ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
14 Mayıs 2024, Salı 18:38   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   ::GÖREVVVVV::
 <<1234567 8910>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

ladin709

ladin709 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Kas.2006 Per 16:09:16sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

şunu belirtyim cc de kesinlikle ajan gerekli....çünkü kendini bilmez o kadar insan varki...bir kaçıyla karşılaştım ve hiç hoş değildi....ama bununla birlikte ajan yada  yıldız ajan diye birçok anlamsız kişilerde ortalıkta.....insanların olduğu her yerde birçok şeyi hoş görmeye çalışmalıyız....ama bir sorumluluğu taşıyanları değiğl tabiki...lütfen yetkililer ilgilenin...kime neyi verdiğinize  site yöneticisi olarak sahip çıkınız.....

ZyReX222

ZyReX222 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Kas.2006 Per 16:16:41sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·MyQmarbaz· :

ZyReX222 

Bende Eski Küfürbazlardanım.1000 Lerce Nickım Gitti Küfür Yüzünden.Dedim O ZamanLar Cahildim Küfür Ediyordum. 2 3 Ay Girmedim Siteye.

Sonra MetaLKraI Diye Nick Aldım.Realden Öz Abim Kadar Sevdıgım Biriydi Ümıt aBim Onun Nickini Kullanayım dedım.ArkLarı Ve Onu Seven Dostları cc Verdi Vip Tip Felan Aldık.

Benim Kendı Resmım Yuzunden Ban verdıler.

Sonra HalloWeeNz Diye Aldım Vip Tip Felan Gene.O da Banlandı.

BaryamVeSazArk Nickim Vip 2 Tip 1 Oda 5 Gun oLdu O Tipleri Vipleri AlaLı. Ufacık Bir Küfür Yuzunden 40 Yıl Ban verdıler.Bunlar Hiç Umrumda Degil. Çünkü Bu Dünyanın Öbür Dünyasıda Vardı.Hakkımı Alacagımdan EminDim.

Anlımızın Terini Bunlar 1 Dakıka İçinde Alıp Gidiyor. Cheflere Soruyorum Neden ban Verdın "Küfür ettin" [Sanane] Diyorum.Ben GÖREVİMİ Yapıyorum. Tamam Sen yap Kardeşim. Öbür Dünyadada Görevin Kurtarsın Seni.! Ben Hakkımı Alacagım Sizlerden Merak Etmeyin.

ZyReX222 Kardeşim Sende Boşver Hiç Cevap Bekleme Sende Alacaksın Hakkını Boşver. Dedigimi Uygula.!

Hoş Sohbetler.  Sevgilerle.: NAYTİNG Mafianinavukati

ARKADSIMM SANA Bİ BİLGİYİ VERİYİM SENİN GİBİ MAGDUR OLAN ARKADSLARDA GÖRSUN DİYE BURDAN SÖYLUYORUM VIPLI , TIPLI , ODA, NIKCLERİNİZ CEZA ALDIGINDA GERİ KALAN SURECİN VERDİGİNİZ PARAYI GERİ TALEP EDEBİLİYORSUNUZZZ!!!!!! BU HEM CC KURALARINDA VE TUKETİCİ HAKLARINDA İÇERMEKTEDİRRR DİKKKAT EDİLMESİİİ GEREKEN Bİ KONUDA İSTEYE UZERİNDE DURSUN HAKINI SAVUNA İNSAN LAZIM BİZEEEE

JapkinY

JapkinY resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Kas.2006 Per 16:22:52sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Siz yetkililerden ajan isteyeceğinize bence hakim isteseniz daha iyi olur.Mağduriyetinizi ajanlar gideremez.Haklı haksız karşısında karar vermesi gereken ajanmı,hakmmi arkadaşlar..Siz karıştırdınız yetkileri iyice..Ajan dışarı atar,hakim içeri

MyQmarbaz

MyQmarbaz resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Kas.2006 Per 16:23:02sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ZyReX222 

BEN İSTEDİKTEN SONRA Bİ ANLAMI YOK ONLARIN KENDILERI VERMESİ LAZIM..!

BEN HAKKIIMI MAHŞERDE ALACAGIM..!

Unpleasant

Unpleasant resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Kas.2006 Per 16:23:14sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·MyQmarbaz· :

Sonra MetaLKraI Diye Nick Aldım.Realden Öz Abim Kadar Sevdıgım Biriydi Ümıt aBim Onun Nickini Kullanayım dedım.ArkLarı Ve Onu Seven Dostları cc Verdi Vip Tip Felan Aldık.

Benim Kendı Resmım Yuzunden Ban verdıler.

Sonra HalloWeeNz Diye Aldım Vip Tip Felan Gene.O da Banlandı.

BaryamVeSazArk Nickim Vip 2 Tip 1 Oda 5 Gun oLdu O Tipleri Vipleri AlaLı. Ufacık Bir Küfür Yuzunden 40 Yıl Ban verdıler.Bunlar Hiç Umrumda Degil. Çünkü Bu Dünyanın Öbür Dünyasıda Vardı.Hakkımı Alacagımdan EminDim.

Anlımızın Terini Bunlar 1 Dakıka İçinde Alıp Gidiyor. Cheflere Soruyorum Neden ban Verdın "Küfür ettin" [Sanane] Diyorum.Ben GÖREVİMİ Yapıyorum. Tamam Sen yap Kardeşim. Öbür Dünyadada Görevin Kurtarsın Seni.! Ben Hakkımı Alacagım Sizlerden Merak Etmeyin.

ZyReX222 Kardeşim Sende Boşver Hiç Cevap Bekleme Sende Alacaksın Hakkını Boşver. Dedigimi Uygula.!

Hoş Sohbetler.  Sevgilerle.: NAYTİNG Mafianinavukati

Sizler yazdıkça ortaya çıkıyor bunlar. CC geçim kaynağını bulmuş. Yeni alınan tip vip odası olan kişiiye 40 ceza verip. O kişinin yeniden cc almasını sağlamak. sonra tekrar ceza vermek. tekrar ceza aldırmak. Size neden cevap verilmediğini anlamaya başlayım artık.  Bnece öteki dünyada değil bu dünyada sorun hesabı. Bunun gibi çok örnek vardır sanırım.

xxxxxKuzeYxxxxx

xxxxxKuzeYxxxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Kas.2006 Per 16:44:57sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Tüm yazıları Büyük Dikkatle Okudum..İyi niyetle Yazıp Hak arayanda Var..Sütten Çıkmış ak kaşıklarda var..Buraya yazan ajanlardan şikayetçi olan bir kaç arkadaşımızın Loglarını Koymayı Düşündüm Fakat Küfürlü Log Koymak yasakmış..Güzel kardeşim Küfürü ediyorsun Selam almadı diye İnsanların annesine bacısına Sövüyorsun Sonra ben neden Ceza aldım Diyerek Veryansın ediyorsun..HİÇ Mİ UTANMAN YOK !! Unplesant İftira atmak Suctur..Bu sitede Yıllarca ajandan Ceza almayan İnsanlar Var.Filtre Cezalarını Saymıyoruz.Bu arkadaşlar Yönetimden Birinin akrabalarımı Elbette Değil..İnsan Bu başlığa Yazarken Biraz Utanır..Ne zaman Kendimize acaba Ben ne Yaptımda Sonucu bu Oldu Diye Sormayı Öğrenecegiz ??

Unpleasant

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Kas.2006 Per 17:00:54sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·xxxxxKuzeYxxxxx· :

Tüm yazıları Büyük Dikkatle Okudum..İyi niyetle Yazıp Hak arayanda Var..Sütten Çıkmış ak kaşıklarda var..Buraya yazan ajanlardan şikayetçi olan bir kaç arkadaşımızın Loglarını Koymayı Düşündüm Fakat Küfürlü Log Koymak yasakmış..Güzel kardeşim Küfürü ediyorsun Selam almadı diye İnsanların annesine bacısına Sövüyorsun Sonra ben neden Ceza aldım Diyerek Veryansın ediyorsun..HİÇ Mİ UTANMAN YOK !! Unplesant İftira atmak Suctur..Bu sitede Yıllarca ajandan Ceza almayan İnsanlar Var.Filtre Cezalarını Saymıyoruz.Bu arkadaşlar Yönetimden Birinin akrabalarımı Elbette Değil..İnsan Bu başlığa Yazarken Biraz Utanır..Ne zaman Kendimize acaba Ben ne Yaptımda Sonucu bu Oldu Diye Sormayı Öğrenecegiz ??

Küfürbazda olsa bir hakkın gasedilmesi var burda.  Bnede cc de 3 yıldır varım bende hiç ceza yemedim.Hatta filtre cezası bile yemedim bende bu küfürbazlarla uğraştım. Burda tek temiz sen değilsin. Ben burda bir anlayısı sorguladım. Burda sorgulanan ajanların neden cevap vermedikleri. Neden açıklama yapmadıkları. Vardır bi nedeni deyipte geçmek mi cevap.  Burda da adamın biri alın terime al koydular diyor. Onu yazdım ben. Adamın alınteri ile kazandığı bedeli gaspetmesinler cezası versinler ama en azından yeni aldığı odanın vipin tipin bedelini geri ödesinler. Eğer böyle oldumu en suçluda burda konuşur Dururduruken 40 yıl ceza alanda konuşur. Önce bu kişi konuştu birde nedensiz ceza alanlarda konuşur inşallah. Onlarada cesaret gelir elbet.

Ben burda acaba ajanların cevap vermesi vipli tipli odalı sahışları sadece bir nedeni vardır diyerek ceza vermek onların tekrar cc almasını sağlamak bir cc politikasımı onu sorguluyorum. Yok öyle bir politikamız diyorlarsa kendileri cevap versinler. Ve sorularada cevap versinlşer. Suçluların susma hakkını kullandıkları gibi SUSMA HAKLARINI kullanıyor burda. bırak kendileri yada sefleri cevap versinler.

wooy

wooy resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Kas.2006 Per 17:04:12sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·xxxxxKuzeYxxxxx· :

Kuzey Biliyormusun Bu Başlık Neden Açıldı? Sen Yorum Yapıp Prim Sağlayasın Diyemi ? Hayır! Gerekli Kişi Cvp Versin Diye, Yada Benzer Sıkıntısı Olan Paylaşsın Diye!! Bu Arada Unpleseant a Laf Söylerken 10-15 Defa Düşün Öyle Konuş Yada Sus wooy®

Unpleasant

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Kas.2006 Per 17:25:46sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Önceden konuşurdu bu sefler ajanlar vs. Ne Oldu birden sıkıyönetim mi ilan edildi de konuşmuyorlar. Hatta bazı sefler forumlarda dişe diş tartışırlardı. Noldu bizde merak ediyoruz.

https://www.chatcity.cc/forum/nicksmessages.asp?n=infumum

https://www.chatcity.cc/forum/nicksmessages.asp?n=n_o_a

Özelikle bu 2 linki tıklayın bi zamanlar bunların dilleride varmış yazıyorlarmış.

xxxxxKuzeYxxxxx

xxxxxKuzeYxxxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Kas.2006 Per 17:30:41sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Beklenen Cevap Ne acaba Bana Onu Bir anlatırmısın ? Sen Vip 1 de Buraya Yazan 3 5 Kişinin Bir adam Selam Vermedi Diye Ailesine Annesine Bacısına Sövülürken Oradamıydın ki ?  İnsanları Kandırmaya Gerek Yok Kimse Keriz Değil..Önce Üstünü başını Düzelteceksin Sonra aynayı Eleştireceksin..zyrex iyi niyetinle yazmışsın ama 3 5 kendini bilmez Fırsat Bilmiş Bu durumu Umarım yanlış Düzeltilir..

CC sohbet icin buraya
 <<1234567 8910>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir