklerdir. Önemli olan hem kendi, hem de başkalarının yaptığı hataları, hata olarak görebilmek, onları analiz edebilmek ve onlardan ders alabilmek. Hataların hiç beklenmeyen fırsatlara dönüşmesi de işin cabası...

edison

HATALAR DOĞRULARA ULAŞMAK İÇİNDİR...

prenses344

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Kas.2006 Çar 12:25:34sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
bodrum30 :

ya var yaaa çok güzel son yazdığın.....

evet herkes bir gün gerçek sevgiyi bulur inşallah...

Tüm ümidimiz o bodrum30 hanım İNŞ dediğiniz gibi olur ...

prenses344

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Kas.2006 Çar 12:27:42sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Merhaba arkadaslar,

Onceden de revaçta olan ama yeni para sistemine geçtigimizde daha çok on plana çıkan toplumumuzu uyutan insanların ya da kurulusların bir hilesini sizinle paylasmak istiyorum..Hepimiz markete gider alışveriş yapar,evimizin faturalarını oderiz..Bunlar,yapılması zorunlu olan şeylerdir..İşte yapılması zorunlu olanlardan bankalar,marketler ya da insanlar nasıl kar ediyorlar?Bankaya gittigımızde faturalarımızın neden hep küsüratlı olduğunu,marketten çıkarken tezgahtarın bize 17 lira 23 kuruş ya da 40 lira 68 kuruş dedigını hiç dusundunuz mu?Cevabınız hayırsa bunu hep beraber düsünmeyi tavsiye ediyorum..

Ulkemizde bankalara mılyonlarca insan fatura ya da benzer seyler adı altında para yatırmaktadır..Bu verdıgımız paraların geri kalanını bize argo anlamıyla yuvarlayarak verırler..Yanı su faturası 38 ytl 22 kurus tutmustur,cebimizden çıkarıp 40 ytl veririz..Bize verılmesi gereken para:40 - 38.220 = 1.780 ytl dır...AMA!!! BİZE HİÇ BİR ZAMAN BU PARAYI VERMEZLER..verılen para 1.750 ytl dir..(bu sabah ki yasadıgım olay bu arkadaslar,lakın ben 3 kurusumu almayı becerdim(!)..)

Benım gibi 10 milyon vatandasın bu parayı almadıgını dusunun.Ne eder?Hesaplayalım..

10.000.000*3 KURUS=30 MİLYON KURUS=300.000 YTL DİR BUNUN NE GİBİ SONUCLARININ OLDUGUNU SİZIN CEVAPLARINIZDA BEKLIYORUM.. 

Ben sadece bankaları ornek verdım arkadaslar,bir de siz paranın girebileceği butun sektorlerdeki vurgunu düşünün...

prenses344

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Kas.2006 Çar 12:30:19sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

İSİM VE YÜZLERİ NASIL HATIRLAMALI?

Çoğu kişi için hafızayı en çok zorlayan konu, tanıştığı insanların isimlerini hatırlamaktır. Pek çok çalışan, isimleri asla hatırlayamadığından, oysa o yüzü daha önce gördüğüne emin olduğundan yakınır. Bu neden olur? Bildiğiniz gibi beyin, resimler halinde düşünür. İnsan yüzü de bir resim olduğundan, bu yüzü tanımanız çok doğaldır. Ama kişinin ismi nedir?

Birinin ismini hatırlamakta zorluk çekmenizin temel nedeni, büyük olasılıkla, ismi daha ilk başta doğru duymamış olmanızdır. Genellikle tanıştırmalar, özellikle de tanıştırılacak çok insan varsa, alelacele olur. Çoğu kişinin dikkati, kendi ismini doğru söylemek ya da doğru bir tutuşla el sıkışmak gibi noktalara yoğunlaşmıştır. İsmi daha ilk anda doğru anlamamışsanız, onu hatırlamayı nasıl bekleyebilirsiniz?

Aşağıdaki ipuçları size yardımcı olacaktır:

1. Biriyle tanıştırıldığınızda yüzüne iyice bakın ki bu görüntü beyninize kazınsın.

2. İnsanlar isimlerini söylediklerinde, “Ahmet, seninle tanışmak büyük bir zevk” ya da “Vedat Bey, Aldoks a hoş geldiniz” gibi bir ifadeyle ismi onlara tekrarlayın. Bu yöntem, toplumsal becerilerinizi geliştirmenin güzel bir yoludur.

3. Sıradışı isimlerin yazılış ve okunuşunu netleştirerek ismi doğru anladığınızdan emin olun. (Elbette, bunu yapmanız kibarlığınızın bir göstergesidir.) Böyle bir davranışta bulunmaktan dolayı kendinizi rahatsız hissetmeyin. Tanıştığınız kişi, bu soruyu sorma zahmetine katlanmanızdan gurur duyacaktır.

4. Katıldığınız bir toplantı esnasında, daha önce tanıştığınız insanların her birine bakarak ve nasıl anıldıklarını hatırlayarak isimlerini içinizden tekrar edin. Onlarla ya da onlar hakkında konuşan diğer kişileri dinlemek, boşlukları doldurmanıza yardımcı olacaktır.

5. Bu insanlarla olan diyaloglarınız esnasında, onlara hitap ederken ya da onlara gönderme yaparken isimlerini kullanın. Örneğin, “Peki Filiz, bu konuda sen ne düşünüyorsun?” ya da “Epey ilginç bir noktaya parmak bastın Oya” diyebilirsiniz.

6. Biriyle tanıştırılmışsanız, toplantı bittiğinde o kişiye veda etmek çok kibar bir davranış olacaktır. Bu elbette, bir kez daha pekiştirmek adına karşınızdakinin ismini kullanmak için bir başka fırsattır. “Zekai Bey, sizinle tanışmak bir zevkti. Ne yazık ki, rahatsızlığınızla ilgili konuşacak zamanımız olmadı,” gibi bir ifade kullanabilirsiniz.

7. Veda ederken, daha sonra da görüşmek isteyebileceğiniz bir ya da iki kişi olabilir ve ayrılık anı, kartvizit alışverişi için iyi bir fırsattır. Kartı aldığınızda, kişinin adını ilk kez yazılı olarak göreceğinizden, iyice inceleyin. Böylece, isim konusunda bir başka dayanak noktanız daha olur.

8. Toplantıdan sonra, tanıştığınız insanlar hakkında notlar alın. Bu notu size verilen kartvizitin arkasına yazmanızı tavsiye ederiz. Daha sonra, isimleri uzun süreli hafızanıza gerçek anlamda kaydetmek için tuttuğunuz notların üzerinden geçin.

Yalnızca bu adımları izleyerek tanıştığınız her kişiyi hatırlama olasılığınızı en az yüzde 50 artırırsınız. Bu biraz çaba ister. Ayrıca, bu işi bu şekilde yapmanın yararları ile isimleri unutmaktan kaynaklanan sorunları iyice tartmanız gerekir.

prenses344

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Kas.2006 Çar 12:32:58sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

SENİ ÖZEL KILACAK OLAN,

SENİN DİRENCİN,AZMİN VE ÇABANDIR...

SENİN BEYNİNİN TERİ,

GÖZNURUN VE 

KARŞINDAKİLERE GÖSTERECEĞİN SAYGIDIR....

CC sohbet icin buraya
 <<12345 6789101112131415...100...121>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir