ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

14 Mayıs 2024, Salı 10:37   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   ::GÖREVVVVV::
 <<123 45678910>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

wooy

wooy resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Kas.2006 Çar 22:52:24sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
Salih im Öncelikle Tebrik Ederim, Ellerine Sağlık. Sonrasında İse Gelelim Açıklama Konusuna Bırakın Ajanları Bir Şef Sorduğum Soruya Cvp Veremiyor, Ajanlığı Bırakan, Yada Bırakmak Zorunda Kalan Dawson İse Aynı Konuda Bana ışık Göstermeye Çalışırken Şef Olan Şahıs Bana Defol Diyor Tabi İnce Yoldan  Herkez Bulunduğu Yeri Haketmeli Beceremeyen Varsa Paşa Paşa Yol Alsın wooy®

Unpleasant

Unpleasant resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Kas.2006 Çar 23:10:08sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Ajan nedir ne değildir önce ona karar verelim. Chatcity de ajan demek cc nin gelir kaynağı demektir. Bakarsanız 50 ye yakın ajan ve mod vardır cc de. ajan yada mod olmak için vip olmak gerekir. Yine bakarsanız ajan ve modlarda viplerinin yanında ayrıca bir çok tipi özel odası vardır . Bunlar kişi başına cc ye ayda ortalama 50 ytl harcamaktadır. Yani 50x50= 2500 ytk (ikibuçukmilyar) lık bir gelir kaynağıdır. CC yada seflerin değil bu ajanları ajanlıktan çıkarmaya uyarmaya bile cesaretleri yetmez.

nasrettin hoca demiş parayı veren düdüğü çalar. CC yetkileri de parayı veren ajan olur demiş.

Ajanlarla uğraşmayın cc nin gelir kaynağını kurutmayın. Ne kadar çok ajan o kadar gelir zihniyeti hakim.

CeLLooOO34

CeLLooOO34 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Kas.2006 Çar 23:17:01sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Unpleasant :

Ajan nedir ne değildir önce ona karar verelim. Chatcity de ajan demek cc nin gelir kaynağı demektir. Bakarsanız 50 ye yakın ajan ve mod vardır cc de. ajan yada mod olmak için vip olmak gerekir. Yine bakarsanız ajan ve modlarda viplerinin yanında ayrıca bir çok tipi özel odası vardır . Bunlar kişi başına cc ye ayda ortalama 50 ytl harcamaktadır. Yani 50x50= 2500 ytk (ikibuçukmilyar) lık bir gelir kaynağıdır. CC yada seflerin değil bu ajanları ajanlıktan çıkarmaya uyarmaya bile cesaretleri yetmez.

nasrettin hoca demiş parayı veren düdüğü çalar. CC yetkileri de parayı veren ajan olur demiş.

Ajanlarla uğraşmayın cc nin gelir kaynağını kurutmayın. Ne kadar çok ajan o kadar gelir zihniyeti hakim.

HELAL OLSUN İŞTE DOBRA DOBRA SOYLEDI HERŞEYII

eFLaTuNN

eFLaTuNN resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Kas.2006 Çar 23:31:47sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ZyReX222 kardeşim tebrik ederim...

herkeste olmayan bi cesaretle böyle başlık açmışsın. Böyle anlattığın gibi ajanlar var elbet. Ama hakkıyla yapanlarda var. Onların hakkını yememek lazım.

Fakat gereksiz, ne yaptığı belli olmayan, zevk için ceza veren, siz kendini bilmez, nickinin kimse tarafından bi önemi olmayan yetkisi çok ama kendisi küçük ajanlar, bir kez olsun doğruyu yapın ve ajanlığı bırakın. CC için bir kez olsun hayırlı bişey yapın. Sizler kendinizi biliyosunuz. Artık kendinize gelin...

xdudux

xdudux resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Kas.2006 Çar 23:43:19sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
bir buna benzer başlıkda ben açmışdım başka nicklen işini doğru yapamayan ajan diye baya bir tepki ve eleştiri gördü çoğu kişi bu sebeblerden dolayı bir süre cc ye giremedi ajanlar sorumlulunuzu bilin bu işi bir favori haline getirmişsiniz karşınızdaki insan sizlen tartışıyo ona ceza vererek susturma hakkınız yok ayrıca bu şekil ortamıda geriyorsunuz ben ajan olsam sizden daha iyi olucama güveniyom çünkü bu cc de kimin ne oldunu siz ajanladan daha iyi biliyom ya bu rozete namusunuz gözüylen bakıp laf söyletmezsiniz yada bu işi bırakınız

constantnoplemoda

constantnoplemoda resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Kas.2006 Per 00:02:13sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
evet salih kardeşim çok guzel bi konuya deyinmişsin bundan bende yara aldımm benim ikinikim gitii en son da constantinople34 vip ve tip de vardı arakadaşlar infumummaa yazdım msn den bana sahte kredi kartı dedi msj at dendi atım atım atım ve yine atım hala cevap gelmedi artık cc de duzgun muhabet edilmiyo ajanlar tam gorevini yerine getirmiyoo bu arada oo kredi kartıyla amcolunun nikide kilitlendi ben bu gune kadr hep o kredi kartıyla alıyodum bundan sonada almaya korkuyorum açıkcası gene denilcek diyee varmı bole bişi sahte kredi kartı şupesi ben kredi kartının bilgilerini nedfen size yolıyım yoladıktan sonraa iptal etirmek zorunda kalıyorum artık biz bole şeyler istemiyoruz cc ye bizim maksatımız hoş sohbet etmek ole deyilmi arkadaşlar salih kardeşim bu konuya deyin din için sana çok tşk ederim ohbee içimi doktum sonun da ajanlar daha dikatli olun bence bebekmack sanada katılıyorum kanka daha dunku çocuklar ajan oldu biz neden olmayalım bu konular dikate alınsın artık

eFLaTuNN

eFLaTuNN resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Kas.2006 Per 00:15:09sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
dudu  seni tebrik ediyorum.. düşünce tarzını beğendim her ne kadar aramızda sorunlar olsada bi konuda hemfikiriz...bence bunları okuyan herkes fikirlerini belirtmeli...dudu seni çok mu kırdım bea???

xdudux

xdudux resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Kas.2006 Per 00:24:34sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·eFLaTuNN· :
dudu  seni tebrik ediyorum.. düşünce tarzını beğendim her ne kadar aramızda sorunlar olsada bi konuda hemfikiriz...bence bunları okuyan herkes fikirlerini belirtmeli...dudu seni çok mu kırdım bea???
kırılmadım mrk etme eflatun sende haklısın ben olim yada başkası kimsenin birşey demesi ile kırılıpda üzülme sende

SyMeC

SyMeC resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Kas.2006 Per 00:28:03sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Ajanlık yalan olmuş olmayan kişilere boşuna yazmayın.

Çay bahçelerine ajanın A sı uğramıyo

Yanlışlıkla 1 kere Çay A1 e düştüm orda bi tane gördüm sadece...

xxxmadonnaxxx

xxxmadonnaxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Kas.2006 Per 00:29:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Aynen katılıyorum sana . Geçen benim başımada geldi.insanlar basitleşmişler yaaa

CCnın adını batırıyorlar .lütfen ajanlar görevinizi hakkıyla yapın.

yapmıyorsanız yapanlara DEVREDİİİİİİİİN.

CC sohbet icin buraya
 <<123 45678910>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir