ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
27 Nisan 2024, Cumartesi 09:18   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   Arwenqueen
 <<1234 567891011>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

huseyinmeric

huseyinmeric resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Kas.2006 Çar 22:16:03sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
ben cc ye 8 ay oldum üye olalı bu zaman ıcerısınde ıyı günlerde oldu kötü günlerde ama burada ıyı arkadaşlıklar edındım bu arkadaşların ıcerısınde arwen de var hep ıyı tanıdım arkadaşlığı cok ıyı kımseyı üzmeyen bır yapısı var gıbı geldı bana kolayda yanılmam bu cızgını devam et hayatında başarılar dılerım sen senın gıbı kışıler güzel şeylere layıktır yolun acık olsun kardeşım

KeKiKS

KeKiKS resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Kas.2006 Çar 22:21:37sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Merhaba,

Arwenquen cc genelinde, cc üyelirine çok anlamlı iki ata sözü aktarmışın,

Açılımları çok geniş umarım cc, halkı biraz kafa yorar bu işe...

Bende kalbimden geçen bir iki mısra yazayım,,,

Güvenme mezar taşına taş yaptırıp

Oku okut,

Yasin-den, tebareke-den, cüz-den

Sana ne hisse düşer,

Elin fatihasın-dan!

Rabbime emanetsiniz...

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Kas.2006 Çar 22:23:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Kararlı, akıllı, sevecen tavırlarıyla en sevilen ajanlarımızdan birisi Arwenqueen... Başarılı çizgisinden emin adımlarla ilerleyen Arwenqueen... Umarım gelecekte daha yükseklerde görürüz seni. Başarılar canım arkadaşım.

ExuLLa

ExuLLa resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Kas.2006 Çar 22:24:27sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Arwenqueen namı deger arwişim

Kendisini ajan olmadan evvel tanıdıgım icin sanslı hissediyorum aslında kendimi..Herşeyi ile 4 / 4 lük bir hanımefendi.Yıldız dönemindede beraber görevde bulunduk hiç çizgisini bozmadı, kendini bizlere sevdirdi... Eleştirisel yaklaşıcagım bir yön yok acıkcası.. İyi varsın Arwiş iyiki bizlerlesin

justcherub

justcherub resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Kas.2006 Çar 22:40:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

PAMUĞUMMMMM SEN BİTANESİNNNN

CANIMMMMM PAMUĞUMMMM Kişiliğinle,kalbinle, her halinle  mükemmel bir insansın.Seninle ilgili düşüncelerimi  kelimelere sığdıramam bennnn  Tanıdığım günden beri hep cana yakın,kimseyi kırmayan,herkesin yanında olmaya çalışan iyilik meleğisin sennnnn İlk tanıştığımız günden bu yana her zaman ayrı bir insan oldun benim için çünkü hiç değişmedin.Yıldız aldığın dönemdede aynıydın şimdide aynısın canımmm.Görevin hakkında yorum bile yapılmaz zaten mükemmelsin ve layığıyla yerine getiriyorsun.Senin için ne kadar yazarsam yazayım hep eksik kalacak birşeyler canımsın sennnnHerşey bir yana sen Süpersin Mükemmelsin  Bitanesinnnn

SENİ ÇOKKKKKKKK SEVİYORUMMM PAMUĞUMMM

srt26es

srt26es resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Kas.2006 Çar 22:45:42sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
arwenqueen görevinde başarısı tartışılmayan ve birçok kişinin sevgisini kazanan bir arkadaşsın.ne mutlu seni tanıyanlara.inşallah görevinde daha iyi yerlerde görürüz seni

JaChe

JaChe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Kas.2006 Çar 23:00:24sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Arwen İnsanın içi çok Önemlidir..Düşüncesi karşindaki insana olan tutumu yaklaşımlarıdır..Sendekı yaklaşımlar hep olumlu ve cana yakın içten samimi oldu kişi ayırmaksızın; buda senin degerli bir insan olusunun kanıtıdır.seni uzun zamandan beri tanırım sana saygı ve sevgimden kusur etmedım cünkü hakettiğin kanaatındeyim,eminim ki coğunlukta benim görüşümde hemfikirlerdir... sana ömrün boyu mutluluk huzur ve saadet dılıyorum arkadasım..Söz de ucmaz eger kalpten sarfedilmiş söz ise ve şu sözü söyluyorum Ne verirsen Elinle O Gelir Seninle

yusufT1907

yusufT1907 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Kas.2006 Çar 23:10:18sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Arwenimm yaklasık bir buçuk yıldırr burdayımm ve suana kadar hiçbir yanlışını görmedim. Acanlık bi yana bi insan olarak Ornek alınacak kisilerden birisin. Keske Herkez senin gibi görevine layık olabilse Seni tanımakk gercekten güzeldii Arwişimm 

Bizim Her zaman ssana ihtiyacımız var.

Seni Sevioruz Arwişş

Nehir

Nehir resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Kas.2006 Çar 23:27:59sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Söz uçar yazı kalır ve kalp kalbin aynasıdır..

Yolunda gönlün gibi hep açık olsun seni seviyorum çok konuşmanın anlamı yok canım

perseusneptunus

perseusneptunus resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Kas.2006 Çar 23:32:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

arwen

seni tanıdım ve  şunları gördüm

saygı

tavazu

sevecenlik

hoşgörü

kültür

sevgi

tutarlılık

disiplin