ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
14 Mayıs 2024, Salı 05:12   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   ::GÖREVVVVV::
 <<123456 78910>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

vieri19

vieri19 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Kas.2006 Per 13:41:06sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
nAoNnGaEmLe :

yaf gorew demişken...

şu resim kabul etme olayı biras çok ağır yaa,,genelde resimlerimiz zor kabul ediliyor,(özellikle benmkiler :))) nesem su işi biraz daha öz werili yapalım arkadaslar,çoğu arkadasımısında 1,2 denemeden sonra kabul edildini gördüm....

saygılarımla....

Noan benım Resımlerım hemen kabul Oluyor Jisel Den Hic Bir Sİkayetım  Yok ama  Dedıgın Dogrudur Biras Daha Gec Kabul Olabılir..

ZyReX222

ZyReX222 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Kas.2006 Per 13:42:47sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

yaaaa buu formu okuyan bi tane ajan bi tane sef yokmu yawwww yaaa butun ajanlara erinmedimmm msj atım seflere msn yoladım lınk ama bi ses seda hala yok yaaa biri ya yazsın yada beni odaya ceksin yorum yapsın acıklama yapsınn

DIKKATINIZİ CEKERİM AJANLAR SEFLER YAZAN KİŞİLERE İİ BAKIN HEPSİ CC DE SEWİLEN SAYILAN SAYGIN YERİ OLAN KİŞİLER BU NE DEMEK YAAA İİ DÜŞÜNÜN !!!!!!!!!!!!!!!!!

vieri19

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Kas.2006 Per 13:57:36sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Salih Abi  Haklısın Hak Verıyorum   Benım Bu Vieri19 nıckım  Cc Gırmeye Calıstım ama Bir Baktı 100 yıl cesa almısım ahanda sasırdım bu duruma  alla alla dıyorum nasıl olurda ben 100 yıl cesa almısım  sonra infumum(tolga abi) ye mesaj yolladım ama cvp yok ?? sonunda Toxemia(serkan) söyledımde bana şunu yap bunu yap düzelir... allah razı olsun

sef olmakla iş bitmiyor

ZyReX222

ZyReX222 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Kas.2006 Per 14:42:52sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
belkii cewap yazarsanız sefler ajanlar bi sorum daha var onada cewap werirmisiniz ben de yıldız istiyorum yaaaa bi zamet onda cewap werirmisiniz ama biliyom bu baslık yuzunden vermeyeceksiniz ama olsun isteyeni bi yuzu kara vermeyenin iki yuzu karaaaa

wooy

wooy resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Kas.2006 Per 14:50:13sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Görevini Başarı İle İhfa Edenler Muhakkakki Mevcut Ama Bu Forumlardaki Sitemler Adres e Teslim Gidiyor Buna Emin Olun Arkadaşlar  He Birde Şu Var Başlığı Ben Açmış Olsaydım Silinirdi Çokta Açtım Hepside Silnindi Neyse Salih ime Kısmet Oldu ŞEFLER BU FORUMU OKUYUN wooy®

vieri19

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Kas.2006 Per 15:01:13sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
wooy :
Görevini Başarı İle İhfa Edenler Muhakkakki Mevcut Ama Bu Forumlardaki Sitemler Adres e Teslim Gidiyor Buna Emin Olun Arkadaşlar  He Birde Şu Var Başlığı Ben Açmış Olsaydım Silinirdi Çokta Açtım Hepside Silnindi Neyse Salih ime Kısmet Oldu ŞEFLER BU FORUMU OKUYUN wooy®
kerem abi hani şef falan yok oratlıkta bir cvp bile yok

RaatsIzGirL

RaatsIzGirL resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Kas.2006 Per 15:15:10sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Bazıları sırf prestij olsun diye yıldız takıp dolaşıyo.Bazıları bu işin hakkını veriyo...Benim tek rahatsız olduğum nokta yıldızların her öne gelene verilmesi...Biraz daha özen rica ediyorum o kadar

vieri19

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Kas.2006 Per 15:24:11sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Daha gecenlerde gordum Yenı Bir User  Yıldızlı Sasırdım  konusmak ıstedım ama ne konuscaz dıyor su an nıckı aklımda degil ama gorsem tanırım

aBOOO

aBOOO resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Kas.2006 Per 15:51:30sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bir sloganla yazı yazmak isterim

HAK KUVVETLININ DEĞİL

HAK HAKLININDIR vesselam.

MyQmarbaz

MyQmarbaz resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Kas.2006 Per 16:08:19sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ZyReX222 

Bende Eski Küfürbazlardanım.1000 Lerce Nickım Gitti Küfür Yüzünden.Dedim O ZamanLar Cahildim Küfür Ediyordum. 2 3 Ay Girmedim Siteye.

Sonra MetaLKraI Diye Nick Aldım.Realden Öz Abim Kadar Sevdıgım Biriydi Ümıt aBim Onun Nickini Kullanayım dedım.ArkLarı Ve Onu Seven Dostları cc Verdi Vip Tip Felan Aldık.

Benim Kendı Resmım Yuzunden Ban verdıler.

Sonra HalloWeeNz Diye Aldım Vip Tip Felan Gene.O da Banlandı.

BaryamVeSazArk Nickim Vip 2 Tip 1 Oda 5 Gun oLdu O Tipleri Vipleri AlaLı. Ufacık Bir Küfür Yuzunden 40 Yıl Ban verdıler.Bunlar Hiç Umrumda Degil. Çünkü Bu Dünyanın Öbür Dünyasıda Vardı.Hakkımı Alacagımdan EminDim.

Anlımızın Terini Bunlar 1 Dakıka İçinde Alıp Gidiyor. Cheflere Soruyorum Neden ban Verdın "Küfür ettin" [Sanane] Diyorum.Ben GÖREVİMİ Yapıyorum. Tamam Sen yap Kardeşim. Öbür Dünyadada Görevin Kurtarsın Seni.! Ben Hakkımı Alacagım Sizlerden Merak Etmeyin.

ZyReX222 Kardeşim Sende Boşver Hiç Cevap Bekleme Sende Alacaksın Hakkını Boşver. Dedigimi Uygula.!

Hoş Sohbetler.  Sevgilerle.: NAYTİNG Mafianinavukati

CC sohbet icin buraya
 <<123456 78910>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir