ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
14 Mayıs 2024, Salı 18:28   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   ::GÖREVVVVV::
 <<12345 678910>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

TaTLiMeRii87

TaTLiMeRii87 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Kas.2006 Per 02:13:55sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

CANIM KANKAMM ÇOK DOGRU SÖYLEMİŞ VE İFADE ETMİŞSİN BUGUNE KADAR BELKİ HEPİMİZİN İÇİNE ATIP SABRETTİGİ ŞEYLERİ SEN ORTAYA DÖKMÜŞSÜN GERÇEKTEN ÇOK İYİ YAPMIŞSIN.GÖREVİNİ YAPAMAYANLARIN ZEVKE TIPA VERENLERİN GÖREVLERİNE SON VERİLSİN HUK DESEK TIPA YER HALE GELDİK DOGRU DÜZGÜN SOHBET EDENLERE TIPA VERİYORLAR KÜFÜR EDENLER TIPALANMIYO BUNASIL ADELET HAYRET YA GEREKEN YAPILSIN BÖYLE ADELETSİZLİGE KİMSE GÖZ YUMMAZ YETER ARTIK

xdudux

xdudux resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Kas.2006 Per 03:04:55sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
xdidix :
Görew aşkı için wermişler 1 ceza cokmu   cok basit cezalar alıyoruz. herseyede ceza werilmeski biras daha egitin ajanları yada daha profesyonelleri ajan yapım  herkesede yıldız werilmes... 
didi benden iyi ajan olur demi sabıkalı ajan hırsız polis gibi

XSefaiX

XSefaiX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Kas.2006 Per 09:33:34sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·CeLLooOO34· :
Unpleasant :

Ajan nedir ne değildir önce ona karar verelim. Chatcity de ajan demek cc nin gelir kaynağı demektir. Bakarsanız 50 ye yakın ajan ve mod vardır cc de. ajan yada mod olmak için vip olmak gerekir. Yine bakarsanız ajan ve modlarda viplerinin yanında ayrıca bir çok tipi özel odası vardır . Bunlar kişi başına cc ye ayda ortalama 50 ytl harcamaktadır. Yani 50x50= 2500 ytk (ikibuçukmilyar) lık bir gelir kaynağıdır. CC yada seflerin değil bu ajanları ajanlıktan çıkarmaya uyarmaya bile cesaretleri yetmez.

nasrettin hoca demiş parayı veren düdüğü çalar. CC yetkileri de parayı veren ajan olur demiş.

Ajanlarla uğraşmayın cc nin gelir kaynağını kurutmayın. Ne kadar çok ajan o kadar gelir zihniyeti hakim.

HELAL OLSUN İŞTE DOBRA DOBRA SOYLEDI HERŞEYII

BUMUDUR ???

BUDUR !!!

edu22

edu22 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Kas.2006 Per 10:50:33sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

salih ellerine salık  Thumbs Up  bakalım ajanlar boyle yaparak nereye kadar gidebilicekler.

aBOOO

aBOOO resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Kas.2006 Per 11:01:34sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
titanik bile battı KOCAMAN Gemi ?

uzakdur

uzakdur resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Kas.2006 Per 11:16:15sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
katılıyorum kesinliklee arkanısdaımmm

xxlbabygirll

xxlbabygirll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Kas.2006 Per 12:42:58sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
boşuna tartışıyorsunuz desem belki kızıcaksınız ama maalesef boşuna çünkü sizin böyle tartışmanız veya bir çok kişinin yıldızlı ajanlara veya ajanlığını yapamayan ajanlara kızsada haksız bulsanızda veya sonuçta tamamen siz haklı olsanızda sonuçta sizi her yönden haksız çıkarır bu ajanlar ben burda baya bi zamandır üyeyim ama ajanlığını hakkıyla yapan bi kaç kişi gördüm ve bu site artık haklı veya haksızlığı düşünmüo sen bu siteye para veriorsan her zaman haklısın  bnden bu kadar

McxLe

McxLe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Kas.2006 Per 12:45:19sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·ZyReX222· :
en buyuk örnegi ben vericem zyrex22 nıkc 100 yıl ceza aldı neden kıme sorsam mail at mail at kım cezayı verdi mail at neden verdi mailt yawwww mail mail atımmmm 10 mail atım birine cewap dönmediler hadii şimdi söyleyin nedne ceza aldımmmm ne yaptımm yaa 100 yıl ceza aldımm anlamı nee adını ne koydunuz kufur etmisim elinizde llog   varmııı yok ne kufru etmişim dısko 4 gidinde kufuru görun veya baska odalara havada ucusuyor adam fitreyi ezberlemişş hadi bunlara cewap werinnn haklıyım yaa gine verin bamı verinn yaaa cekinmeyinn

Kankacım guzel Bı BAslık bu oncelıkle teBrık eDerım.Hem Dedıgın gıbı mail atsamda olmuor haklısın.ya AjanLara dıoruz neden banladınız (tabıkı ozelden)dedıgı Laf mail atın nıe mail atmasak acılmıor mu sankı mail atmasak bı sorunmu cıkıor Sızce.  SayGıLarımla.  Mcxlememo

EndRoad

EndRoad resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Kas.2006 Per 13:07:25sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Yahu allah ım siz ne zaman akıllanacaksınız bu işler böyle gelmiş böyle gider boşa yazmayın Onlar için gereksiz diye bişey yoktur

kuzenimm

kuzenimm resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Kas.2006 Per 13:30:27sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ARKADAŞLAR BENDE 1-2 SATIR BİŞİ YAZAYIM

ROZETLİ AJANLARA SÖZÜM YOK HEPSİ İŞİNİ İYİ YAPIYO BENCE. BONDD007 DİE AJAN VAR ONA ÇOK TAKILIRIM SENİ KİM AJAN YAPTI DİE AMA BUNLARIN HEPSİ BİR ŞAKA. BENİM TEK İSTEĞİM YILDIZ VERİLEN KİŞİLERİN İYİ SEÇİLMESİ. ÇOK İYİ YILDIZ TAŞIYANLAR VAR. ÖRNEK VERMEK İSTEMEM. AMA TAŞIYAMAYANLARDA VARBİR ÖRNEK VERMEK İSTİYORUM YENİ TİP ÇIKTI BEBEK TİPİ POPO SALLA DİE AKSİYONU VAR AKSİYONDA ÖYLE YAZIYO BEN POPO SALLA DEDİĞİM ZAMAN CEZA ALDIM KİMİN VERDİĞİNİ SÖLEMEK İSTEMİYORUM. BAZEN HAKSIZCEZALAR YİYİYORUZ. BU CC DE EN ÇOK CEZA YİYENLERDEN BİRİDE BENİM ÇOK KEZ YILLIK BAN YEDİM ÖFKELTLE GİTTİM HESAP SORDUM AMA BİLİYORUM Kİ HEPSİNDE HAKSIZ OLAN BENDİM ANAAVRAT BACI KÜFÜR ETMİŞTİM ÇÜNKÜSUÇLU OLDUĞUM HALDE SUÇSUZ DURUMUNA DÜŞÜRMEYE ÇALIŞTIM KENDİMİ AMA BİLMEDİĞİMİZ BİŞİLER VAR BURDA YAZDIĞIMIZ HER KELİME TEK TEK LOGLANIYO CC YÖNETİMİNCE TAKİ ÖZEL KONUŞMALARIMIZ BİLE İZLENİYO BEZEN

NEYSE DİCEKLERİM BU KADAR SAYGILARIMLA KUZEN

CC sohbet icin buraya
 <<12345 678910>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir