ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
27 Nisan 2024, Cumartesi 11:59   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   Arwenqueen
 <<1 234567891011>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

arwenqueen

arwenqueen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katil
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Kas.2006 Çar 21:09:11      Arwenqueensohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
Söz uçar yazı kalır ve kalp kalbin aynasıdır..Öneri,fikir ve eleştirilerinizi bekliyorum arkadaşlar..

Bengline

Bengline resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Kas.2006 Çar 21:14:28sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
k Kendisini cok uzun zamandır tanırım .Yakinimdir gerekenin yapılmasını arz ederim   LOL

DEĞERLİ  Arwenqueen  Şu chatcity içerinsinde eger bir bayan olsaydım seni örnek alırdım ,Benim penceremden bakınca .Temiz bir karekter örnek bir bayan ve hakikaten Samimiyetinde güzel bir çizgi var,Allah bozmasın aynı ben :) Görevinde de adaletin ve o verdikce can acıtmayan cezaların hep adil oldu.( sanki her cezada yanındaydım ha  LOL)  Ama denk geldi bir kaç defa hata başımada geldi bi defa ama acımadıki cünkü haketmiştim o dönemlerde .SENİ SEVİYORUZ TEĞMEN ARWENQUEEN

Star Bengline

SiMaeSTRoY

SiMaeSTRoY resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Kas.2006 Çar 21:19:00sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
 Bir ilkbahar sabahıydı arwenqueen ile tanışmamız Bar 1 de güzel bir muhabbet ortamı doğmuştu.Çok hoş güzel bir bayan kendileri.Konuşması insana huzur veriyor Chatcity nin en iyi yürekli insanı bu da senin arwenqueenbu da benim SiMaeSTRoY işte böyleydi tanışmamız o gün konuşmamız çok güzel geçmişti.Daha sonra chatcity benim için arwenqueen oldu.Seninle arkadaşlığımız 1 yıl değil 1000 yıla sığmaz.Can Dostum benim.

Nobodyisbad

Nobodyisbad resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Kas.2006 Çar 21:19:58sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Tanıdığımdan beri Arwen Sultan derim gerçekten kişilik olarak çok iyi birisi samimi cana yakın sıcak kanlı kendi adıma çok severim Sultanımın dediği gibi Söz uçar yazı kalır. Sultanım Seni seviyoruz gerçekten kişilik olarak süper birisin.(İçimden gelenler bunlar hiç bir şantaj rüşfet yoktu haberiniz olsun.)

Quarezmax

Quarezmax resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Kas.2006 Çar 21:21:12sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bitterim,

Seninle ilgili düşüncelerimi paylaşmam için bu kalbin kadar temiz sayfayı bana ayırdığın için öncelikle tşkler.

Sen burada tanıdığım sayılı elit kişilerden birisin ki bunu benim dışımda bir çok kişinin de düşündüğüne inanıyorum. Kalbinin güzelliği ; yüzüne, düşüncelerine, yazılarına yansıyor.

Ben Chatcity i en çok bu yüzden seviyorum. İyiki varsın ve iyiki tanıdım seni Arwen im

Qυαяєzмαχ ®

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Kas.2006 Çar 21:24:31sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Arwişim senin tatlılığını,içtenliğini anlatmaya kalksam destan yazmam gerekir ajanlığınada diyecek lafımız yok rozeti biraz parlatsan fena olmaz gerçi şöyle sarımsı olabilir mesela zengin durur sende canım

autumn1

autumn1 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Kas.2006 Çar 21:31:45sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
       Arwenim Kraliçem Sanırım 10-11 Ay Oldu Tanışalı.. İyiki Tanıdım Tanıdığım Dediğim Sıcak Kanlı Temiz Kalpli Sevecen Arkadaşm ßenim.. Kişi Ayırmadan Herkese Güler Yüzlü Davranan Hoş Sohbetini £sirgemeyen İyilik Meleği.. Umarım Ajanlıktada Daha Yukarılarda Görürüz Seni Çünkü ßunu Hakediyorsun.. Ccmizin Kraliçesi Seni Çok Seviyorum ßitanem.. ♥

OZKOOOO

OZKOOOO resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Kas.2006 Çar 21:33:03sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Arwişim  Senin için Sözler  yetersiz kalır  anlatılamaz kişiliğin. Meleksin Herkese  yardımcı Olmaya çalışan  iyi Niyetli ,Merhametli Sultan.Görevini  hakkını  vererek yapan Olaylara  objektif bakan. Muhabbeti güzel     Rozetini Göğsünde değilde  cebinde  taşıyan ajanlarımızdan  birisin. inş. yaşamın boyunca kalbin kırılmaz  arwişim çunki senin yureğin çok güzel ve  herzaman öyle  kalsın uzulme  hiçbirşey için  herzaman hayatında  iyiler ile tanışmak nasip olsun. Seviyorum seni Canm  ablacım Sultanım arwişim.

xAcHiLLeSsx

xAcHiLLeSsx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Kas.2006 Çar 21:33:44sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Fazla tanışmaya fırsatım olmadı ama cc de tanımak istedigim kişilerden bi tanesi inanan hakkında çok iyi şey duydumarwequeen hep böyle kalman temennisylee umarım bi gün tanışırız

HeRGeCe2

HeRGeCe2 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Kas.2006 Çar 21:35:50sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
arwenim janım cicim fazla bişey yazmaya gerek yok NUMBER ONE seni çok sefioz ablam
CC sohbet icin buraya
 <<1 234567891011>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir